[مشاوره تحصیلی کنکور ارشد عمران(سال 93)]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zack71

عضو جدید
راهنمایی میخوام

راهنمایی میخوام

سلام
من واسه کنکور پکیج پارسه رو گرفتم.کمو بیش از تحلیل و مقاومت و طراحی چند فصلشو خوندمو تستاشو زدم.میدونم کمه اما وقت زیادی ندارم کتابای دیگه رو بخرمو بخونم.گیج شدم چون هر درسیو نصفه خوندم.از طرفی درسای دانشگاهمم هست.روی چه درسایی بیشتر تمرکز کنم یا اول تمومشون کنم؟زبانمم مشکلی نداره .اصلا کسی هست یه راهنمایی کلی برای اونایی که از تابستون شروع کردن (با این وقت کممون)داشته باشه؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من واسه کنکور پکیج پارسه رو گرفتم.کمو بیش از تحلیل و مقاومت و طراحی چند فصلشو خوندمو تستاشو زدم.میدونم کمه اما وقت زیادی ندارم کتابای دیگه رو بخرمو بخونم.گیج شدم چون هر درسیو نصفه خوندم.از طرفی درسای دانشگاهمم هست.روی چه درسایی بیشتر تمرکز کنم یا اول تمومشون کنم؟زبانمم مشکلی نداره .اصلا کسی هست یه راهنمایی کلی برای اونایی که از تابستون شروع کردن (با این وقت کممون)داشته باشه؟

سلام .
اگر از تابستون شروع کردید خیلی هم وقت کمی ندارید.
من کلا با پکیج ها موافق نیستم چون این پکیج ها معمولا همه کتابهاشون خوب نیست بلکه شاید فقط چند کتابشون قابل قبول باشه. بهتر بود برای هر درس میگشتید یه منبع خوب میگرفتید .
بهر حال بهتون پیشنهاد میکنم یه برنامه برای خودتون آماده بکنبد و طبق اون برنامه همه درس ها رو با هم بخونید. این برنامه که میگم مثلا 25 درصد همه درس ها رو تا یه تاریخ بخونید. البته با تست. بعد 25 درصد بعدی و مرور 50 درصد اول.
اینطوری بهترین حالت برای خوندن هستش. اگر دانشگاه دارید یه خورده کار سخت میشه ولی برای قبولی باید حداقل روزی 7 8 ساعت مفید مطالعه داشته باشید.
اگر یه آزمون آزمایشی هم شرکت کنید که عالی میشه. برنامه مطالعه رو میتونید با آزمون های اونجا هماهنگ کنید. اینطوری هر دوره آزمون از عملکرد خودتون باخبر میشید.

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
سلام من پارسال همین موقع این سایتو سرچ کردم این کتابا بود که اولین کتابی که جلوی کتابا نوشتم بیش تر از بقیه سفارش شده بود.
مکانیک خاک وپی:ساسان امیرفشاری ,انتشارات پارسه.
ریاضیات:انتشارات پوران پزوهش(دکتر حاجی جمشیدی)
مقاومت مصالح:سری عمران-مدرسان شریف
مکانیک سیالات:راهیان ارشد-کتابای استریتر وفاکس
معادلات :نیکوکار
تحلیل سازه:کتاب صباغیان 2جلد-گاج دکتر عرفانی

farzadyar

عضو جدید
من تصميم گرفتم با توجه به كارم ارشد مهندسي عمران گرايش آب بخونم
ليسانسم مكانيك سيالات بود و الان تصميم دارم تو اين بازار مدرك پراكني يه ارشد درو كنمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif
فرقي نمي كنه ازاد دولتي غير انتفاعي يا علمي كاربردي
رو سربرگ مدرك نوشته باشه ارشد واسه من كفايت مي كنه
به نظرتون با چه رتبه اي ميشه ارشد غير انتفاعي آب قبول شد
كلاً فكر كنم بچه هاي عمران زياد دوست ندارن ارشد آب يا آب و فاضلاب بخونن ميرن سراغ سازه . درسته؟
با اين چيزهايي كه شنيدم فكر مي كنم راحت باشه قبوليش
نظر شما چيه؟
كالاً راهنمايي تون واسه بنده چيه؟
چيا رو بخونم؟ كدوم هارو حذف كنم.
از دروس رياضي بجز معادلات رو بقيش زياد حساب نمي كنم .
مقاومت مصالح و استاتيك و سيالات هم قوي هستم
به نظرتون با توجه به توضيحاتي كه دادم بقيه دروس رو چي كاركنم
تحليل سازه هم مي تونم چند تايي بزنم
اما مكانيك خاك و .......... رو اصلاً نمي دونم چي هست!!!

M Sina Asadi

عضو جدید
salam be hame . aval mazerat be khatere fingilisi type kadanam.
man emsal karshenasim tamum shod mikham arshad bedam. sale ghabl pak modarresan ro kharidam vali darsaye uni nazashtan ziad nega konam. ketabaye khubi daran . khak o moghavemat o sayalat o zaban takhassosisho taghriban hamashun alie. amma fulad beton tarrahia jaleb nistan.

mikhastam az darsadaye ghabul shodeghan tabriz o rotbashun bedunma.
ya orumie .
ya kollan darsad ha o nomreh koll ha.

kasi mitune komakam kone ?

آخرین ویرایش:

M_O_H_3_E_N

اخراجی موقت
[FONT=&quot] روش صحیح تست زدن چیست؟ [/FONT]

[FONT=&quot]در زمان تست زدن لازم است به نکات زیر توجه شود:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]۱) [/FONT][FONT=&quot]با توجه به اینکه در یک درس امتیاز و ضریبی که به یک تست ساده تعلق می گیرد به یک تست در سطح متوسط و مشکل نیز تعلق می گیرد، در نتیجه لزومی ندارد خود را در بدو امر درگیر سوالات مشکل کنیم.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]۲) [/FONT][FONT=&quot]زمانی که جهت پاسخگویی به تست تعلق می‌گیرد کاملا محدود و استاندارد می باشد.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]۳) [/FONT][FONT=&quot]هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد و اگر سوالی بدون پاسخ باشد نمره مثبت یا منفی ندارد. فرمول روبرو می تواند تاثیر نمره منفی را بخوبی نشان بدهد.[/FONT]
[FONT=&quot]۱۰۰ × [/FONT][FONT=&quot]تعداد پاسخ غلط - [/FONT][FONT=&quot]۳ ×[/FONT][FONT=&quot]تعداد پاسخ صحیح[/FONT][FONT=&quot]= نمره هر درس ×[/FONT][FONT=&quot]۳[/FONT][FONT=&quot]تعداد کل سوالات[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]۴) [/FONT][FONT=&quot]عاقلانه است که خود را درگیر سوالات مشکل نکنید به طوری که بتوانید ابتدا به سوالات ساده که صد درصد به آن یقین دارید جواب بدهید و و در مرحله بعد به سوالاتی در سطح متوسط و درمرحله آخر به سوالات مشکل پاسخ بدهید.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]۵) [/FONT][FONT=&quot]اگر سوالاتی برای شما مشکل باشد بدانید که برای دیگران نیز مشکل خواهد بود. بنابراین مضطرب نشوید.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]۶) [/FONT][FONT=&quot]بسیاری از دواطلبان در جلسه آزمون، اگر با چند سوال دشوار مواجه شوند، دستپاچه می شوند و نظم ذهنی خود را از دست می دهند و فکر می کنند که کنکور را از دست داده اند. بنابراین باحالت مضطرب حتی به سوالاتی که بلد نیستند جواب می دهند و نمره منفی می گیرند. در صورتی که حتی نفرات برتر کنکور هم قادر به پاسخگویی به تمام سوالات نخواهند بود.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]● روش تست زدن چیست؟[/FONT]
[FONT=&quot]۱) [/FONT][FONT=&quot]سوالات را به ترتیبی که در دفترچه کنکور می بینید ، پاسخ بدهید. اگر در یک درس تسلط بیشتری دارید ترتیب جواب دادن را تغییر ندهید. اما اگر نگران هستید که مثلا با پاسخ به سوالات درس خاصی زمان کافی برای پاسخگویی به سوالات درس بعدی را از دست می دهید به نکات زیر توجه نمایید:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]▪ تمام سوالات دفترچه را حداقل یک بار مطالعه کنید. کسانی که یک درس را بطور کامل کنار می گذارند خواه به این دلیل که آن درس ضریب کمتری دارد یا این که آن درس را بلد نیستند کاملا اشتباه می کنند.

[/FONT]

[FONT=&quot]▪ برخی از سوالات را بلد نیستید ولی تشخیص می دهید وقت گیر هستند، این گونه سوالات را با علامت ستاره مشخص کنید و با قاطعیت و خونسردی بطور موقت از آنها عبور کنید تا درموقع دوره دقت خود را به آنها اختصاص بدهید.

[/FONT]

[FONT=&quot]▪ ممکن است سوالاتی را اصلا بلد نباشید، این گونه سوالات را با علامت منفی مشخص کنید و فورا آنها را رها کنید.

[/FONT]

[FONT=&quot]▪ از هیج سوالی نخوانده رد نشوید زیرا ممکن است پس از چند سوال دشوار چند سوال آسان پیدا کنید.

[/FONT]

[FONT=&quot]▪ شماره تست ها را با شماره آنها در پاسخ نامه مرتب مطابقت بدهید ، اگر سوالی را اشتباهی در پاسخ نامه با شماره اشتباه علامت بزنید ممکن است که این اشتباه به ترتیب شماره تا آخر ادامه پیدا کند.

[/FONT]

[FONT=&quot]▪ پس از آن که یک بار تست های تمام دروس را مطالعه کردید به ساعت خود نگاه کنید و ببیند چقدر از کل زمان کنکور باقی مانده است.

[/FONT]

[FONT=&quot]▪ توصیه بسیار مهم : تمام صفحات دفترچه سوالات را بخوبی بررسی کنید و مراقب باشید که بعضی صفحات با بعضی سوال ها را فراموش نکنید.[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]● یک نکته بسیار مهم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] ت عدادی از داوطلبان به سوالات در دفترچه پاسخ می دهند و در پایان جواب ها را در پاسخ ها را در پاسخنامه منتقل می کنند با این کار ممکن است وقت تمام شود و فرصت انتقال را پیدا نکنند.[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]کوشیدن ، جستن و یافتن و هرگز تسلیم نشدن راز موفقیت است[/FONT] با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستای خوبم امیدوارم همه به نتیجه دلخواهتون برسید ;)

saeid sadraei

عضو جدید
روش صحیح تست زدن چیست؟

در زمان تست زدن لازم است به نکات زیر توجه شود:

۱) با توجه به اینکه در یک درس امتیاز و ضریبی که به یک تست ساده تعلق می گیرد به یک تست در سطح متوسط و مشکل نیز تعلق می گیرد، در نتیجه لزومی ندارد خود را در بدو امر درگیر سوالات مشکل کنیم.

۲) زمانی که جهت پاسخگویی به تست تعلق می‌گیرد کاملا محدود و استاندارد می باشد.
۳) هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد و اگر سوالی بدون پاسخ باشد نمره مثبت یا منفی ندارد. فرمول روبرو می تواند تاثیر نمره منفی را بخوبی نشان بدهد.
۱۰۰ × تعداد پاسخ غلط - ۳ ×تعداد پاسخ صحیح= نمره هر درس ×۳تعداد کل سوالات
۴) عاقلانه است که خود را درگیر سوالات مشکل نکنید به طوری که بتوانید ابتدا به سوالات ساده که صد درصد به آن یقین دارید جواب بدهید و و در مرحله بعد به سوالاتی در سطح متوسط و درمرحله آخر به سوالات مشکل پاسخ بدهید.

۵) اگر سوالاتی برای شما مشکل باشد بدانید که برای دیگران نیز مشکل خواهد بود. بنابراین مضطرب نشوید.

۶) بسیاری از دواطلبان در جلسه آزمون، اگر با چند سوال دشوار مواجه شوند، دستپاچه می شوند و نظم ذهنی خود را از دست می دهند و فکر می کنند که کنکور را از دست داده اند. بنابراین باحالت مضطرب حتی به سوالاتی که بلد نیستند جواب می دهند و نمره منفی می گیرند. در صورتی که حتی نفرات برتر کنکور هم قادر به پاسخگویی به تمام سوالات نخواهند بود.

● روش تست زدن چیست؟
۱) سوالات را به ترتیبی که در دفترچه کنکور می بینید ، پاسخ بدهید. اگر در یک درس تسلط بیشتری دارید ترتیب جواب دادن را تغییر ندهید. اما اگر نگران هستید که مثلا با پاسخ به سوالات درس خاصی زمان کافی برای پاسخگویی به سوالات درس بعدی را از دست می دهید به نکات زیر توجه نمایید:
▪ تمام سوالات دفترچه را حداقل یک بار مطالعه کنید. کسانی که یک درس را بطور کامل کنار می گذارند خواه به این دلیل که آن درس ضریب کمتری دارد یا این که آن درس را بلد نیستند کاملا اشتباه می کنند.

▪ برخی از سوالات را بلد نیستید ولی تشخیص می دهید وقت گیر هستند، این گونه سوالات را با علامت ستاره مشخص کنید و با قاطعیت و خونسردی بطور موقت از آنها عبور کنید تا درموقع دوره دقت خود را به آنها اختصاص بدهید.

▪ ممکن است سوالاتی را اصلا بلد نباشید، این گونه سوالات را با علامت منفی مشخص کنید و فورا آنها را رها کنید.

▪ از هیج سوالی نخوانده رد نشوید زیرا ممکن است پس از چند سوال دشوار چند سوال آسان پیدا کنید.

▪ شماره تست ها را با شماره آنها در پاسخ نامه مرتب مطابقت بدهید ، اگر سوالی را اشتباهی در پاسخ نامه با شماره اشتباه علامت بزنید ممکن است که این اشتباه به ترتیب شماره تا آخر ادامه پیدا کند.

▪ پس از آن که یک بار تست های تمام دروس را مطالعه کردید به ساعت خود نگاه کنید و ببیند چقدر از کل زمان کنکور باقی مانده است.

▪ توصیه بسیار مهم : تمام صفحات دفترچه سوالات را بخوبی بررسی کنید و مراقب باشید که بعضی صفحات با بعضی سوال ها را فراموش نکنید.

● یک نکته بسیار مهم
ت عدادی از داوطلبان به سوالات در دفترچه پاسخ می دهند و در پایان جواب ها را در پاسخ ها را در پاسخنامه منتقل می کنند با این کار ممکن است وقت تمام شود و فرصت انتقال را پیدا نکنند.

کوشیدن ، جستن و یافتن و هرگز تسلیم نشدن راز موفقیت است با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستای خوبم امیدوارم همه به نتیجه دلخواهتون برسید ;)

مرسی مهندس فوق العاده بود :smile:

"DarkThrone"

عضو جدید
درود دوستان،
يكي آشنايان آزمونهاي ارشد عمران پايه رو ثبت نام كردن و از شركت در اونها منصرف شدند.
خواستم اطلاع رساني كنم كه اگر كسي خواست ميتونه براي من پيغام بذاره تا بجاي ايشون از آزمونها استفاده كنن.
لازم به ذكره كه هزينه اي كه بابت اين آزمونها پرداخت شده 50% هزينه اي هست كه الان براي ثبت نامش بايد پرداخت كرد.
با سپاس.

mohammad.elmi

عضو جدید
باعرض سلام وخسته نباشيد
اگه كتاب زبان گاج وفول شم ميشه به25به بالا اميد واربود لغات زبان عمومي وبه حد خوبي رسوندم504واژه هم مطالعه ميكنم
به لحاظ ترازشنيدم25زبان با35يا40مقاومت برابري ميكنه اين درسته؟
شسته رفتش25درصد زبان ارزش وقت گذاشتن داره باتوجه به اينكه2تادرس بالاي50حساب كردم خاك ورياضي:)
پيشاپيش ممنون ازراهنماييتون

erfan_

عضو جدید
سلام دوستان

من دوکتاب جدید روسازی و راهسازی جدید که راهیان ارشد(امینی- پورافشار) چاپ کردرو خریدم!
بسیار خوب و مفید هست، نکات آیین نامرم آورده حجمشونم به نسبت معقول. بد نیست یه نگاه بهشون بندازین!!
تستای کنکور 92 رو کامل پوشش داده اینم لینکش

:eek:
http://www.rahian-omran.com/pdf/Solution Road Eng..pdf
http://www.rahian-omran.com/pdf/Solution Pavement.pdf

دارکوب ۸۹

عضو جدید
دوستیا من هم کار میکنم هم متاهلم . میخام ارشد شرکت کنم . برنامه ریزی کردم دیدم روزی سه ساعت بیشتر نمیتونم بخونم . خیلی کمه میدونم ولی تلاشمو میکنم اگه امسال نشد سال بعد ان شالله . فقط نمیدونم از چه کتابی شروع کنم . زبانمم خوبه .
همه درسا ضریب یک داره . بنابراین من رفتم تعداد سوالارو تو کنکور دیدم . مقاومت تحلیل زبان به ترتیب بیشترین تعداد سوالو داره . واسه همین تصمیم گرفتم از مقاومت و تحلیل شروع کنم . نمیدونم کارم درسته . لطفا راهنمایی کنین .
واسه مقاومت کتاب بیر جانستون رو میخونم و واسه تحلیل نمیدونم چی خوبه .

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستیا من هم کار میکنم هم متاهلم . میخام ارشد شرکت کنم . برنامه ریزی کردم دیدم روزی سه ساعت بیشتر نمیتونم بخونم . خیلی کمه میدونم ولی تلاشمو میکنم اگه امسال نشد سال بعد ان شالله . فقط نمیدونم از چه کتابی شروع کنم . زبانمم خوبه .
همه درسا ضریب یک داره . بنابراین من رفتم تعداد سوالارو تو کنکور دیدم . مقاومت تحلیل زبان به ترتیب بیشترین تعداد سوالو داره . واسه همین تصمیم گرفتم از مقاومت و تحلیل شروع کنم . نمیدونم کارم درسته . لطفا راهنمایی کنین .

سلام. خوبه که می خواین واسه ارشد تلاش بکنید. البته روزی 3 ساعت خیلی کمه ولی اگه خوب و مفید باشه نتیجه میگیرید. برای کتاب ها هم بگم با این سه ساعت بهتره منبع نخونید. برید سراغ کتاب های تست. اکثر بچه های عمران واسه ارشد کتاب های انتشارات سری عمران رو میخونند. میتونید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ارشد عمران هم سری بزنید. بدرود

دارکوب ۸۹

عضو جدید
سلام. خوبه که می خواین واسه ارشد تلاش بکنید. البته روزی 3 ساعت خیلی کمه ولی اگه خوب و مفید باشه نتیجه میگیرید. برای کتاب ها هم بگم با این سه ساعت بهتره منبع نخونید. برید سراغ کتاب های تست. اکثر بچه های عمران واسه ارشد کتاب های انتشارات سری عمران رو میخونند. میتونید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ارشد عمران هم سری بزنید. بدرود
کتاب های تست که میگین درس رو هم توضیح دادن ؟؟
و اینکه آیا جواب دارن که اگه به مشکل برخوردم بتونم جوابشو پیدا کنم؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب های تست که میگین درس رو هم توضیح دادن ؟؟
و اینکه آیا جواب دارن که اگه به مشکل برخوردم بتونم جوابشو پیدا کنم؟

بله. کتاب ها اولا با درس نامه و تمرین هایی که پاسخ های تشریحی خوبی هم دارند تسلط خوبی رو رو موضوع براتون ایجاد میکنند و بعد میتونید با زدن تست های تالیفی و تست های کنکور کامل خودتونو اماده کنید.

mohammad.elmi

عضو جدید
سلام.آقاكسي زبان تخصصي گاج خونده؟
تخصصي گاج فول باشي+504واژه ميشه به بالاي25 اميدواربود؟
پيشاپيش ممنونم ازراهنماييتون

sahel70

عضو جدید
با روزی سه ساعت اگه مداوم بخونی میتونی جواب بگیری
بیشترین تعداد سوالارو خاک و سیالات دارن از تخصصیا
بیرجانسون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میخوای امتحان تشریحی بدی
مقاومت فقط گاج بخون ،واقعا عالیه
خاکم گاج
تحلیل بازده کمی داره به نسبتی که براش میخونی کمتر از خاک و مقاومت میتونی نتیجه بگیری

دارکوب ۸۹

عضو جدید
با روزی سه ساعت اگه مداوم بخونی میتونی جواب بگیری
بیشترین تعداد سوالارو خاک و سیالات دارن از تخصصیا
بیرجانسون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میخوای امتحان تشریحی بدی
مقاومت فقط گاج بخون ،واقعا عالیه
خاکم گاج
تحلیل بازده کمی داره به نسبتی که براش میخونی کمتر از خاک و مقاومت میتونی نتیجه بگیری
فعلا دارم مبحث نیروهای محوری از مقاومت گاج رو میخونم . بعد میخام برم سراغ خاک و سیالات ببینم تا کجا پیش میرم .

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا دارم مبحث نیروهای محوری از مقاومت گاج رو میخونم . بعد میخام برم سراغ خاک و سیالات ببینم تا کجا پیش میرم .

یه درس یه درس نخون. بهتره همه رو با هم بخونی به موازات هم. اینطوری فراموشیش کمتره مهندس

mohammad.elmi

عضو جدید
سلام
چراهيشكي منودوست نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:
چراهيشكي جواب منونميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باباايهاالناس كسي كتاب زبان تخصصي گاج نخونده؟
ماروهم دوست داشته باشيد

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چراهيشكي منودوست نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:
چراهيشكي جواب منونميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باباايهاالناس كسي كتاب زبان تخصصي گاج نخونده؟
ماروهم دوست داشته باشيد

شما رو دوست داریم اما زبان رو دوست نداریم :D

سلام دوستان منم میخوام ارشد بهمن 92 شرکت کنم اما هیچ کاری نکردم حتی نمیدونم منابع رو از کدوم مولف ها بخونم. من هدفم مهندسی محیط زیست گرایش آب وفاضلاب یا آلودگی هوا هستش اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم. کمک فوری ی ی نیاز دارم

mortezasam

عضو جدید
فرقی نداره میتونی از پاییزم هم شروع کنی فقط یکم پشتکار میخواد اگه شاغل نباشی میتونی

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.آقاكسي زبان تخصصي گاج خونده؟
تخصصي گاج فول باشي+504واژه ميشه به بالاي25 اميدواربود؟
پيشاپيش ممنونم ازراهنماييتون

سلام خوب هستید؟
من زبان رو از سری عمران میخونم اما گاج هم فصل اولشو مطالعه کردم و به نظرم خوب و کامل اومد
فکر میکنم اگه به گاج مسلط باشید بله میتونید
با آرزوی موفقبت برای شما

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه های عمران امیدوارم خوب باشین من رشتم معماری هستش و دارم برای کنکور ارشد میخونم یه سوال داشتم ازتون :شما واسه زبان عمومی چی میخونین؟؟بچه های ما دارن 504 و ایسنشال تافل رو میخونن به نظرتون کافیه؟؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه های عمران امیدوارم خوب باشین من رشتم معماری هستش و دارم برای کنکور ارشد میخونم یه سوال داشتم ازتون :شما واسه زبان عمومی چی میخونین؟؟بچه های ما دارن 504 و ایسنشال تافل رو میخونن به نظرتون کافیه؟؟

سلام. من برای زبان عمومی کتاب سری عمران رو پیشنهاد میکنم. خیلی خوبه. میتونید صفحات اولیشو تو سایت سری دانلود کنید.

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من ترم اخرم 24 واحدم دارم همه هم درسای سنگین مثل زلزله فولاد1 و 2 بتن 2 پی و پروژه ها و ..... شاغلم هستم به نظرتو با این شرایط چه منبعی رو برای خوندن پیشنهاد میکنید

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من ترم اخرم 24 واحدم دارم همه هم درسای سنگین مثل زلزله فولاد1 و 2 بتن 2 پی و پروژه ها و ..... شاغلم هستم به نظرتو با این شرایط چه منبعی رو برای خوندن پیشنهاد میکنید

سلام. منابع یکی هستش. شما میتونید همون منابعی که معرفی شده رو خریداری بکنید. فقط کافیه در حد توان و وقتتون مطالب رو مطالعه بکنید و البته در همون حد هم نتیجه میگیرید.

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.طبق تحقیقاتی که من کردم بهترین منابع مطالعاتی به صورت زیر هستش:
-زبان عمومی از پارسه
بان تخصصی بعد از مطالعه ی کتاب سمت.برای تست کتاب 1.گاج 2. زبان تخصصی راهیان ارشد رو پیشنهاد میدم.درانتهای کتاب دوم یه سری لغات جمع آوری کرده که واقعآعالیه
-ریاضی1و2ومعادلات گاج
- خاک :گاج اصلآشک نکنید
-مقاومت:2تاکتاب خوب هستش یکی گاج و دیگری راهیان ارشدازفناپی که من گاج روخوندم
-تحلیل:از اهنگر انتشارات راهیان ارشد
-سیالات.هیدرولیک.سازه های فولاد و بتن.پی رو بدون شک سری عمران پیشنهاد میدم
برا راه ورو هم یه سری کتاب از انتشارات راهیان ارشد اومده بنام طراحی جلد3 و4 که واقعآعالیه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا