نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fereshte1111

عضو جدید
منم قبول شدم . بچه ها اخرین فردی ک علوم تحقیقات قبول شد چند بود؟ شما با چند اونجا قبول شدین؟؟؟

pedimedi

عضو جدید
اول به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم اوناییم که مردود شدن امید به خدا تو تکمیل ظرفیت قبول بشن

بعدشم از همه بچه های سایت تشکر میکنم چون من رشتم تو لیسانس عمران بود خیلیا کمک کردن از صفر منو رسوندن به اینجا

ممنون

Paradiso100

عضو جدید
منم قزوین قبول شدم .مباررکهههههههههه .بچه ها من حول شدم نوشته نتیجه آزمون قبولی عادی مگه قبولی نوع دیگه هم داریم؟؟؟رتبه ام شده 5 .مثل اینکه 57 نفرم گرفتن که اگه خیلی ها نیومدن ثپت نام کلاسارو بتونن تشکیل بدن تکمیل هم که این ترم نمیگیرن.دوستان به همه قبول شده ها تبریک میگم انشاالله قله افتخار معماری رو فتح کنین .هرکی قزوین قبول شده بگه ما همکلاسیهامونو بشناسیم

تبریک من کارشناسی اونجا بودم دانشگاه خوبیه . اما دیگه نمیتونستم قزوین بیام علوم تحقیقات میرم . موفق باشی حالشو ببر

saeed.yadollahi

عضو جدید
من قبول نشدم،خیلی بد شد.واقعا ناراحتم.اگه تکمیل ظرفیت نگیرن؟!!!8نفر با قبولی فاصله دارم.

elham m

عضو جدید
من یزد قبول شدم با تراز 5938 حالا کی باید هر هفته بره یزد؟؟؟؟ اگه از اول اسکیس رو میگرفتن الان حداقل قزوین قبول میشدم. تراز قزوین 5900 ولی من قبل اسکیس ترازم 5500 بود
منم انتخاب اولم واحد قزوین بود انتخاب دوم پردیس قزوین قبل اسکیس 5819 بودم الان شدم 5959. الان پردیس قبول شدم به نظرتون بمونم تکمیل مهر میتونم واحد قزوین قبول شم

mohsen2129

عضو جدید
دوستان مثل اینکه شروع ترم از بهمن ماهه
دوستانی که قبول شدندقت کنن ورودی کی زده؟

تهرنگ

عضو جدید
منم انتخاب اولم واحد قزوین بود انتخاب دوم پردیس قزوین قبل اسکیس 5819 بودم الان شدم 5959. الان پردیس قبول شدم به نظرتون بمونم تکمیل مهر میتونم واحد قزوین قبول شم
با این سیستم امسال دانشگاه آزاد هیچی معلوم نیست اصلا نمیشه ریسک کرد.. تکمیل رشته های دیگه خیلی خراب بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا