نظرسنجی اساتید(کمک کنیدتجربه دارا)

ansherli_bargh

عضو جدید
سلام درسایی رو که نوشتم اساتیدی که جلوی اونا نوشته شده ارایه دادن. من فقط دو تا از

اساتید زیر رو میشناسم.البته میدونم خیلی از این اساتید جدید هستن ولی میخواستم هر

کدوم رو که میشناسید معرفی کنید از لحاظ درس دادن-امتحان گرفتن-وجدان کاری و سابقه و یا

هرچیز دیگه ای که میدونید.(بچه های سال بالا اگه کمک کنن ممنون میشم) و به نظر شما

کدوم استاد در اون درسا بهترن.

اساتید مدار : جناب آقاي مهندس - ملک پور/ مهندس مظفرالدين فردوسيان/سرکار خانم دکتر

آذر محمود زاده/سرکار خانم مهندس - دبيري/جناب آقاي دکتر حامد آگاهي/سرکار خانم

مهندس الهام بهمني/

اساتید ریاضی مهندسی: سرکار خانم مهندس الهام

بهمنی/سرکارخانم مهندس - مشيري/جناب آقاي مهندس مجتبي صادقی/جناب آقاي مهندس

- شعباني/جناب آقاي فتاحي 2/

اساتید مغناطیس: جناب آقاي مهندس - سوخکيان/جناب

آقاي دکتر - دسترنج/

اساتید اندازه گیری: سرکار خانم دکتر آذر محمود زاده/جناب آقاي فتاحي 2/

از binifecو اقای hamed_s هم به خاطر توجهشون در تاپیک قبلی ممنونم.

متشکرم:gol:

hunny

عضو جدید
سلام درسایی رو که نوشتم اساتیدی که جلوی اونا نوشته شده ارایه دادن. من فقط دو تا از

اساتید زیر رو میشناسم.البته میدونم خیلی از این اساتید جدید هستن ولی میخواستم هر

کدوم رو که میشناسید معرفی کنید از لحاظ درس دادن-امتحان گرفتن-وجدان کاری و سابقه و یا

هرچیز دیگه ای که میدونید.(بچه های سال بالا اگه کمک کنن ممنون میشم) و به نظر شما

کدوم استاد در اون درسا بهترن.

اساتید مدار : جناب آقاي مهندس - ملک پور/ مهندس مظفرالدين فردوسيان/سرکار خانم دکتر

آذر محمود زاده/سرکار خانم مهندس - دبيري/جناب آقاي دکتر حامد آگاهي/سرکار خانم

مهندس الهام بهمني/

اساتید ریاضی مهندسی: سرکار خانم مهندس الهام

بهمنی/سرکارخانم مهندس - مشيري/جناب آقاي مهندس مجتبي صادقی/جناب آقاي مهندس

- شعباني/جناب آقاي فتاحي 2/

اساتید مغناطیس: جناب آقاي مهندس - سوخکيان/جناب

آقاي دکتر - دسترنج/

اساتید اندازه گیری: سرکار خانم دکتر آذر محمود زاده/جناب آقاي فتاحي 2/

از binifecو اقای hamed_s هم به خاطر توجهشون در تاپیک قبلی ممنونم.

متشکرم:gol:

سلام دوست عزیز من شنیدم که دکتر دسترنج خیلی خوب درس میدن فقط سخت گیر هستن البته بعضی از دوستان میگن زیاد سخت گیر نیست:)

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز، با توجه به اینکه این درسها دروس پایه رشته مهندسی برق هستند، مطمئناً نیاز به مطالعه و تمرین فراوان داره اکثر این اساتید دارای سوابق علمی خوبی هستند، ولی خوب با توجه به پایه بودن درسها سعی می کنند بیشتر روی دانشجویان فشار بزارند تا دانشجوها ادامه مسیر رو بتونند با قدرت بیشتری طی کنند، چراکه اگه تو این درسها ضعیف باشین، مسر سختی را در رشته مهندسی برق پیشرو خواهیند داشت!

ansherli_bargh

عضو جدید
یکی از دوستام گفتن که با آقای فردوسیان نگیر در حالی که من تو یکی از این تاپیکها خوندم که استاد خوبیه این استاد همون استاد فردوسیان قبلیه(که گفتن استاد خوبیه)؟
شما دکتر آذر محمود زاده رو میشناسید؟
دکتر آگاهی رو چی ؟(دو ترم پیش مدار رو ارایه داده بودن)
آقای مهندس سوخکیان رو چطور؟
به نظر شما دکتر رییس السادات برای از فیزیک 2 چطوره؟
راستی من از فیزیک1 رو برنداشتم اگه این ترم از فیزیک 2 بگیرم مشکلی برام پیش مییاد؟
من اصلا اساتید ریاضی مهندسی رو نمیشناسم به نظر شما با کدوم استاد بگیرم.
خوشحال میشم کمکم کنید.
مرسی:gol:

hunny

عضو جدید
یکی از دوستام گفتن که با آقای فردوسیان نگیر در حالی که من تو یکی از این تاپیکها خوندم که استاد خوبیه این استاد همون استاد فردوسیان قبلیه(که گفتن استاد خوبیه)؟
شما دکتر آذر محمود زاده رو میشناسید؟
دکتر آگاهی رو چی ؟(دو ترم پیش مدار رو ارایه داده بودن)
آقای مهندس سوخکیان رو چطور؟
به نظر شما دکتر رییس السادات برای از فیزیک 2 چطوره؟
راستی من از فیزیک1 رو برنداشتم اگه این ترم از فیزیک 2 بگیرم مشکلی برام پیش مییاد؟
من اصلا اساتید ریاضی مهندسی رو نمیشناسم به نظر شما با کدوم استاد بگیرم.
خوشحال میشم کمکم کنید.
مرسی:gol:

سلام اگه میخواید خوب یاد بگیرید با استاد دسترنج بگیرید:)

hamed.s

عضو جدید
honisa

honisa

س ل م
ببینید مهندس فردوسیان آدم با سوادیه ولی الکی هم نمره نمیده ولی جوری دزس میدن که واسه همه قابل فهم باشه و اگر کسی تمرین داشته باشه میتونه نمره خوبی بگیره.
در مورد خانوم محمود زاده و دکتر اگاهی هم میتونم بگم اگر کسی باهاشون درس بگیره به ضرر نمیکنه .
اقای دسترنج هم خوبن ولی جای مهندس عباسپورو نمیگیرن واسه مدیر گروه متاسفم که نتونستن مهندس عباسپورو نگه دارن جاشون واقعا این ترم خالیه.:warn:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

اول از همه باید بگم، من نمی تونم در مورد اساتید نظری بدم و از این بابت متاسف هستم، دوستایی که من رو می شناسند دلیل این کارم رو هم می دونند.

در مورد آزمایشگا های فیزیک نیز باید بگم که این دو درس ربطی به هم ندارند و هر زمان می تونید اخذشون کنید.

حامد جان تا اونجایی که من می دونم آقای عباسپور برای سفری کاری به دبی رفته اند و هنوز باز نگشته اند و رو این حساب برای ایشون درسی در نظر گرفته نشده است.