نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elham m

عضو جدید
خبری نیس مثل اینکه موند ساعت2 خدا ازتون نگذره اخه دیگه چقدر استرس:cry:

آگرین

عضو جدید
بچه ها خواهشا یکی زنگ بزنه بپرسه دقیقا ساعت چند نتایج رو سایت میاددددد...این دقایق اینجوری برامون زجر اورررررررررررره...

elham m

عضو جدید
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:crying:

Paradiso100

عضو جدید
علوم تحقیقات تهران...خیلی فوکوس کردم رو کانسپت طرحم.....وقت کم آوردم...از بدشانسیم هم ساعتم عقب مونده بود ساعت 11.55 دقیقه بود ساعتم 11.25 رو نشون میداد...یههو گفتن 5 مین مونده ....

ایشالا قبولی استرس نداشته باش

arch 1 teh

عضو جدید
سلام دوستان گلم
دیشب خواب بودم یکی از دوستام ساعت 2 بهم زنگ زد گفت نتایج رو زدن،چک کن چی کار کردی،با هزار عشق و امید و آرزو رفتم ولی دیدم شارژ ندارم و نمیشد شارژ کرد،بهش زنگ زدم گفت مشخصاتتو بگو بعد بهم گفت متاسفم مردود شدی،تا الان خوابم نبرد و چه حالی داشتم گفتم بیام الان ببینم دوستان چی کار کردن،دیدم هنوز نتایج رو نزدن و این دوست نارنین ما رفته بوده سایت سازمان سنجش :biggrin::Dو منم از استرس و انتظار اصلا نپرسیده بودم کدوم سایت و....دیدی ولی در کل اینو بگم بچه های باشگاه همیشه بهم انرژی دادن و اینم یه انرژی فوق العاده بود از سمت شما،امیدوارم همه جای خوب قبول شیم , امیدوارم خبر خوب بعدی رو اینجا از همه بشنوییم
خداوند بزرگ نتایج تلاشمون رو بده

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
بچه ها خواهشا یکی زنگ بزنه بپرسه دقیقا ساعت چند نتایج رو سایت میاددددد...این دقایق اینجوری برامون زجر اورررررررررررره...
آگرییییییییین، بی خیــــــــــــال! ایــــــن همه روز معطل شدیم، کل عمر معطل بودیم، اصلا شاید پشیمون شن امروز نتیجه بذارن ، من برات دعا کردم قبول شی، دعاهام خیلی گیراست، فقط واسه خودم کار نمیکنه!!!!!!!!!!

این امضای منو با خودت تکرار کن، این جمله هم بگو:

پروردگارا ، جاده ی فراوانی و نعمت های بیشمارت را بر من و بقیه بچه های این تاپیک بگشا ، اینک من آهنربای قدرتمندی هستم ، که هرآنچه بنا بر مشیت الهی تو بر من تعلق می گیرد، می ربایم....

کاملا آماده ی محقق ساختن مشیت الهی زندگی ام هستم، کاملا بر اوضاع تسلط دارم............

خداوند روزی رسان من است، اکنون کمک های خداوند همچون قارچ یک شبه سر از خاک بر می آورند...........

خواسته هایم امروز محقق می شوند! امروز روز برآورده شدن همه ی آرزوهاست.
خداوندا تو را سپاس میگزارم که چنین روز نابی را آفریدی، و چقدر شگفت انگیز است که معجزات تو تمامی ندارد .

Paradiso100

عضو جدید
آگرییییییییین، بی خیــــــــــــال! ایــــــن همه روز معطل شدیم، کل عمر معطل بودیم، اصلا شاید پشیمون شن امروز نتیجه بذارن ، من برات دعا کردم قبول شی، دعاهام خیلی گیراست، فقط واسه خودم کار نمیکنه!!!!!!!!!!

این امضای منو با خودت تکرار کن، این جمله هم بگو:

پروردگارا ، جاده ی فراوانی و نعمت های بیشمارت را بر من و بقیه بچه های این تاپیک بگشا ، اینک من آهنربای قدرتمندی هستم ، که هرآنچه بنا بر مشیت الهی تو بر من تعلق می گیرد، می ربایم....

کاملا آماده ی محقق ساختن مشیت الهی زندگی ام هستم، کاملا بر اوضاع تسلط دارم............

خداوند روزی رسان من است، اکنون کمک های خداوند همچون قارچ یک شبه سر از خاک بر می آورند...........

خواسته هایم امروز محقق می شوند! امروز روز برآورده شدن همه ی آرزوهاست.
خداوندا تو را سپاس میگزارم که چنین روز نابی را آفریدی، و چقدر شگفت انگیز است که معجزات تو تمامی ندارد .

همشهری اول نوشتی کره بیخیال ! همون قشنگ بود میذاشتیش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا