نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

azalia882000

عضو جدید
دقیقا، من هم با روش امسالش که تقریبا شبیه کنکور دانشگاه سراسری، دو مرجلی ای با اعلام نفرات مجاز بود موافقم. منطقی تر از سالهای قبلش بود. ولی اینکه هرکس فقط تو یک واحد شانس قبولی داشته باشه امیدوارم که خبر درستی نیاشه. مثلا شما که با رتبه ی 5 مجاز شدی احتمال قبولی بالایی داری ولی کسایی که جزء اخرین نفرات مجاز یک واحد بودن باز با این حساب حقشون بیشتر ضایع میشه، چون تو واحد بعدی میتونستن شانس بیشتری داشته باشند. مثلا من که علوم تحقیقات با رتبه 55 مجاز شدم میتونستم تهران مرکز شانس بالاتری داشته باشم. البته شاید تاثیر اسکیس انقدر زیاد باشه که این تفاوتها قابل اغماض بشه...این دانشگاه آزادم کشت مارو با این کنکورش:razz::smile:

دقیقا من هم شرایط شما رو دارم از وقتی این موضوع رو اینجا خوندم شدیدا نگران شدم نباید این جوری باشه که انتخابهای بعدیمون در نظر گرفته نشه چون منم با رتبه 54 علوم تحقیقات اگه انتخاب اولم رو تهران مرکز می زدم شاید شانس قبولیم می رفت بالاتر ولی اینجوری ممکنه قبول نشم:( . قاعدتا باید مثل سراسری باشه نحوه تصحیحشون و در نظر گرفتن 20 انتخاب

zaha hadid26

کاربر فعال
کجا باهاشون صحبت کردی؟

این پست و خواهرم گذاشته....اینقد این پیج باز بوده اومده نظر گذاشته....یکی از آشناهامون دیروز رفته پیششون...واسه منم پرسیده....گفته بعضیا مردود شدن....از همین روزا هم نتایج و اعلام میکنیم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران نباشین منظورش از خیلی ها قبول نشدند همون چند صد نفر هست خب اونم زیاده دیگه. خدایا ببین زندگی بچه های ارشد افتاده دست یه کچل:D

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این همه تاخیری که داشتن خدا کنه روش گزینش دانشجو رو تغییر بدن و فقط بر اساس جایی که مرحله اول قبول شدیم نباشه:(:cry:

riahi_arc55

عضو جدید
دکتر اقبالی:داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و بر اساس علاقه 20 رشته محل را انتخاب کنند. همچنین متقاضیان باید در نظر داشته باشند که پذیرش صرفا بر اساس اولویت نمره کل صورت می‌گیرد و ثبت یک رشته محل در انتخاب اول مزیتی را جهت پذیرش ایجاد نخواهد کرد.
اینجا دکتر اقبالی گفته پذیرش بر اساس نمره کل هست......

http://www.asriran.com/fa/news/256788/تمدید-ثبت‌نام-آزمون-ارشد-دانشگاه-آزاد-تا-28-بهمن

mahdi_ghavidel

عضو جدید
اول اینکه خداروشکر که تا 15 مهر نباید وایستیم وطبق گفته های موثق بزودی جواب میاد.دومم اینکه دیگه خداییش حرفی نمیخوام بزنم میخوام فقط منتظر جواب باشم.

Paradiso100

عضو جدید
باید سعی کنیم آروم باشیم . دو حالت بیشتر ندارهدیگه یا قبول میشم و یا نمیشیم . دوستی حرف قشنگی زده بود باید به برنامه هامون فک کنیم . در هر دو حالت !
حس من میگه جواب شنبه یا یکشنبه راس ساعت 9 صبح یا 2 بعد از ظهر رو سایته !
خواستم ریا نشه بچه ها من خود مرکز آزمون بودم و هیچی نگفتم تا حالا D: خواستم ی مدت اذیت کنم ببیم بچه ها چه حالی پیدا میکنن D:

glamorous

عضو جدید
بله لینکش رو میگردم میزارم اینجا خود دکتر اقبالی گفتن;) البته حیف دکتر که بهش گفتم اما احتمال اینکه این همه کشش میدن شاید خودشون فهمیدن این روش غلطه میخواند کاری کنند اگر قبول نشدی انتخابت رو جاهای پاین تر رو بتونی بری وگرنه اینجوری حق خوری یا اصلا سر بریدن رتبه های بهتر میشه یا شاید کسی اسکیس بهتری زده و از انتخاب دهمش ترازش برسه به انتخاب اول اونم اینجوری حقش خورده میشه

منم موافقم ...باید امکان جابه جایی به انتخابهای بالا یا پایین باشه ....چون بچه هابا این پیش فرض که محاسبه مثل سالای قبله انتخاب رشته کردن و اگر میخواستن روش گزینش رو تغییر بدن باید زودتر اعلام میکردن تا دانشجوها با دید بازتر انتخاب کنند ...و این یه نمونه دیگر از بی عدالت و بی برنامگی و به هم زدن برنامه و انرژی و زمان جووناس اینا تو برنامه ریزی های به این سادگی موندن اونوقت میخوان مشکلات دیگه جوونا مثه بی کاری و غیره رو حل کنن.............

Paradiso100

عضو جدید
منم موافقم ...باید امکان جابه جایی به انتخابهای بالا یا پایین باشه ....چون بچه هابا این پیش فرض که محاسبه مثل سالای قبله انتخاب رشته کردن و اگر میخواستن روش گزینش رو تغییر بدن باید زودتر اعلام میکردن تا دانشجوها با دید بازتر انتخاب کنند ...و این یه نمونه دیگر از بی عدالت و بی برنامگی و به هم زدن برنامه و انرژی و زمان جووناس اینا تو برنامه ریزی های به این سادگی موندن اونوقت میخوان مشکلات دیگه جوونا مثه بی کاری و غیره رو حل کنن.............

اینکه این روز ایراد داره یا نه ی بحث دیگست . اما چیزی که مشخصه اینه که امسال امکان جابجایی به رشته های بالاتر نیست . اگه اینجوری بود پس بیکار بودن بگن قلانی توی واحد فلان قبول شده ؟ D: خوب نمیگفتن میذاشتن مثه پارسال باشه . پس بدونید که تغییر کرده

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک شنبه جواب میاد
آره اما به شرطی که تکمیل ظرفیت تا 6 مهر تموم بشه هروقت تموم بشه تکمیل ظرفیت یکی دو روز بعد اعلام میکنند نتایج گروه هنر رو. اینها از نظر شلوغی نمیتونند سایتشون رو تامین کنند واسه همینه

saeed.yadollahi

عضو جدید
اگه باید تکمیل ظرفیت رشته های دیگه به اتمام برسه،اینو بدونید که حتما تمدید مهلت هم هست

zaha hadid26

کاربر فعال
آره اما به شرطی که تکمیل ظرفیت تا 6 مهر تموم بشه هروقت تموم بشه تکمیل ظرفیت یکی دو روز بعد اعلام میکنند نتایج گروه هنر رو. اینها از نظر شلوغی نمیتونند سایتشون رو تامین کنند واسه همینه

بنظر شما امسال چند نفر علوم تحقیقات تهران قبول میشن؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون واسه 2 سال پیش بود البته پارسالم سریه اول همین تعداد گرفت اول تکمیل اول ودوم رو ترکوند امسال هم در سری اول بیشتر میگیره خیلی خیلی بیشتر از این طوری که صدای غیر انتفاعی ها در اومده البته اونم ها زیاد میگیرن ولی ببین چی شده اونا صداشون در اومده:D در کل سراسری وآزاد نداره جفتشون نظام اموزشی رو به گند کشیدن

تهرنگ

عضو جدید
بچه های عزیز همه فکرامون شدیدا مشغوله و استرس داریم... با این سوالهایی هم که مطرح میکنید که مثلا جواب کی میاد؟؟؟ کسی میدونه چرا جواب نمیاد؟؟ کسی میدونه تکمیل کی میاد؟؟؟ و..... بدتر اعصاب خودمونو دیگران رو خرد میکنیم. هیچ کس نمیدونه سیستم امسال پذیرش آزاد چه جوریه و جوابا دقیقا کی میاد... بهتره درباره چیزهای بهتر و امیدوارکننده حرف بزنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا