نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مسجد جامع

کاربر فعال
داداش انگار توی این مملکت زندگی نمی کنی ها ! می خوای هنجار شکنی کنی معلومه که چادر واجبه !

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
تبریک

تبریک

ضمن عرض تبریک به همه ی دوستای عزیز باشگاه مهندسان جوان :w23:

برای بقیه دوستان هم آزرو می کنم زندگی براشون بهترین ها رو رقم بزنه، و باید بگم که این آزمون اصلا علمی نیست، به هیچ وجه نشون دهنده سطح معلومات بچه ها نیست، اگه کسی قبول میشه یا نمیشه ، در قبولیش شانس و شرایط آزمونی هر ساله دخیله !!!!!!
یه سال تئوری میخونی ، اسکیس میخوری زمین،
یه سال اسکیس تمرین میکنی ، سوال لو میره و حداقل نمره میشه 30!!!

یه سال تاریخ کپی کتاب راهیان ارشد میشه ، یا کپی سال های قبل ، همه 80 به بالا میزنن و تو که اینا رو نخوندی میخوری زمین!

یه سال اینا رو فول میشی، اما سوال میدن فلان کاخ خراب شده چندتا ستون داشت!!!!! سوال های بی معنی و پوچ!

یه سال هم بریدی، اونقدر خودتو سرزنش میکنی، اونقدر حرص میخوری و مقایسه میکنی با کسایی که واقعا همیشه ضعیف تر عمل می کردند و یکباره ازتون جلو میزنن :cry: ....... به اینکه سال هایی سخت میشه و سال هایی واسه یه عده درب دانشگاه به راحتی باز میشه ........ بدون اینکه بدونن این آزمون برای یه عده وقفه ی زندگی و زمانی طولانی از عمرشون بود .....

..........................

*********************************************************************************
این جملات رو خیلی دوست دارم ، هدیه براتون میذارم ، امیدوارم شما هم مثل من از خوندنشون لذت ببرید :

طبیعت هرگز خود را تکرار نمی کند . از ابتدای خلقت تا کنون ، هنوز دو دانه برف یا دو قطره باران که عینا مانند یکدیگر باشند ، مشاهده نشده است . هر گل مینا با گل مینای دیگر تفاوت دارد. اثر انگشت های ما با هم تفاوت دارند و خود ما نیز با یکدیگر تفاوت داریم**********
مشیت این بوده که متفاوت باشیم . اگر بتوانیم این را بپذیریم دیگر رقابت و مقایسه پیش نمی آید...

به گل سرخ بیندیشید- از لحظه ای که غنچه یی کوچک است تا زمانی که کاملا می شکفد و حتی لحظه ای که آخرین گلبرگش می افتد- همواره زیبا و کامل است و همواره در حال دگرگونی....
با فهم و شعور و آگاهی و دانشی که در اختیار داریم ، به بهترین کاری که از ما بر می آید سرگرمیم .هنگامی که فهم و آگاهی و دانش بیشتری به دست آوریم ، به نحوه ی دیگری عمل می کنیم.... :w11:

مسجد جامع

کاربر فعال
آقا قبول شدی برو پی زندگیت بذار قبول نشده ها با هم درد دل کنن بل کم سبک بشن دیکه پریدی چی میخوای بروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

sonor

عضو
بچه ها اگه کسی تا حالا از شرط بدون آزمون استفاده کرده میشه بگه چیکار باید بکنم؟تو دانشگامون از هرکی میپرسم میپیچونتم....معدلم18/40
امسال چون دانشگاه مدارکمو نفرستاده واسم زدن حذف بدلیل عدم دارا بودن سابقه مدرک
یکی بگه چیکار کنم که بهمن بتونم ازش استفائه کنم؟مرسی

من استفاده کردم معدلت چنده؟

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
بچه ها یه سوال. واسه خانوما چادر الزامیه دانشگاه ازاد؟؟؟/

نه، فقط مانتو باید رو زانو دقیقا زیر زانو، باشه، من رو زانو بود ، یکبار تذکر دادن! دقیق یک سانت کم داشت، زانوتو نگاه کن، دقیق باید زانو رو طی کنه و زیرش باشه! تنگ باشه هم مهم نیست! {{{{{{ البته به واحدت بستگی داره ، زنگ بزن از واحد مربوطه بپرس، مثلا دانشگاه آزاد خرم آباد از این ترم اجباریی شده، ترم قبل اصلا نگهبانی نداشت و با روسری هم میرفتی، با مانتو بنفش! با مانتو قرمز! طرح دار، تور تور!!! گل گلی! طرح پلنگی! :eek: }}}}}

fereshte1111

عضو جدید
نه، فقط مانتو باید رو زانو دقیقا زیر زانو، باشه، من رو زانو بود ، یکبار تذکر دادن! دقیق یک سانت کم داشت، زانوتو نگاه کن، دقیق باید زانو رو طی کنه و زیرش باشه! تنگ باشه هم مهم نیست! {{{{{{ البته به واحدت بستگی داره ، زنگ بزن از واحد مربوطه بپرس، مثلا دانشگاه آزاد خرم آباد از این ترم اجباریی شده، ترم قبل اصلا نگهبانی نداشت و با روسری هم میرفتی، با مانتو بنفش! با مانتو قرمز! طرح دار، تور تور!!! گل گلی! طرح پلنگی! :eek: }}}}}

خدا نگه داره این دقت رو واقعا!!! 1 سانت!!

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مرکز آزمون میگه سوالاتونو از خود واحدتون بپرسین من الان دقیقا به کدوم قسمت علوم تحقیقات زنگ بزنم؟آموزش؟؟یکی شمارشو بده پلیزززززززززززززززززززززززززززز

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها تراز آخرین نفر تهران جنوب و تهران شمال رو کسی میدونه؟

simson

عضو جدید
من باورم نمی شه اسکیس بتونه ترازو از 6900 برسونه به 5989!!! می شه مگه؟! یعنی اسکیسموچند باید شده باشم؟!!:(

آخرین ویرایش:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم ;)
مبارکت باشه دوستم :gol:
بعد از عید ؟
ممنووووووووون.
اره می خوام واسه دولتی بخونم از این طرفم حیفم میاد ازادم رو از دست بدم .بچه ها تو این تایپیک زده بودن انگار نیاز به رزرو نیست تا 2 ترم میمونه.شما اطلاع ندارین؟از کجا می تونم بپرسم؟

مسجد جامع

کاربر فعال
ببخشید نمی خواستم ناراحتتون کنم آزمون رد شدم دارم ادای فرانچی رو در میارم.باز هم معذرت!

albaloo_66

عضو جدید
بچه ها کسی تراز اخرین فرد تهران جنوب و تهران شمال رو میدونه؟ من با تراز 6200(تراز اولیه ام 5800 بود)
اخه باید پردیس قزوین قبول شم واقعا این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ناراحتم م م م

آخرین ویرایش:

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
.....

.....

دوتا کارنامه میذارم از علوم تحقیقات کرمانشاه ، ببینید تاثیر اسکیس چقدر زیاد بوده :

---------------کارنامه نفر اول :

رتبه مرجله اول { درانتخاب اول } : 235 .....تراز 5782 ...... رتبه آخرین فرد قبول مرجله اول 496
رتبه مرحله اسکیس : 14 ........تراز 6029 ............ آخرین فرد قبول رتبه 62

---------------کارنامه ی نفر دوم :

رتبه مرحله اول { درانتخاب اول } : 42 .....تراز 6330 ...... رتبه آخرین فرد قبول مرجله اول 496
رتبه مرحله اسکیس : 16 ........تراز 6005 ............ آخرین فرد قبول رتبه 62

...............................
سوال : کارنامه ی نهایی که بدونیم اسکیس چه نمره ای گرفتیم، نمیدن؟

آخرین ویرایش:

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
ممنووووووووون.
اره می خوام واسه دولتی بخونم از این طرفم حیفم میاد ازادم رو از دست بدم .بچه ها تو این تایپیک زده بودن انگار نیاز به رزرو نیست تا 2 ترم میمونه.شما اطلاع ندارین؟از کجا می تونم بپرسم؟

شما میخوای شهریه ثابت دو ترم که جمعا میشه 2میلیون و خورده ای رو بدی ؟ این همه فشار رو میتونی یکسال تحمل کنی برای سراسری که باز هم سوالی مثله گنبدسرا بود، چی بود اوووون؟! از اینا بدن؟ اگه میدونی که میتونی حتما قبول شی، خدا به همرات . موفق باشی
رزرو حتما میشه ، من برای کارشناسی همین کارو کردم، ولی شهریه ثابت دو ترم اضافه ازم گرفتند ... ارشد رو دیگه نمیدونم، ولی احتمالا میشه . میتونید از دانشگاهی که قبول شدید بپرسید ....

simson

عضو جدید
با این سیستم گزینششون!
یعنی خودشون نمی فهمن اشکال داره کارشون؟
الان دوست من با تراز پایین تر از من قبول شده، دانشگاهی رو که منم داشتم تو انتخابای بعدیم!
یعنی من مردود شدم فقط چون آزمون تستیمو خوب داده بودم!!

lilibit2

عضو جدید
احتمالاً دارن دانشگاهها رو تراز بندی می کنن که اینجوری گزینش کردن وگرنه اصلا نیازی به این شیوه گزینش نبود حداقل باید داوطلب رو تو انتخابهای بعدی شرکت میدادن اگه ترازش از آخرین نفر بالاتر بود توی اون واحد پذیرفته می شد اینجوری سطح علمی دانشگاهها خیلی بالاتر می رفت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا