کلوپ آبیدلان.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا داداش.از همو ور جات خالی رفتیم جزایر قناری.ولی قناریاش سر تخم بودن نمیشد زیاد سر و صدا کرد
.
.
رضا نمیری تهران برا بازی؟

به فکر نون باش که خربزه آبه
نه بابا مگه ..... که برم.
1بار دربی رو رفتم واسه 7پشتم بسه..

لیختن اشتاین

عضو جدید

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1][/h]
مجید صالح سرمربی جدید استقلال...

امیر قلعه نويی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در بازی قبلی این تیم مقابل ذوب آهن دچار مشکلاتي شد که وی را از همراهی استقلال محروم کرد.
اعضای تیم فوتبال استقلال در حال حاضر در مسابقات آسیایی حضور دارند اما این تیم برای ادامه دیدارهای لیگ و در اولین بازی مقابل مس کرمان به ميدان مي‌رود که استقلال در اين مسابقه امیر قلعه نويی را در اختیار ندارد.

گفتنی است: قرار به این شده است که استقلال در بازی با مس کرمان بدون همراهی امیر قلعه نويی در میدان حاضر شود و مقابل تیم حریف قرار بگیرد.

از طرفی مجید صالح به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال معرفی شده است که قرار شده وظیفه هدایت تیم را در این بازی به عهده داشته باشد.

گفتني است؛ مسئولان در فدراسیون به دلیل رفتار قلعه نويی در اصفهان از وی انتقاد فراوان کردند و معتقدند که وی نباید چنین رفتارهایی را ارائه کند.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فرهاد مجیدی در یک مصاحبه اعلام کرده اگر تيم استقلال به فینال لیگ قهرمانان صعود نکند با فوتبال خداحافظی خواهد کرد.
البته بر اساس گفته مسئولان باشگاه استقلال خبر خداحافظی شماره 7 تيم تکذیب شد با این حال تا زمانی که خود فرهاد مجیدی حرفی نزند هیچ چیز مشخص نیست.

*امیری: مجیدی در استقلال می ماند

علی امیری، معاون باشگاه استقلال گفت: خبر خداحافظی فرهاد مجیدی را تکذیب می کنم و چنین چیزی صحت ندارد. دلیلی ندارد که مجیدی بخواهد از پیراهن استقلال خداحافظی کند. این بازیکن با تیم استقلال قرارداد دارد و کاپیتان است.

*عرب: خداحافظی فرهاد را تکذیب می کنم

امیر عرب، معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص خبر خداحافظی فرهاد مجیدی گفت: این خبر را تکذیب می کنم و اصلاً چنین موضوعی صحت و سقم ندارد و مطمئن باشید فرهاد مجیدی در استقلال ماندنی است و نمی دانم چه کسی این شایعه را به وجود آورده است چون این مهاجم یک استقلالی به تمام معنا است و بعید می دانم حتی در جمع دوستان هم بخواهد بگوید از پیراهن استقلال خداحافظی مي کند.

*ماجدی: تاکنون تا تهران که قرار بود مجیدی خداحافظی کند

میرشاد ماجدی، سرپرست باشگاه استقلال گفت: در جریان خداحافظی مجیدی نیستم تا آنجا که من مي دانم قرار نبود وي خداحافظی کند و نمی دانم منشأ این شایعه از کجاست و فکر نمی کنم کاپیتان استقلال بخواهد خداحافظی کند.

*عمران زاده: گمان نمی کنم مجیدی خداحافظی کند

عمران زاده مدافع بلندقامت استقلال گفت: فرهاد مجیدی همیشه یک استقلالی بوده و هست و اطلاعی از خداحافظی وی ندارم اما گمان نمی کنم او بخواهد از جمع آبی پوشان جدا شود.
البته مجیدی در کره چیزی به ما نگفت و بعید می دانم این خبر صحت داشته باشد./مح