نرم افزار LINGO 11

alireza1753

عضو جدید
کسی نرم افزار CPLEX و آموزشش داره باسم میل کنه یا لینک دانلودش بذاره؟

2480511

عضو جدید
اموزش نرم افزار lingo

اموزش نرم افزار lingo

لطفا اموزش نرم افزار lingoرا برام ايميل كنيد

2480511

عضو جدید
نرم افزار lingo

نرم افزار lingo

[ نرم افزار lingoهمراه اموزش برام ايميل كنيد

Ali_OR

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز می تونید lingo 11 فول رو از لینک زیر دانلود کنید.
;)
دوست عزیز
این لینک مربوط به نسخه کامل لینگو 11 نیست، بلکه مربوط به نسخه تجاری لینگو 11 است و از لحاظ محدودیت های لایسنس، فرق چندانی با نسخه دمو نداره.

Ali_OR

عضو جدید
کسی نرم افزار CPLEX و آموزشش داره باسم میل کنه یا لینک دانلودش بذاره؟
سلام
این دو لینک مربوط به نرم افزار OPL IDE است که از سالور CPLEX بهره می گیره. امتیاز این محصول به تازگی توسط شرکت IBM خریداری شده ولی متاسفانه امکان دانلود نسخه آزمایشی این محصول برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

Ali_OR

عضو جدید
به دلیل عدم استقبال از دانلود نرم افزار OPL، لینکش رو برداشتم

dantzig

عضو جدید
سلام دوست عزیز

مدت هاست به دنبال سریال نرم افزار Lingo 11.0 یا Lingo 12.0 هستم. اگر ممکنه برای من هم شماره سریال آنرا ارسال نمایید.

با تشکر دانشجوی George Dantzig رحمه الله علیه.https://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

taheri2020@gmail.com

smehrjoo

عضو جدید
دوست عزیز
این لینک مربوط به نسخه کامل لینگو 11 نیست، بلکه مربوط به نسخه تجاری لینگو 11 است و از لحاظ محدودیت های لایسنس، فرق چندانی با نسخه دمو نداره.

دوست عزیز من شدیدا" نیاز به نسخه industrial یا professional این نرم افزار رو دارم . شما می تونید منو کمک کنید؟ لطفا" ایمیل کنید:
Smehrjoo@gmail.com

es_a_s

عضو جدید
نسخه extended لینگو

نسخه extended لینگو

:)
سلام دوست عزیز

مدت هاست به دنبال سریال نرم افزار Lingo 11.0 یا Lingo 12.0 هستم. اگر ممکنه برای من هم شماره سریال آنرا ارسال نمایید.

با تشکر دانشجوی George Dantzig رحمه الله علیه.https://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

taheri2020@gmail.com

سلام
کسی نسخه extended لینگو یا کرکی، کلیدی چیزی ازش داره، من به شدت دنبالشم. لطف کنید مرا هم دریابید.

abcdx

عضو جدید
سلام دوستان
اگه ممکنه برای من هم نرم افزار اصلی لینگو 11 را بفرستید نیاز جدی برای مقاله و پایان نامه دارم.
تشکر تشکر
v.akbari90@yahoo.com

آخرین ویرایش:

leynaz

عضو جدید
سلام.به سایتlindo.comمراجعه کنید میتونید اونجا بدون هیچ پرداختی ورژنهای مختلف lingoوlindo?رو دریافت کنید

shima gh

عضو جدید
با سلام
من هم شدیدا به دنبال نرم افزار لینگو 9 یا لینگو11 با لایسنسش هستم.لطفا اگر کسی داره واسه من هم ارسال کنه یک دنیا ممنون میشم.
shima22gh@yahoo.com

alialam

عضو جدید
سایت شریف یار می تونید نسخه کاربردی لینگو با کرک فایل و دانلود کنید
موفق باشید

بالا