نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

albaloo_66

عضو جدید
منم قزوین قبول شدم .مباررکهههههههههه .بچه ها من حول شدم نوشته نتیجه آزمون قبولی عادی مگه قبولی نوع دیگه هم داریم؟؟؟رتبه ام شده 5 .مثل اینکه 57 نفرم گرفتن که اگه خیلی ها نیومدن ثپت نام کلاسارو بتونن تشکیل بدن تکمیل هم که این ترم نمیگیرن.دوستان به همه قبول شده ها تبریک میگم انشاالله قله افتخار معماری رو فتح کنین .هرکی قزوین قبول شده بگه ما همکلاسیهامونو بشناسیم

من پردیس قزوین قبول شدم با تراز 6200

mohsen2129

عضو جدید
دوستان مثل اینکه شروع ترم از بهمن ماهه
دوستانی که قبول شدندقت کنن ورودی کی زده؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها من میرم گریه کنم...:crying: خیلی بدشانسیه فقط واسه 1 نفر....تازه خیلیام قبول شدن نمیرن....فقط میخواستن جای منو بگیرن:cry:

saeed.yadollahi

عضو جدید
خوش به حال اونایی که قبول شدن.به همشون تبریک میگم.
برای من هم دعا کنید.من حقم مردودی نبود.فقط 8نفر فاصله دارم،یعنی چی میشه؟خستگی تو تنم موند.

ff_z

عضو جدید
بچه ها همه همون جای قبول شدن که مرحله اول قبول شدن یا انتخابای دیگم گزینش شده ؟

mahfo

کاربر بیش فعال
گریه چیه بابا . من مطمئنم تکمیل ظرفیت قبولی تو مطمئنمممممممم

آخه فقط واسه 1 نفر:mad: البته من همینجوری با اطلاعات خودم رفتم کنکور دادم و کلا از اسکیسم چیزی نمیدونستم....در واقع کنکورم امساله....ولی دلم سوخت واسه این 3 هفته که انقد معطل شدم:redface:

mahdi_ghavidel

عضو جدید
نه بابا خواهش میکنم سوال دیگه بپرس . رتبه آخرین فرد قبولی 54 شده نمیدونم تکمیل چی میشه  .
ببخشید ایقدر سوال میپرسم رتبه اخرین فرد قبول شده چنده ؟اخه من الان ترازم شده 5959 تو انتخاب دومم که پردیس قزوین بود قبول شدم میخوام ببینم اگه بمونم تکمیل بهمن شانس قبولی دارم :cry:

تهرنگ

عضو جدید
بچه ها من میرم گریه کنم...:crying: خیلی بدشانسیه فقط واسه 1 نفر....تازه خیلیام قبول شدن نمیرن....فقط میخواستن جای منو بگیرن:cry:
واقعا دلم برات سوخت.... الان منم همین حالت رو دارم چون میتونستم با تراز بعد اسکیس انتخابهای بالاترم قبول بشم ولی این عوضیها فقط انتخابی رو که توی کتبی مجاز شدی بررسی میکنن

elham m

عضو جدید
واقعا دلم برات سوخت.... الان منم همین حالت رو دارم چون میتونستم با تراز بعد اسکیس انتخابهای بالاترم قبول بشم ولی این عوضیها فقط انتخابی رو که توی کتبی مجاز شدی بررسی میکنن
این کارشون خیلی بی انصافیه طرف با 5700میره واحد قزوین من با تراز 5959 میرم پردیس قزوین:exclaim:

Paradiso100

عضو جدید
خوش به حال اونایی که قبول شدن.به همشون تبریک میگم.
برای من هم دعا کنید.من حقم مردودی نبود.فقط 8نفر فاصله دارم،یعنی چی میشه؟خستگی تو تنم موند.

درکن میکنم واقعا . اما همه زندگی که این نیست . کاراتو برنامتو انجام بده تا وقت تکمیل ظرفیت که ایشالا قبول میشی اونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا