مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام میشه یکی درست من رو راهنمایی کنه
می خوام ارشد امتحان بدم در ضمن اینکه اسکیس زدنم قابل تعریف نیست

کدوم از گرایش ها اسکیس نداره
و اینکه مدیریت پروژهچه دروسی داره وو ضرایب اونها چیه
ممنون میشم راهنمایم کنید
سلام دوست عزيز در مورد مديريت پروژه ميتونيد به اينجا http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/462616 سر بزنيد منابع اينجا گفته شده

rozo

عضو جدید
سلام-برای طراحی مباحثی که معرفی شده رو بخونید-همزمان سوالات سالای قبل رو طراحی کنید و تحلیلش رو توی سایت ببنید آزمون 90-89 و ..توی سایت هست-و کاراتون رو برای نقددیگران توی سایت قرار بدید بهتون قول میدم دو یا سه تا رو که انجام بدید روال کار دستتون میاد (این کار روش استفاده از مباحثو یادتون میده)
اوکی! ممنون از پاسختون.فقط دو دلم که برا نظام وقت بذارم یا نه ارشد رو بچسبم!:confused: به نظرتون روزی چند ساعت برا نظام وقت بذارم؟؟؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون درباره اینکه در طول یه هفته به صورت روزانه درسارو بخونم چیه؟؟؟مثلا من همزمان سه درس سبک شناسی پیرنیا فیزیک 2 و سازه در معماری رو میخوام بخونم یه روز کامل سبک شناسی روز بعد سازه در معماری و روز بعد فیزیک 2 و باز از اول دوباره بخونم ...اینجوری خوندن به نظرتون جوابگو هست؟کسی تا حالا امتحان کرده؟؟؟
هر روشی که تو مخیلت هست رو من امتحان کردم
چند تا کتاب رو با هم بخونی خوبه و البته مرور .............مرور.مرور.............
اینجوری خسته هم نمیشی
البته هرکسی یه جور میخونه :من خودم وقتی یه کتب رو میخونم فقط به تموم شدنش فکر میکنم و نه مبحثاش .نتیجه:کتاب رو تموم میکنی ولی وقتی میخوای مرور کنی به سرعت میگ میگ خونه رو به مقصد مغازه سر کوچتون برای خریدن یه متر طناب ترک میکنی:D

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اوکی! ممنون از پاسختون.فقط دو دلم که برا نظام وقت بذارم یا نه ارشد رو بچسبم!:confused: به نظرتون روزی چند ساعت برا نظام وقت بذارم؟؟؟

عزیزم امتجان نظام سخت نی چون open booke .منم نظارت و اجرا رو دارم....منابع رو بخر بخونم سریع highlight کن ک سر آزمون راحت به پیداش کنی

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
عزیزم امتجان نظام سخت نی چون open booke .منم نظارت و اجرا رو دارم....منابع رو بخر بخونم سریع highlight کن ک سر آزمون راحت به پیداش کنی
من یه جایی خوندم آذرماه قراره ویرایش شه مباحث (یا یه همچین چیزی) و گفته بود در این صورت امتحان نظارت از منابع جدیده! گفتم که حواس تون باشه... اگه تحقیق کردین به مطلب جدیدی رسیدین لطفا ما رم بی خبر نذارین، مرسی :smile:

shima jo0on

عضو جدید
هر روشی که تو مخیلت هست رو من امتحان کردم
چند تا کتاب رو با هم بخونی خوبه و البته مرور .............مرور.مرور.............
اینجوری خسته هم نمیشی
البته هرکسی یه جور میخونه :من خودم وقتی یه کتب رو میخونم فقط به تموم شدنش فکر میکنم و نه مبحثاش .نتیجه:کتاب رو تموم میکنی ولی وقتی میخوای مرور کنی به سرعت میگ میگ خونه رو به مقصد مغازه سر کوچتون برای خریدن یه متر طناب ترک میکنی:D

منم دقیقا همینطورم به شدت به تموم شدن کتاب فکر میکنم واسه همین فک کردم شاید بهتر باشه اینطوری بخونم تا حجم بالایی از کتاب پیش بره:D الته اینجوری خیلی خسته کنندست:redface:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میتونه کتاهایی که تازه وارد بازار شده تا این 3 4 ماه اخیر رو برام بنویسه ؟ میخوام بدم کتاب خونه بخره برام .. ...

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله

جملات انرژی بخش خاله

-انسانها باید یاد بگیرند که اشتباهات هوشمندانه قسمتی از هزینه پیشرفت است

-تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر افراد عالی است

-زمین خوردن مهم نیست دوباره برخاستن مهم است

arefeh

کاربر ممتاز
من یه جایی خوندم آذرماه قراره ویرایش شه مباحث (یا یه همچین چیزی) و گفته بود در این صورت امتحان نظارت از منابع جدیده! گفتم که حواس تون باشه... اگه تحقیق کردین به مطلب جدیدی رسیدین لطفا ما رم بی خبر نذارین، مرسی :smile:

عزیزم این بحث ک اینجا جاش نی...و دوستان امکان داره ناراحت بشن....برو بخش نظام مهندسی...بله مباحث اکثرشون داره تغییر میکنه..

منامنا

عضو جدید
بچه ها کسی نمیدونه چاپ جدید درسنامه های مرکز معماری رو چه شکلی میشه تهیه کرد؟من تو آزموناش ثبت نام کردم ولی نمیدونم درسنامه ها رو چه شکلی باید به دست بیارم

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمیدونه چاپ جدید درسنامه های مرکز معماری رو چه شکلی میشه تهیه کرد؟من تو آزموناش ثبت نام کردم ولی نمیدونم درسنامه ها رو چه شکلی باید به دست بیارم

دوست عزیز من یه بار خدمتتون عرض کردم.!!
وقتی آزمونهای مرحله ایش شروع بشه هر بار همراه با پاسخ نامه اونها یه سری درسنامه هم براتون میزارن برای دانلود.

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون درباره اینکه تاریخ بدون خلاصه نویسی بخونیم چیه مثلا با هایلایتر مهمارو علامت بزنیم که مرورهم وقت گیر نشه؟؟؟؟؟​
من امسال 52 درصد تاریخ زدم،عالی نیست،اما بدم نیست. به نظرم بدون خلاصه نویسی هم میشه،اما عکس ها و پلان ها رو دائم مرور کن، اگر می تونی فلش کارت های کوچولو درست کن و عکس ها رو ملکه ذهنت کن
البته، بعضی اطلاعات رو میتونی بنویسی، مثلا اولین ها،بزرگترین ها و... ترین ها رو میتونی یه جا جدا بنویسی ،برای یاد آوری خوبه.
ولی کلیت ها رو هایلایت کن، چون ممکنه یه موقع یه چیزی رو نبینی و تو خلاصت نیاری و از دستت بپره،اما اگر هایلایت کنی،مطالب کناری اش هم به چشم می خوره و ممکنه هایلایت هات رو اضافه کنی...:)

saghi23

عضو جدید

اگه فقط طراحی دارید مباحثی که باید بخونید برای امتحان ارشد هم خوبه بستگی به اهمیت اون داره که کدومو بیشتر بخونید من پیشنهاد میدم در ابتدا توی مواقع استراحتتون شروع کنید به طرح زدن و گشتن توی تایپیکا تا مطالب مورد نظر رو پیدا کنید بعد که روی دور افتادید شاید برای طرح یه موضوع یک یا دو روز وقت ببره با بررسی نقدش و گذاشتن توی تایپیک و ..(من بعد دانشگاه فرصتی که برم سر کار نداشتم ولی با همین روش که گفتم قبول شدم همون سال اول)

mousavi1369

عضو جدید
دوست ان من الان شروع كنم مىشه؟جه قدر بأيد باشه مطالعه هرروزم تا برسم؟ كتابا رو يكي يكي برم جلو يا همزمان ؟ كمك

zhila89

عضو جدید
دوست ان من الان شروع كنم مىشه؟جه قدر بأيد باشه مطالعه هرروزم تا برسم؟ كتابا رو يكي يكي برم جلو يا همزمان ؟ كمك
سلاااام....خوش اومدی.....اول از همه هول نکن :w16:
بعد اینکه چطور بخونی کاملا بستگی به خودت داره....به اینکه با چه روشی بهتر یاد می گیری.....شاید اگه آزمونهای یه جا رو انتخاب کنی و مطابق با سیلابس های اون پیش بری از استرست کم کنه و خیالت رو راحت کنه ...خیلی ها از الان شروع می کنن....من هم چند روز بیشتر نیست شروع کردم....پس اصلا عقب نیستی.....بهت توصیه می کنم صحبتهایی که توی این تاپیک شده رو یکبار با حوصله بخونی
موفق باشی:w17:

وضعیت
موضوع بسته شده است.