نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zaha hadid26

کاربر فعال
اگه اینطوری که شما میگید باشه که خیلی بد میشه...... ینی با تراز 6800 سیستان و بلوچستان هم قبول نمیشیم؟....................... این انصاف نیست .میشه بفرمایید این خبر موثق رو از کجا بدست آوردید؟

دقیقا منم از همین خیلی ناراحتم ممکنه انتخاب اولم قبول نشم اما 8 تا انتخاب بعدی که می تونستم قبول شم!!!!چرا یه ترم صبر کنیم تا تکمیل ظرفیت!!!!!

lilibit2

عضو جدید
دوستان منطقی به نظر نمی رسه که ترازهای بالا رو بخوان رد کنن چون اگه اینطور باشه دیگه کسی دانشگاههای با تراز بالا رو انتخاب نمی کنه چون که ریسکه!!!! و مهم تر اینکه کلی پولو از دست میدن!!

Paradiso100

عضو جدید
سلاممممممم :)
دیگه داریم کم کم عصبانی میشیم همه D:
من با این روش که کسایی که تراز پایینی در تئوریات داشتن و نتونن بیان دانشگاه بالاتر موافقم . اتفاقا شیوه خوبیه . چرا شیوه بدیه؟ واقعا از دیدگاه شخصی نگاه نکنیم. بدون کینه و حب و بغض واقعا اونی که 4 تا کتاب نخونده فقط بخاطر یه اسکیس - که اونم معیارش اشتباس تا حدی - باید بیاد کنار اونی که اون همه مطالعه داشته؟
انصافا میگم والله بدون کینه ! من این روش رو خیلییییییی مناسب دیدم امسال . خیلی
فقط ایرادش در جهت عکسش هست ، یعنی منی که علوم تحقیقات رتبم 5 شده اگه اسکیسم بد شه اونوقت علوم تحقیقات اگه قبول نشم ، هیچ دانشگاه بعدشم قبول نمیشم !
این ضعف کار هست . من فکر میکنم بخاطر این دارن طولش میدن که سازوکار انتخاب دانشجو رو مناسب انتخاب کنن . به نظرم خودشون یکم توش موندن D:

zaha hadid26

کاربر فعال
دوستان منطقی به نظر نمی رسه که ترازهای بالا رو بخوان رد کنن چون اگه اینطور باشه دیگه کسی دانشگاههای با تراز بالا رو انتخاب نمی کنه چون که ریسکه!!!! و مهم تر اینکه کلی پولو از دست میدن!!

منم موافقم منطقی نیس!!!!!

zaha hadid26

کاربر فعال
من با این روش که کسایی که تراز پایینی در تئوریات داشتن و نتونن بیان دانشگاه بالاتر موافقم . اتفاقا شیوه خوبیه . چرا شیوه بدیه؟ واقعا از دیدگاه شخصی نگاه نکنیم. بدون کینه و حب و بغض واقعا اونی که 4 تا کتاب نخونده فقط بخاطر یه اسکیس - که اونم معیارش اشتباس تا حدی - باید بیاد کنار اونی که اون همه مطالعه داشته؟
فقط ایرادش در جهت عکسش هست ، یعنی منی که علوم تحقیقات رتبم 5 شده اگه اسکیسم بد شه اونوقت علوم تحقیقات اگه قبول نشم ، هیچ دانشگاه بعدشم قبول نمیشم !
این ضعف کار هست . من فکر میکنم بخاطر این دارن طولش میدن که سازوکار انتخاب دانشجو رو مناسب انتخاب کنن . به نظرم خودشون یکم توش موندن D:

بنظر من اصن اسکیس خیلی روش ابتدایی ایه

riahi_arc55

عضو جدید
من فکر میکنم یه جا تو محاسباتشون اشتباه کردن و در حال حل و فصلش هستن. چون این روش اصلا منطقی به نظر نمیرسه.
من خودم دانشجوی ارشد علوم تحقیقات آمل هستم به خاطر نیومدن رتبه ها هنوز واسه این ترم ثبت نام نکردم و کلاسا هم شروع شده و ما همینطور بلا تکلیف......

ELMIRA666

عضو جدید
من اخر نفهمیدم کسایی که مجاز نشدن واسه اسکیس.... میتونن تکمیل شرکت کنن؟

architect.m.gh

عضو جدید
سلام دوستان
بله موافقم خیلی بی فکرن
شما الان اگه کارای معمارای بزرگ رو ببینی ابتدای طراحیشون یه اسکیس خیلی ساده در حدی که ایده خودشون رو بگن نشون میدن چند خط خیلی ساده ، دیگه پرسپکتیو و مقیاسو اینا کچا بوده بقیش همه با نرم افزار کامپیوتر ، سر جلسه خودتون دیدید دیگه طرف مقیاسو نمیفهمید میپرسید بعد از حفظ چنان پلان رو میکشید که ما توو رسم فنی آکسفورد هم ندیدیم ،
به نظر من باید با همون امتحان تئوری یه سوال بدن در حد نیم ساعت خیلی ساده کانسپت خودتو معرفی کنی و با دیاگرام ساده (ایدئوگرام) نشون بدی چطوری به این طرح رسیدی چیزی که الان خیلی فارغ التحصیل های ارشد در مورد طرحشون بپرسی نمی دونن همینجوری یه طرحی زدن ،
امیدوارم روزی برسه افراد متخصص تصمیم گیرنده بشن
از بچه های تهران چند نفر برن ساختمان دانشگاه آزاد بپرسن بعد بیان اینجا اطلاع رسانی کنن ممنون

sonor

عضو
دوستان بهتره بشینن واسه سراسری بخونین .اینقدر معطل جوابا نشین به خدا انقد اومدم سایتو دیدم کم مونده مریض بشم . هر بلایی خواستن سر ما اوردن خوش به حال سال پیشیا اصلا متولدای 68 خیلی بیچارن:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::w19::w19::w47:

riahi_arc55

عضو جدید
روابط عمومی که بعد از یک هفته هنوز عکس آقای دانشجو رو به عنوان رییس دانشگاه آزاد تو سایتش گذاشته ازش چه انتظاری میره که به ما هم اطلاعات به روز و دقیق بده.
من خودم ساختمان مرکزی و مرکز آزمون رفتم ولی هیچ جواب مشخصی ندادن و گفتن اوایل هفته بعد از سایت پیگیری کنید.... و خودشونم نحوه سنجش رو نمیدونستن. حتی از خود مرکز آزمون با مسول مربوطش که توی ساختمون دیگه ای بود تلفنی صحبت کردم و ازم خواست که صبر کنم. و از جواب دادن به سوالم طفره رفت. از اینرو من احتمال میدم خودشونم دنبال حل این مساله هستن.....

sonor

عضو
اگه تمره های نظری و اسکیس مون با هم جمع کنن بعد به انتخابامون بر اساس اون نمره کل جواب بدن خیلی خوب میشه مثل سالای پیش دعا کنید

Arc370

عضو جدید
دقیقا، من هم با روش امسالش که تقریبا شبیه کنکور دانشگاه سراسری، دو مرجلی ای با اعلام نفرات مجاز بود موافقم. منطقی تر از سالهای قبلش بود. ولی اینکه هرکس فقط تو یک واحد شانس قبولی داشته باشه امیدوارم که خبر درستی نیاشه. مثلا شما که با رتبه ی 5 مجاز شدی احتمال قبولی بالایی داری ولی کسایی که جزء اخرین نفرات مجاز یک واحد بودن باز با این حساب حقشون بیشتر ضایع میشه، چون تو واحد بعدی میتونستن شانس بیشتری داشته باشند. مثلا من که علوم تحقیقات با رتبه 55 مجاز شدم میتونستم تهران مرکز شانس بالاتری داشته باشم. البته شاید تاثیر اسکیس انقدر زیاد باشه که این تفاوتها قابل اغماض بشه...این دانشگاه آزادم کشت مارو با این کنکورش:razz::smile:

