برای مبارزه با تحریم باید تحریم کرد.

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران شما نیستم ..حوصله تمیز کاری ندارم./..خخخ
اول که خود دولت به خاطر یه سری دلایل یه سری کالاها رو میاره .. بقیشون از کجا میان ...؟؟ غیر اینه که همشون یا قاچاقی میان یا بازرگانان از چین میارن/.
فک کردید فقط شما ناراحتید ....... الانش ما هر مداری رو که طراحی میکنیم نمونه خارجی ش هست...... مدار مارم برا جرز دیوارم نمی برن.//
مردم که این وسط ربات نیستن خو ...... یه ذره که فکر کنن هیچ وقت همچین کالاهایی رو بهشون نمی ندازن ....... طرز فکر باید عوض بشه.
من موندم چجوری قوم موسی بعد از عبور از رود نیل به حضرت موسی گفتن " تو و خدایت بروید بجنگید ما اینجا می مانیم"....
8 سال دفاع مقدس بعضی خونواده ها 3 شهید میدادن بعضی ها زورشون میومد که چرا مردم به رزمنده ها کمک میکنن

این چیزا رو برا کسی میگن یه خورده روش فکر کنه .نه یه گوشش در و اون یکی دروازه ..البته اون وسط چیزی شاید نباشه برا پروسس کردن؟././

به همون دلیالی که گفتم جنس شمارو نمیبرن.خوب کیفیت نداره.
بلاخره نفهمیدیم ما الان در وضعیت شبه ابی طالب هستیم یا نقش قوم موسی رو بازی میکنیم یا هردو.!الان ما قوم موسی هستیم بعد مقام معظم رهبری موسی؟!
کیا زورشون داشت به رزمنده ها کمک میکنن؟:surprised:.!!!!نه بعضی خانواده ها شهید دادن که الان از گشنگی بمیرن.جمع کن بابا این حرفارو,دفاعه مقدس,دفاعه مقدس میکنه واسه ما.با این حرفا نمیشه شکم مردم رو سیر کرد.
من هنوز منتظرم راجع به اقتصاد وسیاست هند توضیح بدی.

لیختن اشتاین

عضو جدید
به همون دلیالی که گفتم جنس شمارو نمیبرن.خوب کیفیت نداره.
بلاخره نفهمیدیم ما الان در وضعیت شبه ابی طالب هستیم یا نقش قوم موسی رو بازی میکنیم یا هردو.!الان ما قوم موسی هستیم بعد مقام معظم رهبری موسی؟!
کیا زورشون داشت به رزمنده ها کمک میکنن؟:surprised:.!!!!نه بعضی خانواده ها شهید دادن که الان از گشنگی بمیرن.جمع کن بابا این حرفارو,دفاعه مقدس,دفاعه مقدس میکنه واسه ما.با این حرفا نمیشه شکم مردم رو سیر کرد.
من هنوز منتظرم راجع به اقتصاد وسیاست هند توضیح بدی.

نخیر تفکرات بعضی ها کیفیت نداره..حلهههه
شما که تکلیفتونم با خودتون معلوم نیست ./.. چه کار به ایناش داری./.... نفهمیدیم ایرانی هستی یا مار تو استین./... چه ربطی به رهبری داشت ./.اقا درک رهبری برات سنگینه نرو سراغش سنگین میشی و از خواب دیگه نمی تونی بیدار شی./
همونایی که تو خونه هاشون پاشونو انداخته بودن رو پا و الانم کراوات میبندنو با مال مردم حال میکنن./
اقای... حیفه بگم اقا .. جوونای ما نرفتن 8سال تو جبهه بجنگنو خونشونو بدن که امثال تو اینجوری در موردش حرف بزنی./... دفعه بعد هم خواستی در مورد شهدا و دفاع مقدس حرف بزنی دهنتو اب بکش اول./.

هندی که زیر سلطه انگلستان داشت زجه میزد و ملتش خاک میخوردن چجوری به اینجا رسید .//.ژاپنی که ویران شده بود بعد جنگ جهانی چرا به اینجا رسیده ؟؟؟؟././.
به خاطر بت پرست بودنشونه؟؟؟؟؟؟؟؟
یا اینکه اتحاد و همبستگی و پشت کار و هم نوع دوستی و نا خودخواهی مردومش بوده ./
تو همین هند برو ببین تو فروشگاهاش به ازای یک قلم کالای خارجی چند قلم کالای بومی هست .//..اصلا ببین کالاهای خارجی فروش داره اونجا./........ اصلا ببین برندهایی که روی کالاهاشون میزنن جعلیه یا اصل؟؟؟؟؟؟

لیختن اشتاین

عضو جدید
جانباز شهید حاج داوود کریمی (به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان)

- این بیماری و بستری شدن در بیمارستان برایم سرگرمی شده است!
این زخم‌ها ذخیره آخرتم هستند. شاید با این دردها خداوند اجازه ملاقات با دوستان شهیدم را به من بدهد.

- ما توقّعی از کسی نداریم، منتی هم بر سر كسی نداریم، چرا كه راهی است كه خودمان انتخاب كرده‌ایم. . .

بیشتر بدانید:

5 مهر، شکست حصر آبادان

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

این زخم‌ها ذخیره آخرتم هستند. شاید با این دردها خداوند اجازه ملاقات با دوستان شهیدم را به من بدهد.

- ما توقّعی از کسی نداریم، منتی هم بر سر كسی نداریم، چرا كه راهی است كه خودمان انتخاب كرده‌ایم. . .

بیشتر بدانید:

5 مهر، شکست حصر آبادان

همین اعتقاداست که به مردم القا شده...که یه سری با افسردگی زندگی کنن
ایشون جانباز در جای خودش محترم
بیماری واسم شده سرگرمی یعنی چی آخه؟
این بیچاره با زخمش جوون بکنه یه سری دیگه جیباشون هر روز پر پول تر ویلا ها روز بیشتر صفرهای حساباشون روز افزونتر

مردم با همین اعتقادای مسخره سرگرم باشین تا اون بالایی خوب بچاپنتون

havzhini

عضو جدید
Re: برای مبارزه با تحریم باید تحریم کرد.

جالبه يرادران ارزشي هنوز از كراوات زنها ياد ميكنن كه دزدي ميكنن
يا واقعا اين برادران كور هستن يا مشكل اساسي توي زمينه ديگه دارن جاي ريش و كراوات رو اشتباه گرفتن
اگه نشون بدن كدوم كروات زنها دارن ميلياردي جيب پر ميكنن خيلي خوبه چون ما چيزي بجز ريش و جاي مهر بر پيشاني در اختلاسها و ... نميبينيم

حرف جالب ديگه اينكه دولت فقط بعضي اجناس رو وارد ميكنه بقيه رو مردم خودشون وارد يا قاچاق ميكنن
چيزي نميشه گفت براي كسي كه يا واقعا هيچ اطلاعاتي ندارن يا چشمشونو روي واقعيت بستن كه نميبينن حتي سير و پياز رو هم دولت وارد ميكنه

صحبت درباره شهدا هم چيزي نيست جز استفاده ابزاري از خون كساني بهر دليلي رفتن و جنگيدن ولي حالا همون دزدهاي ريشدار براحتي خون اونها رو ميدزدن تا راهشون با خون اونها فرش ميكنن

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر تفکرات بعضی ها کیفیت نداره..حلهههه
شما که تکلیفتونم با خودتون معلوم نیست ./.. چه کار به ایناش داری./.... نفهمیدیم ایرانی هستی یا مار تو استین./... چه ربطی به رهبری داشت ./.اقا درک رهبری برات سنگینه نرو سراغش سنگین میشی و از خواب دیگه نمی تونی بیدار شی./
همونایی که تو خونه هاشون پاشونو انداخته بودن رو پا و الانم کراوات میبندنو با مال مردم حال میکنن./
اقای... حیفه بگم اقا .. جوونای ما نرفتن 8سال تو جبهه بجنگنو خونشونو بدن که امثال تو اینجوری در موردش حرف بزنی./... دفعه بعد هم خواستی در مورد شهدا و دفاع مقدس حرف بزنی دهنتو اب بکش اول./.

