كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالب تر از همه میدونید چیه؟ این که توجه کردید الان که خود سر دسته مافیا و فتل نیستن دست قهرمانی رو شده اگه اربابش بود هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد ... آقای غریبه که میمومد اینجا به من میگن تو توهمی و من میگفتم داور به ضررمون سوت میزنه بیاد جواب بده .. خوده قهرمانی برگشت تو نود گفت من به طور مستقیم اصلا در این جریان نبودم یعنی یکی بوده که این وسط همه چی رو هماهنگ میکرده آقایان منتظر باشید تا شهریار و سردار دست همتون رو رو کنه ......

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالب تر از همه میدونید چیه؟ این که توجه کردید الان که خود سر دسته مافیا و فتل نیستن دست قهرمانی رو شده اگه اربابش بود هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد ... آقای غریبه که میمومد اینجا به من میگن تو توهمی و من میگفتم داور به ضررمون سوت میزنه بیاد جواب بده .. خوده قهرمانی برگشت تو نود گفت من به طور مستقیم اصلا در این جریان نبودم یعنی یکی بوده که این وسط همه چی رو هماهنگ میکرده آقایان منتظر باشید تا شهریار و سردار دست همتون رو رو کنه ......

سلام
من خیلی وقته تاپیک کل کل نمیام اما حالا که از من اسم میبرید جواب میدم
قهرمانی چیو گفته من به طور مستقیم در جریان نبودم؟؟
سردارتون که گفته پیشنهاد دادن که به داور پول بدیم و برنده بشیم چرا همون موقع اعلام نکرد؟؟
من امیدوارم اگه قلعه نویی برای استقلال کاری کرده و داور خریده و به نفع استقلال تبانی کرده ، رو بشه ، هم اونو محروم کنن ، هم جام رو از استقلال پس بگیرن ، هم ما رو بفرستم دسته های پایین

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من خیلی وقته تاپیک کل کل نمیام اما حالا که از من اسم میبرید جواب میدم
قهرمانی چیو گفته من به طور مستقیم در جریان نبودم؟؟
سردارتون که گفته پیشنهاد دادن که به داور پول بدیم و برنده بشیم چرا همون موقع اعلام نکرد؟؟
من امیدوارم اگه قلعه نویی برای استقلال کاری کرده و داور خریده و به نفع استقلال تبانی کرده ، رو بشه ، هم اونو محروم کنن ، هم جام رو از استقلال پس بگیرن ، هم ما رو بفرستم دسته های پایین
دیگه چی رو بگو نگفته.. خودش اومده به دست و پای علی دایی افتاده که قضیه رو ماس مالی کنه تموم بشه بره ... ولی مطمئن باش همه چی رو میشه تموم شماره هایی که بهش زنگ زدن و بهشون زنگ زده و با هاش در ارتباط بوده رو رد زدن .. همین روزاست که دست مافیا بزرگ رو بشه فقط خدا کنه با گل و شیرینی قضیه رو ماس مالی نکنن در مورد سردار هم مگه برنامه نود رو ندیدی ؟ اولا که این اقایون جرات مطرح کردن این حرفها رو پیش سردار ندارن به یکی از مسئولین باشگاه گفتن و سردار هم گفت من همون موقع که من فهمیدم داره یه همچین اتفاقی میفته سریع تلفی با مسئولان فدراسیون در میون گذاشتم حتی به این هم قانع نشدم و حضوری رفتم فدراسیون و قضیه رو گفتم ولی هیچ واکنشی نشون ندادن!! هنوز یادم نرفته این اقای قهرمانی و ترکی و کریمی(کمک داور در بازی داربی) چه بلایی سر پرسپولیس آوردن و همین آقای قهرمانی و ترکی چقدر به مافیا کمک کردن که قهرمان شد .. قهرمانی تو طول فصل کمک کرد و ترکی هم که بازی آخر بازی رو براتون در اورد .. البته در اصل قهرمانی ا.ل داور سپاهانه بعد استقلال ها .... چون تو 4 تا بازی هم که سپاهان و پرسپولیس رو قضاوت کرد راحت سر پرسپولیس رو با سوت ها برید مدارکشم موجوده اگه خواستید ....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه چی رو بگو نگفته.. خودش اومده به دست و پای علی دایی افتاده که قضیه رو ماس مالی کنه تموم بشه بره ... ولی مطمئن باش همه چی رو میشه تموم شماره هایی که بهش زنگ زدن و بهشون زنگ زده و با هاش در ارتباط بوده رو رد زدن .. همین روزاست که دست مافیا بزرگ رو بشه فقط خدا کنه با گل و شیرینی قضیه رو ماس مالی نکنن در مورد سردار هم مگه برنامه نود رو ندیدی ؟ اولا که این اقایون جرات مطرح کردن این حرفها رو پیش سردار ندارن به یکی از مسئولین باشگاه گفتن و سردار هم گفت من همون موقع که من فهمیدم داره یه همچین اتفاقی میفته سریع تلفی با مسئولان فدراسیون در میون گذاشتم حتی به این هم قانع نشدم و حضوری رفتم فدراسیون و قضیه رو گفتم ولی هیچ واکنشی نشون ندادن!! هنوز یادم نرفته این اقای قهرمانی و ترکی و کریمی(کمک داور در بازی داربی) چه بلایی سر پرسپولیس آوردن و همین آقای قهرمانی و ترکی چقدر به مافیا کمک کردن که قهرمان شد .. قهرمانی تو طول فصل کمک کرد و ترکی هم که بازی آخر بازی رو براتون در اورد .. البته در اصل قهرمانی ا.ل داور سپاهانه بعد استقلال ها .... چون تو 4 تا بازی هم که سپاهان و پرسپولیس رو قضاوت کرد راحت سر پرسپولیس رو با سوت ها برید مدارکشم موجوده اگه خواستید ....
بازم نفهمیدم چیو قهرمانی در جریان نبوده؟؟ ( 90 رو کامل ندیدم )
مرتضی کریمی که گفت از طرف باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفتن و اون با قهرمانی تماس گرفته بوده و قهرمانی اونو نفرستاده اینم همون 90 نشون داده که
دایی هم که گفت اون غش کرده بوده از کجا فهمیده بوده؟؟ چرا بعد از بازی گفته؟؟ قبل بازی جایی برای کسی مطرح نمیکنه که کار غش کردن لو بره و نتونن برنامشونو پیاده کنن؟
دایی میگه مولایی با قهرمانی تماس گرفته ( چون من برنامه 90 رو کامل ندیدم نفهمیدم مولایی کیه ) و اینجوری اتهام زد ، اما وقتی فردوسی پور بهش گفت مولایی تو دوران خودتون تو راه آهن هم با قهرمانی تماس داشته میگه چه ربطی داره؟؟ اینو هم یادتون نره علی دایی تو سایپا با یه اشتباه داوری قهرمان لیگ شد ، وقتی یه داور دیگه تو اهواز گل سالم استقلال اهواز رو ندید ، چرا اونجور مواقع ادعایی صورت نمیگیره؟؟
من اصلا یادم نمیومد قهرمانی داور بازی استقلال سایپا بوده سالی که دایی مربی سایپا بود ، اما همون موقع هم سر اخراج بی دلیل سیاوش اکبرپورو کمک به برد سایپا قهرمانی نقش داشت ، اینم تو دوره دایی بوده پس همینجوری باید نتیجه گرفت قهرمانی به سمت دایی غش کرده بوده؟؟ از این اتفاقات تو فوتبال زیاده
سر داربی پارسالم اول گفتن 2 تا پنالتی بعد شد 3 بعد الان بعد از یه سال شده 4 تا پنالتی ، در حالی که بعضی کارشناسا گفتن پنالتی بوده بعضیاش ، بعضیا هم گفتن نبوده هیچ کدومش ، بعضیم گفتن 3 تاش بوده ، حالا من اصلا نمیدونم صحنه چهارم از کجا در اومده
یا مثلا گلی که استقلال به سپاهان زد ، اختلاف بازیکن استقلال و سپاهان خیلی خیلی کمتر از اونی بود که تو بازی پرسپولیس با ملوان و فولاد گلهای پرسپولیس درست اعلام شد ، اما شما که پارسال مدام عکس میذاشتید دیگه حرفی نزدید و ما هم چیزی نگفتیم
یا امسال فالفور بعد از دربی اومدید که 3-4 تا استقلالی باید اخراج میشدن و کار مافیا بوده که نشدن یا بعد از بازی استقلال با گسترش فولاد که خطیبی ادعای الکی کرد شما پرسپولیسیا باز اومدیدو ادعا کردید که دیگه کار تموم شده دستتون رو شده لو رفتید و اینا اما ...
چرا سردار اون موقع بحث رو به روزنامه ها نکشوند و ادعاش رو مطرح نکرد وقتی دید کسی توجه نمیکنه ، که اینجوری مجبور بشن واکنش نشون بدن؟؟
اشتباهات داوری در طول یه فصل برای همه تیمها از لحاظ نفع و ضرر تقریبا در یه سطح قرار میگیره و اینکه بازم میگم امیدوارم اگه قلعه نیی برای استقلال تبانی کرده دستش رو شه

reynolds_nike1

عضو جدید
ببین عموجون
اولــا ؛ کسی با شما صحبت کرد؟!
دوما ؛ کسی با شما صحبت کرد؟!
سوما؛ خود داش اصغر متوجه اشتباهش شد و پستش رو اصلاح کرد؛ منم دیگه جریان رو به روش نیوردم

در نهایت ببین داداش گلم بذار حداقل یه ماه از عضویتت بگذره بعد بیا اینجا سن بچه ها رو از صحبت کردن شون تشخیص بده

ببین دوست عزیز.بنده با کس دیگه ای داشتم بحث میکردم و شما وسط بحث به من جوابی دادی ولی من نگفتم که به شما ربطی نداره.چون این حرکت رو بی ادبی میدونم.ولی شما متاسفانه ....!!!

در ادامه بگم که این پیج ، یک پیج عمومی هستش و هر کسی میتونه نظری داشته باشه و شما اگه میخوای بحث 2 نفره انجام بدی پیشنهاد میکنم که از قسمت گفتگوی خصوصی استفاده کنید.

در ضمن بنظرم بهتر بود جواب من رو میدادی و بحث رو به سمت حاشیه نمیبردی

در آخرم بگم که شما شاید ندونی ولی خیلیا میدونند که بنده از سال 2009 اینجا عضوم و بنا به شرایطی نمیتونم با شناسه اصلیم بیام. ولی اعتقاد دارم سن و سال و اینکه 1 روز عضو باشی یا 10

ملاک خوبی برای شناختن اطلاعات طرف نیست. امیدوارم متوجه صحبتام شده باشی

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز.بنده با کس دیگه ای داشتم بحث میکردم و شما وسط بحث به من جوابی دادی ولی من نگفتم که به شما ربطی نداره.چون این حرکت رو بی ادبی میدونم.ولی شما متاسفانه ....!!!

در ادامه بگم که این پیج ، یک پیج عمومی هستش و هر کسی میتونه نظری داشته باشه و شما اگه میخوای بحث 2 نفره انجام بدی پیشنهاد میکنم که از قسمت گفتگوی خصوصی استفاده کنید.

در ضمن بنظرم بهتر بود جواب من رو میدادی و بحث رو به سمت حاشیه نمیبردی

در آخرم بگم که شما شاید ندونی ولی خیلیا میدونند که بنده از سال 2009 اینجا عضوم و بنا به شرایطی نمیتونم با شناسه اصلیم بیام. ولی اعتقاد دارم سن و سال و اینکه 1 روز عضو باشی یا 10

ملاک خوبی برای شناختن اطلاعات طرف نیست. امیدوارم متوجه صحبتام شده باشی

ببین رینولدز جان قبول کن پست شما هم چندان محترمانه نبود
شما درباره یه پستی نقل قول زدی که در جریان کامل اتفاقاتش نبودی
درباره عمومی بودنش کاملا حق با شماست ولی شما از من سوالی نپرسیدی که من جواب بدم و بخوام بحث رو ببرم به حاشیه
نکته بعدی اینکه شما فرمودی "
با این طرز صحبت کردنت مشخصه " ؛ ملاک شما برای شناختن اطلاعات طرف چی بود که فهمیدی من یه 20 سال غیب شده بودم ؟!!
به هر حال بازم اگه از دست من دلخور شدی عذرخواهی میکنم چون دوستی ها ارزشش خیلی بالاتر از این مسائله
در نهایت بهت بگم داشتن دو تا یوزر خلاف مقررات باشگاه هست
الانم میخواستم یه پست کل کلی دیگه بذارم که دیگه کلا بی خیال شدم

reynolds_nike1

عضو جدید
ببین رینولدز جان قبول کن پست شما هم چندان محترمانه نبود
شما درباره یه پستی نقل قول زدی که در جریان کامل اتفاقاتش نبودی
درباره عمومی بودنش کاملا حق با شماست ولی شما از من سوالی نپرسیدی که من جواب بدم و بخوام بحث رو ببرم به حاشیه
نکته بعدی اینکه شما فرمودی "
با این طرز صحبت کردنت مشخصه " ؛ ملاک شما برای شناختن اطلاعات طرف چی بود که فهمیدی من یه 20 سال غیب شده بودم ؟!!
به هر حال بازم اگه از دست من دلخور شدی عذرخواهی میکنم چون دوستی ها ارزشش خیلی بالاتر از این مسائله
در نهایت بهت بگم داشتن دو تا یوزر خلاف مقررات باشگاه هست
الانم میخواستم یه پست کل کلی دیگه بذارم که دیگه کلا بی خیال شدم

اولا بگم که پستی که من زدم در جواب پست نسبتا طنز شما بود که منم جواب طنز دادم.ولی اینکه مستقیما میای میگی به من ربطی نداره در حالی که اتفاقا بنده در بطن مطلب بودم عجیب بود!! شما و دوستات سوالی مطرح کردید و بنده جواب دادم و در ادامه شما و دوستات بحث رو به طنز و سخره کشیدید و منم همین کارو کردم.در کل من تو بحث هیچوقت ناراحت نمیشم مگر موقع ناراحت شدن.و 100 البته جواب رو میزارم.البته محترمانه .
در مورد اینکه 2 تا یوزر خلاف مقررات هست بگم که بعضیا باعث شدن من با یوزر قبلیم احراج بشم.چون بی احترامیشون رو جواب دادم و متاسفانه این باشگاه تو این مسایل کمی ضعیف هست و به همین خاطر مجبور شدم یوزر دیگه بسازم.البته چند روز دیگه آزاد میشم و با یوزر اصلیم میام.
در کل بهتر هست بری ببینی که چی نوشتید که من این جواب خارو گفتم.چون من بی دلیل حرفی به کسی نمیزنم.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ دیگہ : ﺑﺎ تاڪسی ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ ﻣﻴﺮﻳﻢ بانڪ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ یہ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﺯ مے ڪنیم ؛ﺑﺎ ﺳﻴﻢ ڪارت ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺴﻢ ﺯﻧﮓ ﻣﻴﺰﻧﻴﻢ یہ ﺟﺎ ﺭﺯﺭﻭ مے ڪنیم ﺗﻮ ﻫﻮﺍﭘﻴﻤﺎے ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ ... ﺑﻌﺪﺵ ﻣﻴﺎﻳﻢ خونہ perspolis tv ﻧﮕﺎﻩ میڪنیم؛ نوشابہ انرژے زا پرسپولیس میخوریم و از غذایے ڪہ تو رستورانهاے زنجیره اے پرسپولیس سرو میشہ میخوریم
استقلالیها هم میتونن با شماره ۱۲۵ تماس بگیرن
پرچم بالاست
فوری فوری
دقایقی پیش در ارتفاع 30 هزار پایی هواپیمای باشگاه استقلال در اثر برخورد با میله پرچم پرسپولیس سقوط کرد.​

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ دیگہ : ﺑﺎ تاڪسی ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ ﻣﻴﺮﻳﻢ بانڪ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ یہ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﺯ مے ڪنیم ؛ﺑﺎ ﺳﻴﻢ ڪارت ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺴﻢ ﺯﻧﮓ ﻣﻴﺰﻧﻴﻢ یہ ﺟﺎ ﺭﺯﺭﻭ مے ڪنیم ﺗﻮ ﻫﻮﺍﭘﻴﻤﺎے ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ ... ﺑﻌﺪﺵ ﻣﻴﺎﻳﻢ خونہ perspolis tv ﻧﮕﺎﻩ میڪنیم؛ نوشابہ انرژے زا پرسپولیس میخوریم و از غذایے ڪہ تو رستورانهاے زنجیره اے پرسپولیس سرو میشہ میخوریم
پرچم بالاست
فوری فوری
دقایقی پیش در ارتفاع 30 هزار پایی هواپیمای باشگاه استقلال در اثر برخورد با میله پرچم پرسپولیس سقوط کرد.​

واقعامسخره بود:cool:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرچم بالاست
فوری فوری

اخی طفلیا...تو اسیا خو هیچی نمیشن رتبشون تو رنکینگ جهانی بیاد بالا...رو اوردن ب زدن میله های بلندو انگشت کردن تو قفس شیر و چاقو کردن تو چشم و این جنگولک بازیا شاید خدا خواست حداقل تو گینس ی چی دربارشون نوشتن:D...خدایا بخواه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخی طفلیا...تو اسیا خو هیچی نمیشن رتبشون تو رنکینگ جهانی بیاد بالا...رو اوردن ب زدن میله های بلندو انگشت کردن تو قفس شیر و چاقو کردن تو چشم و این جنگولک بازیا شاید خدا خواست حداقل تو گینس ی چی دربارشون نوشتن:D...خدایا بخواه
خدایابخاه:D

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شرمنده داداش تو گینس اگه از کیسه نیست اما علی دایی به عنوان بیشترین گل زده جهان اسمش تو گینسه:biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده داداش تو گینس اگه از کیسه نیست اما علی دایی به عنوان بیشترین گل زده جهان اسمش تو گینسه:biggrin:

پس گینسو بچسبین که آسیا رو هواست:D
در ضمن علی دایی بعنوان گلزن ملی اسمش تو گینسه.ربطی به تیم پرسپولیس که نداره...من که از اسیا و رنکینگ تیمای باشگاهی حرف میزنم،در مورد تیم استقلاله
اسمتونو تو فائو(سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد) هم ثبت کنین..بچه هاش اهل دلن:D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
توگینس خیلی چیزاثبت شده مثه بدترین هاومخوف ترینا حتماهمین دایی نوک زبونم ازمخوف ترین و...(غیره ترین)شده که اسمشوثبت کردن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توگینس خیلی چیزاثبت شده مثه بدترین هاومخوف ترینا حتماهمین دایی نوک زبونم ازمخوف ترین و...(غیره ترین)شده که اسمشوثبت کردن

دیگه غیبت مردومو نکنین...خوب نیست
کل کلا همش دوستانه است...توهین نشه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس گینسو بچسبین که آسیا رو هواست:D
در ضمن علی دایی بعنوان گلزن ملی اسمش تو گینسه.ربطی به تیم پرسپولیس که نداره...من که از اسیا و رنکینگ تیمای باشگاهی حرف میزنم،در مورد تیم استقلاله
اسمتونو تو فائو(سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد) هم ثبت کنین..بچه هاش اهل دلن:D
اگه شما قول بدید دیگه به نکونام نگید جواد لالیگایی ما هم نمیگیم اسم دایی تو گینس ثبته چون نکونام هم از پاس رفتن اروپا(محض اطلاع) و ربطی به باشگاه فرهنگی استقلال ندارند

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خیلیا خیلی مشکل دارن...یکی چشش یکی گوشش یکی زبونش..اینو که خودش نخواسته.خدادادیه...
بهر حال خوب نیست مسخرشون کنیم:smile:
اسم دایی میشنوم کهیرمیزنم دس خودم نیس دوس دارم مسخرش کنم همیجوری رابرا (اتفاقاازکسیکه نوک زبونی حرف میزنه خیلی خوشم میاد)ولی دایی ازش بدم میاداون یه طوردیگه اس

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم دایی میشنوم کهیرمیزنم دس خودم نیس دوس دارم مسخرش کنم همیجوری رابرا (اتفاقاازکسیکه نوک زبونی حرف میزنه خیلی خوشم میاد)ولی دایی ازش بدم میاداون یه طوردیگه اس

گناه داره...اونم بنده خداست...نکنین اینجوری

بالا