کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
الان قانون چجوریه؟؟؟ اگه مثلا استقلال 2-0 ببره بره وقت اضافه بعد تو وقت اضافه هر تیم 1 گل بزنه ،این گل وقت اضافه حکم گل تو زمین حریف رو داره یا نه؟؟اینجوری استقلال حذف میشه یا میره پنالتی؟؟
قبلنا که ربطی نداشت و میرفتن واسه پنالتی ، این آسیا حساب کتاب نداره

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
الان قانون چجوریه؟؟؟ اگه مثلا استقلال 2-0 ببره بره وقت اضافه بعد تو وقت اضافه هر تیم 1 گل بزنه ،این گل وقت اضافه حکم گل تو زمین حریف رو داره یا نه؟؟اینجوری استقلال حذف میشه یا میره پنالتی؟؟

سلام غریبه

ولشون کن اگه یه چی بگیم 3امتیاز ازمون کم میکنن :smile:

Arch_masoud1

عضو جدید
سلام به همگی

سلام خوبی
اگه اینجور بشه حذفه
چون تو وقت اضافه یه بازی دیگه حساب میشه ولی چون اونا اینجا گل زدن حتی 1 1 هم اونا میرن بالا بخاطر گل زده تو خونه حریف

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی
اگه اینجور بشه حذفه
چون تو وقت اضافه یه بازی دیگه حساب میشه ولی چون اونا اینجا گل زدن حتی 1 1 هم اونا میرم بالا بخاطر گل زده تو خونه حریف

جدیدا اینجوری شده؟؟ انگاری حس میکنم قبلنا وقت اضافه کلا مجزا بود و اگه مساوی میشد میرفتن پنالتی ... یا شایدم من اشتباه میکنم

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من ک نمیدونم :cool:

Arch_masoud1

عضو جدید
جدیدا اینجوری شده؟؟ انگاری حس میکنم قبلنا وقت اضافه کلا مجزا بود و اگه مساوی میشد میرفتن پنالتی ... یا شایدم من اشتباه میکنم

نه درست میگین
یه بازی دیگه حساب میشه
ولی اگه مساوی باگل بشه تو وقت اضافه بخاطر گل زده اونا میرن بالا