بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 92

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم به نظرتون نخونم واسه سال بعد؟؟؟
نمی دونم،
ولی همین قدر رو می دونم دانشگاه صنعتی بابل تو غیر انتفاعی ها دانشگاه خوبیه!
البته اگر اهل بابل یا شهرهای اطراف باشین خوبه!
باز هم خودتون میدونین
وضعیت خانوم ها یا آقایون متفاوته

memari1900

عضو جدید
من فردوس مشهد قبول شدم الان تابران ترم 2ام بنظرتون برم اخه نزدیکتر به خونمون!:razz:مثلا میخواستم کرج قبول شم!برا همین از شهر خودم فقط خیام و فردوس زدم دانشگاهای خوبشو نزدم گفتم بزار کرج و قزوین بزنم تمام اولویتام سمت تهران و کرج زدم اخرم مشهد قبول شدم.اخه من باید نقل مکان کنم کرج:cry:

jhangard

کاربر بیش فعال
منم به همه دوستانی که قبول شدند و نشدند تبریک میگم. جایی هم خبری نیست هیچ کدوم دانشگاه ها تو این مقطع فرق ندارن چون همشون توی این مشترک هستند که چیزی به شما یاد نخواهند داد! و این کنکور هم چیزی جز انتخاب شهر تحصیل نیست.
پس اونایی که قبول نشدن اصلا ناراحت نباشید. تکمیل ظرفیتم حتما چک کنید.

memari1900

عضو جدید
ازاد هشتگرد قبول شدم مشهد فردوس البته الان کارشناسی ناپیوسته ترم 2تابران مشهدم حالا بنظرتون برم ازاد هشتگرد ؟یا فردوس مشهد؟یا دانشگاه تابران بمونم؟

elnaz...

عضو جدید
من فردوس مشهد قبول شدم الان تابران ترم 2ام بنظرتون برم اخه نزدیکتر به خونمون!:razz:مثلا میخواستم کرج قبول شم!برا همین از شهر خودم فقط خیام و فردوس زدم دانشگاهای خوبشو نزدم گفتم بزار کرج و قزوین بزنم تمام اولویتام سمت تهران و کرج زدم اخرم مشهد قبول شدم.اخه من باید نقل مکان کنم کرج:cry:
دیگه چاره ای نیس. کاش بجا فردوس، توس مشهد رو میزدی. فردوس اولین سالیه که ورودی کارشناسی معماری میگیره. دیگه سال اول مشکلاته خودشو داره

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان شهریه دانشگاه آزاد تقریبا ترمی چقدره؟

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم برو اما دوباره کنکور بده فوقش جا بهتر قبول شدی نمره هاتو تطبیق میدن

آخه اگر برم دیگه فرصتی واسه خوندن جدی نمی مونه نهایتش اینه که دوباره غیر انتفاعی قبول میشم دیگه!
نمیدونم چیکار کنم سر دوراهی موندم

memari1900

عضو جدید
memari1900 تو کجا قبول شدی؟

از من میشنوی ار الان خر بزن!!تا بهترین دانشگاه قبول شی بخدا این غیر انتفایی ها همشون بدرد نخورن باور کن من به استادام چیزی یاد میدادم.اگرم میتونی ازاد بری که واقعا بهتر از غیر انتفایی من کاردانیم ازاد مشهد بودم سواد معماریم مدیون ازادم.اما کارشناسیم که 2ترم تابرانم واقعا من به استادام چیزی یاد میدادم

elnaz...

عضو جدید
ازاد هشتگرد قبول شدم مشهد فردوس البته الان کارشناسی ناپیوسته ترم 2تابران مشهدم حالا بنظرتون برم ازاد هشتگرد ؟یا فردوس مشهد؟یا دانشگاه تابران بمونم؟
اگه واقعا میخوای نقل مکان کنی و آزاد هشتگرد بهت نزدیکه برو. وگرنه همون تابران بمون ;)

elnaz...

عضو جدید
از من میشنوی ار الان خر بزن!!تا بهترین دانشگاه قبول شی بخدا این غیر انتفایی ها همشون بدرد نخورن باور کن من به استادام چیزی یاد میدادم.اگرم میتونی ازاد بری که واقعا بهتر از غیر انتفایی من کاردانیم ازاد مشهد بودم سواد معماریم مدیون ازادم.اما کارشناسیم که 2ترم تابرانم واقعا من به استادام چیزی یاد میدادم
من شهره دیگه نمیخوام. خیام مشهد میخوام. ولی من بهمن فارغ التحصیل میشم و غیرانتفاعی های مشهد ورودی بهمن نداشت. دیگه منتظره تکمیل ظرفیت میمونم. البته اگه خیام تکمیل ظرفیت بده وگرنه خاوران

بالا