◄◄◄ تاپیک مدیریت تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی مهندسی برق ►►►

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام
در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه تایید یا عدم تایید تاپیک ، پیشنهاد و انتقاد ، می توانید آنرا اینجا مطرح بفرمایید

اطلاعیه 1 : (6 اردیبهشت 91)
به دلیل رعایت استاندارد فروم های علمی ، تعدادی زیادی از تاپیک ها از حالت مهم خارج شده و تعداد اندکی از آنها در حالت مهم باقی ماندند.
در صورت اعتراض به این اطلاعیه ، انتقاد خود را اینجا مطرح بفرمایید

:gol:

ویرایش:
هر گونه سوال در مورد تاپیک های تایید نشده و یا پاک شده و همچنین پست های پاک شده و یا ویرایش شده و اخطار و اخراج ها و سایر موارد مدیریتی صرفا در تاپیک زیر مطرح گردد:

پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

Ice Man

آخرین ویرایش توسط مدیر:

EECi

مدیر بازنشسته
اطلاعیه 2 : (8 اردیبهشت 91)
تاپیک ها مهم :
بنا به موقعیت زمانی ( مثل اعلام نتایج کنکور ) تاپیک هایی با این موضوع بنا به درخواست کاربران مهم خواهند شد
تاپیک هایی که اخیرا در انها فعالیت خوبی صورت گرفته باشد مهم خواهند شد

با تشکر

EECi

مدیر بازنشسته
اطلاعیه 3: (28اردیبهشت91)
تاپیک
راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد + ترازهای دانشگاه های دولتی

به دلیل نزدیکی به ایام انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهم شد
کاربران می توانند در این تاپیک سوالات خود را در مورد دانشگاه های مختلف و رتبه های قبولی و ... مطرح کنند و بحث نمایند
---------------
تاپیک های رفع اشکال از حالت مهم خارج شدند، ان شالله بعد انتخاب رشته ، تاپیک های رفع اشکال فعال ، مهم خواهند شد

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
به پایان آمد این دفتر ... حکایت همچنان باقی:gol:
دوستان خوبم ، من حدود 3 ماهی بود که مدیریت این زیر تالار رو در اختیار داشتم ، با کمک هم تونستیم این مکان رو تا حد توان ، ارتقا بدیم و به فعال ترین فروم کنکور ارشد در زمینه برق در کل اینترنت تبدیل کنیم...
همه این موفقیت ها بخاطر اعضای فعال ، متعهد ، تلاشگر و صادقش بوده و خواهد بود
اساتید ارجمند هم در این راه کمک زیادی کردند و در نهایت این بخش تبدیل شد به شکلی که الان می بینید

دلیل این کار : فرصت دادن به ایده های جدید ، مشغله شخصی و تحصیلی بوده

لازم می دونم از همه اعضای قدیمی که قبل از من اینجا بودند و اعضای فعلی و احتمالا اعضای اینده تشکر کنم

ان شالله مدیر بعدی راه فعلی که سعی شده بود بی طرفانه باشد ادامه خواهد داد و البته این کار بدون کمک همه اعضا امکان پذیر نخواهد بود

البته من باز هم با همراهی دوستان خوبم در اینجا به بررسی اشکالات درسی و... خواهیم پرداخت

به امید فردا هایی بهتر برای جامعه مهندسین برق و کشور عزیزمان ایران اسلامی :gol:

EECi

مدیر بازنشسته
اطلاعیه 4
با توجه به پایان دوران انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، تاپیک های مربوطه از حالت مهم خارج شدند و تاپیک های رفع اشکال درسی و منابع پیشنهادی اعضا ، برای استفاده بیشتر اعضا ، فعال شدند

لیست تاپیک های مفید اپدیت شد
[h=3]فهرست کامل از کلیه تاپیک های مهم و کابردی انجمن کنکور و تحصیات تکمیلی[/h]

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان فعال تالار تحصیلات تکمیلی

با توجه به اینکه آقا آیدین دیگه در میان ما نیستن و این تالار فعلا دستیار نداره و با توجه به تعداد بالای پست های این تالار و وقت محدود، مدیران مانند تالارهای دیگه به این تالار تسلط کافی ندارند در نتیجه از دوستان فعال در تالار این تالار خواهشمندم که اگه موردی رو مشاهده کردند با استفاده از ابزار گزارش اون مورد رو گزارش کنند و یا هرگونه پیشنهاد، انتقاد، گزارش پست و تاپیک خلاف قوانین، گزارش کاربر، پیگیری پست ها و تاپیک های پاک شده / منتقل شده / ادغام شده، پیگیری اخطارهای داده شده و... را از طریق این تاپیک و همچنین تاپیک دفتر مدیریت تالار مهندسی برق مطرح و پیگیری کنند.

اگر موردی بود که قابل بیان به صورت عمومی نبود میتونید به اینجانب و یا سرکار خانم Sh85 پیام خصوصی بدین.

با تشکر

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام
تاپیک صندلی داغ با حضور مهندس بهنصر رتبه 2 کنکور ، به حالت مهم در امده و این کار بدین دلیل صورت گرفته که محتوای تاپیک شکل بگیره
ان شالله بعد مدتی که اغلب سوالات پرسیده شد و پاسخ ها توسط مهندس بهنصر داده شد ، تاپیک از حالت مهم خارج می شود و به آرشیو صندلی های داغ اضافه خواهد شد

این بدین معنی نیست که به تاپیک های مصاحبه دیگر بی اهمیت هستیم

موفق باشید

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان فعال تالار تحصیلات تکمیلی

با توجه به اینکه آقا آیدین دیگه در میان ما نیستن و این تالار فعلا دستیار نداره و با توجه به تعداد بالای پست های این تالار و وقت محدود، مدیران مانند تالارهای دیگه به این تالار تسلط کافی ندارند در نتیجه از دوستان فعال در تالار این تالار خواهشمندم که اگه موردی رو مشاهده کردند با استفاده از ابزار گزارش اون مورد رو گزارش کنند و ...

ممنون از آیدین عزیز بابت زحمت هایی که کشید
امیدوارم موفق باشه
بابت پست احتمالا اسپم خودم، عذر می خوام از دوستان

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستان برای اینکه هیجان تالار پایین نیاد، هرگونه درخواستی که داشتین اعم از ایجاد تاپیک های جامع و... مطرح کنید تا اگه عملی بود پیاده کنیم.

همونطور که در پستهای قبل هم نوشتم هر گونه مشکل رو هم به صورت عمومی، خصوصی و یا با استفاده از گزینه گزارش به اطلاع ما برسونید.

با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام مجدد، بعضی از دوستان سوالات، انتقادات و پیشنهاداتی رو درباره تالار برق و زیرتالار تحصیلات تکمیلی از طریق پیام خصوصی مطرح کردند.

علی الخصوص برای تالار تحصیلات تکمیلی چون هنوز دستیاری برای این تالار نیست، بارها نوشتیم و گفتیم که هر گونه پیشنهاد مدیریتی، ایده و... دارین یا ایز طریق این تاپیک و یا از طریق پیام خصوصی مطرح کنید.

برای ایجاد تاپیک های جدید، ایده ها برای بهتر شدن اهداف زیر تالار، همکاری های مختلف و... میتونید از این تاپیک و از طریق پیام خصوصی به ما کمک کنید.

با تشکر

iman.63

عضو جدید
من برای ارشد 93 برق یک تاپیک مشابه اونچه برای 92 بود ساختم اما بعد از 2 روز کامل هنوز توسط مدیری دیده و تایید نشده.میخواستم لطفا دوستان مدیریت تالار ها رسیدگی کنن.که تاپیک رو بالا بیارن که شروع به کار کنه چون تاپیک مربوط به 92 از فردا دیگه اعتبارش کمتر میشه و دوره کنکور سال بعد شروع میشه.ممنون

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
من برای ارشد 93 برق یک تاپیک مشابه اونچه برای 92 بود ساختم اما بعد از 2 روز کامل هنوز توسط مدیری دیده و تایید نشده.میخواستم لطفا دوستان مدیریت تالار ها رسیدگی کنن.که تاپیک رو بالا بیارن که شروع به کار کنه چون تاپیک مربوط به 92 از فردا دیگه اعتبارش کمتر میشه و دوره کنکور سال بعد شروع میشه.ممنون
تاپیک شما و برخی دوستان دیگه دیده شده بود ولی در فکر این بودیم که تاپیک جامع تری ایجاد بشه، البته احتمال داره تاپیک 93 فعلی نیز موقتی باشه چون تقریبا بدون نظارت مونده بود که این مهم بستگی به نظر دستیار جدید داره.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام مجدد

با توجه به گستردگی تالار و نیاز مبرم تالار تحصیلات تکمیلی به نظارت بیشتر و پیوسته، یکی از اعضای فعال تالار جناب Ehi رو به عنوان دستیار تالار تحصیلات تکمیلی انتخاب کردیم.
از طرف کادر مدیریتی تالار برق برای ایشون آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم تمامی دوستان فعال در تالار تحصیلات تکمیلی نیر همکاری لازم رو با ایشون داشته باشن.

همچنین از زحمات دستیار قبلی این تالار جنابaidin-ELC نیز تشکر میکنیم که نقش زیادی در نظم فعلی تالار داشتن.

erwin88

عضو جدید
خسته نباشيد خدمت اقاي رييس اقا نمي شه تاپيك گفتگوي خودماني ٩٣رو از قفل در بيارين اخه توي تاپيك جدىده بچه مي ترسن حتي شركت كنن.مي دونم بدون قانون سنگ رو سنگ بند نمي شه اما يه جوري نباشه كه نشه حرف زد شما خودت روي اين موضوع يه نظارتي بكن در هر صورت مرسي

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خسته نباشيد خدمت اقاي رييس اقا نمي شه تاپيك گفتگوي خودماني ٩٣رو از قفل در بيارين اخه توي تاپيك جدىده بچه مي ترسن حتي شركت كنن.مي دونم بدون قانون سنگ رو سنگ بند نمي شه اما يه جوري نباشه كه نشه حرف زد شما خودت روي اين موضوع يه نظارتي بكن در هر صورت مرسي

سلام.مسئولیت تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی با بنده است زیرا مدیران بسیار پر مشغله هستند و به همین دلیل بنده را به عنوان دستیار مدیر انتخاب کردند.تنها تاپیکی که برای کنکور 93 باز خواهد ماند تاپیک فعلی خواهد بود.

erwin88

عضو جدید
همين ،اصلا از كل متني كه نوشتم اين رو خوندي آقا جان كه رييس كيه.اقايehiاگه اشتباه نكنم اسم شما احسان بايد باشه .ببين دوست عزيز من مي دونم واقعا داري از وقت و زندگيت مي زني شايد به حساب نياد ولي مي دونم خيلي كار اعصاب خورد كني نظارت كردن همين جا بهت خسته نباشي مي گم
امايه جوري نكن انگار از دنيا خبر نداري اسم فتا رو بياري بگي ip چك مي شيد خوب خيلي اصلا سمت باشگاه نميان .خدايي همين كه گفتي ipرو چك مي كني منم ترسيدم جاهاي ديگه هم رهگيريم كني كه من دوست نداشته باشم وتو هم حق اين كار رو نداري بحث فتا بماند
اين هم همين جا ختم ميكنم
والسلام عليكم رحمة الله و بركاتوا

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مجدد.یک بار برای همیشه پاسخ عزیزان را در باب تاپیک کنکور 93 خواهم داد تا برای همه داوطلبان گرامی موضوع روشن گردد
تاپیک کنکور 93 به علت پستهای هجو زیاد و اینکه شروع کننده ی آن هیچ قانونی را بر آن ضمیمه نکرده بود قفل شد و دیگر باز نخواهد شد.برخی دوستان میگویند که چرا تاپیکهای 92 و 93 که بسیار مفید بودند و بنده در آن شکی ندارم قفل شدند؟ در پاسخ عزیزان باید بگویم که این تاپیک ها اگرچه قفل هستند ولی حذف که نشده اند! اگر مفید هستند بروید و مطالب آن را بخوانید انشاالله که مفید واقع شود.
بعضی از دوستان با اکانتهای متفاوت ولی با یک لحن خاص که بنده به خوبی آنها را میشناسم میگویند ما میترسیم پست بگذاریم! دوست عزیز ترس برای چه؟ بنده در تاپیک قوانینی را گذشته ام که شما اگر آنها را زیر پا نگذارید پستتان حذف نمیشود.متاسفانه برخی از دوستان بدجور درگیر حواشی هستند و موقعی متوجه میشوند که زمان ارزشمند آنها صرف این مسائل بیهوده شده است.همچنین کسانی که چند کاربره نبوده و افراد مفیدی در جهت اهداف تالار هستند نباید باکی از پلیس فتا داشته باشند زیرا فعالیت سالمی دارند.مطمئنا افرادی که میترسند کاسه ای زیر نیم کاسه ی آنهاست.آیا اگر در کشور و شهر خود درست و مطابق قوانین زندگی کنید توسط پلیس بی دلیل دستگیر میشوید؟

بنده یک بار برای همیشه عرض میکنم که تا بنده حقیر مدیر باشم اجازه هیچگونه اسپم زدن و هجویات را در تالار تحصیلات تکمیلی نخواهم داد و این مورد مهم را قبل از مدیریت نیز به دو تن از مدیران تالار مهندسی برق عرض کرده بودم و در صورتی که آنها مخالف این امر میبودند بنده الان مدیر نبودم!مورد بعدی اینکه بنده حریص در مدیریت اینجا نبوده ام زیرا علاوه بر این باشگاه در دو وبلاگ و دو وبسایت دیگر پست مدیریتی دارم و به اندازه کافی مشغله برای خود دارم
بنابراین آّب در هاون نکوبید و وقت خود را با متشنج کردن وضع تالار بیهوده هدر ندهید زیرا بنده چماق دست شما نبوده و نخواهم بود.خوب درس بخوانید زیرا فرصت به سرعت در حال گذر است.مورد بعد خلوت بودن تالار است که به دلیل نزدیک شدن به ایام عید میباشد و امری بسیار طبیعی بوده و هر ساله برقرار است.

هر پست بیربطی بعد از این پست پاک خواهد شد.
موفق و موید باشید

elaa

عضو جدید
برقیا همه جا اینقد جدی هستن که آدم میترسه :| موارد هجو رو از کجا باید بخونیم؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام مجدد خدمت دوستان و با تبریک سال جدید خورشیدی

متاسفانه به دلیل مشغله فراوان چند ماهی هست که خیلی کم در سایت فعالیت دارم، دیگر مدیران تالار نیز همینطور درگیر مسایل مختلفی هستن.

به دلیل اهمیتی که تالار تحصیلات تکمیلی برامون داشت سعی کردیم دستیاری رو انتخاب کنیم که به تالار سر و سامونی بده که بحمدالله اونطور که مشاهده میشه صورت گرفته.

اما ذکر چند نکته رو واجب میدونم:
تاپیک گفتگوی 93 تاپیک موفقتی بود و از اول هم اعلام شده بود در نتیجه قفل شدن اون و ایجاد تاپیک جدید از برنامه های ما قبل از دستیاری آقای Ehi بود.

دوستان باید ایم مهم رو در نظر بگیرن که در تالار برق جایی برای اسپم، ایجاد روحیه، تفریح و... وجود نداره. شاید این موضوع کمی در تاپیک گفتگوی کنکور شل گرفته بشه ولی اجازه داده نمیشه که تاپیک به یه تاپیک چت و پاتوقی تبدیل بشه.

همچنین تاپیک سال 92 به دلیل سپری شدن زمانش قفل شده و همچنان در دسترس دوستان خواهد بود.

از دوستان عزیز تقاضا دارم به جای پرداختن به مسایل حاشیه ای، رقابتی و... بر روی برنامه ریزی و پیشرفت درسی تمرکز کنن، تاسفانه تعدادی از اعضا از مشغله مدیران سوء استفاده کردن و شروع به کارهایی کردن که در شان یک لیسانس مملکت نیست، خود اون اعضا میدونن در صورتی که وقت اجازه بده تالار رو در چند روز به وضع قبلی برمیگردونم، پس سعی کنیم وضع به سطحی نرسه که نیاز به ورود مدیران تالار باشه.

متاسفانه از بعضی مسایل تالار تحصیلات تکمیلی هم بی خبر موندیم که من همینجا از جناب Ehi تقاضا دارم در صورتی که مسئله مهمی اتفاق افتاد که نیاز به پیگیری از جانب مدیران و یا کاربران بود حداقل هر 1 هفته یا 10 روز یکبار (در صورت رخ دادن مسئله خاص) یه گزارش کوتاهی برای اینجانب نیز ارسال کنه.

دوستان نیز اگر چه انتقاد و پیشنهادی از تالار، مدیران تالار و یا دستیاران تالار داشتن میتونن با رعایت ادب و عرف از طریق پیام خصوصی و یا تاپیک دفتر مدیریت تالار برق که در صفحه اول تالار وجود داره با ما در میان بزارن.

موفق و موید باشید.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت کاربرای عزیز و با تبریک عید سعید فطر

دوستان فعال در تالار تکمیلی برق توجه داشته باشند که دوست عزیزمون arshad1367 به عنوان دستیار جدید تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی انتخاب شدن که انشالله که دوستان کمال همکاری رو با ایشون خواهند داشت.

امیدوارم این انتخاب تالار تحصیلات تکمیلی رو به روزهای قدیمی و اوج خودش برگردونه.

با تشکر
Ice Man

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان

متاسفانه در این چند روز مسایلی پیش اومد که ما و دوستان رو آزرده خاطر کرد، من تا الان زیاد علاقه ای نداشتم تا در کارهای مدیریتی این زیر تالار دخالت کنم و بیشتر میخواستم فردی از بین شما انتخاب بشه و به تالار نظم و ترتیب بده و خودتون زیرتالار خودتون رو بگردونید، ولی متاسفانه بعضی از دوستان باعث شدند که من از این به بعد نظر ویژه بر روی این تالار همچون تالارهای دیگه داشته باشم که مطمئنا تبعاتش اخطار ها و اخراج های بیشتر خواهد بود.

کار دستیار عزیزمون در بستن تاپیک ها اشتباه بود چون من بهش گفته بودم اگه کسی خلاف و یا توهینی کرد اسمش رو بده تا اخراج کنم ولی چون ایشون صبر و تحمل بالایی داشتن این توهین ها و... رو به جون خریدن و خودشون خواستن مسایل رو مدیریت کنن.

این پیام مد نظر بعضی دوستان باشه، انشالله در طی 1-2 روز آینده قوانین جدیدی برای این تالار وضع میشه تا از تبلیغات و تخریبات احتمالی کاسته بشه که این قوانین مطمئنا باعث میشه فضا از اون بی برنامگی و راحتی که قبلا وجود داشت دور بشه که این به نظر من هم به نفع کاربران خواهد بود و هم به نفع مدیریت و کاربران خیلی راحت تر میتونن با منابع و نظرات دیگر دوستان آشنا بشن و پای افراد سودجو تا حد زیادی از تالار بریده میشه.

همچنین بعضی از کاربران که اکثرا مولتی یوزر هستن نیز حواسشون رو جمع کنند چون بعد از این چشمم روی اونها خواهد بود. (دیگه اسم نمیبرم)

با تشکر
Ice Man

saeid dehghan67

اخراجی موقت
آقای مدیر خووووب بسیار داری جانب دارانه پست هارو پاک میکنی تو این سایت به یه موسسه مطرح توهین شده و شما ظاهرأ کاملأ بی تفاوت نشستین!!! خیلی عجیبه تمامه پست ها رو پاک کردین به جز اون توهینه زشته اون ابله رو!!!! این اگه جانب داری از کسایی که سایتو مختل میکنن نیست چیه؟؟ لطفأ به من توضیح بدین چون متاسفانه من دیگه هیچ اعتمادی به این سایت ندارم.

erwin88

عضو جدید
آقا واقعا كه از حد ديگه گذرونديد چپ و راست تاپيك ٩٣ رو قفل مي كني اصلا رشته كلام از دست همه در مي ره ما از اين تاپيك خيلي استفاده مي كنيم ولي يه كاري كرديد كه همه رو فراري مي ديدانصافا درست نيس

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
آقا واقعا كه از حد ديگه گذرونديد چپ و راست تاپيك ٩٣ رو قفل مي كني اصلا رشته كلام از دست همه در مي ره ما از اين تاپيك خيلي استفاده مي كنيم ولي يه كاري كرديد كه همه رو فراري مي ديدانصافا درست نيس
دوست عزیز این تاپیک (البته تاپیک موجود ادامه تاپیک های سال های قبل هست) 2-3 سالی بدون مشکل به کار خودش ادامه می داد، متاسفانه بعضی از دوستان که دیگه واقعا زیاد از حد کم لطفی کردن و واقعا فکر کردن تالار بدون صاحب هست باعث بسته شدن این تاپیک شدند.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز این تاپیک (البته تاپیک موجود ادامه تاپیک های سال های قبل هست) 2-3 سالی بدون مشکل به کار خودش ادامه می داد، متاسفانه بعضی از دوستان که دیگه واقعا زیاد از حد کم لطفی کردن و واقعا فکر کردن تالار بدون صاحب هست باعث بسته شدن این تاپیک شدند.

خب تکلیف چیه؟
این کار شما هم فکر نمیکنم دردی دوا کنه
با ادامه این کار احتمالا عده بیشتری از بچه های باسواد از اینجا میرن که واقعا حیفه

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با اینکه مدیر و دستیار تالار از بهترین کاربران انجمن هستن، اما اگه ایرادی نداشته باشه یه انتقاد کوچیک از این کار بکنم.:smile:
به نظر من قفل کردن (یا بخوانیم تحریم کردن) یک تاپیک نمیتونه راه حل موثری برای جلوگیری از خطاها باشه، همونطور که اگه افراد میتونن داخل تاپیکای رفع اشکال هم به تبلیغاتشون ادامه بدن.

این مساله خیلی ساده هست، توی تمام فوروم‌ها و خیلی سایتای عمومی پستای خیلی بدتر دیده میشه.
این افراد که توی اینترنت بهشون عموماً میگن ترول، یکی از اهدافشون همینه که شما تاپیک رو ببندید.
تبلیغ، فحاشی، متشنج کردن جو و ... همه از کارایی هست که ترول‌ها انجام میدن و یکی از قانون‌های اینترنت هم اینه که جواب ترول رو ندید و بدون هیچ بحثی اونها رو Ban کنید.
پیشنهاد میکنم این مقاله رو بخونید تا با اقسام ترول‌ها بیشتر آشنا بشید: http://fa.wikipedia.org/wiki/ترول_(اینترنت)
که البته میدونم مدیر فوروم پوست کلفت تر از این حرفا هستن و بیشتر از هر کس آگاه به قضایا هستن، اما گفتنش خالی از ضرر نیست.

در هر صورت پیشنهاد میکنم تاپیک رو باز کنید و نحوه manage کردن تاپیک رو عوض کنید.
خیلی از دوستان هستن که به عشق این تاپیک وارد اینترنت میشن و در این چهار ماه کنکور فقط همین تاپیک رو به عنوان مکانی برای تفریح یا گفتگو یا مشورت و ... انتخاب میکنن.
برای من که فرقی نمیکنه که باز باشه یا بسته چون هفته ای یه بار هم اینجا سر نمیزنم، اما خود من توی دو سال قبل جزء همون افراد بودم و به نظر من راه حل های بهتر هم هست.

سپاس از زحماتی که برای انجمن میکشید.:gol:

atena2

عضو جدید
تاپیک های تخصصی دیگه هستن که در مورد مسائل علمی و تخصصی صحبت میشه /اما وقتی تالار کنکور با عنوان گفتگوی خودمانی زده میشه یعنی بحث آزاد و کسی که می یاد انتظار داره در مورد تمام حواشی کنکور صحبت بشه.. کتابهای مختلف ..کلاسها.. استرس .. برنامه ریزی .. هدف .. نتیجه ......
برای من که چند سال از فارغ التحصیلیم می گذره تنها جایی که می تونم چند تا هم رشته ای پیدا کنم برای سوال همین جاست.. مطمئنا اگه سوالی در مورد کتاب یا منبعی یا حتی کلاسی داشته باشم اینجا می پرسم. الان دیگه همه اسم موسسات کنکوری رو شنیدن .. توی اکثر شهر ها هم شعبه زدن.. دیگه فکر نکنم کسی با شنیدن اسم یه کتاب یا استاد وحشت کنه.
خود من منابعم رو کاملا بر اساس همون تاپیک قفل شده انتخاب کردم وراضیم و واقعا تشکر می کنم از کسایی که به رقیباشون کتابهای خوب معرفی کردن. من خودم منابع دیگری در نظر داشتم ولی بعد که منابع جدید رو دیدم متوجه شدم چقدر کامل تر مفهومی تر و سطح بالاتر هستند. و من رو به هدفم نزدیکتر می کنند.
من چون سال دوم مطالعه ام هست کاملا کتابها رو مقایسه کردم و دیدم کتابهای معروف اون تاپیک چقدر از کتابهایی که من پارسال خوندم بهتر بودن..

نمی دونم من یه سوال در مورد یه کلاس پرسیدم که البته ثبت نام هم نکردم و تصمیم گرفتم از وقتم برای درس خوندن استفاده کنم. جزوه اش رو تو یاینترنت پیدا کردم دیدم معمولی هست و چیز خاصی نیست . و شاگردهاش خیلی زیادی بزرگش کردن.شاید سوال من هم به خیلی از این قدیمیها بر خورده!!!!!
به هر حال من هم سعی می کنم این آخرین پستم باشه و توی تالار خواننده باقی بمونم.
اما به نظرم این کار درست نیست ..اگه کسی کم می یاد و کم پست میذاره و با بقیه دوست نیست دلیل نمیشه داوطلب واقعی نباشه. شاید وقت اومدن به تالار رو نداره !!!!!
به هر حال خیلی از کسایی که علیه کتابهاشون جبهه می گیرید استاد هستن و اتفاقا بسیار نابغه و کتاب های غنی نوشتن تا زحمت ما رو کم کنند . و حتی نکات مسائل کتابهای مرجع رو هم در کتابهاشون توضیح دادن .
منظورم یه نفر نیست چندین نفر هست.

در ضمن حذف اون تاپیک نتیجه اش این شد که حواشی به تاپیک های رفع اشکال کشیده شد . یعنی یه تاپیک گفتگوی آزاد توی هر تالاری لازمه تا بحث ها ی اضافی فقط در همون تاپیک محدود بمونه
به هر حال تالار و اینتر نت یه جای عمومی هست........ اگه تحملتون نسبت به همه افراد پایینه خوب تالار رو خصوصی کنید و فقط اجازه دیدن و پست به افراد خاصی که مد نظرتون هست و درست صحبت می کنند و قوانین رو بلدند بدهید!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

aminvo

عضو جدید
با سلام خدمت مدیریت محترم
دوست عزیز قفل شدن تاپیک مشاوره منجر شده که بحث های جانبی به تاپیک های رفع اشکال کشیده بشه و حتی در اون تاپیک ها هم پست های مفید به حداقل برسه دو تا پیشنهاد و جود داره

1- یا به تعداد مدیران زیر گروه اضافه کنید تا رسیدگی به تخلفات و .... بیشتر بشه و پست های نامربوط به تاپیک ها پاک بشه.

2- تاپیک مذکور را از قفل دربیارید تا بحث ها دوباره به همون تاپیک بگرده و حداقل در تاپیک های رفع اشکال احساس راحتی داشته باشیم.

امیدوارم که یک راه حلی برای این مشکلات اخیر پیدا کنید تا جو حاکم به فروم به حالت قبل برگرده و امسال هم جز بهترین ها باشه فروم.

با سپاس فراوان.

شاید و پیروز و سربلند باشید.

بالا