هندی که زیر سلطه انگلستان داشت زجه میزد و ملتش خاک میخوردن چجوری به اینجا رسید .//.ژاپنی که ویران شده بود بعد جنگ جهانی چرا به اینجا رسیده ؟؟؟؟././.
به خاطر بت پرست بودنشونه؟؟؟؟؟؟؟؟
یا اینکه اتحاد و همبستگی و پشت کار و هم نوع دوستی و نا خودخواهی مردومش بوده ./
تو همین هند برو ببین تو فروشگاهاش به ازای یک قلم کالای خارجی چند قلم کالای بومی هست .//..اصلا ببین کالاهای خارجی فروش داره اونجا./........ اصلا ببین برندهایی که روی کالاهاشون میزنن جعلیه یا اصل؟؟؟؟؟؟

:biggrin:...چقد تو از اقتصاد و سیاست حالیته آورین...یه آورین دیگه که اینقد به آقا ارادت داری ایشالا فداش بشی.والا ماکه بخیل نیستیم.همش واسه تو
هرجور میخوای فکر کن.من اجنبی تو ایرانی و وطن پرست.:Dدرک رهبریت تو حلقم
دهنه من از مغز و افکار پوسیده ی تو تمیزتره;)
هندی ها اگه سیاست های ایران رو پیش میبردن که سی و اندی سال مرگ بر این و اون بگن,الان از نبود غذا همدیگرو خورده بودن..همین انگلستان استعمارگر رو که میفرمایی سالانه 280میلیون پوند به هندوستان کمک میکنه..آمریکا 100میلیارد دلار.همینطور ژاپن..باز داری دین و مذهب رو وارد اقتصاد میکنی.تو حرف نزنی کسی نمیگه لالی..ضمنا اطلاعات من درآوردی تحویل من نده.تو مغازه های هندوستان انواع و اقسام جنس خارجی موجوده.
صادرات هند به آمریکا:

1. الماس و سنگ‌های قیمتی (۲۵ درصد)
  2. منسوجات (۲۹٫۰۱ درصد )
  3. آهن و فولاد (۵٫۸۱ درصد)
  4. ماشین آلات (۴٫۶ درصد )
  5. مواد شیمیایی آلی (۴٫۳ درصد )
  6. ماشین آلات برق (۴٫۲۸ درصد)

• اقلام عمده صادرات(ایالات متحده به هند) در سال ۲۰۰۶ تا ماه آوریل به ۲٫۹۵ میلیارد دلار رسید:

1. محصولات مهندسی و ماشین آلات (شامل برق) (۳۱٫۲ درصد)
  2. حمل و نقل هوایی و هواپیما (۱۶٫۸ درصد)
  3. سنگ‌های قیمتی و فلزات (۸٫۰۱ درصد)
  4. ابزارهای نوری و تجهیزات (۷٫۳۳ درصد)
  5. مواد شیمیایی آلی (۴٫۹۸ درصد)

sas44

عضو

بیشتر بدانید:

5 مهر، شکست حصر آبادان

چرا همش اسرار دارید شهدارو به این موضوع ربط بدید؟چرا کار با ارزشی که اونا کردنو با این حرفای صد من یه غاز بی ارزش می کنید؟من با این کارا کار ندارم.کی جواب خونواده ای رو می ده که پدرش فلجه و 4تا دختر داره و دختر 15 ساله مجبوره به خاطر خرج خونه شکل پسرا دراد و بیاد خیابون واکس بزنه؟مادرش از ترس اینکه بلایی سر بچش نیاد و پسرا اذیتش نکنن بشینه چند متر اونطرفتر تا شب؟اونم می خاد مثل من لباس دخترونه بپوشه اونم می خواد موهاشو بلند کنه درست کنه اونم دلش می خواد درس بخونه دانشگاه بره نه اینکه....از خجالتم از اون خیابون رد نمی شم جلوش اب می شم از خودم بدم میاد.ولی کاش این خجالت کسای دیگه بکشن........

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم که چرا یک عده هر وقت کم میارن از خون شهدا و دست وپای جا مانده جانبازان خرج میکنن.دوستان حضرات دانشمندان محترم اگر این دوستان محض خاطر خدا رفتند و جان دادند و دست وپا دادند که دیگر منت ندارد معامله ی بوده بین خودشان وخدایشان که اگر خوب بوده خدا پاداششان را میده واگر به خاطر دریافت هزاران هزار اپشن بوده که دیگر ارزش دیده شدن ندارند بالاخره تکلیف را روشن کنید. ما به کدام ساز برقصیم؟
نمیدونیم به درستی کار شهدا بنگریم یا سواستفاده خانواده هایشان از نام اوعتبارشان؟
نمیدونم اخه اصلا تحریم چه ربطی به این قضیه داشت که ربطش دادن؟

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من هیچ کاری به سیاست و این حرفا ندارم چون تخصصشو ندارم........
ولی خواهش میکنم اینقد خون شهدا رو به بهانه های مختلف پامال نکنید............
من نمیفهمم چرا هرکی دلش از یه جایی پره از خون شهدا و جانبازا به عنوان ابزار استفاده میکنه حالا چه موافق چه مخالف . . .
هرکی با هر عقیده ای با هر سیاستی انقدر حالیش هست که بفهمه اینا دلشون انقدر صاف بوده که از خونشون بگذرن و فقط طرف معامله شون خدا باشه و بس. . .
لطفا برید یه ابزار دیگه برا خودتون پیدا کنید . . .

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز فضولی تو زندگی‌ مردم شروع شد!!!! مهر نشان خداست!!! تو اون خدا و تو این دین ...!!! بعله
طرف رفته واسه میهنش جونشو داده!!! شما میچسبنیش به اسلامو حجاب!!! اگه واسه اسلام رفته!!! بیخود کرده!!! اسلام مال عرباست، هرکاری میخوان باهاش بکنن!!! این خاک که مال من!!! و باید ازش دفاع کنم!!!

عزیزم یکم مودب تر!!! اینجا باشگاه مهندسانه چاله میدون نیس که:surprised:

عشقولانه

کاربر بیش فعال
آخه دیگه به همه چی‌ عدم کار دارن
فردا میان تو خونه، میگن چرا رنگ دمکنی صورتی‌ه!!! طبق روایت از شیب ابیطالب، دمکنی حضرت نخودی بودی!!! شهدا واسه همین رفتن از اسلام دفاع کنن

چرا اعصاب خودتونو خورد میکنید نه میتونید مشکل و حل کنید نه کسی جوابتونو میده.بیخیال شید(اینجا ایران است)عسیسم ریشه مشکل از یه جای دیگست.شما خون دل نخورید:cool:

عشقولانه

کاربر بیش فعال
آخه قبل از انقلابم ایران بود!!!
داشتیم رو بجلو حرکت میکردیم!!! همه چیزو خراب کردن!!! و الان مشکلشون شده فقط حجاب دخترا!!! اگه کسی‌ واسه حجاب رفته جنگ مورد، همون بهتر که مورد!!! آدم واسه خاکش میره می‌جنگه!! نه واسه اینکه نصف جمعیت ۱ کشورو زیر چادر زندانی کنن!!!

حرفت کاملا درسته عزیزم و حرف 90%مردم اینه ولی کیه که ج بده:mad:
هیشکی.فقط جنگ اعصابش واسه ما میمونه:(
اونایی که خودشونو زیر 10مترچادر کردن همه کثافتکاریایه جامعه زیر سرشونه.ما هر چی داریم روووه.چیزی واسه پنهون شدن نداریم.;)
اونایی که اینجور تاپیکارو میذارن خودشونم حتی نمیدونن چی نوشتن...
بازم میگم حرف شما رو من قبول دارم:smile:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفت کاملا درسته عزیزم و حرف 90%مردم اینه ولی کیه که ج بده:mad:
هیشکی.فقط جنگ اعصابش واسه ما میمونه:(
اونایی که خودشونو زیر 10مترچادر کردن همه کثافتکاریایه جامعه زیر سرشونه.ما هر چی داریم روووه.چیزی واسه پنهون شدن نداریم.;)
اونایی که اینجور تاپیکارو میذارن خودشونم حتی نمیدونن چی نوشتن...
بازم میگم حرف شما رو من قبول دارم:smile:

از اخلاق یه ایرانی به دوره که واسه مطرح کردن خودش دیگرانو خراب کنه یا توهین کنه عزیزم:)

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رزی میاد که از زیر چادر اسلام بکشیمشن بیرون!!!! اون موقع مثل سری قبل نیست که راهپیمایی سکوت کنیم!!! تا آخرین قطره‌ خون، نه برای اسلام!!! برای ایران میجنگیم!!!

شما تو توهم خودت خوش باش خیلی ها سیو اندی ساله میخوان اینکارو بکنن یا میخواستن...

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه واقعیته....واسه یبارم که شده چادرشونو کنار بزن واضح میبینی.........

عزیرم نمیخوام باهاتون بحث کنم ولی واقعیت نیس حرف شما یه جور توهین به یه بخشی از جامعه هست.
شاید حالا شما یه چیزه بدی دیدی که به این دیگاه رسیدی ولی اینو بدون نباید جمع ببندی و بد بین باشی، دلیل نمیشه اگه مثلا یه نفر خسیس بود یه شهری رو متهم به خسیس بودن بکنیم.

نمیدونم دینتون و اعتقادتون چی هست ولی اینو میدونم ایرانی هستین پس یادت نره پندار نیک گفتار نیک کردار نیک:)

عشقولانه

کاربر بیش فعال
عزیرم نمیخوام باهاتون بحث کنم ولی واقعیت نیس حرف شما یه جور توهین به یه بخشی از جامعه هست.
شاید حالا شما یه چیزه بدی دیدی که به این دیگاه رسیدی ولی اینو بدون نباید جمع ببندی و بد بین باشی، دلیل نمیشه اگه مثلا یه نفر خسیس بود یه شهری رو متهم به خسیس بودن بکنیم.

نمیدونم دینتون و اعتقادتون چی هست ولی اینو میدونم ایرانی هستین پس یادت نره پندار نیک گفتار نیک کردار نیک:)

قبول ندارم....منم نمیخام بحث کنم...
آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است؟؟؟؟؟؟

uve

عضو جدید
من همه پستای اینجا رو خوندم ....به نظرمن باز بحث سر همون افراط و تفریطه..........یک عده که فک میکنن از آسمون افتادن و از همین الان یه خونه تو بهشت واسشون کنار گذاشتن و فقط اونا هستن که دین دارن و فقط اونا هستن که شهدا رو میشناسن و فقط اونا هستن که درست میگن که این از همه بدتره..اینا فک میکنن ایران ارث ایناس ..نه بابا جون توهمه توهم..:(.....خوب این عده که تکلیفشون معلومه و مبرهن....اینا اصن راحت باشن و در توهم.............................................اما عده تفریطی که همه چی رو با هم قاتی کردن و این قد وارد دنیا شدن که همه چی رو فراموش کردن ....شهدا کین؟دین چیه؟خدا چیه؟..خوب اینا هم زیاد جای حرف ندارن و مشکل ریشه ای دارن ......البته من به برگشتن اینا خیلی امیدوارترم نسبت به اولی ها:smile:.....چون دسته اول آخرش همون تکفیری ها میشن که الان همه میدونن دارن چیکار میکنن..ولی به این جماعت فقط باید یه چیز گفت که شما با معیار اونور ایرانو نسنجین ..اونجا معیارها فقط اقتصادیه و آرمانشون فقط و فقط اقتصاد وزندگی بیشتر و عمر بیشتر....ولی اینجا معیارها از زندگی تو این دنیا این نیس فقط ....اما این حرف که آدمی که اقتصاد و زندگی و دنیاش درست نباشه دینم نمیفهمه قبول دارم ...هر چند که این قضیه استثنا هم زیاد داره ولی من کلیشو قبول دارم...............................اما به نظر من راه درست چیه؟راه درست بین این دو تاس........اول اینکه همه باید به نظر هم احترام بذاریم ....بعد شرایط ایرانو نیگا کنیم و اونو بشناسیم...ما ایرانیم ...بله از نظر اقتصادی و فرهنگ جهان سومیم...ما ایرانیم اما یه سری پیشرفتهای خوب داشتیم ولی تو خیلی از چیزا از حتی کشورهای عقب افتاده بدتریم.......ما ایرانیم و مسلمونیم اونم شیعه درسته خیلی پیشرفته نیستیم ولی اینو به خاطر اسلام نمیدونیم حالا هر چه قد ازش بد بگن ......ما ایرانیم و میگیم اسلام وشیعه به ذات خود ندارد عیبی ..هر عیب که هست در مسلمانی ماست.....ما ایرانیم و حجابمون اجباریه و حتی خیلی چیزای دیگمون اجباریه و اقتصادمونو یه عده نظامی سودجو و آقا زاده و یه عده آدم نا کار آمد دارن چپاول میکنن ولی هیچکی جرات نداره افشاش کنه حتی رهبرش میگه بردن آبروس این چیزا:surprised:.......ما ایرانیم که اسرائیل رو اشغاگر میدونیم درسته اونم به خاطر اسلامه ..چون میگیم فلسطین غصب شده همین خیلی سادس...;)...اما آمریکا و اروپا رو نمیشناسیم و الکی دشمن دشمن میکنیم .......................البته اینم بگم که اینکه الان حجاب اینجوریه این نتیجه همون اجباریهاس ....آخر حجاب اجباری همینه ..خودتونو گول نزنین ولی راهشم این نیس که یه دفعه ای آزاد بشه چون ظرفیت اون وجود نداره..;)......مشکل اینه که ما به جای تربیت کنترل کردیم ........:confused:اما با اومدن یک آدم عاقل و معتدل تازه داره معلوم میشه دشمن واقعی ایران کیه؟داره معلوم میشه اسلام واقعی چیه؟.......................................................پس همه منتظریم وامیدوار به ایران عزیزمون:D:D;) ......................

عشقولانه

کاربر بیش فعال
من همه پستای اینجا رو خوندم ....به نظرمن باز بحث سر همون افراط و تفریطه..........یک عده که فک میکنن از آسمون افتادن و از همین الان یه خونه تو بهشت واسشون کنار گذاشتن و فقط اونا هستن که دین دارن و فقط اونا هستن که شهدا رو میشناسن و فقط اونا هستن که درست میگن که این از همه بدتره..اینا فک میکنن ایران ارث ایناس ..نه بابا جون توهمه توهم..:(.....خوب این عده که تکلیفشون معلومه و مبرهن....اینا اصن راحت باشن و در توهم.............................................اما عده تفریطی که همه چی رو با هم قاتی کردن و این قد وارد دنیا شدن که همه چی رو فراموش کردن ....شهدا کین؟دین چیه؟خدا چیه؟..خوب اینا هم زیاد جای حرف ندارن و مشکل ریشه ای دارن ......البته من به برگشتن اینا خیلی امیدوارترم نسبت به اولی ها:smile:.....چون دسته اول آخرش همون تکفیری ها میشن که الان همه میدونن دارن چیکار میکنن..ولی به این جماعت فقط باید یه چیز گفت که شما با معیار اونور ایرانو نسنجین ..اونجا معیارها فقط اقتصادیه و آرمانشون فقط و فقط اقتصاد وزندگی بیشتر و عمر بیشتر....ولی اینجا معیارها از زندگی تو این دنیا این نیس فقط ....اما این حرف که آدمی که اقتصاد و زندگی و دنیاش درست نباشه دینم نمیفهمه قبول دارم ...هر چند که این قضیه استثنا هم زیاد داره ولی من کلیشو قبول دارم...............................اما به نظر من راه درست چیه؟راه درست بین این دو تاس........اول اینکه همه باید به نظر هم احترام بذاریم ....بعد شرایط ایرانو نیگا کنیم و اونو بشناسیم...ما ایرانیم ...بله از نظر اقتصادی و فرهنگ جهان سومیم...ما ایرانیم اما یه سری پیشرفتهای خوب داشتیم ولی تو خیلی از چیزا از حتی کشورهای عقب افتاده بدتریم.......ما ایرانیم و مسلمونیم اونم شیعه درسته خیلی پیشرفته نیستیم ولی اینو به خاطر اسلام نمیدونیم حالا هر چه قد ازش بد بگن ......ما ایرانیم و میگیم اسلام وشیعه به ذات خود ندارد عیبی ..هر عیب که هست در مسلمانی ماست.....ما ایرانیم و حجابمون اجباریه و حتی خیلی چیزای دیگمون اجباریه و اقتصادمونو یه عده نظامی سودجو و آقا زاده و یه عده آدم نا کار آمد دارن چپاول میکنن ولی هیچکی جرات نداره افشاش کنه حتی رهبرش میگه بردن آبروس این چیزا:surprised:.......ما ایرانیم که اسرائیل رو اشغاگر میدونیم درسته اونم به خاطر اسلامه ..چون میگیم فلسطین غصب شده همین خیلی سادس...;)...اما آمریکا و اروپا رو نمیشناسیم و الکی دشمن دشمن میکنیم .......................البته اینم بگم که اینکه الان حجاب اینجوریه این نتیجه همون اجباریهاس ....آخر حجاب اجباری همینه ..خودتونو گول نزنین ولی راهشم این نیس که یه دفعه ای آزاد بشه چون ظرفیت اون وجود نداره..;)......مشکل اینه که ما به جای تربیت کنترل کردیم ........:confused:اما با اومدن یک آدم عاقل و معتدل تازه داره معلوم میشه دشمن واقعی ایران کیه؟داره معلوم میشه اسلام واقعی چیه؟.......................................................پس همه منتظریم وامیدوار به ایران عزیزمون:D:D;) ......................
اووووکی جانم.....دمت گرم!;)

• Like
واکنش ها: uve