سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام یه فلش tarnscend دارم که وقتی به pc وصل میشه ایکون این که شناسایی شده پایین نوار وظیفه میاد ولی ولی توی my computer نمایش داده نمیشه .گاهی نمایش داده میشه و یه دفعه میره .لطفا راهنمایی کنید

توی سیستم های دیگه هم همینطور هست ؟ از نرم افزار low level format استفاده کنید ! نشد بدسکتور بگیرید !

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام یه فلش مموری verico دارم که خطای write protected میده خواهشا راهنمایی کنید هر کاری کردم جواب نداده تو سایتم نوشتم متاسفانه هیچ کسی پاسخ نمیده خواهشا کمک کنید
فلش تون ویروسی هست

بعد از ویروس کشی از نرم افزار موجود در لینک زیر استفاده کنید.

http://soft98.ir/software/farsi/13967-%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%84%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%87.html

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام .لپتاپ مدل acer 5750zهست .ویندوز 7 بیرون روش نصب کرده بود تا اینکه خودم چندوقت پیش ویندوز نصب کردم حالا وایرلسم مشکل داره .لپتاپ مودم وایرلس نداره ولی قبلا محیطی که دارای وایرلس بود میتونست از اینترنش استفاده کنه ولی حالا نه چراغش روشن میشه و نه از اینترنت وایرلس محیط اطراف نمشه استفاده کرد لطفا راهنمایی کنید.مرسی
چک کنید تمام درایور ها در قسمت دیوایس منیجر نصب شده باشند .

Erm!a

عضو جدید
سلام...
من دارم یه سایتی میسازم..هاست و دامینشم تهیه کردم...
وقتی مثلن دارم از http://wordpress.org/ از اون نرم افزارا برای مدیریت محتوا دانلود میکنم ..یه فولدره ک توش هزارتا پوشس...
اونا رو طوری رو هاست اپلود کنم؟
برای قالبش مشکل پیدا کردم!
پنلمم cpanel هس...
خواهشن کمک کنید...

sa35

عضو جدید
درخواست قفل برای فلش مموری

درخواست قفل برای فلش مموری

با سلام لطفا اگه نرم افزار کارامد و راحتی برای قفل قسمتهایی از فلش مموری میشناسید معرفی کنید ممنون

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
با سلام لطفا اگه نرم افزار کارامد و راحتی برای قفل قسمتهایی از فلش مموری میشناسید معرفی کنید ممنون
برای قفل کل فلش مموری میتونی از bitlocker استفاده کنی که بصورت پیش فرض روی ویندوز موجوده و روی همه سیستم های ویندوز دار میتونی استفاده کنی. روش استفادشم به این صورت که روی درایو داخل my computer(فرقی نمیکنه درایو هارد یا فلش مموری) کیلیک راست میکنی و روی گزینه turn on bitlocker کیلیک میکنی و بقیشو خودش راهنمایی کرده اگر زبان بلد باشی

SEMINAR

کاربر فعال
بنده احتیاج به یوزر و پس برای آپدیت نود اسمارت سکوریتی دارم. دوستان اینجا برام بذارن ممنون میشم.
خودم البته چند جا سرچ کردم ولی همشون ارور دادن. خواهشا معتبر باشد
اگرم سایت یا منبع مورد نظر رو معرفی کنید تا برای استفده های بعدیم راحت باشم

SuPpOrTeR

عضو جدید
بنده احتیاج به یوزر و پس برای آپدیت نود اسمارت سکوریتی دارم. دوستان اینجا برام بذارن ممنون میشم.
خودم البته چند جا سرچ کردم ولی همشون ارور دادن. خواهشا معتبر باشد
اگرم سایت یا منبع مورد نظر رو معرفی کنید تا برای استفده های بعدیم راحت باشم

یه سری داشتم پیوست کردم.

پیوست ها

• New Text Document (4).txt
    474 بایت · بازدیدها: 0

hasan_w

اخراجی موقت
برای قفل کل فلش مموری میتونی از bitlocker استفاده کنی که بصورت پیش فرض روی ویندوز موجوده و روی همه سیستم های ویندوز دار میتونی استفاده کنی. روش استفادشم به این صورت که روی درایو داخل my computer(فرقی نمیکنه درایو هارد یا فلش مموری) کیلیک راست میکنی و روی گزینه turn on bitlocker کیلیک میکنی و بقیشو خودش راهنمایی کرده اگر زبان بلد باشی

سلام دوست عزیز

من این روشی که گفتین رو انجام دادم،ولی وقتی میخواد Encrypt بشه خیلی طول میکشه!!!

از نرم افزار Folder locker هم استفاده کردم و از نت دانلود کردم ولی سریالهایی که تو نت گذاشتن اصلا کار نمیکنه....چند تا نرم افزار فولدر لاکر رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم کرک نمیشن!!!(ورژن های مختلف رو دانلود کردم)

ممنون میشم اگه روش کرک کردنشو بلدین به ما هم بگین

اگه کسی از دوستان مشکلمو میتونه حل کنه بهم بگه ممنون میشم

اگه بتونین یه نرم افزار که بتونه درایور های لپ تاپو قفل کنه و کامل رجیستر بشه خیلی خوبه......ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

یاعلی

آخرین ویرایش:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوست عزیز

من این روشی که گفتین رو انجام دادم،ولی وقتی میخواد Encrypt بشه خیلی طول میکشه!!!

از نرم افزار Folder locker هم استفاده کردم و از نت دانلود کردم ولی سریالهایی که تو نت گذاشتن اصلا کار نمیکنه....چند تا نرم افزار فولدر لاکر رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم کرک نمیشن!!!(ورژن های مختلف رو دانلود کردم)

ممنون میشم اگه روش کرک کردنشو بلدین به ما هم بگین

اگه کسی از دوستان مشکلمو میتونه حل کنه بهم بگه ممنون میشم

اگه بتونین یه نرم افزار که بتونه درایور های لپ تاپو قفل کنه و کامل رجیستر بشه خیلی خوبه......ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

یاعلی
سلام مجدد
یادم نبود بگم:D
بله یکم طول میکشه. البته برای فلش خیلی زودتر تموم میشه و به ساعت نمیرسه ولی درایو های کامپیوتر که حجمشون چندین گیگه طول میکشه که البته اگه سیستم رو خاموشم کنی بعد روشن کردن دوباره ادامه داستانو میره
good luck!

ژاندارک

عضو جدید
سلام دوستان
لپ تاپ یکی از آشناهام مشکل پیدا کرده اورده من درستش کنم ولی نتونستم خواهشا کمک کنید
مشکلش اینه که وقتی روشنش میکنی قبل از اینکه بوت بشه یه صفحه سیاه میاد که یه کرسر سمت چپ بالای صفحه چشمک میزنه و حدود 7 یا 8 دقیقه روی این صفحه میمونه بعد ویندوز میاد بالا.اینم بگم که ویندوز سون روش نصبه.ممنون میشم اگه کمکم کنید

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام دوستان
لپ تاپ یکی از آشناهام مشکل پیدا کرده اورده من درستش کنم ولی نتونستم خواهشا کمک کنید
مشکلش اینه که وقتی روشنش میکنی قبل از اینکه بوت بشه یه صفحه سیاه میاد که یه کرسر سمت چپ بالای صفحه چشمک میزنه و حدود 7 یا 8 دقیقه روی این صفحه میمونه بعد ویندوز میاد بالا.اینم بگم که ویندوز سون روش نصبه.ممنون میشم اگه کمکم کنید

کرسر چشمک زن بالا تو یه سفحه سیاه مربوط به بوت شدنه حالا اگه ئیغامی چیزی نوشته بگو که نباید اینهمه طول بکشه و حداکثر چند ثانیه. هیچی ننوشته؟

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

ژاندارک

عضو جدید
کرسر چشمک زن بالا تو یه سفحه سیاه مربوط به بوت شدنه حالا اگه ئیغامی چیزی نوشته بگو که نباید اینهمه طول بکشه و حداکثر چند ثانیه. هیچی ننوشته؟

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

نه هیچی. فقط مدت زیادی طول میکشه تا بالا بیاد.

SEMINAR

کاربر فعال
به emperoe@
مهندس اون پسورد هایی که دادی دیروز من زدم الان امروز صفحه آنتی ویروس این شکلی شد:
http://p30up.ir/images/rnhi3txpug20hz3rypbm.jpg
کلن همیشه از هر جایی کلید میگریم روزه بعدش این شکلی میشود چرا؟؟؟؟؟؟
یعنی شرکت نود فهمیده و بلوکه کرده کلید هارو؟
پس با این اوصاف هر روز باید کلید بهش بدم که درسته؟
چرا پسوردهایی که تو نت هستش روز به روز میزارن؟ مگه هر کدوم از پس وردها اعتبارشون 30روزه نیست. پس چرا تو نت هر روز پس ورد میزارن؟
یه توضیح بده آخر من نفهمیدم قضیه چیه...
ممنون

SuPpOrTeR

عضو جدید
نه هیچی. فقط مدت زیادی طول میکشه تا بالا بیاد.
داخل استارت آپ نرم افزار های بوت اولیه رو کم کنید ! رجیستری رو دیفرگ کنید + هارد دستگاه در اخر نشد ویندوز بریزید !
به emperoe@
مهندس اون پسورد هایی که دادی دیروز من زدم الان امروز صفحه آنتی ویروس این شکلی شد:
http://p30up.ir/images/rnhi3txpug20hz3rypbm.jpg
کلن همیشه از هر جایی کلید میگریم روزه بعدش این شکلی میشود چرا؟؟؟؟؟؟
یعنی شرکت نود فهمیده و بلوکه کرده کلید هارو؟
پس با این اوصاف هر روز باید کلید بهش بدم که درسته؟
چرا پسوردهایی که تو نت هستش روز به روز میزارن؟ مگه هر کدوم از پس وردها اعتبارشون 30روزه نیست. پس چرا تو نت هر روز پس ورد میزارن؟
یه توضیح بده آخر من نفهمیدم قضیه چیه...
ممنون
پسوردها رو این سایت ها از منبع های خارجی کپی میکنن ! اعتبار این پسورد ها نامعین هست دیدی اون لیستی که دادم 90 روزه بود اما دو روز بعد ممکنه از کار بیفته !
منم ازش دارم استفاده میکتم و تا حالا دو هفته ای شده ولی هنوز کار میکنه :دی در کل شانسیه !
الان چند بار رو آپدیت کلیک کن اگه پیغام لایسنس داد یکی دیگه رو تست کن !
اینجا دوستان دیگه ای هم هستند و درست نیست میزنید فقط به امپرور !

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اتصال غیر قابل اعتماد است

شما از فایرفاکس خواسته‌اید که به صورت امن به www.google.com متصل شود، ولی تأیید امنیت اتصال شما امکان‌پذیر نیست.

معمولاً هنگامی که تلاش می‌کنید به صورت امن اتصال برقرار کنید، پایگاه‌ها امکانات قابل اعتمادی برای تشخیص هویت فراهم می‌کنند که ثابت کنند مقصد شما همان پایگاهی است که قصد رفتن به آن را داشتید. با این وجود، امکان تأیید هویت این پایگاه وجود ندارد.
چه باید کرد؟

اگر معمولاً بدون اشکال به این پایگاه وصل می‌شوید، این پیغام خطا به معنی آن است که شخصی تلاش می‌کند هویت این پایگاه را جعل کند، پس نباید به مرور این پایگاه ادامه دهید.

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کمک چشام چپول شدچرااین قاطی کرده زبانfirefoxام فارسی شده خیرسرم اومدم اپدیتش کنم حالاچیکاربایدکرد:confused:

• Like
واکنش ها: iQl

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کمک چشام چپول شدچرااین قاطی کرده زبانfirefoxام فارسی شده خیرسرم اومدم اپدیتش کنم حالاچیکاربایدکرد:confused:

داخل منوی تولز، تب content تو قسمت زبان فارسی را ریمو کن و انگلیسی را انتخاب کن!

masoodxl

عضو جدید
Untitled.jpg
سلام
من چند تا چیز نصب کردم،ویندوزم اینجور شد!!!
من این حالت رو دوست ندارم!!!چکار کنم؟؟؟مرسی

• Like
واکنش ها: iQl

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم تغییر دادم،ببینید چجور شد استارت

این گزینه را تغییر بده

vahidsodoor

عضو جدید
پیغام خطا هنگام set default کردن پرینتر یعد از تصب درایور آن

پیغام خطا هنگام set default کردن پرینتر یعد از تصب درایور آن

با سلام
بعد از نصب درایور پرینتر hp2035 در مرحله آخر نصب بعد از finish کردن پیغام خطا ( پرینتر نمیتواند حالت پیش فرض قرار بگیرد ) نمایش داده میشود.زمانی هم که میخواهم با کلیک راست روی پرینتر نصب شده آنرا بصورت پیش فرض مشخص کنم با پیغام های زیر مواجه میشوم.

45429153603957362947.jpg
زمانیکه هم میخواهم با نرم افزارهای office , ... پرینت بگیرم بدلیل اینکه نمیتوانم پرینتر را انتخاب کنم ( چون پیش فرض نیست و اجاز انتخاب دستی آن پرینتر را نمیدهد ) با مشکل مواحه شده ام و یک بار نیز ویندوز را عوض کرده ام.( ویندوز 7 - 32bit )
13906965876714879293.jpg

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید. یه مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید: ویندوز سیستم من xp هست دیروز ویندوز را عوض کردم بعد از تعویض خواستم مودم رو نصب کنم که از مدل TP-link TB8811 هست ولی متاسفانه از طریق cd و اینترنت هر کاری کردم نشد. خطای که در مرحله start می داد می گفت فایل network adapter وجود نداره.منم از همان راهی که خودش می گفت دنبال این فایل در manage گشتم ولی واقعا این فایل وجودنداره.....................حالا از چه طریقی می تونم نصبش کنم یا از چه طریقی می تونم این فایل را پیدا کنم تا مراحل نصب کامل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que::que::que:
راهی که برای پیدا کردن فایل رفتم:my computer/manage/device manage/network adapter.

بالا