نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahfo

کاربر بیش فعال
واقعا دلم برات سوخت.... الان منم همین حالت رو دارم چون میتونستم با تراز بعد اسکیس انتخابهای بالاترم قبول بشم ولی این عوضیها فقط انتخابی رو که توی کتبی مجاز شدی بررسی میکنن

واقعا بره خودم و امثال خودم متاسفم:razz:

TUliP

عضو جدید
تهران غرب .......با تراز 6403.... رتبه كل16 ....توي تكميل علوم تحقيقات قبول ميشم؟؟

saeed.yadollahi

عضو جدید
مشکل من اینه که چرا تکمیل ظرفیت مهر نمی گیرن!!!مثل سال گذشته.
تکمیل ظرفیت مهر میدونی یعنی چی؟

azalia882000

عضو جدید
بچه ها ثبت نام علوم تحقیقات واقعا فرداست ؟ کسی تونسته با دانشگاه تماس بگیره ؟ اخه ما که از یه شهر دیگه میایم چه جوری تا فردا خودمونو برسونیم تهران چرا اینا به فکر ما نیستن

simai

عضو جدید
بچه ها اگه شماره داوطلبی و پرونده رو نداشته باشم می تونم چی کار کنم?

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها ثبت نام علوم تحقیقات واقعا فرداست ؟ کسی تونسته با دانشگاه تماس بگیره ؟ اخه ما که از یه شهر دیگه میایم چه جوری تا فردا خودمونو برسونیم تهران چرا اینا به فکر ما نیستن

توی اطلاعیه جدیدی که زدن نوشته این چند تا واحد که علوم تحقیقاتم جزئشه باید ازسایت خود دانشگاه پیگیری بشه . یعنی ممکنه که زمانش فرق کنه

albaloo_66

عضو جدید
بجه ها کسی تهران مرکز قبول نشده میخوام تراز اخرین فرد قبولیو بدونم چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها اگه کسی تا حالا از شرط بدون آزمون استفاده کرده میشه بگه چیکار باید بکنم؟تو دانشگامون از هرکی میپرسم میپیچونتم....معدلم18/40
امسال چون دانشگاه مدارکمو نفرستاده واسم زدن حذف بدلیل عدم دارا بودن سابقه مدرک
یکی بگه چیکار کنم که بهمن بتونم ازش استفائه کنم؟مرسی

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی پردیس البرز قبول شده؟؟؟؟
اونم از بهمن شروع میشه کلاساش؟؟؟؟

azalia882000

عضو جدید
http://www.pubr-azmoon.com/306_راهنماي_فارغ_التحصیلان_ممتاز_مقطع_کارشناسی_سال_92دانشگاه_آزاد_اسلامی_

مرسیییییی . فقط اگه فهمیدی کی ثبت نام هست میشه اینجا بگی اخه هنوز سایت دانشگاه update نشده یعنی کی می خوان بگن اخه . یه دفه ممکنه شب بگن فردا ثبت نام واللللللللللا . از اینا بعید نیست

Paradiso100

عضو جدید
مرسیییییی . فقط اگه فهمیدی کی ثبت نام هست میشه اینجا بگی اخه هنوز سایت دانشگاه update نشده یعنی کی می خوان بگن اخه . یه دفه ممکنه شب بگن فردا ثبت نام واللللللللللا . از اینا بعید نیست

باشه حتما میگم اینجا

sora66

عضو جدید
سلام دوستان..به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم..من قبول نشدم تهران غرب تراز اولم 6115 تراز با اسکیسم5856 تراز آخرین فرد 5959 رتبه ام 57 رتبه آخرین نفر 51...قسمت نبوده..همدرد قبول نشده هام:crying2:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا