موسیقی که موجب مرگ بتهوون شد + تصاویر!!!!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
هارمونیکای شیشه ای اکنون به هیچ وجه توسط ارکسترهای سمفونی استفاده نمی شود و حتی در بسیاری از کشورهای اروپایی استفاده از آن ممنوع اعلام شده است.
علت ممنوع شدن استفاده از هارمونیکای شیشه ای آنست که این آلت اصواتی با شدتی کمتر از 40 هزار هرتز تولید می کنند که می تواند توازن بین دو گوش انسان را به هم ریخته و در بدن اختلالات روانی ایجاد کند.
بسیاری معتقدند که علت مجنون شدن بتههون در سنین پایانی عمرش نیز به خاطر نگارش قطعه های موسیقیایی برای این آلت خطرناک بوده است.
هم اکنون هارمونیکای شیشه ای را تنها می توانید در موزه ها پیدا کنید.

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخصوصا ماشین سنگین اره؟؟

اره بابا.. مخصوصا تریلی... همش که نمیشه ب ایما و اشاره به طرف حالی کرد داری له میشی... با این درجا سکته میزنه... خیال منم راحت تر میشه... که مرگش طبیعی بوده:D

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اره بابا.. مخصوصا تریلی... همش که نمیشه ب ایما و اشاره به طرف حالی کرد داری له میشی... با این درجا سکته میزنه... خیال منم راحت تر میشه... که مرگش طبیعی بوده

از همین بوقای دی ری ری رینم که بزنی طرف حساب کار دستش میاد نیاز به اعمال خشونت زیادم نیست....یه دفه دیدی خودم از را به درت کردما...:d

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همین بوقای دی ری ری رینم که بزنی طرف حساب کار دستش میاد نیاز به اعمال خشونت زیادم نیست....یه دفه دیدی خودم از را به درت کردما...:d

والا انجایی که ما تردد میکنیم همه اینکاره بیدن... باید خشن شد... حالا اگه راهکاری داری بگو تا شاید از راه به در شدیم:D

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم خاک خوردم خوشمزست..
:d
کار خوبی کرده...ینی انقد کار کشته ای؟؟؟:surprised:

بله خیلی شیرینه:D
افرین به شوماخر... ماهرم.... از 2 سالگی پشت فرمون بودم.. 10 سالگی با نیسان تفریح میکردم... 12 سالگی اتوبوس میراندم... 15 سالگی حرفه ای شدم.. با کامیون خاک جابجا میکردم... با لودر زمین میکندم.. با تراکتور شخم میزدم... الانم تریلی میرانم.;)

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بله خیلی شیرینه:D
افرین به شوماخر... ماهرم.... از 2 سالگی پشت فرمون بودم.. 10 سالگی با نیسان تفریح میکردم... 12 سالگی اتوبوس میراندم... 15 سالگی حرفه ای شدم.. با کامیون خاک جابجا میکردم... با لودر زمین میکندم.. با تراکتور شخم میزدم... الانم تریلی میرانم.;)
افرین به تو که این کاره ای....
منم نشستم پشتش..:D
اسم جدیدته ترلی میران!!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif