گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hbd.2006

اخراجی موقت
پیدا کردن کار پاره وقت یکم سخته قبول کن.
الانم همه جا سابقه میخوان به نظرم بهتره یه سالی با 500 تومن بگذرونی که واست سابقه کار باشه.من باشم با همون حقوق میرم بخاطر سابقه کارش

آره موافقم يه سالي ناچاري خاك بخوري هر چقدر هم قوي باشي.

بعد كارت رو غلتك مي افته.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آره موافقم يه سالي ناچاري خاك بخوري هر چقدر هم قوي باشي.

بعد كارت رو غلتك مي افته.

من حاظرم جارو بکشم واسم سابقه کار محسوب بشه .الان وضع اینطوریه.کاری ندارن چی بلدی میگن سابقه داری یا نه
اون افرادی که هم استادمون میگف با مدرک کارشناسی ارشد فک کنم سابقه کار داشتن چون الان استادمون دانشجوی سال 3 4 دکتراس.بلاخره یه 4 5 سالی گذشته

controlqueen

عضو جدید
دورود بر دوستان

میگم کسی خبر نداره ترم جدید از کی شروع میشه ؟؟
تقویم آموزشی عوض کردن احتمالا از 15 شهریور شروع میشه .
کسی خبر جدیدی نداره که این کارو میکنن یا نه ؟؟

جرا من ازاخبارشنيدم كه حتمااز18شهريوربايدشروع بشه ولي واسه دانشكاه دولتي؛آزادبعيدميدونم‏!‏

llvll.asoud

کاربر ممتاز
جرا من ازاخبارشنيدم كه حتمااز18شهريوربايدشروع بشه ولي واسه دانشكاه دولتي؛آزادبعيدميدونم‏!‏

واسه چی باید از 18ام شروع شه؟چه خبره مگه؟
ازین حرفا زیاد میزنن که زود شروع میشه ولی همیشه از هفته دوم سوم تازه بچه ها میان

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

واسه چی باید از 18ام شروع شه؟چه خبره مگه؟
ازین حرفا زیاد میزنن که زود شروع میشه ولی همیشه از هفته دوم سوم تازه بچه ها میان

تهران جنوب 4 شهریور انتخاب واحده!
ظاهرا امسال هم باید قید کنکور رو بزنیم!!:cry:

هفته اول شهریور انتخاب واحده از 15 شهریور کلاس
تقویم آموزشی عوض شده . همه ی دانشگاه ها آزاد و دولتی .

llvll.asoud

کاربر ممتاز
هفته اول شهریور انتخاب واحده از 15 شهریور کلاس
تقویم آموزشی عوض شده . همه ی دانشگاه ها آزاد و دولتی .

ما که 15 تیر انتخاب واحد میکنیم.ولی چرا آخه زود شروع میشه؟ دلیلش چیه؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که 15 تیر انتخاب واحد میکنیم.ولی چرا آخه زود شروع میشه؟ دلیلش چیه؟

والا تصمیم گرفتم به دلیل کوتاهی همیشگی ترم بهمن کمی تقویم آموزشی جا به جا بشه
ترم مهر از 15 شهریور تا 1 دی (1دی تا 20 دی امتحانت)
ترم بهمن از 1 بهمن تا 25 اسفند - از 15 فروردین تا 30 خرداد (1 تیر تا 20 تیر هم امتحانات)

گفتن برای تمام دانشگاهها و موسسات آموزش عالی

اینم تقویم آموزشی جدید دانشگاه دولتی اراک

Snap_2013.08.13_13h25m57s_001_.jpg

ghalndar

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
بنظر شما برای درس معادلات و سیگنال برای کسی که تابحال فقط اسم این دو درسو شنیده و هیچ ذهنیت نسبت به این دو درس ندارم (برای مبتدیان) چه منیعی مناسبه پیشنهاد میکنید و جزوه چه استادی خوبه (تو نت باشه برای دانلود) منابع پیشنهادی شما چیه که برای این دو درس از صفر شروع کنم؟
باتشکر

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز
بنظر شما برای درس معادلات و سیگنال برای کسی که تابحال فقط اسم این دو درسو شنیده و هیچ ذهنیت نسبت به این دو درس ندارم (برای مبتدیان) چه منیعی مناسبه پیشنهاد میکنید و جزوه چه استادی خوبه (تو نت باشه برای دانلود) منابع پیشنهادی شما چیه که برای این دو درس از صفر شروع کنم؟
باتشکر

برای سیگنال تقدسی خوبه . (منم هنوز پاس نکردم سیگنال و تقدسی گرفتم )
برای معادلات به نظر من کتاب آغاسی برای کسی که تا حالا معادلات نداشته خوبه . چون همه چیو توضیح داده

mah t

عضو جدید
دوستان کسی می دونه شهریه هر ترم شبانه دانشگاه تهران گرایش کنترل چقدره؟

hbd.2006

اخراجی موقت
مرسی. کسی رو نمی شناسم
تو نتم هرچی می گردم راجب شبانه هیچی نیست

فكر كنم شبانه هاي كل كشور بايد همه يه قيمت طبق تعرفشون بگيرن...... بازم ميتونيد از بچه هايي كه اونجا يا دانشگاه هاي شبانه ديگه ميرند حتي اگه نميشناسيد هم جلوي دانشگاه يه سلام عليك مختصري داشته باشيد و سوال كنيد :smile:;)

ghalndar

عضو جدید
تو دفترچه شماره2 قسمت سوم مال سال 92 کنکور نوشته !
از این قراره که شبانه شده نوبت دوم
الف) شرايط و ضوابط پذيرش دانشجو در رشته هاي مختلف تحصيلي دوره هاي نوبت دوم دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي :
-1 عنوان دور ههاي تحصيلي« شبانه» در كليه دانشگا هها و مؤسسات آموزش عالي، به دوره هاي تحصيلي « نوبت دوم »
تغيير يافته است.
-2 كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته (بر اساس رديف 5 كارنامه ) مي توانند رشته هاي تحصيلي نوبت دوم را نيز انتخا ب نمايند.
-3 مواد امتحاني و ضرايب دروس هر يك از رشته هاي تحصيلي دوره هاي نوبت دوم همانند مواد امتحاني و ضرايب رشته مربوط در دوره روزانه مي باشد.
-4 داوطلبان متقاضي تحصيل در رشته هاي تحصيلي دوره هاي نوبت دوم دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي ، لازم است واجد شرايط عمومي و اختصاصي
(شرايط مندرج در صفحات 1 و 2 دفترچه راهنماي شماره يك ) بوده و از لحاظ مقررا ت وظيفه عمومي منعي نداشته باشند.
-5 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي مجري دوره هاي نوبت دوم، از ارائه خوابگاه، سرويس اياب و ذهاب و مسائل رفاهي معذور مي باشند. لذا به داوطلبان
توصيه م يگردد انتخاب خود را بومي نموده و كد رشت ههاي شهر محل سكونت خود را انتخاب نمايند.
-6 دانشجويان دوره هاي نوبت دوم تابع مقررات آموزشي دانشجويان دوره روزانه خواهند بود، مگر در مواردي كه در آيين نامه طرح ايجاد دوره هاي نوبت دوم
مستثني شده است.
-7 انتقال دانشجويان دوره هاي نوبت دوم به دوره روزانه ممنوع مي باشد.
-8 مدرك فارغ التحصيلي دانشجويان دوره هاي نوبت دو م، بر اساس مصوبات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بدون ذكر كلمه « نوبت دوم »اعطاء مي شود.
-9 ساعات تشكيل كلاس هاي دوره هاي نوبت دوم با نظر دانشگاه ذيربط تعيين ميشود.
-10 كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته لازم است قبل از اقدام به انتخاب كد رشته محل هاي مورد نظر به شرايط اختصاصي دانشگاه ها و مؤسسات
آموزش عالي مندرج در صفحات 183 الي 190 اين دفترچه راهنما توجه نمايند
بعدش تو جدول نوشته
دانشگاههاي: اصفهان، تبريز، تربيت مدرس، تهران، خوارزمي، شهيد بهشتي، شيراز، صنعتي اصفهان، صنعتي اميركبير، صنعتي شريف، علم و صنعت ايران وفردوسي مشهد
برای رشته های فنی مهندسی شهریه ثابت هر نیمسال 5/000/000ریال و متغییر هر واحد1/200/000ریال وشهریه هر واحد پایان نامه اگر نظری باشه 2/000/000ریال و اگر عملی باشه3/000/000
اما برای ساير دانشگاهها و مراكز آموزش عالي دولتي
شهریه ثایت هر نیمسال4/000/000ریال وشهریه متغیر هر واحد 700/000ریال وشهریه هر واحد پایان نامه اگر نظری باشه 2/000/000ریال و اگر عملی باشد 2/500/000ریال میباشد
منظور از عملی کارگاهی و ازمایشگاهی می باشد و شهريه دروس عملي (در صورت وجود در برنامه آموزشي) يك و نيم برابر شهريه دروس نظري محاسبه مي گردد.
موفق باشد

آخرین ویرایش:

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان کسی می دونه شهریه هر ترم شبانه دانشگاه تهران گرایش کنترل چقدره؟
داخل دفترچه انتخاب رشته نوشته:

شهریه ثابت هر ترم 500 تومن و
برای هر واحد کلاس 120 تومن (اگه عملی باشه که معمولاً توی ارشد عملی نداریم میشه 180 تومن)
برای هر واحد پژوهشی پایان نامه 200 تومن
برای هر واحد آزمایشگاهی پایان نامه 300 تومن
کل دوره با هم (مینیمم) بین 6 تا 7 تومن و برای اکثر افراد بیشتر هم میشه.

این مبالغ هم برای همه رشته های مهندسی، و برای همه دانشگاهای داخل تهران و همینطور اصفهان، تبریز، شیراز و فردوسی همینه.

بقیه دانشگاها هر ترم 400 و هر واحد 80 تومن میگیرن.

mah t

عضو جدید
مرسی دوستان. ولی چرا به دانشجوهای نوبت دوم خوابگاه و... نمیدن؟ :surprised::mad:

ghalndar

عضو جدید
مرسی دوستان. ولی چرا به دانشجوهای نوبت دوم خوابگاه و... نمیدن؟ :surprised::mad:

به نوبت دومی ها چی میدن که بخوان خوابگاه بدن !از نوبت دومی ها فقط میگیرین چیزی نمیدن!! اما ارشد مگه چند روز در هفته اس که ادم بخواد بره خوابگاه همش 32 واحده !!

ghalndar

عضو جدید
باسلام مجدد
بنظر شما برای یاد گیری معادلات از پابه ی پایه کدوم کتاب بهتره؟
اقاسی ؟سیمونز؟نیکوکار؟معتقدی؟عتقدیعتقدی
ساده و روان در حد یه علوم انسانی!!!گفته باشه

llvll.asoud

کاربر ممتاز
به نوبت دومی ها چی میدن که بخوان خوابگاه بدن !از نوبت دومی ها فقط میگیرین چیزی نمیدن!! اما ارشد مگه چند روز در هفته اس که ادم بخواد بره خوابگاه همش 32 واحده !!

حتی اگه چند روز باشه اگه مسافت زیاد باشه نمیتونی برگردی خونه که.درثانی الان برو ببین برنامه های ارشد طوری برنامه ریزی میکنن که کل هفته کلاس داری.مثلا یکیشو میندازن شنبه یکیشو سه شنبه یکیشو 5شنبه

ghalndar

عضو جدید
اما در شهر ما علوم تحقیقات وچمران 5شنبه و جمعه کلاس ندارن اگر هم داشته باشه الاقلیلا
براردر من میره کرمانو میاد(ازاده ) بله خوب میشد که خوابگاه میدادن که ادم برای کارهای تحقیقاتی یا برای امتحانات خیالش راحت باشه البته در قسمت سوم دفترچه شماره دو توضیحات داده که بعضی از دانشگاه ها خوابگاه میدن البته با شرایط خاص که برای هر دانشگاه شرایطش فرق میکنه مثلا یکی برا رتبه برترها یکی برا دوترم یکی بر اساس معدل فرق دارن باهم

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
باسلام مجدد

سلام
کتاب اقاسی : خیلی ساده گفته ...ولی بیشتر فرمولی هست .....وا ینکه مثال زیاد داره ....منتها توی جلد اول که درسنامه هست تست هاش قدیمیه ....یعنی به زور برسه به 82.....برای شروع و دست گرمی خوبه

نیکو کار خیلی پایه کار کرده ...همه چیزوگفته دیگه ...... مثل کتاب درسی هست........

معتقدی که فقط تست هست .... البته جوری که میگن!

عت قدیعتقدی....نمی شناسمش!!!
:smile:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کتاب اقاسی : خیلی ساده گفته ...ولی بیشتر فرمولی هست .....وا ینکه مثال زیاد داره ....منتها توی جلد اول که درسنامه هست تست هاش قدیمیه ....یعنی به زور برسه به 82.....برای شروع و دست گرمی خوبه

نیکو کار خیلی پایه کار کرده ...همه چیزوگفته دیگه ...... مثل کتاب درسی هست........

معتقدی که فقط تست هست .... البته جوری که میگن!

عت قدیعتقدی....نمی شناسمش!!!
:smile:

نیکوکار اگه کتابش اینه اون کتاب معادلات درسیش باشه خودم میرم میکشم :biggrin:

pouyan87

عضو جدید
باسلام مجدد

من کتاب کریمی دارم خوبه اما به دوستانی که تهران هستن پیشنهاد می کنم واسه معادلات جزوی آقاسی از انتشارات نصیر بگیرن
حجم نسبتا کمی داره و خیلی خوب گفته . من شخصا زیاد دوس ندارم واسه 4تا سوال معادلات درگیر یه کتاب مثل کتاب کریمی بشم هر چند خیلیم خوبه

parviiiiizZz

عضو جدید
داخل دفترچه انتخاب رشته نوشته:

شهریه ثابت هر ترم 500 تومن و
برای هر واحد کلاس 120 تومن (اگه عملی باشه که معمولاً توی ارشد عملی نداریم میشه 180 تومن)
برای هر واحد پژوهشی پایان نامه 200 تومن
برای هر واحد آزمایشگاهی پایان نامه 300 تومن
کل دوره با هم (مینیمم) بین 6 تا 7 تومن و برای اکثر افراد بیشتر هم میشه.

این مبالغ هم برای همه رشته های مهندسی، و برای همه دانشگاهای داخل تهران و همینطور اصفهان، تبریز، شیراز و فردوسی همینه.

بقیه دانشگاها هر ترم 400 و هر واحد 80 تومن میگیرن.

سلام.
من تازه عضو این سایت شدم.امیدوارم بتونم با کمک شما دوستان و لطف این سایت قوی رتبه ی خوبی کسب کنم.
چون واقعا هزینه ی ارشد بالاست و پرداخت آن برای من سنگینه.تمامیه تلاشم رو می کنم تا روزانه قبول بشم.
از اطلاعات شمام ممنونم آقا مهران این اطلاعات باعث شد تا من تلاشم رو خیلی بیشتر کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا