نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میخوای شهریه ثابت دو ترم که جمعا میشه 2میلیون و خورده ای رو بدی ؟ این همه فشار رو میتونی یکسال تحمل کنی برای سراسری که باز هم سوالی مثله گنبدسرا بود، چی بود اوووون؟! از اینا بدن؟ اگه میدونی که میتونی حتما قبول شی، خدا به همرات . موفق باشی
رزرو حتما میشه ، من برای کارشناسی همین کارو کردم، ولی شهریه ثابت دو ترم اضافه ازم گرفتند ... ارشد رو دیگه نمیدونم، ولی احتمالا میشه . میتونید از دانشگاهی که قبول شدید بپرسید ....
نه بابا مگه از سر راه پول اردم 2 ترم بریزم به حسابشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اخه بچه ها می گفتند اگه ثبت نام نکنیم حق ثبت نام تا 2 ترم می مونه..اره ممنون باید تل بزنم.

nasim1989

عضو جدید
چه مدارکی برای ثبت نام لازمه ؟؟
علوم تحقیقات تهران چه جوری ثبت نام رو انجام می ده ؟؟سایتش اصلا باز نمی شه

mahdi_ghavidel

عضو جدید
کسی نمیدونه ثپت نام قزوین کی هست؟طبق گفته اصلاعیه سه شنبه گفت به دانشگاهتون مراجعه کنین ؟نه؟

fereshte1111

عضو جدید
ببخشید بچه ها این سوال میپرسم اخه من من سطح دانشگاه ازاد خیلی خوب نمیدونم..تهران مرکز دانشگاه خوبیه از لحاظ معماری؟سطحش چطوریه؟:)
همش میترسیدم بپرسم بچه هایی که قبول نشدن ناراحت بشن بگن تازه قبول شده عیبم میذاره روش :cry:

از لحاظ معماری میگن قوی تر از علوم تحقیقاته

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید بچه ها این سوال میپرسم اخه من من سطح دانشگاه ازاد خیلی خوب نمیدونم..تهران مرکز دانشگاه خوبیه از لحاظ معماری؟سطحش چطوریه؟:)
همش میترسیدم بپرسم بچه هایی که قبول نشدن ناراحت بشن بگن تازه قبول شده عیبم میذاره روش :cry:

دوست خوبم تهران مرکز از نظر معماری عملی تر هست و استاداش دست بیشتری تو کار دارن و خیلی هم هیئت علمی قوی داره اما این چیزی از ارزش علوم تحقیقات کم نمیکنه علوم تحقیقات از نظر پژوهشی قویتر هست

simson

عضو جدید
احتمالاً دارن دانشگاهها رو تراز بندی می کنن که اینجوری گزینش کردن وگرنه اصلا نیازی به این شیوه گزینش نبود حداقل باید داوطلب رو تو انتخابهای بعدی شرکت میدادن اگه ترازش از آخرین نفر بالاتر بود توی اون واحد پذیرفته می شد اینجوری سطح علمی دانشگاهها خیلی بالاتر می رفت
چون دارن دانشگاه ها رو تراز بندی می کنن، بعضی بچه ها با ترازای خوب که واشه علوم تحقیقات مجاز شده بودن الان باید مردود شن آخه؟!

mahfo

کاربر بیش فعال
رتبه آخرین فرد
تراز آخرین فرد
واحد
47
6270
علوم و تحقیقات تهران
54
6231
تهران مرکز
51
5959
تهران غرب
54
5913
تهران شمال
54

تهران جنوب
54
5741
قزوین
باتشکر از دوستانی که ترازارو گفتن.مرسی

آخرین ویرایش:

saeed.yadollahi

عضو جدید
از کجا میتونم مطمئن بشم که شیراز تکمیل ظرفیت بهمن میاره؟مرکز آزمون گفت معلوم نیست.

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رتبه آخرین فرد
تراز آخرین فرد
واحد
47
6270
علوم و تحقیقات تهران

6231
تهران مرکز
51
5959
تهران غرب

تهران شمال
54

تهران جنوب
54
5741
قزوین
لطفا جاهای خالی رو بگین که پر کنیم.مرسی

تهران شمال

5913تراز
رتبه54

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها نمیدونید کارنامه ای که توش درصد اسکیسمون معلوم باشه رو میدن یا نه؟یعنی من اسکیسم چقد شده که ترازم از 6700 رسیده به 6200؟

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه آخرین فرد
تراز آخرین فرد
واحد
47
6270
علوم و تحقیقات تهران

6231
تهران مرکز
51
5959
تهران غرب
54
5913
تهران شمال
54

تهران جنوب
54
5741
قزوین
لطفا جاهای خالی رو بگین که پر کنیم.مرسی

تهران مرکز رتبه آخرین فرد قبولی 54

nasim1989

عضو جدید
یه سوال
چرا با این که تراز تهران مرکز از علوم تحقیقات کم تره ،ولی می گن تهران مرکز تو معماری از علوم تحقیقات بهتره ؟؟؟/

sheelan

عضو جدید
رتبه یک آزاد قزوین شدم
تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک

zhoolang

عضو جدید
منم سواد كوه قبول شدم فردا نميتونم برم اونجا اصلا مداركمو از دانشگاهم تحويل نگرفتم زنگم زدم ميگه به ما گفتن فقط فردا ثبت نام يعني چي آخه؟

neda...

عضو جدید
بچه ها یه سوال ، تکمیل ظرفیت مهر ماه اگه قبول شد میشه نرفت و برای تکمیل ظرفیت بهمن منتظر شد؟(البته برای معماری نمیگم...یه رشته دیگه)

glamorous

عضو جدید
بچه ها کسی از آخرین تراز فبولی ازاد اصفهان (خوراسگان یا علوم تحقیقات ) خبر داره؟

تهرنگ

عضو جدید
پذیرش امسال دانشگاه آزاد مصداق کامل بی منطقی و بی عدالتی است... من ترازم شده 5938 و یزد قبول شدم در صورتی که بالاتر از یزد تهران و قزوین و چند شهر دیگه داشتم. تراز قزوین که 5700 و انتخاب دومم بوده ولی قبول نشدم.... فردا میخوام برم مرکز آزمون حضوری حداقل یه دادی سرشون بزنم ببینم این کارشون یعنی چی؟؟؟ اگر دوستان کسی میاد اعلام آمادگی کنه.....

تهرنگ

عضو جدید
من بیشتر از خودم ناراحت Mahfo هستم. حالا من یه جایی قبول شدم این بنده خدا که با تراز 6200 از بیخ ردش کردن

azalia882000

عضو جدید
نه بابا مگه از سر راه پول اردم 2 ترم بریزم به حسابشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اخه بچه ها می گفتند اگه ثبت نام نکنیم حق ثبت نام تا 2 ترم می مونه..اره ممنون باید تل بزنم.

واسه رزرو احتیاجی نیست هزینه رو الان بدی بعد اگه ترم دیگه تصمیم گرفتی بری همون موقع ثبت نام بقیه بچه ها میری و نصف شهریه ثابت رو علاوه بر شهریه ترم 1 می دی

orkideh

عضو جدید
منم سواد كوه قبول شدم فردا نميتونم برم اونجا اصلا مداركمو از دانشگاهم تحويل نگرفتم زنگم زدم ميگه به ما گفتن فقط فردا ثبت نام يعني چي آخه؟

من شاهرود قبول شدم بهم گفتن تا 5 شنبه میتونی بیای ثبت نام همون روز هم برو سر کلاس:surprised:

تهرنگ

عضو جدید
من شاهرود قبول شدم بهم گفتن تا 5 شنبه میتونی بیای ثبت نام همون روز هم برو سر کلاس:surprised:
دانشگاه آزادیک ماه بعد هم بری ثبت نامت میکنن... یه استرسهایی شما دارید که انگار تازه کاردانی قبول شدید و دارید میرید دانشگاه.... بابا ناسلامتی ارشد قبول شدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا