بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 92

jhangard

کاربر بیش فعال
دوستان بیاید پایین تو امضا، برید تو سایت اعتراض به کنکور ارشد امضا بزنید پس فردا کنکور ارشد هم شاید بخوایید شرکت کنید اسکیسش هیچ اعتباری بهش نیست.

Aileen_

عضو جدید
برا مشهد خیام بدون شک.

ولی تو کل ایران نگاه کنی مثلا آزاد تهران جنوب و قزوین از خیلی دولتی های شهرستان هم بهترن (اساتید+امکانات+جو و دانشجوها)
پس باید موردی و شهر به شهر بررسی بشه اما به طور کل معمولا غیرانتفاعی ها بهترن...

مرسی راهنمایی کردید

azam.mt

عضو جدید
بستگی داره کدوم آزاد و کدوم غیرانتفاعی باشه. خوراسگون برا اصفهان خوبه بعدش نجف سیتی.
من بخوام رنکینگ اصفهان بدم میگم اول دانش پژوهان بعد خوراسگان بعد سپهر بعدش نجف بعدم سایر غیرانتفاعیا

وای هرکی یه چیزی میگه!!
خبر از اشرفی ندارید؟؟
همه خیلی طرفدارش بودن قبول بشن!!

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون درباره رسام کرج چیه؟
چقدر من سوال میپرسم:redface:

mosikk

عضو جدید
راستی آزاد بهتر از غیر انتفاعیه؟؟؟:que:

ازاد شهر دیگه =حدودا 1میلیون شهریه+200-300هزار خوابگاه یا خونه+100تومن رفت و امد+400غذا و سایر متخلفات:D
ازاد شهر خودت=حدودا 1 میلیون شهریه+راحتی خونه بودن و استفاده از اوقات بیکاری(به نظر خودم);)
غیر انتفاعی شهر دیگه=حدودا 400 هزار شهریه+200-300هزار خوابگاه یا خونه+100تومن رفت و امد+400غذا و سایر متخلفات:d
غیر انتفاعی شهر خودت=حدودا 400 هزار شهریه+راحتی خونه بودن و استفاده از اوقات بیکاری(به نظر خودم);)
تقریبا میتونی از یه همچین فرمولی استفاده کنی.
البته اینا بجز کیفیت اساتید و دانشگاهاست.که تو این مورد ازاد برتره.

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه ! :w45:
تکمیل ظرفیت شرکت کنیم یعنی ورودی بهمن میشیم؟؟؟

parinush

عضو جدید
بچه ها شما همه مدرک کاردانیتون رو گرفتید؟ من هیچی ندارم ...:(

به نظر من مهم اینه که دانشجو خودش به مکانش حرمت بده! این مکان نیس که به ما حرمت میده! ما استادی داشتیم دانشگاه گیلان میرفت. دانشگاه ما هم میومد. آزاد فومن هم میرفت. از یه پسری تعریف میکرد میگفت از خیلیایی که تو یونی گیلان دیدم خیلی خیلی بهتره حتی از کسایی که تو دانشگاهای بهتر دیدم( محل تحصیل خودش)

مخصوصا تو رشته ی ما مهم اینه چقدر سواد داری. نه اینکه کجا خوندی

کی نتیجه ی درصد هامون میاد؟ خدا رو شکر این موقع دیگه استرسی نداریم!

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما همه مدرک کاردانیتون رو گرفتید؟ من هیچی ندارم ...:(

به نظر من مهم اینه که دانشجو خودش به مکانش حرمت بده! این مکان نیس که به ما حرمت میده! ما استادی داشتیم دانشگاه گیلان میرفت. دانشگاه ما هم میومد. آزاد فومن هم میرفت. از یه پسری تعریف میکرد میگفت از خیلیایی که تو یونی گیلان دیدم خیلی خیلی بهتره حتی از کسایی که تو دانشگاهای بهتر دیدم( محل تحصیل خودش)

مخصوصا تو رشته ی ما مهم اینه چقدر سواد داری. نه اینکه کجا خوندی

کی نتیجه ی درصد هامون میاد؟ خدا رو شکر این موقع دیگه استرسی نداریم!

منم مدرک ندارم..باید ریز نمره بگیری از دانشگاه.
رتبه ها و درصدهامون 25 مهر میاد

elnaz...

عضو جدید
خدائیش هم کنکور ناپیوسته مسخرست هم ارشد.... هر دو مزخرف طراحی شدن!
چرا یکی که فقط ریاضی و زبان میزنه باید قبول بشه ولی یکی که دروس تخصصی معماری رو خیلی هم خوب میزنه نباید قبول بشه؟
من برا کنکور لای هیچ منبعی رو باز نکردم دو هفتم درس نخوندم فقط از یاد داشته های کاردانی بهره بردم اما با این اوصاف رتبم زیر 100 شده مطمئنم. چون فقط ریاضی و زبان خر زدم. اونام از قبل بلد بودم. یعنی من یک ساعتم برا کنکور امسال نخوندم عجب حکایتیه....
بابا بجا اینکه قبول شدی خدارو شکر کنی. هی غر بزن :D
چرا روزانه و شبانه تهرانو نزدی بهمن که داشت!

elnaz...

عضو جدید
تهران روزانه یا شبانه جایی برای پسرا نداشت که؟
آها راست میگی. دیگه چاره ای نیس باید شرایطو بپذیری.
حالا زنگ بزن از آموزشه یه دانشگاه بپرس ببین میشه کسی ام که روزانه قبول شده تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟ من که فکر نکنم بشه.
بعضی از دوستای من که شرایطشون مثه تو بود، وارد سایت شدن ولی هیچ کد دانشگاهی رو نزدن که بتونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن. منم بهمن فارغ التحصیل میشم فقط تهرانو زدم که مردود شم و تکمیل ظرفیت شرکت کنم.

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این دقیقا سوال منم هست
مثلا تو مشهد
ازاد یا خیام ؟

یکی از اساتیدمون میگفت که آزاد مشهد تا چار پنج سال پیش اولین بود تو مشهد ولی الان به جرات میتونم بگم که خیام در استانهای خراسان جنوبی وشمالی و رضوی در معماری اولینه.

memari1900

عضو جدید
نه قبول ندارم هم خیام هم ازاد من ازاد بودم دیگه کاردانیم هم بچه هاش خوب و باشخصیتن هم استاداش فوق العاده هستن

jhangard

کاربر بیش فعال
نه قبول ندارم هم خیام هم ازاد من ازاد بودم دیگه کاردانیم هم بچه هاش خوب و باشخصیتن هم استاداش فوق العاده هستن
آره از آزاد مشهد میدونم چند نفر اپلای کردن در بلاد کفر و بورس هم گرفتن. هم برا ارشد هم دکترا. ولی اینم هست دانشجوهای ناپیوسته مشهد اولویت اول میرن شهید منتظری بعد خیام و بعد آزاد... و کیفیت دانشگاه به دانشجوهاشه نه لزوما اساتید.

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره از آزاد مشهد میدونم چند نفر اپلای کردن در بلاد کفر و بورس هم گرفتن. هم برا ارشد هم دکترا. ولی اینم هست دانشجوهای ناپیوسته مشهد اولویت اول میرن شهید منتظری بعد خیام و بعد آزاد... و کیفیت دانشگاه به دانشجوهاشه نه لزوما اساتید.

آره خب یکیش خود من .اول منتظری زو زدم بعد خیام بخاطر هزینه هاش. ولی جو دانشگاهی که تو خیام هست رو من تو دانشگاه آزاد مشهد و منتظری ندیدم. البته بیشتر اساتید معماری آزاد و خیام مشترک هستن . استادای پروازی داریم که همین الان در کنار زاها حدید و ... مشغول تدریس در مدرسه aa لندن هستن .:confused:
نمیخام الکی بین دانشگاه ها فرق بزارم همونطورکه دوستمون گفت همه تقریبن در ی سطح هستن.

jhangard

کاربر بیش فعال
آره خب یکیش خود من .اول منتظری زو زدم بعد خیام بخاطر هزینه هاش. ولی جو دانشگاهی که تو خیام هست رو من تو دانشگاه آزاد مشهد و منتظری ندیدم. البته بیشتر اساتید معماری آزاد و خیام مشترک هستن . استادای پروازی داریم که همین الان در کنار زاها حدید و ... مشغول تدریس در مدرسه aa لندن هستن .:confused:
نمیخام الکی بین دانشگاه ها فرق بزارم همونطورکه دوستمون گفت همه تقریبن در ی سطح هستن.
شما خیام هستی؟ استادتون صبح از لندن بلند میشه میاد براتون تدریس میکنه؟ ایول بابا ولی یکم باورش سخته مگه چقد شهریه میگیرن که هزینه سرسام آور بلیط چندین سفر لندن به مشهد از توش درمیاد؟

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام.... دوستان.... داشنگاه رسام کرج از کسانی که مردود و یا اصلا توی کنکور شرکت نکردن پیش ثبت نام می کنه....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عجب! تازه تو وبسایتش نوشته 20% تخفیف به جدیدالورود ها هم اهدا میشه
فک کنم نفری یه گوسفندم بر قدوم مبارک دانشجوها قربانی کنند.... بابا جون عمتون بیاید ثبت نام کنید این دانشگا دیگه به چه زبونی بگه عاخه؟ :biggrin: بدو بدو آتیش زده به مالش
ولی کیک و ساندیس هم بدن موقع ثبت نام من که دیگه حتما میرم. ;)

elnaz...

عضو جدید
یکی از اساتیدمون میگفت که آزاد مشهد تا چار پنج سال پیش اولین بود تو مشهد ولی الان به جرات میتونم بگم که خیام در استانهای خراسان جنوبی وشمالی و رضوی در معماری اولینه.
منم قبول دارم خیام بهتر از آزاده. ایلات خیام گفت تکمیل ظرفیت نمیگیره. من ورودی بهمنم چیکار کنم پس؟
از یکی شنیدم میخواد شرط معدل بگیره آره؟

بالا