کتب و جزوات مرجع مخابرات

Aros.kabir

عضو جدید
سلام به همه دوستان

از دوستان عزیز مخابراتی درخواست می کنم تا تو این تاپیک تمامی مرجع های مخابراتی را معرفی کنن تا عزیزان بتونن استفاده کنن ...

من هم خودم سرچ می کنم و می ذارم

ولی فعلاً برای شروع یه لینک مرجع فارسی بتونید دانلود بدید خیلی خوب می شه

چون بیشتر منابع انگلیسی هستند ...

موفق باشید

parsa_2

عضو جدید
:gol:با عرض سلام خدمت تمام دوستان

ممکنه که در زمینه ادامه تحصیل در این رشته و کتابهای مرجع اون با دوستام (ترجیحا" خصوصی) یه مشورت کوچولو داشته باشم:que:

Aros.kabir

عضو جدید
:gol:با عرض سلام خدمت تمام دوستان

ممکنه که در زمینه ادامه تحصیل در این رشته و کتابهای مرجع اون با دوستام (ترجیحا" خصوصی) یه مشورت کوچولو داشته باشم:que:

سلام دوست خوبم

چی می خوای بدونی ... ؟؟؟ اینکه چطور می تونی بیای تو مخابرات ... ؟؟؟<

اول از خودت یه بیوگرافی بده که چه مقطعی هستی ... چه رشته ای می خونی که مثلاً می خوای تغییر رشته بدی و ... اصلاً چیزی از مخابرات می دونی یا فقط چیزی شنیدی می خوای بیای

برای اومدن به رشته مخابرات راههای زیادی وجود داره ... می تونی بری مخابرات محلتون بگی من رفتم مخابرات ...:biggrin: ( شوخی )

میتونی از فنی اکترونیک یا الکتروتکنیک وارد بشی ... می تونی از ریاضی وارد بشی مخابرات رو بزنی ... اگه می خوای تغییر رشته بده با توجه به مقطعی که هستی باید کنکور همون مقطع رو بدی و راههای دیگه

البته این مژده رو بهت بدم که مخابرات جزوه اولین رشته های سخت موجود در دانشگاه هستش که باید محاسباتت رو ببری در حد لالیگا یا حداقل بوندس لیگا :D:surprised:
کتاب هم باید بگی تو چه سطحی می خوای و برای چه کاری ... ؟

aminvo

عضو جدید
سلام دوستان
من دارم در زمینه مدولاسیون های نوری تحقیق می کنم و می خواستم که اگر مرجعی دارین چه e-book باشه و چه کتاب که برم تهیه کنم.
سپاس

shahinmusic

عضو جدید
فوق العاده جمله قشنگ در حد لالیگا "زندگی قانون باورها، لیاقت هاو عملکردهاست"
عالییییییییییی

a_zamanikia

عضو جدید
باسلام
لطف کنید اگر مقاله یا کتابی به زبان فارسی یا انگلیسی در زمینهmarketing mobile در شبکه gsm دارید برایم ارسال نمایید

ninasjon

عضو جدید
سلام دوستان گرامی فکر میکنم از این سایت بتونید منابع مناسب خودتون رو پیدا کنید. دانشجوی ایرانی

[h=1]مخابرات دیجیتال[/h][h=1]شبکه های نسل آینده (NGN)[/h][h=1]سیستم های مخابرات نوری[/h][h=1]سیستم های مخابرات ماهواره‌ای[/h][h=1]سیستم های مخابرات سیار[/h][h=1]میدان ها و امواج[/h][h=1]آنتن و انواع آن[/h][h=1]پردازش دیجیتالی سیگنال ها[/h]و باقی مطالب که میتونین به راحتی از دسته بندی عالی اون پیدا کنید

amirfaryad

عضو جدید
به این سایت سر بزنید عالیه کلاسای دانشگاه شریف به صورت فیلم.......................
www.maktabkhooneh.org