نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

secretbird

عضو جدید
بچه هاباآرزوی موفقیت براهمتون.یه سوال فرداساعت 9 نتیجه هامیادیاساعت 14 کسی میدونه؟

mahdi_ghavidel

عضو جدید
بچه ها مثل فیلمها شده یاد فیلم گروه برادران (band of brothers) افتادم .مثل اینکه تو نرماندی گیر دشمن افتادیم الان همین که احساس میکیم تنها کسی نیستم که این روزهارو تحمل کرده و با دوستهای خوبی آشنا شدم حس خوبی بهم میده.برادرا و خواهرای گلم انشا الله که هممون به اون چیزی که میخوایم برسیم و همه فردا بیان بگن اونجایی که میخواستیم قبول شدیم. انشا الله

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
انشالا هممون فردا خوشحال شیم.زندگی من که بدجور به این جواب گره خورده.یعنی رسما قبول نشدنم یعنی نابودیم...
خدا نکنه که نابود شیییی، ایشالا قبول میشی ، اما این حرف رو دیگه نزن ارکیده جون ، نذار زندگیت به اینجور مسائل گره بخوره .
ایشالا که قبووولی
منم مثله تو فکر می کردم، وقتی آزمونی رد می شدم، دنیا رو سرم خراب می شد، خیلی سخته آدم قبول کنه زندگی هزاران راه داره و ممکنه خیر آدم جای دیگه ای باشه ، خودمون همه چی رو به هم گره میزنیم...
..............................
راستی لازم نیست اصل مدرک رو به دانشگاه بدید ، یه {سفته} { چی بود اسمش؟! } ، ،از اینا میگیرن که بعدا مدرک رو بیارید......

آخرین ویرایش:

orkideh

عضو جدید
خدا نکنه که نابود شیییی، ایشالا قبول میشی ، اما این حرف رو دیگه نزن ارکیده جون ، نذار زندگیت به اینجور مسائل گره بخوره .
ایشالا که قبووولی

مرسی عزیزم اما بدجور به این جواب گره خورده.گریم میگیره وقتی حتی احتمالش میاد تو ذهنم.واسم دعا کنید

t3time

عضو جدید
بابا..... واقعا سخت میگیرین شما....یکی منه بدبختو بگه که اگه قبوول نشم باید برم سربازی...اینجست که باید بگی وا مصیبتاااااااااااااااااا:confused::confused:

elham m

عضو جدید
سلام بچه ها ان شاا... که چند ساعت دیگه همه خبرهای خوبی به همدیگه بدیم :smile:
نامردا نگفتن که ساعت چند میگن نتایج رو. دقیقه به دقیقه باید استرس بکشیم حیف این جوونا نیس که همش تو اصطراب باشن :(

ff_z

عضو جدید
تا الان استرس نداشتم ولی از الان دارم استرس میگیرم....8:30 هنوز نتایج اعلام نشده منم هی دارم سایت و ریلود میکنم دیوووووووووووووووووووووووووووونه شدم

shhg

عضو جدید
من خواب دیدم قبول نشدم،کلی تو خواب گریه کردم،ادامشم وقتی بیدار شدم...........:crying:حالم خیلی بده..چرا نمیزنن پس:cry:

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
sonor منم دیشب خواب دیدم دارم ازدواج میکنم، تعبیرش چیه؟! :lol: تعبیرش قبولیه؟

آخرین ویرایش:

sonor

عضو
http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,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

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا