نظرسنجی صندلی داغ کلوپ آبیدلان4

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ آبیدلان4

• مجموع رای دهندگان
    39
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کجا نتیجه گرفتی من پایبند عقاید مذهبی هستم؟ پایبند عقاید منظورم این نبود که حالا عارفی.ی حرفایی ازت دیدم گفتم اهل خدا و پیغمبری حتما

خب حداقل بگو بیماریش چیه ؟ خوب میشه؟ خدا کریمه...بیماریهای مختلفی داره.براش دعا کن

زمان مکالمه رو هم حفظ کردی؟بابا من زنگ زدم از شارژ تو چیزی کم نشد....خخخخخخ اره همون موقع دیدمش که 4 دقیقه شد حدودا.چون در پایان تمای مدت حرف زدن رو میندازه...وظیفت بود زنگ بزنی:D

پیشاپیش تولدتم مبارک...
خیلی ممنون..ایشالا تولد بچت...

یا علی

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااا م منم اومدم
ولی یه مشکل هس اینم اینه هیچ سوالی به ذهنم نمیرسه .

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بازم بسم رب الشهدا و الصدیقین...........تاچشم هرکی نمی تونه ببینه درآد..........خخخخخخخخ
پ )سوالات دینی..................
توقع دارم تو این 15-20 سوال 10 رو بگیری پاس کنیااااااااااا دیگه سختم نمیپرسم که مجبور نشی بری عملای خوزستان رو جمع کنی برای پیدا کردن سوالات...........
1- به کدوم یکی از 14 معصوم ارادت بیشتری داری؟بخوای یه چیزی نذرش بکنی چی نذر اون معصوم میکنی؟
2- الان تو جامعه ما بی حجابی داره بیداد میکنه اگه بخوای یه راه حلی برای نجات از این ناهنجار اجتماعی پیشنهاد بدی چیه اون راه حل؟؟؟؟؟
3- به نظرت تخلف از قوانین راهنمایی رانندگی حرام هست؟آبت الله مکارم چی گفته تو این باب؟؟؟
4- اگه بخوای بری تو دانشگاه امام صادق ثبت نام کنی تو مصاحبه ازت میپرسن روی جلد مرجع تقلیدت چی نوشته........تو می دونی چی نوشته؟
5- استفتائات یعنی چی؟جنجالی ترین فتوای مکارم کدوم فتواش بود؟خخخخخخ
سوالات سیاسی....................................
1-فرق ولایت فقیه و ولایت مطلقه فقیه می دونی چیه؟؟؟؟؟؟تا چه حدی این واجب دینی رو قبول داری؟
2-نظرت راجع به شخص ایت الله خامنه ای چیه؟چرا مرجعت مکارم شیرازی هست؟
3- این سوال من از همه بچه ها هست..............به نظر تو شهدای ما تو جنگ تحمیلی تو جو آزادی کربلا به میدون رفتن و رومین میپریدن یا با عشق واقعی و شناخت از دین و خدا به جبهه ها میرفتن؟
4- به نظرت کار روحانی درسته یعنی سازش با آمریکا؟
5- بقل رهبر نرمش قهرمانانه یا هرگونه ارتباطی با آمریکا عقلانی هست؟ ما 260000 شهید دادیم که به آمریکا بگیم هیچ غلطی نمیتونه بکنه..........یا اصلا ما میگیم اسراییل باید از صحنه روزگار محو بشه بنظرت شدنی هست یه همچین ارتباطی با آمریکایا باید خاری و خفت رو بپذیریمو بگیم هم تاید می خوایم هم ریکا غلط کردیم آمریکا؟؟؟؟؟؟؟
اه عصابم خورد شد.......بی خیال سوالات علمی...............
نه بی خیال نمیشم.........خخخخخخخخخ
1- این پلیمری که گفتی چی بود؟من نفهمیدم چه ویژگی خاصی داشت که گفتی؟
2- میدونی پلی اتیلن ترفتالات رو چطوری میشه به مونو مرش تبدیل کرد؟؟؟خاستی بیا بهت بگم.........خخخخخخخ
3- پس کی فارغ میشی؟؟؟؟؟پروژت رو تحویل ندادی؟؟؟؟؟
4-دیگه حال ندارم سوال بپرسم..........تو به دست من بیافت میبینی چه آسون با قاشق چشات رو درمیارم........خخخخخ
خاستی دوره آموزشی هم برات میزارم..........
یا علی مدد

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب بازم بسم رب الشهدا و الصدیقین...........تاچشم هرکی نمی تونه ببینه درآد..........خخخخخخخخ
بر ذات ریاکار از شمال و جنوب لعنت

پ )سوالات دینی..................
توقع دارم تو این 15-20 سوال 10 رو بگیری پاس کنیااااااااااا دیگه سختم نمیپرسم که مجبور نشی بری عملای خوزستان رو جمع کنی برای پیدا کردن سوالات...........

1- به کدوم یکی از 14 معصوم ارادت بیشتری داری؟
بخوای یه چیزی نذرش بکنی چی نذر اون معصوم میکنی؟ همه رو ارادت دارم و دوست دارم.ولی ائمه کاظمین و سامرا رو ی حس خاصی دارم بهشون.غریبن انگار.عاشقشونم...نذر مختلف میکنم به هر حال.بهترین نذر ولی به نذرم اینه که ی مشکلی از گره کسی باز کنم

2- الان تو جامعه ما بی حجابی داره بیداد میکنه اگه بخوای یه راه حلی برای نجات از این ناهنجار اجتماعی پیشنهاد بدی چیه اون راه حل؟؟؟؟؟
راه حل فرهنگی قطعا بهترین راه برای مبارزه با بدحجابیه.بهترین گزینه هم برای اشاعه روشهای فرهنگی،خود خانواده است.وقتی خود پدر و مادر هیچ اهمیتی برای وضعیت بچشون قائل نیستن و گذاشتنش ازاد بگرده و الان 24 سال سنشه،بنظرت چقدر منبر و موعظه و گشت ارشاد تو هدایتش مفیده؟ من کسی نیستم که بخوام راه حل بدم.در اون حد نیستم یعنی.باید سراغ کسایی که رفت که ادمهای پخته و باتجربه ای هستن و به روشهای روانشناسی و تاثیرگذاری روی افراد مخصوصا اگاه هستن

3- به نظرت تخلف از قوانین راهنمایی رانندگی حرام هست؟آبت الله مکارم چی گفته تو این باب؟؟؟
ایت الله مکارم حرام کرده تخلف از قوانین رو.

4- اگه بخوای بری تو دانشگاه امام صادق ثبت نام کنی تو مصاحبه ازت میپرسن روی جلد مرجع تقلیدت چی نوشته........تو می دونی چی نوشته؟
میگم نوشته: هذا جلد کتاب مرج تقلید...این جلد کتاب مرجع تقلید است!...نوشته رساله توضیح المسائل مطابق با فتاوای مرج عالیقدر حضرت ایت الله العظمی مکارم شیرازی

5- استفتائات یعنی چی؟جنجالی ترین فتوای مکارم کدوم فتواش بود؟خخخخخخ
استفائات کتابهای سوال و جوابهای دینی هستن.خود ایت الله مکارم سه جلد استفتائات داره...نمیدونم.فتوای جنجالی از ایشون سراغ ندارم

سوالات سیاسی....................................
1-فرق ولایت فقیه و ولایت مطلقه فقیه می دونی چیه؟؟؟؟؟؟تا چه حدی این واجب دینی رو قبول داری؟
ولایت مطلقه فقیه یعنی اینکه فقیه در همه موارد احکام اسلامی میتونه حکم رو تبیین کنه.یعنی نه فقط در بعضی احکام خاص.وقتی هم دو تو مورد پیش بیان که تداخلی داشته باشن،فقیه جامع الشرایط باید مورد اهم رو اجرا کنه.و این هم به این معنی نیست که ولی فقیه هر حکمی دلش خواست میتونه بده.بلکه باید مطابق احکام اسلامی و در نظر گرفتن مصلحت اسلام باشه..
واجب دینی خودت میگی دیگه...پس باید قبول داشت
ولی کلا به نظر من حکومت یک ولی فقیه بر جامعه رو براحتی با عقل میشه قبول کرد.در زمان غیبت وقتی امام معصوم نیست،نمیشه که همینجور جامعه رو رها کرد تا هر کی هر کاری خواست بکنه.باید ی نفر که اعم و اگاهتر از بقیه به احکام اسلام و دارای تقوای الهی هست رهبری جامعه رو بدست بگیره که هرج و مرج نشه

2-نظرت راجع به شخص ایت الله خامنه ای چیه؟چرا مرجعت مکارم شیرازی هست؟
قبولشون دارم...ی شعری هست که میگه "بهتر آن باشد که سر دلبران / گفته اید در حدیث دیگران"...صحبتهای امام خمینی و بقیه بزرگان در مورد تاییدی بر شخصیت ایشون هست.البته هر چند که ادما در گذر زمان تغییر میکنن.بهر حال با رهبری ایشون جامعه اسلامی داره پیش میره.الحمدلله به نظر من قدرت خودباوری داخلی پیدا کردیم.البته من اصلا از اون ادما نیستم که چشمو ببندم و بگم اره ما همه چیو خودمون تولید میکنیم و ما بهترین در جهانیم و از این جور اراجیف.خیلی ضعف داریم.نیازمند ارتباط با جوامع خارجی هستیم برای پیشرفت.ولی به نظر من "ایرانی میتونه"...
ایت الله مکارم رو هم همینجوری انتخاب کردم.بعدا هم دیگه بهشون علاقه مند شدم.

3- این سوال من از همه بچه ها هست..............به نظر تو شهدای ما تو جنگ تحمیلی تو جو آزادی کربلا به میدون رفتن و رومین میپریدن یا با عشق واقعی و شناخت از دین و خدا به جبهه ها میرفتن؟
ببین.من همیشه این تو ذهنمه.قطعا تمام کسایی که تو جبهه ها بودن ی عارف نبودن.ی زاهد و سالک الهی نبودن که رفتن جبهه.ادمای معمولی بعضیاشون.کفاش خیاط بقال بنا و...اون چیزی که اینا رو الهی کرد،شوری بود که در سر داشتن. البته ناگفته هم نمونه شاید بعضیا خیلی هم شور نداشتن.مثلا فقط احساس وظیفه بود...یا هر نکته دیگه ای.به هر حال من معتقدم برخی شهدا شاید اکثرشون ی ادمای معمولی بودن تا قبل شهادت.مث من تو اون.ولی تونستن خودشون رو در زمره عاقبت بخیرا قرار بدن با انتخاب راه درست

4- به نظرت کار روحانی درسته یعنی سازش با آمریکا؟
این اصلا به نظرم ربطی به روحانی نداره.ارتباط داشتن با امریکا جزء مباحث این انقلاب هست.اینجوری نیست به نظر من که مثلا ی رییس جمهور تو ایران بیاد هواپیما بفرسته واشگنتن رو بمب بارون کنن بعد یکی دیگه بیاد بگه جانم فدای امریکا.به نظرم قطعا این ایجاد ارتباط با هماهنگی و نظر مثبت رهبری بوده.شنیدم تو تهران رفتن تو مسجاد و اعتراض به روحانی که چرا سازش کرده و خون شهدا رو پایمال کرده.در جواب به این ادما میگم که اگه بعضیاشون از اینایی هستن که میگن ما فدایی سید علی هستیم و از این حرفا،بدونن که قطعا این کار زیر نظر رهبری و با چراغ سبز ایشون بوده.پس باید خودشون رو مطیع رهبرشون بدونن.

5- بقل رهبر نرمش قهرمانانه یا هرگونه ارتباطی با آمریکا عقلانی هست؟ ما 260000 شهید دادیم که به آمریکا بگیم هیچ غلطی نمیتونه بکنه..........یا اصلا ما میگیم اسراییل باید از صحنه روزگار محو بشه بنظرت شدنی هست یه همچین ارتباطی با آمریکایا باید خاری و خفت رو بپذیریمو بگیم هم تاید می خوایم هم ریکا غلط کردیم آمریکا؟؟؟؟؟؟؟
نه من اصلا به دید خواری و خفت به این قضیه نگاه نمیکنم.خواری و خفت میشه اون وقتی که ما بگیم امریکا غلط کردیم اصلا انرژی هسته ای نمیخوایم.بیا همش مال خودت.ولی الان ما ضمن مذاکره با امریکا داریم بر حقوق هسته ایمون پافشاری میکنیم(عزیزان تو دلشون تکبیر بگن)
بعدشم ما با هیچ کشوری به نظرم تو دنیا مشکلی نداریم تا قبل اینکه مشکلی با ما نداشته باشه(البته به جز اسراییل که کلا از ریشه قبولش نداریم).ببین سیسات چیزی نیست که ما بهمین راحتی بتونیم دربارش حکم بدیم و بگیم ای اقااااااا خون شهدا رو پایمال کردین.به نظرت اگه فشارا زیاد بشه رو مردم و خدای نکرده مردم متمایل به تغییر جمهوری ایلامی بشن،همین ادما اون موقع نمیان بگن که ای اقاااااااااااا.اگه همون موقع ی کم کوتاه اومده بودین خون شهدا پایمال نمیشد!!! بنابراین نباید با اسم شهدا بازی کنیم و الکی احساسات در مردم بدمیم که اهااااااااای مردم بشتابید که خون شهدا به باد رفت.در واقع باید باهوش بود در این جور مواقع نه متحجر.باید مصالح اینده رو در نظر گرفت.این اصلا شکست نیست.من این حرفو اصلا قبول ندارم که خون شهدا پایمال میشه.نظرم رو هم گفتم.من خودم دوستدار همه شهدا و مخلصشون هم هستم.

اه عصابم خورد شد.......بی خیال سوالات علمی...............
نه بی خیال نمیشم.........خخخخخخخخخ
1- این پلیمری که گفتی چی بود؟من نفهمیدم چه ویژگی خاصی داشت که گفتی؟
پلی متیل متاکریلات.ویژگی خاصی نداشت.یکی از پلیمرها بود که اسمشو اوردم.

2- میدونی پلی اتیلن ترفتالات رو چطوری میشه به مونو مرش تبدیل کرد؟؟؟خاستی بیا بهت بگم.........خخخخخخخ
نه بعد خدمتت میرسم دعوتم کن تو غارتون بهم اموزش بده

3- پس کی فارغ میشی؟؟؟؟؟پروژت رو تحویل ندادی؟؟؟؟؟
چرا بابا تمام شد دیگه.تحویل دادم پروژمو.فقط این نمرمو ثبت کنن مسخره ها.این همه زحمت کشیدم بهم داد 19 و نیم...تف به ای زمونه

4-دیگه حال ندارم سوال بپرسم..........تو به دست من بیافت میبینی چه آسون با قاشق چشات رو درمیارم........خخخخخ
ذات نداری اگه درشون نیاری

خاستی دوره آموزشی هم برات میزارم..........
ممنون..خودم سرهنگم تو این کارا

یا علی مدد

علی یارت

یا علی

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور اول

دور اول

سلام به جناب آقای پلیمر .
من اومدم و 1000 تست و سوال واسه صندلی داغ ...فکر کنم یه یک هفته ای مشغول باشید ...
در ابتدا موفق و پیروزی رو براتون آرزومندم و همچنین شنیدم واسه ارشد هم دارید می خونید .. انشالله رتبه دو رقمی پلیمر واسه شما و سه رقمی کامپیوتر واسه من ...
خب بریم سراغ سوالا .. (البته فعلا همشو از نت گرفتم ولی بعد خودم قراره در حوزه های مختلف واستون سوال طرح کنم .. اینا دست گرمیه ...)

1 . این بچه های مردم رو دقیقا شرح بدید؟ کی هستن و کجاکه مادر پدرا همشون اینا رو واسه ما الگو قرار می دن؟به نظرتون پدر و مادرای مردمهم وجود دارن ؟ خواهر و برادرای مردم چی؟
2ـبچگیات اسب خیالی داشتی ؟ ( همون چوبی که سوارش میشدیم )
3ـ اگهیکی یه ساعت شنی جلوت بگیره و بگه تا افتادن اخرین ماسه یه جمله بگو ، چی میگی ؟
4 نظرت درمورد تابه به عنوان یه سلاح سرد چیه؟
5.هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟
6.اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید؟
7.زیباترین جمله از نظر شما؟دوس دارید نظر من رو همبدونید؟
8.مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چیبوده؟
9. دوست داشتی جای چه کسی بودی؟
10.اولین چیزی که به ذهنت میرسه:
دوچرخه
همکلاسی
هم باشگاهی
کدو
کنکور
پول و ثروت
مسی
پسر شجاع
کوکب خانم
آجیل عید
شازده کوچولو

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور دوم

دور دوم

1.رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین موردعلاقه ات؟
2.یه جوک سه کلمه ای بگید!!!
3.آشپزی بلدی؟
4.دوست داشتی چه سوالی ازت پرسده بشه که نشده؟لطفا هرچندتا بپرسید و جواب هم بدید؟
5.ضایع شدن چه حالی داره؟
6.نفر بعدی صندلی داغ؟
7.بچه بودی دوست داشتی جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟.
8.خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی کهدیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟
9.چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟مثلا تو سر مننخورد که به عنوان اولین دانشمند آبیدل بشم؟
10. واسه اینده پس انداز داری؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور سوم

دور سوم

1.دوست دارید کار شناسی ارشد را ملی بخونید یا آزاد؟
2.چی رو هرگز حاضر نیستید تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟
3.زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟
4.اگه بهم بخواید كادو بدی چی میدی؟
5.چه گلی رو دوست داری؟
6.سالاد، ماست، ترشی؟
7.آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟
8.وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوببرگزار بشه؟
9.تو خونه ت گل و گیاه دارید؟
10.یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور چهارم

دور چهارم

1.بیشتر کی بهتون گیر میده ؟
2.وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟
3.فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟
4.شما اگه جای کنتور برق بودین چیکار می کردین؟
5.بهترین داروی حسادت ...؟
6.به کدام شهر یا کشور یا کره علاقه مندی ...؟
7.ماشین مورد علاقه اتون ...؟
8.کدوم درس واستون جالبتره؟
9.روزی چند ساعت درس میخونید (مخصوصا الان واسه کنکور)؟
10.میونه اتون با تنهایی چطوره ؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور پنجم

دور پنجم

1.مواقعی که عصبانی هستی چه چیزی اعصابت رو تسکین میده ؟
2.اولین سوالی که دوس داری از نفر بعد صندلی داغ بپرسی چیه؟
3.سقف آرزوهات کجاست ؟
4.خاطرات زندگی خودتو می نویسی؟
5.فیلم یا انیمیشن کدوم رو دوست داری؟
6.تا حالا شده گم بشی ؟ توضیح !
7.دنیای مجازی(اینترنت) یا واقعی؟
8.از من انتقاد کنید؟
9.وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟
10.زیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه ؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور ششم

دور ششم

1.قشنگترین کتابی که خوندی؟
2.کدوم سریال تلویزیونی رو بیشتر از همه دوست داشتی؟
3.گه زندگیت یه فیلم بود اسمشو چی میذاشتی؟
4.چه حیوونی رو بیشتر دوست داری؟
5.تا حالا حیووون خونگی داشتی؟
6.کدوم غذا رو بهتر درست میکنی؟
7.دوست داشتین دانشگاه شریف درس بخونین؟
8.آهان راستی به نظرت پشه ها روزا کجا میرن؟؟؟
9.وقتی شنیدید مهندسی پلیمر قبول شدید چه شکلی شدید؟
10.دوس داشتی تو کدوم دوران تاریخ زندگی می کردی ؟!

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور هفتم

دور هفتم

1.زیر بارون توی هوای سرد کدوم می چسبه؟
2.اولین بازیه کامپیوتری؟
3.قدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟
4.بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟
5.طرفدار سفر تفریحی با بچه ها هستی یا نه؟
6.نظرت در مورد بچه های جنوبی؟
7.نظرت راجع به خر خوان های کلاس؟
8.ورزش مورد علاقه؟
9.اولین چیزی که در مورد کلمات زیر از ذهنت رد میشه؟
سلف دانشگاه:
ارزیده استاد آمار:
میدون اقبال:
ترک:
کرد:
فارس:
بلوچ:
10.کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور هشتم

دور هشتم

1. تعریف کن:
خدا یعنی؟
2. سه تا "چــــرا" که توی زندگيت وجود داره وهنوز جوابي براشون پيدا نكردي؟
3. براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟
4. اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودنتو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟
5.- نظرت در مورد این جمله از "آنتونی رابینز" چیه؟بهش اعتقاد داری؟
"برای آنكس كه ایمان دارد غیر ممكن وجود ندارد"
6.دوست داری خودتو فدای جامعه ومردم كنی؟
7.گذشت یا انتقام؟ با این جملهموافقی که "لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست"؟
8.آيا با اين جمله كه " قضاوتكار انسانِ فاني نيست " موافق هستيد ؟ در صورت موفق بودن يا نبودن تشريح كنيددلائلتون رو ؟
9.اگه تشنت باشه و یك لیوان آبداشته باشی كنارت هم یكی دیگه باشه بیشتر از تو تشنش باشه. آب رو خودت میخوری یابه اون میدی؟
10.آیا تو مصرف برق آب و... صرفهجویی میكنی؟ مثلا خیلی خوابت میاد ولی شیر آب یك كمی چیكه میكنه و حالشو نداری بریببندیش. آیا بلند میشی كه بری ببندیش؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دور نهم

دور نهم

1.کدوم یکی از سوالاتی که من کردموبیشتر دوست داشتی.؟صندلی داغه؟دوست دارید دیگه سوال نپرسم ؟
2.-مداد رو بیشتر دوست داری یا پاک کن رو با دلیل لطفا؟
3.دوست های فامیلی رو بیشتر دوست داری یا دوست های مدرسه ایرو؟چرا؟
4.بهترین هایی که دوست داری؟{مثل:رشته-میوه-رنگ-حیوان_سریالو غیره}
5.بهترین خصوصیاتی که داری؟
6.یه جمله به خدا بگو؟
7.یه جمله به امام رضا؟
8.یه جملهبه مادرت؟
9. یه جمله هم به بچه های هم میهن؟
10.نظرتون در مورد
الف)باشگاه
ب) کلوپ آبیدلان
ج)تقلب
د) درس فیزیک
ز)شب زنده داری

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به جناب آقای پلیمر .
علیکم السلام

من اومدم و 1000 تست و سوال واسه صندلی داغ ...فکر کنم یه یک هفته ای مشغول باشید ...
در ابتدا موفق و پیروزی رو براتون آرزومندم و همچنین شنیدم واسه ارشد هم دارید می خونید .. انشالله رتبه دو رقمی پلیمر واسه شما و سه رقمی کامپیوتر واسه من ...
خب بریم سراغ سوالا .. (البته فعلا همشو از نت گرفتم ولی بعد خودم قراره در حوزه های مختلف واستون سوال طرح کنم .. اینا دست گرمیه ...)

1 . این بچه های مردم رو دقیقا شرح بدید؟ کی هستن و کجاکه مادر پدرا همشون اینا رو واسه ما الگو قرار می دن؟به نظرتون پدر و مادرای مردمهم وجود دارن ؟ خواهر و برادرای مردم چی؟
ببینید مخلوقات خدا به چهار دسته تقسیم میشن رو زمین...ما مردم حیوانات جن.ما یعنی اعضای ی خانواده.مردم یعنی اعضای ی خانواده دیگه.ما همیشه بدبختیم و اونا همیشه خوشبخت.این سنت روزگاره

2ـبچگیات اسب خیالی داشتی ؟ ( همون چوبی که سوارش میشدیم ) نه نداشتم

3ـ اگهیکی یه ساعت شنی جلوت بگیره و بگه تا افتادن اخرین ماسه یه جمله بگو ، چی میگی ؟ یا خدا
4 نظرت درمورد تابه به عنوان یه سلاح سرد چیه؟ عالیه.مخصوصا برای شکافتن فرق
5.هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟ رفتن روی دهنه ی اتشفشان که اطراف شهرمونه.خیلی وحشتناک بود
6.اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید؟ نمیدم شاید پونزده شونزده
7.زیباترین جمله از نظر شما؟دوس دارید نظر من رو همبدونید؟ هر چه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند...نه نظرتونو برا خودتون نگه دارین:D
8.مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چیبوده؟ بچه برو حموم:D(شوخی کردم)....نصیحتای مختلفی میکنه.ولی جدیدا پدرمو(خودشو) دراورده از بس میگه میری با موتور دنبال خواهرتینا اروم برون
9. دوست داشتی جای چه کسی بودی؟ تکراری
10.اولین چیزی که به ذهنت میرسه:
دوچرخه نشاط
همکلاسی شیطنت
هم باشگاهی همدم
کدو نمیخورم زیاد
کنکور استرس اور
پول و ثروت مفید
مسی بابام:D
پسر شجاع ترسوی بزدل
کوکب خانم گذشته لذت بخش
آجیل عید بخور بخور
شازده کوچولو بچگیام:)

یا علی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین موردعلاقه ات؟
دقیقا رنگ خاصی نیست.رنگای جذاب و باحال
زرشک پلو
پرویز پرستویی
تیری انری(زمان ارسنال بودنش)
سندباد
ارباب حلقه ها
کتب مذهبی و درسی
اغاجاری و مشهد
ماشین باز نیستم

2.یه جوک سه کلمه ای بگید!!! ماه پشتک زد

3.آشپزی بلدی؟تکراری

4.دوست داشتی چه سوالی ازت پرسده بشه که نشده؟لطفا هرچندتا بپرسید و جواب هم بدید؟ سوال خاصی نبود

5.ضایع شدن چه حالی داره؟ خیلی بد

6.نفر بعدی صندلی داغ؟ جهان پهلوان

7.بچه بودی دوست داشتی جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟.دوران بچگی بود دیگه.ممکنه با هر کارتون ادم ی هوسی کنه

8.خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی کهدیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟ همه رنگی دارن.خوابای معنوی که دیدم بهترین خوابهام بودن.یادم نمیاد الان محتواش

9.چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟مثلا تو سر مننخورد که به عنوان اولین دانشمند آبیدل بشم؟ چون فک نمیکرد درختم باهاش لج باشه بخواد بزنش...خو شما خانومی ضعیفی.بخوره تو سرت مث فنر تا زانو جمع میشی بعد یهو ول میشی تو هوا میخوری تو شاخه درخت ضربه مغزی میشی

10. واسه اینده پس انداز داری؟ نه والا...

یا علی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.دوست دارید کار شناسی ارشد را ملی بخونید یا آزاد؟ دولتی ی دانشگاه خوب
2.چی رو هرگز حاضر نیستید تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟سوالش ی جوریه...ولی ایمانم رو حاضر نیستم از دست بدم
3.زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟همون جمله هر چه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
4.اگه بهم بخواید كادو بدی چی میدی؟ اگه بشناسمتون که متناسب با روحیه و نیازتون کادو میدم.ولی در حالت کلی یه حدیث یا ایه از قران بهتون هدیه میدم
5.چه گلی رو دوست داری؟ محمدی و نرگس
6.سالاد، ماست، ترشی؟ هر کدوم سرجاش خیلی خوبه...سالاد با غذاهای مختلف...ماست با کباب شامی من میخورم..ترشی با برنج خورشت سبزی و ماکارونی
7.آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟ فک کن خمیر دندون بود برا خونه خریدم
8.وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوببرگزار بشه؟ اصلا اهل مهمونی رفتن و مهمون دعوت کردن نیستم.حال و حوصلشو ندارم.حالا مهمونیای خیلی مهمی هم نرفتم یا ندادم زیاد که استرس خوب برگزار شدنشو داشته باشم
9.تو خونه ت گل و گیاه دارید؟ نه نداریم
10.یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟تکراری

یا علی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.بیشتر کی بهتون گیر میده ؟ بابام

2.وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟ بستگی داره چی باشه

3.فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟ نمیدونم والا.من که شما رو نمیشناسم.باید از رفیقاتون بپرسین

4.شما اگه جای کنتور برق بودین چیکار می کردین؟ سعی میکردم عقربه ال بردمو ارومتر بچرخونم که مردمو بدبخت نکنم

5.بهترین داروی حسادت ...؟ تقوا و اینکه عکسش عمل کنی.یعنی اگه به رتبه کنکور دوستت حسودیت میشه از عمد بری جلو و با خنده بهش تبریک بگی.به نظرم کارگشاست

6.به کدام شهر یا کشور یا کره علاقه مندی ...؟ به شهر مشهد بخاطر امام رضا...به کشور خودمون...کره اورانوس بخاطر معنویت خاصی که داره:D

7.ماشین مورد علاقه اتون ...؟تکراری

8.کدوم درس واستون جالبتره؟ درس رئولوژی به نظرم درس جالبیه و همچنین درس خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها

9.روزی چند ساعت درس میخونید (مخصوصا الان واسه کنکور)؟ همینجوری میخونم.یعنی درهم.حتما مقیدذ نیستم روزی فلان ساعت بشه.چون بینش کارای مختلفی انجام میدم

10.میونه اتون با تنهایی چطوره ؟ عالیییییییییییه

یا علی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.قشنگترین کتابی که خوندی؟ نهج البلاغه عجیب روی من تاثیر گذاشت

2.کدوم سریال تلویزیونی رو بیشتر از همه دوست داشتی؟سریال پس از باران خیلی قشنگ بود

3.گه زندگیت یه فیلم بود اسمشو چی میذاشتی؟ احساس

4.چه حیوونی رو بیشتر دوست داری؟ از کرگدن خوشم میاد

5.تا حالا حیووون خونگی داشتی؟ اره.ی زمانی ی فنچ داشتیم

6.کدوم غذا رو بهتر درست میکنی؟ غذا بلد نیستم درست کنم اصلا.در حد ی تخم مرغ مثلا

7.دوست داشتین دانشگاه شریف درس بخونین؟ دانشگاه شریف رشته پلیمر نداره.دوست دارم دانشگاه تهران درس بخونم

8.آهان راستی به نظرت پشه ها روزا کجا میرن؟؟؟ میرن دنبال سیر و سلوک عارفانه

9.وقتی شنیدید مهندسی پلیمر قبول شدید چه شکلی شدید؟ شکل لوله آزمایش

10.دوس داشتی تو کدوم دوران تاریخ زندگی می کردی ؟! همین دوران خوبه...البته در کنار بزرگان بودن هم لذت خودش رو داشت.مثلا در کنار ابوعلی سینا

یا علی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.زیر بارون توی هوای سرد کدوم می چسبه؟ بعد این کدوم میچسبه گزینه نداره؟؟ خرت خرت.....زیر بارون که چیزی نمیچسبه.میشی موش اب کشیده.باید بایستی ی گوشه بارونو نگاه کنی چایی و خرما بخوری

2.اولین بازیه کامپیوتری؟ اصلا اهل بازی کردن با کامپیوتر نیستم.ولی ی مدت کم انگری برد بازی میکردم...قبلنا اهل سگاه و میکرو و پلی استیشن بودم

3.قدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟ اهمیت میدم.در واقع من ادم زود رنجی هستم.اذیت میشم از برخی حرفا...ولی زیادی حساسم به نظر خودم
4.بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟ سرمایی
5.طرفدار سفر تفریحی با بچه ها هستی یا نه؟
بچه ها کین؟ یعنی بچه کوچولوها یا رفیقام؟ با بچه کوچولوها که نه.ولی با رفیقام بد نیست.البته زیاد اهل مسافرت نیستم.همین گشت و گذارای اینور اونور
6.نظرت در مورد بچه های جنوبی؟
جنوبیا که معروفن به خونگرمی و مهمون نوازی...لهجه باحالی هم دارن...بچه هاشونم که شیطووووون و فضول
7.نظرت راجع به خر خوان های کلاس؟
خرخونی به نظرم خیلی خوبه...کاشکی منم خرخون بودم....اللهم اخورنا(خدایا ما را خرخون بفرما:D)
8.ورزش مورد علاقه؟
فوتبال
9.اولین چیزی که در مورد کلمات زیر از ذهنت رد میشه؟
سلف دانشگاه:
خوشمزه
ارزیده استاد آمار: ی
نی چی؟
میدون اقبال:
بلد نیستم
ترک:
غیور
کرد:
مرزبان
فارس:
نژاد

بلوچ: درگیری با اشرار
10.کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟
کسب علم مهمتره.ولی متاسفانه مدرک گرایی هم کم مهم نیست این دور زمونه

یا علی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1. تعریف کن:

خدا یعنی؟ خدا یعنی وجودی فوق تصور...یعنی باور قلبی...یعنی دیده شده ی پنهان

2. سه تا "چــــرا" که توی زندگيت وجود داره وهنوز جوابي براشون پيدا نكردي؟ چرا من اینقده بی حالم گاهی؟ چرا بعضیا اینقده خرن؟ چرا خوزستان با اینهمه نفت بازم بدبخته؟

3. براي تغيير افكار مردم چه راهي پيشنهاد ميدي؟ بهترین راه اشاعه فرهنگ است.جلسات گفتگو میتونه موثر باشه.پرسش و پاسخ درباره نیازها و مسائل روز جامعه.و بنظرم در تمامی مباحث و مسائل و تاثیر گذاشتن از طریق کلام روی جامعه،نوع سخن گفتن و خوش اخلاق و خوش برخورد بودن مهمه.

4. اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودنتو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟ ایام محرم توی کربلا باشم...یا توی مسجد الحرام..خوب دیگه اونجاها ی چیز دیگه است.

5.- نظرت در مورد این جمله از "آنتونی رابینز" چیه؟بهش اعتقاد داری؟
"برای آنكس كه ایمان دارد غیر ممكن وجود ندارد"
انکس که بخدا ایمان دارد بله.چون غیزممکن برای خدا وجود ندارد(مگر امری که ذاتا محال باشد.مثل عبور شتر از سوراخ سوزن بدون اینکه شتر کوچیک بشه یا سوراخ بزرگ)

6.دوست داری خودتو فدای جامعه ومردم كنی؟ اگه باعث نجات مردم بشم خیلی خوبه.

7.گذشت یا انتقام؟ با این جملهموافقی که "لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست"؟ بله اگذشت بسیار لذت بخش تر از انتقام هست.البته من الان اینو راحت میگم.ولی برای کسیکه مثلا زدن بچشو کشتن درک این سخن خیلی سخته...در ضمن به نظرم همه جا هم نباید گذشت کرد.گاهی انتقام لازمه که قبح ی عملی تو جامعه شکسته نشه و مردم فک کنن هر کی هر کیه و هر کاری بکنن تا بعدا هم ببخشنشون

8.آيا با اين جمله كه " قضاوتكار انسانِ فاني نيست " موافق هستيد ؟ در صورت موفق بودن يا نبودن تشريح كنيددلائلتون رو ؟نفهمیدم معنی جمله رو.چه نوع قضاوتی مد نظره؟ بهر حال یکی از کارهای انسانها تو این دنیا،قضاوت کردن در مورد برخی مسائله.مثلا ما بین دعواها و...چون راهی نیست به جز قضاوت...باید درباره جمله بیشتر توضیح داده بشه

9.اگه تشنت باشه و یك لیوان آبداشته باشی كنارت هم یكی دیگه باشه بیشتر از تو تشنش باشه. آب رو خودت میخوری یابه اون میدی؟ اگه بدونم تشنه تره میدم به اون

10.آیا تو مصرف برق آب و... صرفهجویی میكنی؟ مثلا خیلی خوابت میاد ولی شیر آب یك كمی چیكه میكنه و حالشو نداری بریببندیش. آیا بلند میشی كه بری ببندیش؟ بله واقعا حساسم در این موارد...شعار نمیدم عمل میکنم

یا علی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.کدوم یکی از سوالاتی که من کردموبیشتر دوست داشتی.؟صندلی داغه؟دوست دارید دیگه سوال نپرسم ؟ 5 روز دوست داری کجا باشی سوال خوبی بود.نه داغ نیست زیاد.ممنون میشم:D
2.-مداد رو بیشتر دوست داری یا پاک کن رو با دلیل لطفا؟ دوتاشون خوبن...گاهی مداد لازمه تا شیرینیا زندگیت رو بنویسی و فک نکنی که زندگی همیشه تلخه.گاهی پاک کن لازمه که اشتباه گذشتتو پاک کنی،بدیهای دیگران رو در حقت پاک کنی و ی جای تمیز درست کنی برای یادداشت خوبیها
3.دوست های فامیلی رو بیشتر دوست داری یا دوست های مدرسه ایرو؟چرا؟ فامیلی زیاد دوست ندارم.در واقع کس زیادی نیست که بخواد هم سن و سال من باشه که باهاشون رابطه داشته باشم.
4.بهترین هایی که دوست داری؟{مثل:رشته-میوه-رنگ-حیوان_سریالو غیره} پلیمر - شلیل و الوچه- کرگدن - سریال رو هم که گفتم.رنگ و گل رو هم گفتم.غذا رو هم گفتم.
5.بهترین خصوصیاتی که داری؟ دروغگو نبودن
6.یه جمله به خدا بگو؟ ای که موجود و دست یافتنی هستنی برای انکس که طالبت باشد.کاری کن که بدستت اورم
7.یه جمله به امام رضا؟ خیلی دوستت دارم
8.یه جملهبه مادرت؟ شرمنده زحمتات.هیچ کاری برات نکردم...ایشالا ی روزی بتونم خیلی خوشحالت کنم
9. یه جمله هم به بچه های هم میهن؟ تلاش کنید و دنبال علم باشیدوبر خدا هم توکل کنید
10.نظرتون در مورد
الف)باشگاه بسیار خوب
ب) کلوپ آبیدلان محشرررررررررررررر
ج)تقلب کار غلط
د) درس فیزیک برای اهلش شیرین
ز)شب زنده داری ساعتی با دوست

یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.