سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

به ما سوال کردن از شما نیومده یا بلد نیسید یا چیزایی رو میگید که خودمم بلدم شما چطور رشته کامپیوت خوندید پس؟:biggrin:

میخوام لپ تاپ رو با پی سی شبکه کنم
با کابل کراس همه تنظیمات رو تا جایی که راهنمای شبکه کردن هستش توی نت رفتم اما
نمیشه یه ارور میده که قبلا که روی لپ تاپ 7 نصب بود هم همین ارور رو میداد الان که 8 هست باز همین ارور رو میده روی پی سی خونه هم هفت نصب هستش
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=171628&d=1379703139&thumb=1
با این که دقیقا رعایت میکنم نسبت که کوچک و بزرگ بودن حروف اما بازم...
و اروری که میده واسه هر دو کامپیوتر که وارد پوشه شیر دیگری نمیشه اینه که دسترسی ممکن نیست با این که همه دسترسی هارو فول کنترل کردم واسه هر دو
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=171629&d=1379703331&thumb=1
حالا حد اقل این سوالم رو یه جواب درست بدید

چند صفحه قبل ازت یه سوال پرسیدم شمام اونو جواب بدید بد نیس
درضمن مهندس کامپیوتر شخصیه که میتونه مشکلاتش رو حل کنه البته نه در همه زمینه های کامپیوتر و این به این منا نیست که کسی که مهندسه بتونه درمورد مشکلی چشم بسته جوابای عالی بده. هم عملکردش با کاربر عادی فرق داره هم چیزایی که موقع کار میبینه. خیلی ناراحتی؟ یه کسی که وارده رو بیار برات شبکه کنه و هزینش رو بده
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

راهنمایی جهت برطرف کردن این ارور
با تشکر
مشاهده پیوست 171807

خب این ارور رو تاییدش که کنی تو خود سایت دانلود منیجر راهنماییت میکنه
با همه کارایی که امپرر گف بازم اتوماتیک اجرا نمیشه؟
اون کاری که من گفتم امتحان کردی؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز

به ما سوال کردن از شما نیومده یا بلد نیسید یا چیزایی رو میگید که خودمم بلدم شما چطور رشته کامپیوت خوندید پس؟:biggrin:

الآن اگر یک سوال تخصصی از مهندسی مکانیک بپرسند شما بدون معطلی جواب می دهید ؟
بالاخره دوستان کامپیوتری هم همه سوال ها را که ندیده اند . ضمن اینکه بیشتر کامپیوتر تجربی هست و خیلی مواقع برای خیلی از دوستان مشکلی بوده که برای مهندس های کامپیوتر نبوده !!!!

میخوام لپ تاپ رو با پی سی شبکه کنم
با کابل کراس همه تنظیمات رو تا جایی که راهنمای شبکه کردن هستش توی نت رفتم اما
نمیشه یه ارور میده که قبلا که روی لپ تاپ 7 نصب بود هم همین ارور رو میداد الان که 8 هست باز همین ارور رو میده روی پی سی خونه هم هفت نصب هستش
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=171628&d=1379703139&thumb=1
با این که دقیقا رعایت میکنم نسبت که کوچک و بزرگ بودن حروف اما بازم...
و اروری که میده واسه هر دو کامپیوتر که وارد پوشه شیر دیگری نمیشه اینه که دسترسی ممکن نیست با این که همه دسترسی هارو فول کنترل کردم واسه هر دو
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=171629&d=1379703331&thumb=1
حالا حد اقل این سوالم رو یه جواب درست بدید

به صورت دستی IP برای دو سیستم تعریف کردید یا نه ؟
اگر این کار را انجام نداده بودید یکبار با تنظیم دستی IP دهید . مثلا یکی را 192.168.1.10 و دیگری را 192.168.1.20 بدهید . مهم سه بخش اول ا است که شبیه هم باشند تا در یک رنج قرار گیرند . با اینکار و کابلی که وصل کردید بایستی مشکلتان رفع شود .
بررسی کنید و نتیجه را بنویسید تا در صورت نیاز بنده یا دوستان دیگر بیشتر کمکتان کنند .
با تشکر - سیستم 32

SuPpOrTeR

عضو جدید

masoodxl

عضو جدید
سلام
در این مرحله از نصب باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ویندوزم سون هست
.
دیگه جلوتر نمیره!!!!!!!!!!!!!

Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

masoodxl

عضو جدید
نیاز نبود جستجوی پیشرفته رو باز کنی !

همون کادر سمت چپ جستجو سرچ میکردی توی صفحه دوم بود !

در هر حال خدمت شما

http://soft98.ir/software/flash-tools/29-adobe-flash-player_download.html

http://soft98.ir/software/flash-tools/106-adobe-shockwave-player.html

Untitled.jpg
سلام
وقتی میخوام Adobe.Flash.Player.11.8.800.168.Windows رو نصب کنم،این حالت میشه و دیگه تکان نمیخوره!!!
راه حلتون؟؟؟مرسی

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
مشاهده پیوست 171857
سلام
وقتی میخوام Adobe.Flash.Player.11.8.800.168.Windows رو نصب کنم،این حالت میشه و دیگه تکان نمیخوره!!!
راه حلتون؟؟؟مرسی

سلام
خوبی مسعود/
قرار نبود اذیتمون کنی دیگه :)
نصب شده دیگه.پنجره رو ببند ولش کن چیکارش داری دیگه

masoodxl

عضو جدید
سلام
وقتی لپ تاپ رو روشن میزارم و دست به هیچی نمیزنم
صفحه خاموش میشه ولی فن کار میکنه!!!
در این موقع هر کاری که میکنم و هر کلیدی رو که فشار میدم
صفحه روشن نمیشه!!!
حتی دکمه پاور رو هم فشار میدم
باید چکار کنم که دیگه این مورد صورت نگیره؟؟؟با سپاس

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
وقتی لپ تاپ رو روشن میزارم و دست به هیچی نمیزنم
صفحه خاموش میشه ولی فن کار میکنه!!!
در این موقع هر کاری که میکنم و هر کلیدی رو که فشار میدم
صفحه روشن نمیشه!!!
حتی دکمه پاور رو هم فشار میدم
باید چکار کنم که دیگه این مورد صورت نگیره؟؟؟با سپاس

یکی از کلیدهای کیبرد رو بزنی درست میشه(روشن میشه)...فکر کنم اگر با پاور خاموش کنی اینطوری نمیشه...رو لپ تاپ من اینطوریه (وایو)

it_solver

عضو جدید
توی تنظیمات پاور چک کنید شاید تنظیم کردید که پس از مدت زمانی مانیتور خاموش بشه.
اگه حتی با پاور هم تغییری ایجاد نمیشه پس هر بار چطوری دوباره روشنش میکنید؟ نکنه کابل رو از برق میکشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضاکلاته

عضو جدید
ویدئو پلیر nero و power dvd
تو km هم با کلید های ترکیبی shift و + سرعت زیاد وبا shift و - سرعت کم میشه[/QUOTE]

روKMPLAYER دستورشمارواجراکردم فقط صدا سرعت پیداکرد تصویر فرقی نکرد امادرNERO هیچ گزینه ای برای این کارپیدانکردم .GH.JPG
خدمتتان عرض کنم هدف من اینه که فیلم رو سریع ببینم وبدونم کجای فیلم دارای صحنه های مبتذله واونهارو حذف کنم.

masoodxl

عضو جدید
توی تنظیمات پاور چک کنید شاید تنظیم کردید که پس از مدت زمانی مانیتور خاموش بشه.
اگه حتی با پاور هم تغییری ایجاد نمیشه پس هر بار چطوری دوباره روشنش میکنید؟ نکنه کابل رو از برق میکشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باطری داره خوب

Hst_cs

عضو جدید
سلام
من جدیدا کیبوردم رو عوض کردم و الان که میخوام ویندوزم رو عوض کنم وقتی ریستارت میکنم و و تنظیمات Advanced Bios .. رو انجام میدم بعد اون یه صفحهمشکی میاد که میگه یه کلیدی رو فشار بدید که من اینکارو میکنم ولی متاسفانه کیبوردم اصلا تو این مرحله کار نمیکنه و در نتیجه بعد اون ویندوزم میاد بالا..
حالا بنظرتون چرا اینجوری میشه ؟ مشکلش چیه؟
من بارها ویندوز رو عوض کردم و مشکلی نداشتم ولی الان که کیبوردم رو عوض کردم اینجوری شده!
( البته کیبورد جدیدم کاملا سالمه و کار میکنه فقط تو اون مرحله انگار اثری نداره)

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان لپ تاپم حدود یک ساعت که باهاش کار میکنم
پیغام میده که شارژ باطریش داره تموم میشه!!!علت چیه؟؟؟مرسی

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من جدیدا کیبوردم رو عوض کردم و الان که میخوام ویندوزم رو عوض کنم وقتی ریستارت میکنم و و تنظیمات Advanced Bios .. رو انجام میدم بعد اون یه صفحهمشکی میاد که میگه یه کلیدی رو فشار بدید که من اینکارو میکنم ولی متاسفانه کیبوردم اصلا تو این مرحله کار نمیکنه و در نتیجه بعد اون ویندوزم میاد بالا..
حالا بنظرتون چرا اینجوری میشه ؟ مشکلش چیه؟
من بارها ویندوز رو عوض کردم و مشکلی نداشتم ولی الان که کیبوردم رو عوض کردم اینجوری شده!
( البته کیبورد جدیدم کاملا سالمه و کار میکنه فقط تو اون مرحله انگار اثری نداره)

با سلام
دوست عزیز
در تنظیمات بایوس به دنبال گزینه Support USB Keyboard بگردید و آن را به وضعیت Enable قرار دهید .
با تشکر - سیستم 32

nnadaff

عضو جدید
بازیابی تصاویر حذف شده

بازیابی تصاویر حذف شده

با سلا
من در یک دو سال پیش چند تا عکس داشتم که به جهت اینک سیستمم ویروسی شده بود و میخواستم ویندوز رو عوض کنم اون عکسها رو ریختم داخل یک سی دی ، حالا که میخوام اونها رو بازیابی کنم چه از روی هارد و چه سی دی نمیشود . حالا میگیم در هارد ممکن روی اونها اطلاعات ذخیره شده و دیگر بازیابی نمیشن رو ی سی دی چی؟از چند تا نرم افزار بازیابی هم استفاد ه کردم ولی بی فایده بوده مثل iso buster , card recovery , cd roller و ...
لطفا اگر پیشنهاد بهتری دارید کمکم کنید.
ممنون

SuPpOrTeR

عضو جدید
با سلا
من در یک دو سال پیش چند تا عکس داشتم که به جهت اینک سیستمم ویروسی شده بود و میخواستم ویندوز رو عوض کنم اون عکسها رو ریختم داخل یک سی دی ، حالا که میخوام اونها رو بازیابی کنم چه از روی هارد و چه سی دی نمیشود . حالا میگیم در هارد ممکن روی اونها اطلاعات ذخیره شده و دیگر بازیابی نمیشن رو ی سی دی چی؟از چند تا نرم افزار بازیابی هم استفاد ه کردم ولی بی فایده بوده مثل iso buster , card recovery , cd roller و ...
لطفا اگر پیشنهاد بهتری دارید کمکم کنید.
ممنون
سلام
ممکنه اون وقت که عکسا رو کپی میکردید ویروسی بوده باشن و فایل های خراب کپی شده باشه !

الان رو سی دی عکسا رو نمیتونین ببینین ؟ حجمش کم و زیاد نیست ؟ بیشتر اطلاعات بدید !

Hst_cs

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز
در تنظیمات بایوس به دنبال گزینه Support USB Keyboard بگردید و آن را به وضعیت Enable قرار دهید .
با تشکر - سیستم 32

مرسی دوست گرامی
تنظیماتی که گفتید رو انجام دادم و بالاخره ویندوزم رو عوض کردم.
ممنون از راهنمایی شما :gol:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من نمیدونم چرا امروز ویندوزم همش در حاله دانلود آپدیتشه:|
ویندوزم 7 هست...
کل سرعت نت ام رو گرفته و حجمم رو داره میخوره و هی هم برمیگرده از اول دانلود میکنه یعنی مثلا تا 40% میره بعد دوباره برمیگرده اول!!!
چه جوری غیر فعالش کنم؟
اینم عکس:

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام
من نمیدونم چرا امروز ویندوزم همش در حاله دانلود آپدیتشه:|
ویندوزم 7 هست...
کل سرعت نت ام رو گرفته و حجمم رو داره میخوره و هی هم برمیگرده از اول دانلود میکنه یعنی مثلا تا 40% میره بعد دوباره برمیگرده اول!!!
چه جوری غیر فعالش کنم؟
اینم عکس:

داخل استارت عبارت windows update رو سرچ کنید !
بازش کنید و از قسمت change setting تنظیمات رو روی never تنظیم کنید !
وقتی هم خواستید ویندوز رو آپدیت کنید از اپدیت های افلاین استفاده کنید !
موفق باشید!

SEMINAR

کاربر فعال
به EMPEROR@
شما همراه نود سکوریتی از چه مکملی استفاده میکنید؟ ایا استفاده از مکمل همراهش ضروری هست؟ آموزش استفاده از مکمل ها رو هم بفرمایید
با تشکر

SuPpOrTeR

عضو جدید
به EMPEROR@
شما همراه نود سکوریتی از چه مکملی استفاده میکنید؟ ایا استفاده از مکمل همراهش ضروری هست؟ آموزش استفاده از مکمل ها رو هم بفرمایید
با تشکر
استفاده از مکمل ها در کنار اکثر پک های امنیتی باشه بهتره ، بهترین مکمل هم مالوربایت هست و اموزش خاصی نداره ، نصب و آپدیت کنید خودکار انجام وظیفه میکنه .

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
استفاده از مکمل ها در کنار اکثر پک های امنیتی باشه بهتره ، بهترین مکمل هم مالوربایت هست و اموزش خاصی نداره ، نصب و آپدیت کنید خودکار انجام وظیفه میکنه .
مکمل کراتین و پروتئین و کربوهیدرات و گینر هم استفاده میکنی؟:)
usb disk security هم نصب کنی عالی میشه

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

ویدئو پلیر nero و power dvd
تو km هم با کلید های ترکیبی shift و + سرعت زیاد وبا shift و - سرعت کم میشه

روKMPLAYER دستورشمارواجراکردم فقط صدا سرعت پیداکرد تصویر فرقی نکرد امادرNERO هیچ گزینه ای برای این کارپیدانکردم .مشاهده پیوست 171872
خدمتتان عرض کنم هدف من اینه که فیلم رو سریع ببینم وبدونم کجای فیلم دارای صحنه های مبتذله واونهارو حذف کنم.[/QUOTE]

من خودم تست کردم رو km جواب داد!
نروی شما ورژن 12 به بعده که پلیرش شده kwik media player من پلیر ورژن 7 رو عرض کردم که اسکین اصلیش یه دکمه مخصوص کم و زیاد کردن سرعت داشت. حتما این ورژن هم داره ولی باهاش کار نکردم. ایشالا فردا میگردم ببینم چیزی دسگیرم میشه

بالا