نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
بعید میدونم 18 نفر بگیره!!!
مگه ممکنه دانشگاه ازاد ازخیر این همه پول بگذره

وقتی مجبور باشن میگذرن :) پارسال علوم تحقیقات تهران با تکمیل ظرفیت اوم و دوم کلنننن 50 نفر نرسید . امسال که تکمیل ظرفیتم نداریم دیگه قطعا کمتره .

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
متاسفانه ارشد تو دانشگاه قزوین،افتادن داره! دوست من روش تحقیق رو ترم پیش 7.5 شد و مشروط شد!
حتما نمره از برگه کم گرفته ، طول ترم فعال نبوده ، مقاله اش پذیرفته نشده بوده..... استاد با استاد فرق داره، اون کلاس طرح بود که ول کن نبووود و نمره نمیداد! بعضی استادا نمره اولیه میدن، بعد اگه دوباره روی مقالت کار کنی ، نمره رو ترم بعد تغییر میدن :w19:
کلاسای دانشگاه 10 مهر به بعد قراره شروع شه ..... نتیجه تا 15م بیاد خوبه!!! :w12:
کاش زودتر بیاد.

Paradiso100

عضو جدید
پس چند بفر مجاز شدن؟

عدد مشخصی نیست که ما بدونم اما خیلی کمتره . خیلیا که رتبشون این وسط بوده اصلا علوم تحقیقات نزدن . عرض کردم پارسال 18 نفر مرحله اول ار کنکور . چند نفر با شزط معدل گرفت و دو بار تکمیل ظرفیت . کلا پارسال نزدیک 50 نفر گرفت . پارسالی که خیلی سر و صدا زیاد شد . امسال قطعا کمتره . تازه تکمیل ظرفیت اولم نداریم . شاید - شاید !! - بهمن بگیرن . که قطعا کلا به 40 نفر نمیرسن . واسه ثابت شدن حرف من باید تا یه هفته دیگه صبر کرد و دید که سر کلاس چند نفر میرن :)

zaha hadid26

کاربر فعال
عدد مشخصی نیست که ما بدونم اما خیلی کمتره . خیلیا که رتبشون این وسط بوده اصلا علوم تحقیقات نزدن . عرض کردم پارسال 18 نفر مرحله اول ار کنکور . چند نفر با شزط معدل گرفت و دو بار تکمیل ظرفیت . کلا پارسال نزدیک 50 نفر گرفت . پارسالی که خیلی سر و صدا زیاد شد . امسال قطعا کمتره . تازه تکمیل ظرفیت اولم نداریم . شاید - شاید !! - بهمن بگیرن . که قطعا کلا به 40 نفر نمیرسن . واسه ثابت شدن حرف من باید تا یه هفته دیگه صبر کرد و دید که سر کلاس چند نفر میرن :)
نمیدونم !!!!شما که رتبت خوبه...ما که لب مرزیم استرسمون زیاده:cry:

sonor

عضو
به اینم توجه بشه اونایی که شهرستان قبول شدن خیلیا واسه اسکیس نیومدن تهران من خودم تبریز مجاز شدم ولی تا اونجایی که خبر دارم خیلبا اسکیس ندادن پس جای خالی زیادی مونده واسه این چه جوابی دارین

a65

عضو جدید
بچه های عزیز همه فکرامون شدیدا مشغوله و استرس داریم... با این سوالهایی هم که مطرح میکنید که مثلا جواب کی میاد؟؟؟ کسی میدونه چرا جواب نمیاد؟؟ کسی میدونه تکمیل کی میاد؟؟؟ و..... بدتر اعصاب خودمونو دیگران رو خرد میکنیم. هیچ کس نمیدونه سیستم امسال پذیرش آزاد چه جوریه و جوابا دقیقا کی میاد... بهتره درباره چیزهای بهتر و امیدوارکننده حرف بزنیم

راجع به چی مثلا!

mohsen2129

عضو جدید
دوستان برای من خیلی حیاتیه که تاریخ اعلام نتایج رو بدونم.چون خیلی فرصت کمی دارم که تصمیم بگیرم از طرحم دفاع کنم یا تمدید کنم.
لطفا هرکی چیزی راجع به زمان اعلام نتایج میدونه بگه.

Paradiso100

عضو جدید
دوست عزیز اعلام کرد که نتایج تا فردا میاد - از منبع موثق - منبع موثق من نه ها !! اون :)))))))) اما نخواست بگه از کجا
از ی بنده خدا دیگه هم خبر بدی شنیدم
که گفته شده اگه نتونن جواب رو فعلا بدن ما هم ورودی بهمن حساب میشیم !! یعنی از بهمن تشکیل میشه کلاسا
خدا کنه این دومی شایعه باشه . همینجوریش کلی عقبیم چه برسه به 4 ماه دیگه !!

sonor

عضو
به اینم توجه بشه اونایی که شهرستان قبول شدن خیلیا واسه اسکیس نیومدن تهران من خودم تبریز مجاز شدم ولی تا اونجایی که خبر دارم خیلبا اسکیس ندادن پس جای خالی زیادی مونده واسه این چه جوابی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zaha hadid26

کاربر فعال
دوست عزیز اعلام کرد که نتایج تا فردا میاد - از منبع موثق - منبع موثق من نه ها !! اون :)))))))) اما نخواست بگه از کجا
که گفته شده اگه نتونن جواب رو فعلا بدن ما هم ورودی بهمن حساب میشیم !! یعنی از بهمن تشکیل میشه کلاسا
طبق همون خبر موثق شنیده شده که از خود اقبالی هم خبر موثق نمیشه شنید چون بخاطر عملکرد ضعیفش در آستانه ی برکناریه

Paradiso100

عضو جدید
به اینم توجه بشه اونایی که شهرستان قبول شدن خیلیا واسه اسکیس نیومدن تهران من خودم تبریز مجاز شدم ولی تا اونجایی که خبر دارم خیلبا اسکیس ندادن پس جای خالی زیادی مونده واسه این چه جوابی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این حرفت کاملا درسته خوب . آره واقعا خیلیا نیومدن ینی شاید 100 نفر علوم تحقیقات در کل امتحان داده باشن
سوالت چی بود ؟

zaha hadid26

کاربر فعال
آره اصن هیچ چیز این آزمون با عقل جور در نمیاد!!!!!

orkideh

عضو جدید

دومی هم منبعش موثقه؟این 2 تا خبر که همو نقض میکنن کهههههههههههههههه...

ميشن

عضو جدید
منم تماس گرفتم گفتن تا اخر هفته.هرروز پيگير باشيد .......................................................................

ميشن

عضو جدید
اقا..............................................................خيلي نامردن...........................................................................................................................................

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا