کلوپ آبیدلان.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی به پاکی دریا و آبی بیکران آسمان بر شما آبیدلان عزیز و دوست داشتنی.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]ماجدی:شادابی امروز تاثیرشوک مثبت دیروز قلعه‌نویی بود[/h] نویسنده: امیر آبزاده
تاریخ ارسال: ۷ مهر ۱۳۹۲
0 دیدگاه

سرپرست استقلال شرایط این تیم را برای بازی روز چهارشنبه با اف سی سئول مثبت ارزیابی کرد.
میرشاد ماجدی پس از تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران درباره آخرین شرایط این تیم پیش از دیدار با اف‌سی‌سئول کره گفت: تیم ما از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد. ریکاوری کردیم تا از لحاظ آمادگی هم به شرایط خوبی رسیده‌ایم. دو بازیکن ما زیرنظر پزشک هستند، نکونام و تیموریان هم که نیستند. امیدواریم قاضی هرچه سریع‌تر به تیم اضافه شود و خسرو حیدری هم امروز با ما تمرین کرد و زودتر هم محل تمرین را ترک کرد تا به درمانش برسد. از فردا هم او به طور کامل در تمرینات ما حضور خواهد داشت.
او در پاسخ به این سوال که آیا اف‌سی‌سئول به تهران آمده یا خیر، اظهار کرد: آنها ساعت ۲:۳۰ بامداد به تهران آمدند و امروز ساعت ۴ صبح در زمین شماره دو آزادی تمرین کردند.
سرپرست استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر محرومیت قلعه‌نویی بیان کرد: تا جایی که می‌دانم دو نوع گزارش وجود دارد. یک نوع گزارش از سوی ناظر است که ایشان از ما پس از بازی تشکر کرد و گزارش دیگر برای داور است که فکر نمی‌کنم او هم چیزی گفته باشد. امروز شنیدم به خاطر اینکه جایزه به ساموئل داده شده و حالا مثلا آقای قلعه‌نویی نگذاشته که او جایزه‌اش را بگیرد، این محرومیت اعمال شده است. واقعیت را نمی‌دانم که این محرومیت برای کدام گزارش است. اعتقاد دارم این محرومیت عجولانه بوده و صحیح نیست، با این کارها فوتبال ما نام حرفه‌ای به خود نمی‌گیرد.
او درپاسخ به این سوال که آیا صحت دارد امیر قلعه‌نویی درباره فیسبوک به بازیکنان تذکر داده است، گفت: اگر چنین صحبتی باشد من در آنجا نبودم بشنوم. زمانی که ما شکست خوردیم، تا دیروز هیچ فرصتی نبود تا قلعه‌نویی با بازیکنان صحبت کند. بهترین فرصت برای ما همان دیروز بود و خود آقای قلعه‌نویی بهتر می‌داند که چه چیزهایی به بازیکنان بگوید. همین تذکرات است که باعث شادابی تمرین امروز شده و اگر هم چیزی گفته باشد حتما لازم بوده است.
ماجدی در پاسخ به این سوال که آیا برخی بازیکنان استقلال در این باره زیاده‌روی‌هایی داشته‌اند، اظهار کرد: کارنامه قلعه‌نویی مشخص است. او می‌داند که کی بازیکنان را تنبیه کند و چه زمانی آنها را تشویق کند. به نظرم شادابی امروز ناشی از شوک مثبت دیروز بوده است.
سرپرست استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که چرا قلعه‌نویی با وجود وساطت‌های شما هنوز به برهانی اطمینان نکرده است، اظهار کرد: من فکر می‌کنم بیشتر از من و شما قلعه‌نویی با این بازیکنان زندگی کرده و هیچ مربی دوست ندارد بهترین بازیکنانش را روی نیمکت بگذارد. به طور قطع اگر برهانی با انرژی کامل در تمرین حاضرشود و کار کند قلعه‌نویی او را در تیم می‌گذارد. پس اجازه دهیم خود قلعه‌نویی در این رابطه‌ها تصمیم‌گیر باشد.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فروش اینترنتی " مستند جذاب و دیدنی آبی تر از دریا " آغار شد

به دنبال استقبال کم نظیر هواداران پرشور باشگاه استقلال از مستند آبی تر از دریا فصل 91-1390، این باشگاه اقدام به تهیه مستند مذکور برای فصل 92-1391 نمود سالی که با قهرمانی استقلال در لیگ برتر به پایان رسید .در این مستندات لحظات و صحنه های زیبایی به تصویر کشیده است که به صورت اختصاصی توسط باشگاه استقلال تصویر برداری شده است و در هیچ از یک شبکه های سیما پخش نشده است بنابراین تماشای این مستتدات را به همه علاقه مندان باشگاه توصبه می کنیم .
حسن فرهادی مدیر فروشگاه اینترنتی استقلال ضمن اعلام این خبر افزود : با توجه به اینکه برای تهیه این مجموعه ، باشگاه استقلال زحمات و هزینه های قابل توحهی متقبل شده است و سود حاصله نیز تماماً متعلق به این باشگاه می باشد لطفا در جهت حفظ منافع باشگاه از تکثیر غیرقانونی این مجموعه ها جداً خودداری فرمایید
فرهادی افزود :علاقه مندانی که تمایل دارند این مجموعه را به صورت عمده خریداری و سپس خود اقدام به فروش آن نمایند می توانند از تخفیف ویژه ای برخودار شوند لطفا در این خصوص به صورت تلفنی با فروشگاه تماس بگیرید .
وی در پایان اظهار داشت : فروش اینترنتی این مجموعه به صورت انحصاری توسط فروشگاه اینترنتی رسمی باشگاه استقلال به آدرس www.esteghlalshop.com انجام می گیرد و در صورت مشاهده هر گونه تخلف ، این باشگاه به صورت جدی با متخلفین برخورد خواهد کرد

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: پیگیر بازگشت مجتبی جباری به استقلال خواهم شد.[/h]
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا در گفت و گویی، در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است شما پیگیر حضور مجتبی جباری در تیم استقلال شوید، گفت: بله، آقای جباری جزئی از خانواده استقلال است. البته باید در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام داده و طی جلساتی موضوع را دنبال کنم.
نجف‌نژاد در پاسخ به این سؤال که آیا جلسه‌ای با علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال برای فراهم کردن زمینه بازگشت مجتبی جباری در استقلال داشته‌آید، خاطرنشان کرد: تاکنون در این زمینه صحبتی نکرده‌ایم اما پیگیر این موضوع خواهیم بود، البته برای حضور جباری در استقلال باید در نیم فصل اقدام کنیم زیرا وی بازیکن سپاهان است.
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: ما به بازگشت مجتبی جباری به استقلال علاقمندیم اما باید راهکار قانونی آن وجود داشته باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به اختلافات علی فتح‌الله‌زاده و مجتبی جباری، احتمال رایزنی شما با مدیرعامل باشگاه استقلال برای حضور مجتبی جباری در این تیم وجود دارد، اظهار داشت: بله، با عنایت خدا پیگیری خواهم کرد.
نجف‌نژاد در خصوص پیش‌بینی خود از بازی برگشت استقلال در نیمه نهایی جام باشگاه‌های آسیا هم اظهار داشت: حق ما در بازی رفت مقابل اف سی سئول برد بود، در واقع بازی را استقلال انجام داد و آنها گل زدند.
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند در بازی برگشت در تهران نتیجه دلخواه خود را کسب کند.
نجف‌نژاد از هواداران استقلال هم خواست که در بازی برگشت استقلال مقابل اف سی سئول حاضر شوده و با حمایت تیم زمینه را برای صعود استقلال فراهم کنند.
انتهای پیام/

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]کنایه قلعه نویی به دایی! [/h]
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۷/۷کد خبر: ۵۷۹۹۲
یکی از معضلات این روزهای فوتبال کشورمان حاشیه هایی است که بر اثر اتفاقات داوری به وجود آمده و فضای بدی را در بین فوتبالی ها به وجود آورده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، امیر قلعه نویی سرمربی آبی ها که به تازگی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش مواجه شده، به این رای اعتراض دارد و معتقد است که عدالت در قبال او رعایت نشده است.

بر اساس این گزارش و به نقل از منابع غیر رسمی ، قلعه نویی در مصاحبه هایش عنوان کرده که "چرا با نفرات دیگری که به مراتب با لفظ بدتری از او اعتراض می کنند و مصاحبه های آنچنانی انجام می دهند بر خورد نمی شود؟" ، طبق شنیده های ما احتمالا منظور قلعه نویی به علی دایی بوده است اما گفته می شود که علی دایی قصد ندارد پاسخی به این کنایه بدهد چرا که سرمربی آبی ها نامی از او نبرده و در ادامه او دوست ندارد حاشیه ای جدید را برای تیمش به وجود بیاورد.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلالی ها در آسیا سه رقمی شدند
عصرصنعت: رکورد جدید آبی پوشان؛ استقلالی ها در آسیا سه رقمی شدند
به گزارش عصرصنعت به نقل از خیرآنلاین، هیچ تیم ایرانی تا بحال حتی نتوانسته به مرز ۸۰ بازی آسیایی برسد. پرسپولیس ۷۶ بازی، سپاهان ۶۶ بازی و ذوب آهن ۲۶ بازی آسیایی دارند و پله ها از استقلال عقب هستند. در ۱۰۱ بازی قبلی، ۵۱ برد و ۲۶ باخت در کارنامه استقلال ثبت شده. ۱۷۵ گل زده و ۱۰۳ بار هم دروازه اش باز شده است.
بازی برگشت این تیم و سئول در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، صد و دومین دوئل آسیایی استقلال است. این یعنی قصه بین المللی و قاره ای آبی ها نه تنها به صد رسیده که از آن هم گذشته است. بازی برگشت با بوریرام در تایلند، دوئل های آسیایی استقلال را سه رقمی کرد. هیچ تیم ایرانی تا بحال حتی نتوانسته به مرز ۸۰ بازی آسیایی برسد.
پرسپولیس ۷۶ بازی، سپاهان ۶۶ بازی و ذوب آهن ۲۶ بازی آسیایی دارند و پله ها از استقلال عقب هستند. در ۱۰۱ بازی قبلی، ۵۱ برد و ۲۶ باخت در کارنامه استقلال ثبت شده. ۱۷۵ گل زده و ۱۰۳ بار هم دروازه اش باز شده است.
اولین گل استقلال را غلام حسین مظلومی در سال ۱۹۷۰ وارد دروازه هامن من لبنان کرد.
زننده صدمین گل هم کسی نبود جز فراز فاطمی که این گل را در دقیقه ۸۵ و در سال ۲۰۰۱ وارد دروازه الکویت کویت کرد. زننده آخرین گل هم فعلا آندرانیک تیموریان است.
استقلال تا به حال ۱۵ دوره در بازیهای آسیایی (شامل جام باشگاه های آسیا، جام در جام آسیا و لیگ قهرمانان آسیا) شرکت کرده و دو قهرمانی، دو نایب قهرمانی، دو مقام سومی و دو عنوان چهارمی در کارنامه دارد.
بهترین گلزن آسیایی استقلال هم کسی نیست جز فرهاد مجیدی با زدن ۲۳ گل.
آرش برهانی با ۱۲ گل و غلام حسین مظلومی با ۹ گل نفرات بعدی هستند.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]قلعه‌نوعی در مورد برهانی کوتاه آمد[/h]

یکی از انتقادهایی که طی روزهای گذشته به ترکیب امیر قلعه‌نوعی در دیدار مقابل اف سی سئول گرفته می‌شود، عدم استفاده از برهانی بود که یکی از بهترین گلزنان استقلال در بازی‌های آسیایی است
شهرخبر، یکی از انتقادهایی که طی روزهای گذشته به ترکیب امیر قلعه‌نوعی در دیدار مقابل اف سی سئول گرفته می‌شود، عدم استفاده از برهانی بود که یکی از بهترین گلزنان استقلال در بازی‌های آسیایی است ولی سرمربی آبی‌پوشان در شرایطی که نیاز مبرم به گل داشت مهاجم تند و تیز تیم خود را به میدان نفرستاد تا کارشناسان به این موضوع اشاره داشته باشند که اگر قلعه‌نوعی از برهانی استفاده می‌کرد، سرعت این بازیکن سبب می‌‌شد تا استقلال صاحب فرصت‌های مناسب گلزنی شود. درست صبح دیروز، وقتی صالح بار دیگر برای به میدان رفتن آرش وساطت کرد و از توانایی‌های او گفت و قلعه‌نوعی هم که می‌دانست دیگر راه چاره‌ای بجز استفاده از تمام عوامل تهاجمی خود ندارد کمی از مواضع قبلی خود کوتاه آمد و به این موضوع اشاره داشت که به احتمال زیاد از آرش مقابل اف سی سئول استفاده خواهد کرد. اما قلعه‌نوعی که به نظر می‌رسید هنوز هم از عملکرد مهاجم تیمش در تمرینات رضایت ندارد و قرار است به ناچار از او در ترکیب استفاده کند به این موضوع اشاره داشت که اگر برهانی در این دیدار که مهمترین بازی استقلال است هم نتوانست دستورات تاکتیکی را اجرا کند،‌ دیگر کسی برای بازی کردن او وساطت نکند، با این شرایط به نظر می‌رسد حضور در دیدار مقابل اف سی سئول آخرین فرصت قلعه‌نوعی به آرش باشد و اگر او باز هم نتواند از این موقعیت استفاده کند، آن وقت بهتر است در نیم فصل فکر تیم دیگری باشد زیرا با شناختی که از قلعه‌نوعی داریم، دیگر به برهانی فرصت حضور در میدان را نمی‌دهد.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم ک منتظر من بودین بیام
الان اومدم
سلاااااااااااااااااااااااام:)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عنایتی آبی پوش می‌شود؟!

يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۱۵
عنایتی در حال حاضر پیراهن صبا را بر تن می‌کند و در این تیم شرایط ایده آلی دارد و به عنوان مهاجم هدف و اصلی هر هفته در ترکیب اصلی قمی‌ها قرار می‌گیرد و تا اینجا با ۶ گل در صدر جول گلزنان لیگ ایستاده است از همین رو آبی‌ها و در راس آن‌ها امیر قلعه نویی بدش نمی‌آید تا در نیم فصل دوم عنایتی را به جمع شاگردانش اضافه کند.

مرجع : www.afkarnews.ir

عرش نیوز:مسئولان استقلال در نظر دارند تا در نیم فصل دوم یک مهاجم جدید جذب کنند. همانطور که پیش از این در افکارنیوز خبر دادیم، هدف نخست آبی‌ها کریم انصاری فرد مهاجم سابق پرسپولیس و فعلی تراکتورسازی است اما رسانه‌ای شدن زودهنگام این خبر از سوی افکارنیوز و بازتاب آن از سوی سایر مراجع خبری، سبب شده تا تراکتوری‌ها به صرافت نگه داشتن انصاری فرد در تبریز بیفتند به ویژه اینکه مهاجم سابق پرسپولیس این روز‌ها راه افتاده وهر هفته گل می‌زند و یا پاس گل می‌دهد. از همین رو مسئولان باشگاه استقلال که انصاری فرد را دور از دسترس می‌بینند، یک پلن B به عنوان گزینه آلترناتیو برای خط حمله خود در نظر گرفته‌اند تا در صورت ناکامی در جذب انصاری فرد، او راه به خدمت بگیرند. آلترناتیو مسئولان استقلال برای آبی‌ها یک چهره آشنا و البته محبوب است؛ رضا عنایتی!
به گزارش افکارنیوز؛ عنایتی در حال حاضر پیراهن صبا را بر تن می‌کند و در این تیم شرایط ایده آلی دارد و به عنوان مهاجم هدف و اصلی هر هفته در ترکیب اصلی قمی‌ها قرار می‌گیرد و تا اینجا با ۶ گل در صدر جول گلزنان لیگ ایستاده است از همین رو آبی‌ها و در راس آن‌ها امیر قلعه نویی بدش نمی‌آید تا در نیم فصل دوم عنایتی را به جمع شاگردانش اضافه کند. از آنجا که استقلال برای نیم فصل دوم به دنبال خانه تکانی گسترده است، بحث حضور این بازیکن بسان همیشه در استقلال مطرح و عنوان شده تا این بازیکن به جمع آبی‌ها باز گردد. جالب اینکه مسئولین این باشگاه با عنایتی نیز تماس گرفته و نظر او را برای بازگشت به استقلال جویا شده‌اند و عنایتی نیز از این موضوع استقبال کرده است. از همین رو قرار بر این شده که آبی‌ها با مسئولان صبا وارد مذاکره شوند و رضایت آن‌ها را برای به خدمت گرفتن عنایتی در نیم فصل و حضورش در استقلال جلب کنند. جالب اینکه در ابتدای فصل جاری عنایتی پس از جدایی از مس شخصا برای بازگشت به استقلال ابراز تمایل کرد اما مسئولان باشگاه استقلال و در راس آن‌ها امیر قلعه نویی به او پاسخ منفی دادند و حالا باید در نیم فصل برای او هزینه کرده تا عنایتی بتواند پیراهن آبی را بر تن کند. هزینه‌ای که با توجه به درخشش عنایتی در صبا قطعا کم نخواهد بود.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرزوی آمریکایی ها برای سلامتی فریدون زندی

يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۳۰
مصدومیت شدید بازیکن سابق تیم ملی ایران در سایت های آمریکایی هم بازتاب پیدا کرد.

مرجع : www.jamnews.ir

عرش نیوز:فریدون زندی بازیکن سابق تیم ملی و استقلال که برای تیم الاهلی قطر بازی می کند در آخرین بازی تیمش به شدت مصدوم شد و قوزک پایش شکست.
وبلاگ سایت فاکس ساکر آمریکا با گذاشتن فایل ویدیویی مصدومیت زندی، به کاربرانش هشدار داده که حتما قبل از دیدن این کلیپ، آرامش داشته باشند.

به نوشته این سایت، این مصدومیت شاید باعث خداحافظی اجباری فریدون زندی 34 ساله از دنیای فوتبال شود.

زندی در این فکر بود تا برای حضور در جام جهانی برزیل به تیم ملی ایران برگردد اما این مصدومیت آینده او را تحت تاثیر قرار داه است.

تمام مسئولان سایت فاکس ساکر برای زندی آرزوی سلامتی می کنند و امیدوارند او هر چه زودتر به میادین برگرد

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظرتون رو در مورد صندلی داغ بعدی اعلام کنید
به من و شادی پیام خصوصی بدید..

عسل کوچولو

عضو جدید
اقا رضا از تاپیکی که گذاشتی خیلی ممنونم
راستش من تازه وارم یعنی همین امروز ثبت نام کردم ولی وقتی دیدم این همه پاسخ داره تاپیک شما خیلی حال کردم
به امید ستاره سوم

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا رضا از تاپیکی که گذاشتی خیلی ممنونم
راستش من تازه وارم یعنی همین امروز ثبت نام کردم ولی وقتی دیدم این همه پاسخ داره تاپیک شما خیلی حال کردم
به امید ستاره سوم

خواهش حواسم بود اولین پستتو اینجا گذاشتی.
بیوگرافیتو بذار آشنا بشیم..

عسل کوچولو

عضو جدید
خواهش حواسم بود اولین پستتو اینجا گذاشتی.
بیوگرافیتو بذار آشنا بشیم..

رضا جان بیوگرافی چی می شه دقیق بگی ؟
اگه منظورت سن و سال که باید بگم
اسمم عسل 24 سالم لیسانس کشاورزی دارم و از همه مهم تر تو دنیا یه تیم دوست دارم اونم فقط استقلال
عاشق فرهاد مجیدیم بعد از اندوی با تعصب