تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرامی همانطور که می دانید تعدادی از رتبه های تاپ معماری نتونستند از هیچ جایی قبول شن.
طبق خبرنامه سنجش روز 22 مهر تکمیل ظرفیت دانشگاه ها اعلام می شه:

ط- تكميل ظرفيت و رشته‌هاي جديد
اطلاعيه پذيرش دانشجو در برخي از كدرشته محلهاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1392،در تاريخ 22/7/92 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1073

از کسانی که اطلاعاتی در این مورد دارند یا در سال های گذشته در تکمیل ظرفیت قبول شدند ، تقاضا دارم راهنمایی های مفیدشان را در اطلاع دیگر بچه ها و خود من قرار دهند.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با رتبه 220 اسلامی و 320 معماری ، شانس قبولی در دانشگاه های تبریز ، اردبیل و...--- چه شبانه یا روزانه--- را دارم؟
لطفا نظر دهید!:smile:

sheelan

عضو جدید
من با رتبه 220 اسلامی و 320 معماری ، شانس قبولی در دانشگاه های تبریز ، اردبیل و...--- چه شبانه یا روزانه--- را دارم؟
ا
عزیزم من پارسال با 228 تکمیل ظرفیت قبول نشدم،چون فقط 5نفر روزانه ،شبانه برمیداشت،اونم دانشگاه بابلسر

sahel_00743

عضو جدید
من از كورش جان پرسيدم ميگن همه ميتونن تكميل شركت كنن منتهاتو تكميل هر جا قبول شديد بايد بريد و اكان بازگشت به مكان اول كه قبول شدينو ندارين

درسته...من سوال کردم همینو گفتن...کسی که تکمیل ظرفیت شرکت کنه، حتی اگه تو مکان اولیه ثبت نام کرده باشه...حذف میشه و باید انتخاب جدیدش رو بره...
امیدوارم کسایی که از انتخاباشون و جاهایی که پذیرش شدن راضی هستن دیگه نیان تو تکمیل ظرفیت و اجازه بدن کسایی که با رتبه های خوب حقشون بهترین جاهاست قبول بشن...
از ته دل آرزو میکنم این دوستام جاهای دلخواهشون قبول بشن...;)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین به دو چیز بستگی داره
1- این که دانشگاه های که می خوای تو تکمیل دانشجو بگیرند
که معمولا تقریبا شانس این که دانشگاه ها در مقطع شبانه و روزانه دانشجو بگیرند تقریبا 5 ٪ است
در دو سال گذشته هیچ کدوم تو تکمیل دانشجو نگرفتند به جز دانشگاه هنر تهران که پیرالسال رشته داخلی را اظافه کرد و 12 نفر گرفت و پارسال هم انرژی را اضافه کرد و 12 نفر گرفت
البته بگم دانشگاه هنر کلا این دو رشته را اضافه کرد نه این که ظرفیت اضافه کرده باشه
2- وقتی کارنامه نهایی اومد درصد اسکیست در حدی باشه که اختلاف زیادی با این هایی که قبول شدند نداشته باشی

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریز که دیگه صدیق نمیاد افت کرده:d من هماهنگ میکنم تو تکمیل ظرفیت شما آکسفورد و هاروارد رو بزن، بعد تهران بهترین دانشگاه ایران اونا هستن، سبزوار و شاهرود و ایلام هم تو ایران نیستن، مال انگلیسن:d

در دو سال گذشته هیچ کدوم تو تکمیل دانشجو نگرفتند به جز دانشگاه هنر تهران که پیرالسال رشته داخلی را اظافه کرد و 12 نفر گرفت و پارسال هم انرژی را اضافه کرد و 12 نفر گرفت
البته بگم دانشگاه هنر کلا این دو رشته را اضافه کرد نه این که ظرفیت اضافه کرده باشه

هنر تهران که اولش معماری داخلی بود بعدا دست و پا درآورد:D انرژی رو بتازگی اضافه کرده، داخلی رو خیلی وقته داره.

-------------------------------

راستی قدیما اول کارشناسی رو میخوندن بعد میرفتن سراغ ارشد، الان مثل اینکه وحدای کارشناسی نصفه مونده بعضیا میرن ارشد رو شروع میکنن:D

baharestan.f

کاربر بیش فعال
تبریز که دیگه صدیق نمیاد افت کرده:d من هماهنگ میکنم تو تکمیل ظرفیت شما آکسفورد و هاروارد رو بزن، بعد تهران بهترین دانشگاه ایران اونا هستن، سبزوار و شاهرود و ایلام هم تو ایران نیستن، مال انگلیسن:d

هنر تهران که اولش معماری داخلی بود بعدا دست و پا درآورد:D انرژی رو بتازگی اضافه کرده، داخلی رو خیلی وقته داره.

-------------------------------

راستی قدیما اول کارشناسی رو میخوندن بعد میرفتن سراغ ارشد، الان مثل اینکه وحدای کارشناسی نصفه مونده بعضیا میرن ارشد رو شروع میکنن:D

خدایی آدم تو کف این نقد ظریف و لطیف تو می مونه!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :cry: ;) :D :biggrin:

narsic

عضو
سلام دوستان یه سوال داشتم کسی که ارشد آزاد (عمران) قبول شده تو این زمانی که اعلام کردن ثبت نام نکنه , بخواد تکمیل ظرفیت هم شرکت کنه اگه تا 15 مهر که جوابش بیاد قبول نشه میتونه همون دانشگاهی که قبول شده ثبت نام کنه؟

hooman_archi

عضو جدید
یعنی 22 مهر جواب تکمیل ظرفیت میاد یا تازه میشه تو تکمیل ظرفیت شرکت کرد ؟:que:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدم حیف این پست هست که نزدیکای 22 مهر باشه و اون پایین ها باشه گفتم نظر بدم بیاد بالا پست:biggrin: ایشالا هنر تبریز بر داره تکمیل ظرفیت فاصله من هم خیلی کمه با هنر تبریز البته شبانه اش چون تبریز رو به رشت ترجیح میدم با اینکه تهرانم ورشت نزدیک تره اما خب تبریز شهرمه راحت ترم. فکر کنم اکثرا این غیر انتفاعی ها بر دارن با پردیس و پیام نور

azalia882000

عضو جدید
دیدم حیف این پست هست که نزدیکای 22 مهر باشه و اون پایین ها باشه گفتم نظر بدم بیاد بالا پست:biggrin: ایشالا هنر تبریز بر داره تکمیل ظرفیت فاصله من هم خیلی کمه با هنر تبریز البته شبانه اش چون تبریز رو به رشت ترجیح میدم با اینکه تهرانم ورشت نزدیک تره اما خب تبریز شهرمه راحت ترم. فکر کنم اکثرا این غیر انتفاعی ها بر دارن با پردیس و پیام نور

احتمال داره شبانه هنر تبریز تکمیل برداره چون من قبول شدم ولی یه شرایطی برام پیش اومد که نرفتم :(

Organi-tech

عضو جدید
سلاممممممممممممممم
بچه ها انگار پیگیری اون نامه اعتراض اسکیس فراموووووووووووش شد!!!!!!!!!!!!!!!!
من که با رتبه 200 هیچ جا قبول نشدم
طوری نیست من که رفتم سازمان سنجش 3 تا نامه اعتراض نوشتم
یکی برای بررسی دوباره
یکی به سوال سازی
یکیم به داوریا

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممم
بچه ها انگار پیگیری اون نامه اعتراض اسکیس فراموووووووووووش شد!!!!!!!!!!!!!!!!
من که با رتبه 200 هیچ جا قبول نشدم
طوری نیست من که رفتم سازمان سنجش 3 تا نامه اعتراض نوشتم
یکی برای بررسی دوباره
یکی به سوال سازی
یکیم به داوریا
سلام نامه تا الان 611 تا امضا شده بریم هزار میترکونیم همه جا

fahime_k

عضو جدید
اخرین فرد قبولی برای اقبال مشهد 210 بوده من رتبم شده 211 !!!!!!! اخه من به کی بگم......!!!! دعا کنید واسم تکمیل ظرفیت مشهد بیارم!! ساری هم خوبه هااا!! ناشکری نمیکنم ولی خیلی دوووورههههه ..... :w05::w20:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخرین فرد قبولی برای اقبال مشهد 210 بوده من رتبم شده 211 !!!!!!! اخه من به کی بگم......!!!! دعا کنید واسم تکمیل ظرفیت مشهد بیارم!! ساری هم خوبه هااا!! ناشکری نمیکنم ولی خیلی دوووورههههه ..... :w05::w20:

مال من هم تو محققی این طور شد.رتبه آخرین فرد قبولی 124. رتبه من 125.:cry:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکمیل ظرفیت سراسری از فردا آغاز می شود وتا 28 مهر زمان دارد
بدين‌وسيله‌ به‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال 1392 مي‌رساند، نظر به‌ اينكه‌ بعضي‌ از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي پس از اعلام نتايج، علاوه‌ بر ظرفيت‌هاي‌ مندرج‌ در دفترچه‌ راهنماي ‌انتخاب‌ رشته‌هاي‌ تحصيلي (شماره ‌2)، براي‌ پذيرش‌ دانشجو اعلام‌ ظرفيت‌ نموده‌اند و همچنين بعضی از مؤسسات آموزش عالی تقاضای تکمیل ظرفیت در برخی از کدرشته محل‌های خود را دارند، لذا داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام و در جلسه امتحانی حاضر بوده و با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل بزرگتر یا مساوی یک می‌باشند، براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه‌هاي راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته (دفترچه‌هاي شماره 1 و 2)، برگ راهنماي آزمون مذكور و اطلاعيه اين سازمان كه بر روي سايت سازمان قرار مي‌گيرد، مي‌توانند
از تاريخ 22/7/92 الي 28/7/92 به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و برحسب مورد نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي رشته امتحاني و بر اساس كارنامه نتايج اولیه آزمون در رشته و گرايش مربوط، اقدام نمايند.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
پــــــــــــــس چیشد؟!! ساعت 11ونیمه که!

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو سه ساعته استرس دارم!!!!نمی دونم شاید به اعلام نتایج و اخبار سنجش آلرژی دارم.:w20:
تا کمتر از نیم ساعت دیگه شروع می شه!ایشالا که خیره.:w19:

وضعیت
موضوع بسته شده است.