توی خلوت خودت به چی فکر میکنی؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اینکه انگیزه دروغگوها از دروغ گفتن چیه؟؟؟؟!:cool:

عسل کوچولو

عضو جدید
همیشه تو خلوت خودم فکر می کنم می شه یه روز باز هم دلار زیر 1000 تومن بیاد یا اصلا نخواستیم همون 1000 بشه می دونم شاید
نشه دیگه ولی از خدا همیشه خواستم به دادمون برسه خدا کنه باز همه چیز درست بشه دیگه مردممون این همه اذیت نشن

kamran333

عضو جدید
همیشه تو خلوت خودم فکر می کنم می شه یه روز باز هم دلار زیر 1000 تومن بیاد یا اصلا نخواستیم همون 1000 بشه می دونم شاید
نشه دیگه ولی از خدا همیشه خواستم به دادمون برسه خدا کنه باز همه چیز درست بشه دیگه مردممون این همه اذیت نشن
adam lezat mibare in hamdoosTo mibine

فنا2011

اخراجی موقت
فکر میکنم من که میفهمیدم این راه آخرش اینه چرا رفتم ،
توی خلوت خودم بیشتر خودم و سرزنش میکنم برای اینکه بعضی موقع ها با منطق رفتار نمیکنم و احساس تصمیم میگیرم و آخرش هم همیشه پشیمون شدم

توی خلوت خودم به هدفای آیندم فکر میکنم ،اگه بشه چه میشه و.و.و. اینا خوبه ها ولی بعضی موقع ها خدا خدا میکنی دور و برت خلوت نشه که بخوای فکر کنی فکر کردن در باره بعضی چیزا آدمی و پیر میکنه ،

خلوت و دوس دارم البته خلوتی که قبلش اتفاقی نیفتاده باشه که بعدش فکر کردن بیشتر اذیتت کنه .....

چند وقتی هستش که از خلوت خودم میترسم ......................................:cry:

delbaar

کاربر فعال
توی خلوت خودم به خودم فکر میکنم...

ولی برنامه ای واسه اینده ندارم متاسفانه...:cry:روزام تکراریه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه اف جی کروز مشکی خوشگلتره یا نوک مدادی؟!:huh:

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی تنها میشم بخصوص اگه عصر باشه به خواهرعزیزم فکر میکنم.به چیزایی که از دستشون دادم.به چیزایی که با تصمیم اشتباه و فداکاری دیگه ندارمشون...راستی ی چایی داغ یا نسکافه حالو هوامو بهتر میکنه

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی خلوت خودم به اون فک میکنم چون اونم به من فک میکنه!!!!!!!!!!!!!!

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به موتورم
به کارام
به گناهام
به کارایی که نکردم و میتونستم بکنم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اینکه اگه من اف جی داشتم باهاش چطوری رانندگی میکردم؟!!:redface:

hadi1525