Paradiso100

عضو جدید
دقیقا، من هم با روش امسالش که تقریبا شبیه کنکور دانشگاه سراسری، دو مرجلی ای با اعلام نفرات مجاز بود موافقم. منطقی تر از سالهای قبلش بود. ولی اینکه هرکس فقط تو یک واحد شانس قبولی داشته باشه امیدوارم که خبر درستی نیاشه. مثلا شما که با رتبه ی 5 مجاز شدی احتمال قبولی بالایی داری ولی کسایی که جزء اخرین نفرات مجاز یک واحد بودن باز با این حساب حقشون بیشتر ضایع میشه، چون تو واحد بعدی میتونستن شانس بیشتری داشته باشند. مثلا من که علوم تحقیقات با رتبه 55 مجاز شدم میتونستم تهران مرکز شانس بالاتری داشته باشم. البته شاید تاثیر اسکیس انقدر زیاد باشه که این تفاوتها قابل اغماض بشه...این دانشگاه آزادم کشت مارو با این کنکورش:razz::smile:

موافقم . اما باید ببینیم که اسکیس چقدر تاثیر میذاره . من که آرزوم اینه که کم تاثیر بذاره D : البته شمام اگه اسکیس خوب داده باشید بالا میاید قطعا و همکلاس میشیم :) اسکیس بچه ها رو که نگاه میکردم زیاد خوب نبودن

Arc370

عضو جدید
اگه تمره های نظری و اسکیس مون با هم جمع کنن بعد به انتخابامون بر اساس اون نمره کل جواب بدن خیلی خوب میشه مثل سالای پیش دعا کنید
مگه چیزی غیر از این هم میتونه باشه؟! جمع میکنن نمره ها رو منتها با حفظ ضریب

Arc370

عضو جدید
موافقم . اما باید ببینیم که اسکیس چقدر تاثیر میذاره . من که آرزوم اینه که کم تاثیر بذاره D : البته شمام اگه اسکیس خوب داده باشید بالا میاید قطعا و همکلاس میشیم :) اسکیس بچه ها رو که نگاه میکردم زیاد خوب نبودن
خب من تدریس اسکیس میکنم و طبیعتا به کم آرزوم برعکس آرزوی شماست!:smile: ولی موضوع اسکیس امسال طوری بود که میتونه شیتها کاملا سلیقه ای قضاوت بشه و واقعا نمیشه نتیجه اسکیس رو پیش بینی کرد... در کل امیدوارم هرکس تلاش کرده نتیجه اش رو بگیره :)

Paradiso100

عضو جدید
خب من تدریس اسکیس میکنم و طبیعتا به کم آرزوم برعکس آرزوی شماست!:smile: ولی موضوع اسکیس امسال طوری بود که میتونه شیتها کاملا سلیقه ای قضاوت بشه و واقعا نمیشه نتیجه اسکیس رو پیش بینی کرد... در کل امیدوارم هرکس تلاش کرده نتیجه اش رو بگیره :)

خوب پس قبولی اگه اسکیست انقد خوبه . سلیقه ای هست اما کسی که اسکیسش انقد خوب باشه دیگه نه ! نگران نباش :)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حس میکنم دوستان دارن گمانه زنی میکنن.!!!!! میشه بفرمایید چطور از ابتدا مشخص بوده فقط در واحدی که قبول شدین نتیجه برای شما مشخص میشه و یا قبولی یا رد؟ آیا اطلاع رسانی شده یا در جایی درج شده؟تا اونجایی که من میدونم برای خود دانشگاه آزاد هم مشخص نیست داره چیکار میکنه!!!!!
ضمنا این روش سنجش جای سوال و بحث داره. چون شخصی با تراز بالاتر در آزمون رد میشه. و هیچ تضمینی نیست که اون واحد در ترم بهمن هم تکمیل ظرفیت داشته باشه.
بله لینکش رو میگردم میزارم اینجا خود دکتر اقبالی گفتن;) البته حیف دکتر که بهش گفتم اما احتمال اینکه این همه کشش میدن شاید خودشون فهمیدن این روش غلطه میخواند کاری کنند اگر قبول نشدی انتخابت رو جاهای پاین تر رو بتونی بری وگرنه اینجوری حق خوری یا اصلا سر بریدن رتبه های بهتر میشه یا شاید کسی اسکیس بهتری زده و از انتخاب دهمش ترازش برسه به انتخاب اول اونم اینجوری حقش خورده میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا