مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من می خوام با کتاب تنظیم شریط و تاسیسات عصر کنکاش بخونم بعد برای تکمیل کردنش مال سلطاندوست و قیابکلو رو هم کار کنم.خوبه اینجوری به نظرتون؟

خوبه اگه کتابشو داری اینجوری هم میتونی پیش بری...

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی در مورد این ساختمون مارینا سیتی توضیحات کاملی داره از سیستم سازه ایش تا هرچیزی که تو کنکور ممکن ازش سوال بیاد . لامصب هردوسال یه بار ازش سوال اومده خیلی احتمال سوال اومدن ازش هست .

marina-city_chicago_1.jpg

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
بچه ها اینجا همه این سایتو امضا کردن؟؟ حدود 400 نفر دیگه امضا کنن قدم های بعدی برداشته میشه.زیاد وقتتونو نمیگیره بیشتر از همه هم به نفع شماها که امسال ازمون دارینه.هرجاییم میتونین لطفا اطلاع رسانی کنین (فیس بوک یا هر سایت دیگه ای که عضوین)از دوستاتونم بخواین امضا کنین لطفا!
http://eskismemari.ir/

منم اینو تبلیغ کردم. فقط چرا لیست امضا کنندگان رو تا 262 نشون میده و بقیش رو نمیاره؟

بچه ها کتاب ایستایی و فن ساختمان فاطمی مرکز معماری واسه ایستایی بخونیم خوبه؟؟
میگن خلاصه چند تا کتاب گلابچیه
چاپ جدیدش خیلی عوض شده؟؟؟شده 58 تومن:surprised:

کدوم سایت واسه فروش داره؟

shokoo.m

کاربر بیش فعال
دوستان من یه مشکلی دارم
اونم اینه که خیلی کند میخونم و اصلا نمیرسم طبق یه برنامه که میریزم پیش برم
یعنی همش از برنامه جا میمونم
و این باعث شده که به شدت استرس بگیرم:cry: واگه اینجوری پیش بره به هیچ جا نمیرسم:wallbash:
شماها چجوری پیش میرید؟کممممک

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی در مورد این ساختمون مارینا سیتی توضیحات کاملی داره از سیستم سازه ایش تا هرچیزی که تو کنکور ممکن ازش سوال بیاد . لامصب هردوسال یه بار ازش سوال اومده خیلی احتمال سوال اومدن ازش هست .

مشاهده پیوست 172533

نمی دونم چقدر به دردتون بخوره، این رو از کتاب مبانی طراحی ساختمانهای بلند پرفسور گلابچی عکس گرفتم.

1.jpg

2.jpg

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان من یه مشکلی دارم
و این باعث شده که به شدت استرس بگیرم:cry: واگه اینجوری پیش بره به هیچ جا نمیرسم:wallbash:
من خودم به این شکل بودم ک هر زمان برنامه میریختیم بیشتر گند میخورد...امسال تصمیم گرفتم برنامه نریزم....یعنی فقط سعی کنم ک تا 1هفته قبل آزمون مرحله اول مرکز سیلابسش رو تموم کنم...اونم با تکمبل خلاصه هام...چون بعد 6تا آزمونش دیگه نیازی نی کتب رو بخونم و از کتب فقط برای استفاده از عکس استفاده میکنم...البته بگم من روزی 2-3بیشتر وقت نمیکنم بخونم...:Dاعتماد به نفس رو داشته باشید...:biggrin:
و الان چیزهایی ک خونم:
8فصل کتاب طراحی لرزه ای
8درس504
جزوات و کتابهای درک رفتار و سازه در معماری بخش سازه کششی
فصل 1 ابنیه سنتی
2 فصل جزئیات ارتقا دهنده
ساختار+مهندس کامل
معماری جهان زارعی تا اول پارتی
در این هفته ای ک پیش رو هست هم میخوام گرامر زبان-ساختمانهای بتنی-تنظیم شرایط قیابکلو خانم-ادامه جزئیات ارتقا دهنده-(البته بغیر کتابهای گلابی..بقیه براساس سیلابس خونده میشه فعلا)
حالا نظر بدید خیلی عقبم؟؟؟:redface:

shokoo.m

کاربر بیش فعال
کل نکته ها از اولین پست تا آخرین پست که پست 127 هستش برای دانلود در یک فایل Word

چه کار خوبی.مرسی
اون فایلی ک من دانلود کردم متنش اینطوری شده " كاهشانتقالصدانتيجهتاثيرمتقابلبينجرم،قابليتخمشيوخاصيتميراييآنهاست " کلمات به هم چسبیده،چیکار کنم درست شه؟

بچه ها اینا رو کی میخونید مثلا آخر هفته آخر ماه؟یعنی جاش تو برنامتون کجاست؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من یه مشکلی دارم
ببین به نظر من بعد از یه مدت وقتی از خودت و نحوه و روشی که واسه کارای روز مرت داری شناخت پیدا کردی باید یه جور برنامه ریزی کنی که واقع نگر باشه تا واقعا با برنامت پیش بری.
یه کار دیگه ای که من می کنم اینه که 2 روز یک بار 2 ساعت از تایمم رو خالی می زارم که اگه تو این دو روز واسم کاری پیش اومد و نتونستم با برنامم پیش برم تو این 2 ساعت جبران کنم;)

_*Bahar*_

کاربر ممتاز
به نطرم جزوه قیابکلو از کتاب فکر کنم بهنر باشه چون دیگه چیزهای اضافه ای توش نباید گفته باشه

من جزوه ی فیزیک 2 قیابکلو رو با کتاب مقایسه کردم؛ یه جورایی جزوه، خلاصه ی کتابه؛ ولی یه دور کتاب تنظیم شرایط محیطی رو بخونین؛ متوجه میشین اونطور که فکر میکنین خوندنش سخت و وقت گیر نیست

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جزوه ی فیزیک 2 قیابکلو رو با کتاب مقایسه کردم؛ یه جورایی جزوه، خلاصه ی کتابه؛ ولی یه دور کتاب تنظیم شرایط محیطی رو بخونین؛ متوجه میشین اونطور که فکر میکنین خوندنش سخت و وقت گیر نیست
قبول دارم هیچی خود کتاب نمیشه تو همه دروس جزوه برای 1ماه آخره نه الان

*.N

عضو جدید
سلام دوست عزیز مطالب این کتاب همون قسمتایی از کتاب قیابکلو که چند سال گذشته سوال بوده و سلطاندوست به علاوه تستای کنکورا.واسه جمع بندی مطالب میتونه مفید باشه.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها فیزیک 1 و 2 باید کامل خونده شه حذفیات نداره؟؟؟احساس میکنم بعضی جاهاش بی ربطه!

شما باید اول سوالات کنکور سال قبل رو بخونی و بر اساس اون خودت ببینی از چی سوال میاد .
ببین من چند باره میگم آکوستیک رو جزوه ایزدی بخونین.........همون کتاب فیزیک 1 منتهی اضافاتشو ریخته بیرون
فورمولاشم دوسه تا میاد (اگه بیاد که اونم تو این جزوه هایی که میزارم هم نور و هم اکوستیک)
.اکوستیک و نور(ایزدی)
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.p...5&d=1358064688
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.p...1&d=1358065973

مصادیق رو نمیخواد بخونی........تنظیم شرایطم هر چیزی به تنظیم شرایط ربط داره بخون.خیلی از فورمولاش واسه امتحان نمیاد اصلا....
واسه نور هم جزوه کفایت میکنه.....و درسنامه مرکز معماری هم خوبه واقعا
آهاهن یادم رفت آقای سروش نیا یه نرم افزار هم داشتن در رابطه با اکوستیک که اونم ج میده تو باشگاه هس دانلود کن(ولی خودش تاکید داشتن رو جزوات و کتابای خانم قیابکلو ،حیدری و ایزدی)

بچه ها کسی خلاصه ای چکیده ای چیزی واسه معماری جهان - ژاپن داره؟مثل این....
مجموعه دروس پارسه رو قبلا بچه ها گذاشته بودن (معماری جهان زارعی رو تو 100 صفحه خیلی جامع خلاصه کرده که میتونی ژاپن و مابقی رو از اونجا بخونی)

بچه ها کسی فایل اسکن شده یا عکس گرفته شده از عکسای تاریخ رو نداره اینجا بذاره ؟؟؟اگه کسی بذاره تا منم استفاده کنیم ممنون میشم:redface::)

http://s1.picofile.com/file/78430947...oaser.pdf.html

بچه ها کتاب ایستایی و فن ساختمان فاطمی مرکز معماری واسه ایستایی بخونیم خوبه؟؟
میگن خلاصه چند تا کتاب گلابچیه
چاپ جدیدش خیلی عوض شده؟؟؟شده 58 تومن:surprised:
من قدیمشو گرفته بودم بیست تومان و یه نگاهی که انداختم واقعا در نوع خودش بی نظیره..خب حتما بروز شده و این خیلی خوبه
عالیه (به نظرم کنار منابع اصلی حتما یکی از این سه تارو بخونین :جزوه استاد سروش نیا ، همین کتاب آقای فاطمی ، و کتاب آقای طباطبایی)

دوستان، میشه رو کتاب "مبادی سواد بصری" هم بعنوان بخش درک عمومی معماری ارشد حساب کرد؟
بله 100 درصد

دوستان من یه مشکلی دارم
ببینید یرنامه رو ساعت ریختن اشتباه محضه(مثلا بگی از ساعت 8-9 حتما 15 صفحه تاریخ ،از 9 تا 10 20 صفحه سازه و همینجوری الی آخر.چون اگه تو یکی از ساعتها خللی وارد بشه از لحاظ روانی میرزی بهم و به شدت اعتماد به نفست میاد پایین) به نظر من بهترین روش اینه که بگی امروز 15 صفحه تاریخ ، 20 صفحه سازه ، 15 صفحه تنظیم و .......... بخونم حالا تو هر چند ساعتی میخواد باشه و تو هر مقطع زمانی در واحد ساعت،ممکنه ساعت 5 بعد از ظهر تموم شه و یا ممکنه 12 شب ولی خب چیزی که مسلمه حتمکا باید انجام شه و انجام ندادنش قابل قبول نیس و باید مجازات بشی به بد ترین نحو ممکن(از رفتن تو کلوسئوم و مبارزه با گلادیاتورهام بدتر:cry:) مجازاتتم اینه که هر چند صفحه ای که نخوندی روز بعدش جبران کنی
یه جدول گذاشته بودم پستهای پیش دوباره میزارم حتما با دقت بخون و بعد از نظر کمی هدف خودتو مشخص کن کتابایی رو که میخوای بخونی بریز جلو دستت ،صفحاتشو نگاه کن ، تخمین بزن روزی چند صفحه میتونی بخونی .........بعد کمیت رو تا آخر ماه مشخص کن......(اینو انجام بده و ببین که چه تاثیر مثبتی داره )

[h=2][/h]
ویژگیتوضیحات
اهداف باید تاریخ اتمام داشته باشنددانشجو: حالا فن رو میخونیم ، ببینیم مهر تموم شد یا نه!
مشاور: باید تصمیم بگیری که مثلا فن رو تا اخر ماه تموم کنی
روشن و شفاف باشدمیخوام مثلا از هنر یا تبریز یا... قبول شم!
قابل انعطاف باشد
مکتوب باشددانشجو: جمع کن این سوسول بازی ها رو!
مشاور: هههه!
دست یافتنی باشد
نتیجه و محصول داشته باشد
کمیت را مشخص کندکمیت را مشخص کندساعت مطالعه هفته اولم 28 بود هفته ی بعد می خوام بیشتر بخونم.
مشاور: نه نه بیشتر قبول نیست عدد بده درصد بده مثلا:
می خوام 35 ساعت بخونم
می خوام 20 درصد افزایش بدم
اهداف باید در راستای هم تعریف شده باشند و همدیگر را نقض نکنند
اهداف در راستای هدف اصلی باشندهدف اصلی ام: رتبه 1 کنکور ارشد
خوبه که شتر مرغ هم پرورش بدم، فلان کارخونه کار کنم، سه تا نرم افزار مهندسی هم یاد بگیرم و...
اهداف چالشی باشند(نه خیلی آسان و نه خیلی سخت)غلط : حالا با میانگین درصد 25 هم میشه قبول شد...
غلط : میخوام درصد فن و درکم 100 باشه و چیز دیگه ای قابل قبول نیست!
درست : نلاشم رو می کنم میانگینم ما بین 45 تا 60 باشه ، همینم برای قبولی از تهران کافیه
قابل سنجش و ارزیابی باشد
قابل تقسیم باشدیعنی به بخش های کوچیک تقسیمش کنیم

الگو برداری: novin21.blogsky.com
منبع : www.www.iran-eng.ir

من خودم به این شکل بودم ک هر زمان برنامه میریختیم بیشتر گند میخورد...امسال تصمیم گرفتم برنامه نریزم....یعنی فقط سعی کنم ک تا 1هفته قبل آزمون مرحله اول مرکز سیلابسش رو تموم کنم...اونم با تکمبل خلاصه هام...چون بعد 6تا آزمونش دیگه نیازی نی کتب رو بخونم و از کتب فقط برای استفاده از عکس استفاده میکنم...البته بگم من روزی 2-3بیشتر وقت نمیکنم بخونم...:Dاعتماد به نفس رو داشته باشید...:biggrin:
و الان چیزهایی ک خونم:
8فصل کتاب طراحی لرزه ای
8درس504
جزوات و کتابهای درک رفتار و سازه در معماری بخش سازه کششی
فصل 1 ابنیه سنتی
2 فصل جزئیات ارتقا دهنده
ساختار+مهندس کامل
معماری جهان زارعی تا اول پارتی
در این هفته ای ک پیش رو هست هم میخوام گرامر زبان-ساختمانهای بتنی-تنظیم شرایط قیابکلو خانم-ادامه جزئیات ارتقا دهنده-(البته بغیر کتابهای گلابی..بقیه براساس سیلابس خونده میشه فعلا)
حالا نظر بدید خیلی عقبم؟؟؟:redface:
عارفه تو باید مدل میشدی (عکست خیلی خوشگله آدم یاد آنجلینا غولی می افته:D)
خب بهت تبریک میگم خیلی خوب پیش رفتی .با توجه به اینکه دیرتر شروع کردی و سر کار هم میری.همینو ادامه بده............تجربه نشون داده کسایی که سال اول خوندن و قبول نشدن سال بعد کمتر میخونن و رتبشون عالی میشه مث یکی از دوستای خودم چند سال پیش رتبه 1 معماری آورد (سال اول 1700 شد)

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم منصرف میشم از خوندن :cry: نمیتونم بخونم یعنی هر روز یه برنامه ای پیش میاد که داره به برنامه درسیم خلل وارد میکنه واسه همین از لحاظ روحی خیلی بهم ریختم نمیدونم چکار بکنم بخونم یا نه:crying2::crying::crying:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دارم منصرف میشم از خوندن :cry: نمیتونم بخونم یعنی هر روز یه برنامه ای پیش میاد که داره به برنامه درسیم خلل وارد میکنه واسه همین از لحاظ روحی خیلی بهم ریختم نمیدونم چکار بکنم بخونم یا نه:crying2::crying::crying:
نخون بابا درس به چه درد میخوره........ارشد چیه .........دختر باید بو قورمه سبزی بده و فرت و فرت بچه دار شه و اونارو بزرگ کنه(ببخشید خانومهای محترم من خودم یه فمنیست دو اتیشم واسه همینه اینقد حرص میخورم )
باران تو رو خدا اینم سئوال پرسیدن داره...هر چی صحبت میکنم کشک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این حرفها تو ادبیات آدمای بزرگ فقط یه معنی میده :توجیه کردن
اگه میخوای نخونی نخون ولی بدون یه آدم ضعیفی ...ضعیییییییییییییییییییف

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخون بابا درس به چه درد میخوره........ارشد چیه .........دختر باید بو قورمه سبزی بده و فرت و فرت بچه دار شه و اونارو بزرگ کنه(ببخشید خانومهای محترم من خودم یه فمنیست دو اتیشم واسه همینه اینقد حرص میخورم )
باران تو رو خدا اینم سئوال پرسیدن داره...هر چی صحبت میکنم کشک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این حرفها تو ادبیات آدمای بزرگ فقط یه معنی میده :توجیه کردن
اگه میخوای نخونی نخون ولی بدون یه آدم ضعیفی ...ضعیییییییییییییییییییف

من اصلا آدم ضعیفی نیستم . اتفاقا درس خوندن رو هم خیلی دوست دارم ولی چکار کنم نمیرسم بخونم طبق برنامه پیش نمیتونم برم و هر روز عقب میمونم با این وضعیت که نمیشه ارشد سراسری قبول شد :cry:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من جزئیات ارتقا دهنده معماری رو قبل از اینکه شروع کنم از استاد سروش نیا پرسیدم چه جوری بخونم اینو جواب دادن(خداییش نازنین ترین استادیه که تو عمرم دیدم)
کتاب جزییات پر است از جزییات. استراتژی مناسبی در پیش گرفته اید. ای کاش نزدیک بودید تا از روی کتاب برایتان شرح می دادم. اما درکل به نظر بنده ویژگی های کلی که از هر مصالح یا سیستم جزییات آورده شده و اغلب هم با توپ های سیاه رنگ ابتدای پاراگراف مشخص شده اند و سپس مزایا و معایب هریک و ساختمان هایی که در این رابطه معرفی شده اند
جزییات آخر فصل را به هیچ وجه با تاکید مطالعه نکنید و فقط بدانید چه جزییات ویژه ای در آن ها استفاده شده است
ضمن اینکه فصل بتن و چوب پانسیل طرح پرسش مصالح دارد
پیروز و برقرار باشد

سجی جان . بتن و چوب برای مصالح معماری هم هست؟
اینکه چه جزییات ویژه ای استفاده شده مثلا صفحه 157 . بدونیم جزییات 7 مربوط به نورپزدازیه 5 جانپناه . ؟؟؟ اینجوری؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کی می دونه کدوم از گرایشها اسکیس نداره

مطالعات معماری که امتحان تئوری داره و حدود 20 نفر ظرفیت داره
مدیریت پروژه که حدود 50 نفر روزانه و شبانه و 70 نفر مجازی و بین الملل ظذفیت داره
تکنولوژی که حدود 35 نفر ظرفیت داره
انرژی که حدود 30 نفر روزانه و شبانه و 15 نفر بینالملل ظرفیت داره

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها کسی می دونه بعد از اینکه سوالای سنجش رو جواب دادیم باید چیکار کنیم؟:D
باید میل کرد؟ یا فرمی رو پر کرد؟ یا اصلا تا کی وقت هست؟!!

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا آدم ضعیفی نیستم . اتفاقا درس خوندن رو هم خیلی دوست دارم ولی چکار کنم نمیرسم بخونم طبق برنامه پیش نمیتونم برم و هر روز عقب میمونم با این وضعیت که نمیشه ارشد سراسری قبول شد :cry:
دکتر قمشه ای رو که میشناسی؟همون آدم فرهیخته ای که وقتی بکه 4 صحبت میکنه 95 درصد مردم میگن یارو کچله:cool:
دو تا زبان رو فقط تو خط واحد و موقعهایی که منظر خط بوده یاد گرفته
این کارا باعث میشه بشی دکتر قمشه ای و اون کارا باعث میشه بشی مش قنبر
باران تموم بچه های اینجا مث خانواده منن
بخصوص تو که از خیلی وقت پیش با خیلی از بچه های دیگه عهد کردیم قبول شیم.....من هیچی نمیگم فقط وقت کردی پستهای اول این تاپیک رو بخون
همیشه گفتم الانم میگم ما دو راه بیشتر نداریم:
1- یا قبول میشیم با یه رتبه خوب
2-راه دیگه ای نیست حتما قبول میشیم با یه رتبه خوب

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر قمشه ای رو که میشناسی؟همون آدم فرهیخته ای که وقتی بکه 4 صحبت میکنه 95 درصد مردم میگن یارو کچله:cool:
دو تا زبان رو فقط تو خط واحد و موقعهایی که منظر خط بوده یاد گرفته
این کارا باعث میشه بشی دکتر قمشه ای و اون کارا باعث میشه بشی مش قنبر
باران تموم بچه های اینجا مث خانواده منن
بخصوص تو که از خیلی وقت پیش با خیلی از بچه های دیگه عهد کردیم قبول شیم.....من هیچی نمیگم فقط وقت کردی پستهای اول این تاپیک رو بخون
همیشه گفتم الانم میگم ما دو راه بیشتر نداریم:
1- یا قبول میشیم با یه رتبه خوب
2-راه دیگه ای نیست حتما قبول میشیم با یه رتبه خوب

مرسی سجاد جان از شما و دوستهایی که به صورت پیام خصوصی بهم امیدواری دادن و تشویقم کردن به خوندن .

منم سعی میکنم با وجود مشکلات درس خوندن رو ادامه بدم . پیش به سوی موفقیت اونم رتبه زیر 10;)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سجی جان . بتن و چوب برای مصالح معماری هم هست؟
اینکه چه جزییات ویژه ای استفاده شده مثلا صفحه 157 . بدونیم جزییات 7 مربوط به نورپزدازیه 5 جانپناه . ؟؟؟ اینجوری؟
نه اون دتیلهارو نمیخواد بخونیم
البته من الان مسافرتم و نمیدونم کدوم صفحه رو میگی ولی اگه دتایلهایی که آخر نمونه موردی ها آورده رو میگی نمیخواد
قبل از نمونه موردی ها یه سری توضیح داده واسه اون مصالح بخصوص اونایی که یه دایره مشکی جلوشونه اونا مهمن
حتما حتما حتما جزوه ای که تو باشگاست رو یه نگاهی بنداز برای هر نمونه موردی یه جمله بیشتر نگفته که اون مهمترین بخش نمونه موردیهاست اگه معماری میخونین در همون حد کافیه ولی اگه اتنرژی و تکنو هم میخواین امتحان بدین یه خورده دقیق تر بخونین.مثلا اگه سیستم تهویه قابل توجه یا یه موردی که خاص اون بناس

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه تو باید مدل میشدی (عکست خیلی خوشگله آدم یاد آنجلینا غولی می افته:D)
خب بهت تبریک میگم خیلی خوب پیش رفتی .با توجه به اینکه دیرتر شروع کردی و سر کار هم میری.همینو ادامه بده............تجربه نشون داده کسایی که سال اول خوندن و قبول نشدن سال بعد کمتر میخونن و رتبشون عالی میشه مث یکی از دوستای خودم چند سال پیش رتبه 1 معماری آورد (سال اول 1700 شد)

ای بابا اگه ایران هم شبکه fashion داشت حتما میرفتم:biggrin:درآمدش از معماری بهتر بود...فقط هم مجبور بودی لباسهای جواد تن میکردی یه دور میزدی بدو بدو میرفتی لباس بعدی رو میپوشیدی....(یکم یکنواخت بود)نه بابا اینو نگو...من پارسال نفهمیدم چی خوندم چیکار کردم...امسال فقط ریلکسم...همین...توکل به خدا قبول شدیم ک چاکرشیم نشدیم کرمشو شکر....
به همه دوستان هم توصیه میکنم نگن از برنامه عقبن و ....اصلا به این موضوع فکر نکنید ک میخواید کنکور امتحان بدید...تفریحی بخونید ک از کتاب هم لذت ببرید...:)

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطالعات معماری که امتحان تئوری داره و حدود 20 نفر ظرفیت داره
مدیریت پروژه که حدود 50 نفر روزانه و شبانه و 70 نفر مجازی و بین الملل ظذفیت داره
تکنولوژی که حدود 35 نفر ظرفیت داره
انرژی که حدود 30 نفر روزانه و شبانه و 15 نفر بینالملل ظرفیت داره
البته مطالعات هم الان دو ساله مرحله دوم داره ولی آزمونش نوشتنیه خخخخخخ مثه روش تحقیق:confused:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من پارسال کنکورو بدجور خراب کردم
این آزمون سنجشو هم با همون دانسته های پارسال الان جواب دادم و با کلیدی ک یکی از بچه ها گذاشته بود تصحیح کردم
نظرتون چیه راجبه درصدام؟ واسه 4 ماهه آینده ارزش داره بکووووب بخونم؟ یا که اوضام بدجور داغونه؟ صادقانه بگید لطفا با توجه به اینکه هنوز گرفتار تحویل پایان نامه هستم:confused:
زبان 15.5
فن 51
تاریخ 51.6
درک 76.6
منظر 90
ممنون میشم راهنمایی کنید

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
این آزمون سنجشو هم با همون دانسته های پارسال الان جواب دادم و با کلیدی ک یکی از بچه ها گذاشته بود تصحیح کردم
نظرتون چیه راجبه درصدام؟ واسه 4 ماهه آینده ارزش داره بکووووب بخونم؟ یا که اوضام بدجور داغونه؟ صادقانه بگید لطفا با توجه به اینکه هنوز گرفتار تحویل پایان نامه هستم:confused:
زبان 15.5
فن 51
تاریخ 51.6
درک 76.6
منظر 90
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام به همگی دوستان.....خدا قوت دوستای عزیزم..... .منم دفاع کردم و این پایان نامه هم با این همه دردسر و اذیتی که داشت برام تموم شد و دوباره برگشتم:D ولی 1 ماه باعث شد به درس خوندن نرسم:( ولی از فردا استارت میزنم و به امید خدا ادامه میدهم انشاله که همگی به هدفمون برسیم
imah عزیز واقعا درصدهات خوب بوده تو آزمون آزمایشی چرا که نخونی؟با این اوضاع اگه تلاش کنی حتما تک میاری;)

به امید روزهای خوب:):)

آخرین ویرایش:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زبان 15.5
فن 51
تاریخ 51.6
درک 76.6
منظر 90
ممنون میشم راهنمایی کنید

وقتی بدون هیچ مطالعه ای درصدها رو اینقد خوب زدید مطمئن باشید اگه بخونید رتبه خیلی عالیی میارید...فرصت زیاده ..ایشالا پایان نامه هم تموم میشه زیاد سخت نگیرید به خودتون...:)
با آرزوی موفقیت...

n.b1987

عضو جدید
کمکککککک

کمکککککک

بجه ها شما تو هر هفته چند تا کتاب برمی دارین برا خوندن؟
هر ساعت تقریبا چندصفحه می خونین؟؟؟میانگین-
من نمی دونم ایده آل یا متوسط چندتا کتاب و چند صفحه است واسه همین هرچی می خونم از خودم ناراضی امممممممممم
پر از استرس پر از اعصاب خوردی...
برای آزمون ایوان خانه رو می خوام برم که از 17 ابانه
خواستم تا اون موقع یه دور تموم کنم یا 1/5 دور
خیلی گیجممممممم
کمکم کنین:cry::(:cry::(:cry::(:crying:

وضعیت
موضوع بسته شده است.