نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdi_ghavidel

عضو جدید
کاملا با حرفت موافقم و حق رو بهت میدم دو سالی که باید درس بخونی رو جایی بخونی که دوست داری .نمیخوام بحث رو کش بدم .واست آرزوی موفقیت میکنم با هر انتخابی که میکنی
درستکه تو معماری اول مهارت و استعداد و ایده طرف حرف اول میزن ولی هرچی هم که بگین بازم محیط دانشگاه تاثیر داره ...منظورم این یکی ممکن از یه محیط بد به یه درجه عالی برس با مهارتش ولی مدتی و سختی هایی که این طرف طی میکن تا برس به اون درجه صدبرابر کسی که تو یه دانشگا خوب درس میخون چون تو دانشگاه خوب چون هم جو رقابت زیاد هم بچه های سطحشون بالاس ناخوداگاه شما یه سری مهارتها کسب میکنید  
من اصلا اهل بحث و طرفداری از دانشگاهی خاصی نیستم ولی گفتم که بگم جو هم تاثیرخودش میذاره

تهرنگ

عضو جدید
درستکه تو معماری اول مهارت و استعداد و ایده طرف حرف اول میزن ولی هرچی هم که بگین بازم محیط دانشگاه تاثیر داره ...منظورم این یکی ممکن از یه محیط بد به یه درجه عالی برس با مهارتش ولی مدتی و سختی هایی که این طرف طی میکن تا برس به اون درجه صدبرابر کسی که تو یه دانشگا خوب درس میخون چون تو دانشگاه خوب چون هم جو رقابت زیاد هم بچه های سطحشون بالاس ناخوداگاه شما یه سری مهارتها کسب میکنید
من اصلا اهل بحث و طرفداری از دانشگاهی خاصی نیستم ولی گفتم که بگم جو هم تاثیرخودش میذاره
منم این حرف رو قبول دارم. دانشگاه و دانشجو لازم و ملزوم اند و هر 2 تاثیر گذارند..

fereshte1111

عضو جدید
sam sad عزیز من منظورم خدایی نکرده به تو نیست. کلا منظورم اینه باید بسازیم .مجبوریم ک بسازیم. هر طرفو بگیری یه طرف دیگه زاره
حرف توام متینه دوستم

dj_manijak

عضو جدید
بچه ها ثبت نام ازادکیه؟ من میخوام شنبه برم ،مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه تهران شمال یکشنبه 14 مهر و اینکه بری تو سایت دانشکده فنی و فرم های مورد نیازو بعد از دانلود تکمیل کنی.اینو تو صفحه اول سایتش زدن

a65

عضو جدید
بچه هایی که تو انتخابشون مردود شدن و میخوان انتخاب های پایین ترشون براشون بررسی بشه باید کارنامه هاشونو فکس کنن مرکز ازمون ...10 روز بعد نتیجه ررو بشون میگن ....زنگ بزنید روابط عمومی23533355 راهنمایی میکنن..

راجع به انتخاب های بالاتر که تراز کل بعد از اسکیس بهش میرسه اطلاعیه صادر نفرمودن؟

مسجد جامع

کاربر فعال
من تماس گرفتم a65 عزیز روابط عمومی گفتند نه یک چنین چیزی نداریم و گفتند تکمیل ظرفیت اگر باشه بهمن اونم تطلاع رسانی عمومی انجام میدیم. لطفاً با مطالب کذب اعتماد را کم رنگ نکن!

zaha hadid26

کاربر فعال
طبق حرف های یکی از اعضای مرکز آزمون امسال همه معماری ها قبول میشن و هیچ مردودی ای نخواهند داشت.

lilibit2

عضو جدید
ایشالا همه به مرادشون برسن:smile: قابل توجه دوستانی که برا ثبت نام آماده میشن تماس گرفتم مرکز آزمون گفتن که اسامی شنبه یکشنبه به دانشگاهها اعلام میشه :surprised:

erfan4877

عضو جدید
من تماس گرفتم a65 عزیز روابط عمومی گفتند نه یک چنین چیزی نداریم و گفتند تکمیل ظرفیت اگر باشه بهمن اونم تطلاع رسانی عمومی انجام میدیم. لطفاً با مطالب کذب اعتماد را کم رنگ نکن!

راست میگه آخه کجا میاد بگه بیا کارنامه رو فکس کن تا برات یه جا پیدا کنیم. اگه بخواد پذیرش کن یه تکمیل ظرفیت دوم میذاره واسه بهمن.

glamorous

عضو جدید
من اینکارو کردم حالا اینکه نتیجه چی باشه رو نمیتونم شخصا اثبات کنم ...شما مختاری دوست من:w30:

مسجد جامع

کاربر فعال
دستت درد نکنه باشه فکس میکنم فقط چند دقیقه بعد فکس کردن زنگ بزنم و شماره دبیر خونه رو بگیرم؟

elham m

عضو جدید
fanus عزیز شما زنجان قبول شدین؟ میتونین تراز اخرین فرد قبولی رو بگین؟

fanus_hf

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه تراز واحد قزوین چنده و تراز علوم تحقیقات قزوین؟

mohsen2129

عضو جدید
دوستان به نظر شما من با تراز 5750 میتونم تکمیل ظرفیت تهران غرب قبول بشم؟؟؟؟
تراز من قبل از اسکیس 6500 بود بعدش شد 5750 آیا میشود به نتیجه اسکیس اعتراض کنم؟

تهرنگ

عضو جدید
واحد قزوین 5700 و علوم تحقیقات قزوین 5350
من شدیدا دودلم که با تراز 6000 برم یزد یا واستم تکمیل برای تهران و قزوین.... خدا لعنتشون کنه چون الانم اگه انتخابهای بالاتر از یزدم بررسی بشه راحت قزوین قبول میشم... اگه وایستم احتمال قبولی توی تهران و قزوین هست ولی از اونور به جای اینکه خرداد 94 فارغ التحصیل بشم بهمن 94 فارغ التحصیل میشم یعنی 8 ماه دیرتر از دانشگاه درمیام و 8 ماه از زندگی عقب میوفتم اگه هم برم یزد که هزینه هر هفته رفت و آمد و سختی راه داغونم میکنه... خداااااااییییاااااااااااااااااااااا

zaha hadid26

کاربر فعال
من شدیدا دودلم که با تراز 6000 برم یزد یا واستم تکمیل برای تهران و قزوین.... خدا لعنتشون کنه چون الانم اگه انتخابهای بالاتر از یزدم بررسی بشه راحت قزوین قبول میشم... اگه وایستم احتمال قبولی توی تهران و قزوین هست ولی از اونور به جای اینکه خرداد 94 فارغ التحصیل بشم بهمن 94 فارغ التحصیل میشم یعنی 8 ماه دیرتر از دانشگاه درمیام و 8 ماه از زندگی عقب میوفتم اگه هم برم یزد که هزینه هر هفته رفت و آمد و سختی راه داغونم میکنه... خداااااااییییاااااااااااااااااااااا
چرا 8 ماه؟

zaha hadid26

کاربر فعال
دوستان به نظر شما من با تراز 5750 میتونم تکمیل ظرفیت تهران غرب قبول بشم؟؟؟؟
تراز من قبل از اسکیس 6500 بود بعدش شد 5750 آیا میشود به نتیجه اسکیس اعتراض کنم؟
من نمیدونم این اسکیس ها رو چطوری تصییح کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albaloo_66

عضو جدید

منم دقیقا همین مشکلو دارم با تراز 6200 باید علوم تحقیقات قزوین قبول شم در صورتی که ترازم به تهران و انتخابای بالاترم میخوره گند زده با این گزینششون؟ترتز ااولم 5800 بود با اسکیس شد 6200

ff_z

عضو جدید

منم دقیقا مشکل شمارو دارم با تراز 5935 و رتبه 4 باید برم علوم تحقیقات زنجان نمیدونم چی کار کنم بااینکه به راحتی قزوین قبول میشدم

lilibit2

عضو جدید
دوستان این مشکل واسه خیلیا اتفاق افتاده و عیب از سیستم گزینش هست منم ترازم به همه دانشگاههای تهران میخوره ولی دیگه ولی دیگه بیخیالش شیرازم خوبه ! خودتونو معطل نکنین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا