ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrz67

عضو جدید
واسه من زدن 207 روز. نتونستم بهشون حالی کنم که ماه های اول سال 31 روزه هستند. 6 روز از خدمتم رو خوردند!بوعلی هم دانشگاه سختگیریه . حواست باشه و هوشیار باش.
اون مساله ای نیست پایه خدمتیت همون 6 ماه 23 روزه چون ماه برای نظام وظیفه 30 روز ه است. مشکلی نیست. برای منم که 6 ماه و 23 روز پایه امه 203 روز ثبت کردن.بوعلی مگه چطور دانشگاهیه؟چیزی میدونی؟کمکم کن دارم نگران میشم!

sheykh_bahaee

عضو جدید
تو کلن آیه ی یاسی اصن مذرت می خوام حرف درست از دهنت بیرون نمیاد حرف نزنی نمی گن لالی آدم ای مثل تو زیاد دیدم هر حرفی رو تکزیب می کنن بعد خدشون می رن انجام می دن تو اص معزرت می خوام روح و روانت مریضه

واقعن آدمای مثل تو توی این جامعه هست که پیشرفت نمی کنیم آدمای مثل تو همیشه ناراضین به هر جا برسی همیشه ناراضی خواهی بود همیشه ام همین جور خواهی موند الانم اکصل عمت کاملن قابل پیش بینی هست چون آدمای مثل تو زیاد دیدم

سلام مهندس

مثل اینکه نمیدونی کجا زندگی میکنی، اینجا ایرانه ها !

آیه یاس سهله باید اینجا به این اوضاع روضه خوند.

توی کشوری که از سیستم آموزشی و تحصیل گرفته تا اوضاع کاری و شغلی مشکل داره!

چه میشه کرد یا باید سوخت و ساخت یا باید رفت.

بالاخره حداقل ما تلاش کنیم که این اوضاع بهتر بشه،

انشا الله که به ظهور امام زمان (عج) از این بدبختی که توش هستیم و از خیلیاش هم بیخبریم خلاص بشیم.

«واکثروا الدعا بتعجیل الفرج فإن ذلک فرجکم» بسیار برای فرج من دعا کنید چرا که آن فرج خود شماست
امام زمان (عج)

sheykh_bahaee

عضو جدید
سلام دوستان

ارشد که قبول شدیم،قبلا هم تو کار نبودم و فقط درس میخوندیم،ولی دوست دارم تو ارشد برم دنبال کار...

حالا برای دکترا چکار کنیم؟؟

دکترا بخونیم یا نه؟

من وضع مالیم خوب نیست و زیادم عشق خارج رفتن نیستم،اگه بخوام بخونم فقط میخوام ایران بخونم.

من ارشد تبدیل قبول شدم

اوضاع کار با همین ارشد خوبه؟؟من بیشتر کارهای بیرون غیر از تدریس تو دانشگاه رو دوست دارم...البته تدریس هم بدم نمیاد

الان موندم واسه دکترا بخونم یا نه....

ممنون میشم راهنمایی کنین

اگه بخوام بخونم برای دانشگاه های تهران بخونم؟

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

سلام
تصمیم سختیه چون حداقل 4-5 سال عمرت رو باید بزاری واسه دکترا.

خوبیش اینه که میتونی با دکترا هیئت علمی بشی.
من الان خودم ارشد خواجه نصیرم یکی از استادا تازه هیئت علمی شده بود میگفت ماهی 2/5 بهمون میدن ،

البته یه قانون های خاصی هم دار مثلا حداقل 2 درس باید ارائه بدی و جدیدا هم مثل اینکه قانون شده استاد کل هفته باید دانشگاه باشه (که هنوز اجرا نمیشه)
البته بستگی به دانشگاهش داره واینکه با مدیر گروه یا رئیس دانشکده آشنا باشی تا بتونی کمتر بیایی دانشگاه و بیرون هم تو صنعت کار کنی.

دکترا اینجا فقط بدرد هیئت علمی میخوره چون کار صنعتی آنچنان نمیشه مثلا سایپا بیاد چندتا پروزه صنعتی به چندتا استاد بده.

اگه اونور هم بری واسه دکترا و بخوایی برگردی باز همینه مگه اینکه بمونی و برنگردی.

maysam_n2005

کاربر فعال
ببین دوست من تو خارج نرفتی الکی حرف نزن من رفتم هیچ جا وطن آدم نمی شه اینجا نون خشک بخوری بهتر اینه که بری تو غربت این حرف منم نمی فهمی مگه اینکه بری بعد به حرف من برسی الان کلن داغه-اگه توی ایران زرنگ باشی با همین فوق لیسانس به بهترین جاها ی رسی---مشکل جونا ما اینه که شغل پشت می زی می خوان با حقوق بالا--باید تلاش کنی مطمئن باش اینقد پول میاد که حالتبه هم می خوره--از رو باد هوا نمی گم 2 تا داداش دارم این راحی که تو میگیو رفتن برگشتن--من اصلن طرف دار دولت یا سیاسی نیستم ولی عقیده دارم کشورتو باید خودت بسازی نه اینکه چینی بیاد بسازه----اول فکر کن بعد حرف بزن---همه گفتن خارج خوبه تو هم مثل بلبل تکرار کن----ما 3 تا داداشیم دیگه از آمریکا بهترم هست یا نه!اونجا بودیم داداشم کانادا هم رفته---اگخ کسی داری که تو خارج پولش از حلقومش می ره پایین به من معرفیش کن---جیگر من غربت نابود می کنه آدمو----همه چی پول نیست----حقوق 700 تو وطنت از حقوق 10-12 هزار دلار آمریکا بهتره:)من رفتم انجا الان اودم بت می گم--اگه کسی هم اونجاستو راضیه به من معرفیش کن---ببین اونجا مثل افغانی برای ایرانیا میمونی ولی تو حالت بهتر--موفق باشی هر راهی انتخاب می کنی تحقیق کن به دهن اینو اون نگاه نکن---کشور الان جای آدمای با جربزس:) نه اینا که آیه ی یاس می خونن---[dgfgfgQUOTE=sheykh_bahaee;6847021]سلام مهندس

انشا الله که به ظهور امام زمان (عج) از این بدبختی که توش هستیم و از خیلیاش هم بیخبریم خلاص بشیم.

«واکثروا الدعا بتعجیل الفرج فإن ذلک فرجکم» بسیار برای فرج من دعا کنید چرا که آن فرج خود شماست
امام زمان (عج)[/QUOTE]

maysam_n2005

کاربر فعال
نمی گم تو کشور مشکل نیست مشکل خیلی زیاده ولی با نشستن و آیه ی یاس خوندن درست نمی شه-به حر حال هر کاری می کنی فقط یه چیز بت بگم همین آمریکایی که هم میمیرن برن تو 500 سال به اینجا رسیده-تا وقتی که ایران آدمایی داره که آیه ی یا می خونن به هیچ جا نمی رسه ---مردم یه کشور باید بخوان تا اون کشور پیشرفت کنه -الان سنگاپور همزمان با انقلاب ایران شروع کرد الان ببین اونا کجان ما کجاییم---نگفتن بریم خارج:)نشستن کشور خودشونو ساختن---مشکل جوونای امروز اینه که حاضر نیستن بکارن تا آیندگان برداشت کنن--می خوان همین الان بکارن همین الانم برداشت کنن----یه کشاورز آمریکایی بود تو سن 84 سالگی داشت نهال درخت می کاشت گفتم چرا می کاری می دونی چی گفت؟؟؟؟؟گفت من می کارم تا برا بچه هام درخت بشه یعنی حاضر بود بکاره بعد بمیره ولی آیندگانش برداشت کنن---
سلام مهندس

امام زمان (عج)

mrozekhan

عضو جدید
سلام .ممکنه يکي به من کمک کنه.دانشجوي ترم هفت مکانيکم.ميخوام از الان شروع کنم براي ارشد بخونم.تا الان براي کنکور چيزي نخوندم.چون وقت کم دارم نمي دونم ازکجا شروع کنم چي بخونم.چه درس هايي رو کلاس برم.

علی منتهایی

عضو جدید
اون مساله ای نیست پایه خدمتیت همون 6 ماه 23 روزه چون ماه برای نظام وظیفه 30 روز ه است. مشکلی نیست. برای منم که 6 ماه و 23 روز پایه امه 203 روز ثبت کردن.بوعلی مگه چطور دانشگاهیه؟چیزی میدونی؟کمکم کن دارم نگران میشم!
سلام دوست عزیز منم بو علی قبول شدم سطح مکانیک دنشگاه خیلی بالاست استادای خوبی هم داره من 28 شهریور اونجا بودم از چند تا از بچه های کارشناسی دانشگاه که مکانیک میخوندم کا سوال کردم واقعا ناراضی بودن مثل اینکه استادای مکانیک بو علی خیلی خیلی سختگیرن بچه های کارشناسی تمایلی برای درسخوندن در مقطع ارشد ااین دانشگاه رئ نداشتن

87682111

عضو جدید
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه داوطلبان حاضر در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۲ ساعت ۱۲ امروز منتشر می‌شود.

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: کارنامه داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 92، در ساعت 12 امروز سه‌شنبه 2 مهرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی افزود: داوطلبان پس از مشاهده کارنامه خود می‌‌‌توانند اعتراض خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان ارسال کنند.

توکلی در ادامه خاطرنشان کرد: در حالی که تا پیش از این مهلت ارسال اعتراضات تا روز 6 مهرماه در نظر گرفته شده بود، این فرصت تا روز 6‌ آبان‌ ماه تمدید شد.

help me123

عضو جدید
سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید.

سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید.

من با رتبه 2100طراحی و 2400تبدیل طراحی روزانه شاهرود قبول شدم اما حالا که نتایج نهایی اومده میبینم که زاهدان تبدیل روزانه میتونستم قبول بشم.به نظرتون چیکار کنم.بهم انتقالی میدن.اصلا به نظر شما برم زاهدان یا نه؟؟؟؟خواهش میکنم نظر بدید نظرتون خیلی برام مهمه.

Hooladi

عضو جدید
[h=2]
زمان آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد سال 93

ثبت نام کارشناسي ارشد سال 93 از روز يک شنبه 12 آبان از طريق سايت سازمان سنجش انجام مي شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر حسين توکلي مشاور عالي سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار علمي باشگاه خبرنگاران براساس برنامه زماني پيش بيني شده ثبت نام از داوطلبان متقاضي آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 93 از روز يک شنبه 12 آبان آغاز و تا يک شنبه 19 آبان پايان مي پذيرد.

اين آزمون صبح و بعدازظهر روزهاي 16، 17 و 18 بهمن 92 در حوزه هاي امتحاني برگزار مي شود.

وي گفت: اطلاعيه سازمان سنجش درباره شرايط ضوابط و نحوه ثبت نام و همچنين نحوه پذيرش دانشجو از طريق سايت سازمان سنجش و نشريه پيک سنجش به اطلاع مي رسد[/h]

mmk.dme

عضو جدید
سلام دوستان
به نظرتون بین روزانه سهند تبریز و شبانه تبریز انتخاب کدام بهتر بود ؟؟؟؟
:(

capra1

عضو جدید
من ساخت تبریز میخونم حالام مکاترونیکشو آوردم دوستان مطلع کمک کنید تغییر بدم؟البت بیو علم و صنعتم اوردم ولی تو مکاترونیک موندم

mahde1818

عضو جدید
من با رتبه 2100طراحی و 2400تبدیل طراحی روزانه شاهرود قبول شدم اما حالا که نتایج نهایی اومده میبینم که زاهدان تبدیل روزانه میتونستم قبول بشم.به نظرتون چیکار کنم.بهم انتقالی میدن.اصلا به نظر شما برم زاهدان یا نه؟؟؟؟خواهش میکنم نظر بدید نظرتون خیلی برام مهمه.
ما یه هفته دانشگاه بودیم تو رو ندیدیم حالا چرا می خوای بری زاهدان حیف شاهرود نیست ول کنی؟

انیشتن

عضو جدید
شاهرود بمون.من زاهدان خوندم دانشگاش خوبه ولی شاهرود آب وهواش بهتره.

mori1365

عضو جدید
شاهرود بمون.من زاهدان خوندم دانشگاش خوبه ولی شاهرود آب وهواش بهتره.
حالا یه طوری میگین بمونه یا نمون مثل که دست خودشه انتقالی و جابجایی در ارشد دانشگاه های دولتی احتمالش نزدیک به صفره و غیر ممکنه مگر اینکه پارتی توی هییت علمی داشته باشه

136870

عضو جدید
سلام
کسی میدونه چه کار باس کرد یا چه برسه ای داره جابجای و ثبت نام کردن در اولویت های بعدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسای ک میدونید کمک کنید؟؟؟؟؟؟

Reza753

اخراجی موقت
سلام
تصمیم سختیه چون حداقل 4-5 سال عمرت رو باید بزاری واسه دکترا.

خوبیش اینه که میتونی با دکترا هیئت علمی بشی.
من الان خودم ارشد خواجه نصیرم یکی از استادا تازه هیئت علمی شده بود میگفت ماهی 2/5 بهمون میدن ،

البته یه قانون های خاصی هم دار مثلا حداقل 2 درس باید ارائه بدی و جدیدا هم مثل اینکه قانون شده استاد کل هفته باید دانشگاه باشه (که هنوز اجرا نمیشه)
البته بستگی به دانشگاهش داره واینکه با مدیر گروه یا رئیس دانشکده آشنا باشی تا بتونی کمتر بیایی دانشگاه و بیرون هم تو صنعت کار کنی.

دکترا اینجا فقط بدرد هیئت علمی میخوره چون کار صنعتی آنچنان نمیشه مثلا سایپا بیاد چندتا پروزه صنعتی به چندتا استاد بده.

اگه اونور هم بری واسه دکترا و بخوایی برگردی باز همینه مگه اینکه بمونی و برنگردی.

سلام دوست عزیز،خیلی ممنون که راهنمایی کردین،ممنون میشم شما و دوستان عزیز منو راهنمایی کنین.

الان سوال من اینه که من میتونم با همین ارشد تبدیل هم تو صنعت کار کنم و هم نیمه وقت یه دانشگاهی تدریس کنم؟؟؟من ارشد تبدیل روزانه دانشگاه سبزوار قبول شدم

دوست دارم زودتر برم سربازی و ازدواج کنم؛احساس میکنم این بهترین راهه....

فقط میخوام اینو بدونم من با همین ارشد تبدیل اگه دنبال کار برم و تا حدودی زحمت بکشم(داخل همین ایران)،میتونم یه حقوق حداقل 1 ملیونی داشته باشم که زندگیمو با خانمم و یکی دوتا بچه بگذرونم؟فقط میخوام خیالم از بابت هزینه زندگیم حل بشه......

بعد ازدواج و کار هم اگه خواستم میتونم برای دکترا بخونم،به عبارتی زیاد از نظر تحصیلی عقب نمیمونم چون ارشد رو دارم،در واقع میتونم تو این چند سال که کار میکنم و ازدواج کردم،میتونم رزوممو بهتر کنم،و یواش یواش چند تا مقاله بدم

تا شرایطمو برای دکترا بهتر کنم.....خلاصه بگم تصمیم من همینه،خواستم با شما دوستان عزیز بیشتر مشورت کنم،ممنون میشم که منو کامل راهنمایی کنین.

karim-mech

کاربر بیش فعال
توکل بر خدا همه چیز درست میشه. ولی عمر ما قد نمیده که ببینیم.

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز

ولی این جواب من نشد

ببین بازار کار خوابیده. اگه کار پیدا کنی درامدت در حد 500-600 خواهد بود.
یا باید بری دنبال کار ازاد مثه بیزینس. یا باید بری دنبال یه رشته ی دیگه.
من تو این یه ماه با 4نفر آشنا شدم که مهندس بودن و الان دارن رشته های پزشکی و دندون پزشکی میخونن.
انتخاب با خودته.
دکترا یعنی مرگ تدریجی در جوانی

mori1365

عضو جدید
ببین بازار کار خوابیده. اگه کار پیدا کنی درامدت در حد 500-600 خواهد بود.
یا باید بری دنبال کار ازاد مثه بیزینس. یا باید بری دنبال یه رشته ی دیگه.
من تو این یه ماه با 4نفر آشنا شدم که مهندس بودن و الان دارن رشته های پزشکی و دندون پزشکی میخونن.
انتخاب با خودته.
دکترا یعنی مرگ تدریجی در جوانی
من داداشم ایران دکتری خوند اونم رشته فیزیک رشته ها علوم پایه میدونید که بسیار سخت هستند عکس قبل از ورودش به دوره دکترا رو بذارم با عکس انتهای دکتراش رو بذارم نمیشناسیش !!!!این قدر پکیده شد موهاش ریخت سنش بالا رفت بدون درامد درست حسابی ولی خدا رو شکر اخر سر حداقل از ایران رفت تا اقلا یه بهره ای از درسی که خونده ببره .دوره دکترا هم استادا تا جای ممکنه ازت سو استفاده میکنن تا جای ممکنه ازت مقاله میکشن بیرون که اسم خودشونم توش باشه تا توی دانشگاه ترفیع بگیرن خلاصه دکتری واقعا زمان بر و طولانیه و ادم پیر و داغون میشه

mahde1818

عضو جدید
من داداشم ایران دکتری خوند اونم رشته فیزیک رشته ها علوم پایه میدونید که بسیار سخت هستند عکس قبل از ورودش به دوره دکترا رو بذارم با عکس انتهای دکتراش رو بذارم نمیشناسیش !!!!این قدر پکیده شد موهاش ریخت سنش بالا رفت بدون درامد درست حسابی ولی خدا رو شکر اخر سر حداقل از ایران رفت تا اقلا یه بهره ای از درسی که خونده ببره .دوره دکترا هم استادا تا جای ممکنه ازت سو استفاده میکنن تا جای ممکنه ازت مقاله میکشن بیرون که اسم خودشونم توش باشه تا توی دانشگاه ترفیع بگیرن خلاصه دکتری واقعا زمان بر و طولانیه و ادم پیر و داغون میشه
این اتفاق وقتی می افته وقتی شما علاقه ای به رشته ای می خونید ندارید توی ایران همین اتفاق می افته دیروز با یکی از دانشجوهای کارشناسی مکانیک که جدید الورود بود صحبت می کردم می گفت رشته ام مکاترونیکه بهش گفتم خوب از مکاترونیک چیزی هم می دونی گفت نه گفتن رشته خوبیه انتخابش کردم :confused: (من با کلمه گفتن مشکل اساسی دارم اخه چرا خودمون نمیریم دنبال یه چیز و تحقیق کنیم در موردش فقط می گیم گفتن فلان رشته خوبه گفتن فلان رشته بده اخه علاقه چی میشه!)

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام به همگي.شايد منو بشناسيد.من يه كمكي ميخوام ازتون.من پارسال خيلي خيلي خوندم.اما خدا نديد و نتونستم خوب رتبه بيارم.الانم از شنبه همين هفته شروع كردم به خوندن دوباره.ولي واقعا سخته.همه رو بلدم و الان چند وقته زده به سرم و برم سربازي.به نظرتون چه كار كنم؟؟بچه هايي كه اينجا سال دومشون بود قبول شدن فقظ بگن سال دوم چه جوري خودشونو جمع و جور كردن.يعني حتي بعضي وقتا كتاب رو ميبينم مي خواد اشكم دربياد.اگه كمكم كنيد خيلي ممنونتون ميشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا