مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینقد گفتن نانو حجیمه و سخته کلا بیخیالش شده بودم تا اینکه به توصیه یکی از بچه ها کتابشو دیدم و متوجه شدم چقدر جذاب و روونه
کل مباحث معماریشو تو سه چهار روز میشه خوند.........
اگه مثل من قبل رعب و وحشت داشتین ازش:cry: این نوید رو میدم که راحت میشه خوندش

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چاپ اولش غلط زیاد داره ولی اگه چاپ جدیدترش رو پیدا نکردی و مجبور به خرید قبلی شدی نگراننباش بهم پیام بده تا فایل اصلاحیه که خود استاد برامون میل کرده رو برات بفرستم ...
ماها بیشرمون همین غلطه رو داریم. میشه اصلاحیه رو بذارین واسمون؟

منامنا

عضو جدید
دوستان کسی هست که منو راهنمایی بکنه؟ این درسنامه های مرکز معماری رو چه شکلی میشه تهیش کرد؟ منشی نمایندگی شهر ما خیلی گیج میزنه هیچ چیم نمیدونه منم گیج کرده

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست که منو راهنمایی بکنه؟ این درسنامه های مرکز معماری رو چه شکلی میشه تهیش کرد؟ منشی نمایندگی شهر ما خیلی گیج میزنه هیچ چیم نمیدونه منم گیج کرده

درسنامه ها که اکثرش تو همین سایت بچه ها گذاشتن
جدیدا خم آزمونای مرحله ای که شروع میشه با پاسخنامه میزارن تو سایت مرکز

منامنا

عضو جدید
درسنامه ها که اکثرش تو همین سایت بچه ها گذاشتن
جدیدا خم آزمونای مرحله ای که شروع میشه با پاسخنامه میزارن تو سایت مرکز
نه مهندس جان منظورم تموم جزوه هاست اونم چاپ جدیدشون وگرنه خودمم آزموناشو شرکت کردم حالا کسی میدونه چه شکلی میتونم این درسنامه های مرکز رو تهیشون کنم؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان این کتاب‌ آقای فاطمی جامعه؟ منظورم اینه همه مباحث و کتابای پروفسور(؟) گلابچی رو تو بخش فن پوشش میده؟
از نظر من اگه سرعتت تو خوندن بالاست اول خیلی سریع کتابهای خود گلابی رو بخون..بعد...اگه یه زمان 8 ساعته بزاری فکر کنم بتونی تو 20 روز همه کتابهای اصلیشو بخونی

shima jo0on

عضو جدید
بچه ها نظرتون درباره اینکه در طول یه هفته به صورت روزانه درسارو بخونم چیه؟؟؟مثلا من همزمان سه درس سبک شناسی پیرنیا فیزیک 2 و سازه در معماری رو میخوام بخونم یه روز کامل سبک شناسی روز بعد سازه در معماری و روز بعد فیزیک 2 و باز از اول دوباره بخونم ...اینجوری خوندن به نظرتون جوابگو هست؟کسی تا حالا امتحان کرده؟؟؟

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
از نظر من اگه سرعتت تو خوندن بالاست اول خیلی سریع کتابهای خود گلابی رو بخون..بعد...اگه یه زمان 8 ساعته بزاری فکر کنم بتونی تو 20 روز همه کتابهای اصلیشو بخونی

البته تسلط رو یه کتاب خیلی بهتر از تسلط نصفه به 10 15 تا کتابه! مطمئنا خوندن و تسلط 100 درصدی به همشون خیلی سخته

arefeh

کاربر ممتاز
درسته ولی دوران جمعبندی رو چیکار کنم؟!
من اینکارو میکنم(البته شاید نتونم امسال برا کنکور بخونم)اما:
دارم کتابهاشو میخونم و همزمان مهمهاشوم highlight میکنم بعد برمگیردم همونهارو همراه عکس گذری میخونم(البته من خودم مجدد اونهارو از تو کتاب به صورت خلاصه رو برگه می نویسم...موقع جمع بندی اون خلاصه یا highlight ها به همراه همون جزواتی ک بچه ها میزارند کافیه برای خوندن...
ابن نظر منه...

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون درباره اینکه در طول یه هفته به صورت روزانه درسارو بخونم چیه؟؟؟مثلا من همزمان سه درس سبک شناسی پیرنیا فیزیک 2 و سازه در معماری رو میخوام بخونم یه روز کامل سبک شناسی روز بعد سازه در معماری و روز بعد فیزیک 2 و باز از اول دوباره بخونم ...اینجوری خوندن به نظرتون جوابگو هست؟کسی تا حالا امتحان کرده؟؟؟

من خودم تا یه کتابی رو تموم نکنم نمیتونم یکی دیگه شروع کنم(اما منظورم کتبیه ک برای اولین باره دارم میخونم و خلاصه نویسی هم ازش ندارم و همینطور وقتی شروع کردم به خوندن به اون کتاب علاقه پیدا کردم و ذهنم درگیر تموم کردن اون بوده...و اینو میدونم تا وقتی اونو تموم نکنم یا به جایی ک مدنظرمه نرسوندم کتاب دیگه ای رو شروع نمیکنم...)
مثلا طراحی لرزه ای دارم میخونم ...واسه آزمون اول مرکز باید فصل 7 رو میخوندم... اما ترجیح دادم از اول بخونم....

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله

جملات انرژی بخش خاله

-گستاخ بودن آسان است. به تلاش نیازی ندارد و نشانه ضعف و ناامنی است. مهربانی بیانگر تأدیب نفس و عزت نفسی عظیم است. مهربان بودن در هنگام برخورد با افراد گستاخ آسان نیست. مهربانی خصیصه کسی است که کارهای فکری مثبت زیادی انجام داده و به بینش عمیقی از خود فهمی و عقل دست یافته است. مهربانی نشانه قدرت است نه ضعف.

-مهم نیست چقدر امکانات داربد اگر ندانید چگونه از آنها استفاده کنیدهیچگاه کافی نخواهند بود

-زندگی مرا بارها درهم کوبیده چیزهایی دیده ام که هرگز نمیخواهم دوباره ببینم اما از یک مسئله مطمئنم..هرگز روی زمین نخواهم ماند همیشه بلند خواهم شد و هرگز هرگز هرگز تسلیم نخواهم شد

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان یک سال از مدرک لیسانسم می گذرد بنظر شما چطوری و از کجا برنامه ریزی برای کنکور ارشد 93 داشته باشم

مشاوره ایوان خانه یا مرکز+استفاده از رتبه برتر هار سال گذشته

و یه پیشنهاد از من :
بار خودتونو تو آزمون تئوری ببندید به امید موفقیت در اسکیس نباشید هرچقدر رتبه بهتری تو تئوری بیارید کارتون تو مرحله دوم راحتتره

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان یک سال از مدرک لیسانسم می گذرد بنظر شما چطوری و از کجا برنامه ریزی برای کنکور ارشد 93 داشته باشم
سلام دوست عزیز. خوش اومدین به جمع ما. باید با توجه به گرایشتون منابع مهم و خلاصه رو انتخاب کنین و سریع شورو کنین به خوندن. آزمون هم حتماً ثبت نام کنین. این تاپیک رو هم اگه تونستین بخونین. مطالب مفید زیاد داره. به تصمیم گیریتون کمک میکنه. اما یه کم زیاده. فعلاً کتابای مهمی که باید 100% خونده بشه رو به نظر من شورو کنین تا برین جلوتر و دستتون بیاد که چیکار کنین. مثل سبک شناسی و معماری غرب قبادیان و جهان زارعی و زبان رستمی....

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم ولی من منظورم اینا نبود :crying2: یه چیزی تو مایه های فلش کارت که هر فلش یه عکس و زمینه تصویر هم مشکی با زیر نویس هر عکس که توضیحات مختصری رو داده :crying:

پیداش کردم :w42: اینم لینکش به نظر من واقعا عالیه :w14: http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=5857231&viewfull=1#post5857231

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

عزیزم این ها همونایی که برات گذاشتم که :D یه نفر دیگه دوباره آپلود کرده بود, مرسی که گفتی;)

rozo

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
من بعد از 2 ماه برگشتم به جمعتون
میخوام شروع کنم و به روزاس اوجم برسم و خودمو برسونم به روزی 13 ساعت خوندن!!!
فقط 1-2 تا مشکلی هست:
1-کسی هست که بخواد آزمون نظام هم شرکت کنه؟من طراحی شرکت کردم، نمیدونم میرسم همزمان با ارشد یا نه؟؟؟
2-میتونین درباره نحوه تمرین برا آزمون طراحی کمکم کنین؟؟؟

saghi23

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
من بعد از 2 ماه برگشتم به جمعتون
میخوام شروع کنم و به روزاس اوجم برسم و خودمو برسونم به روزی 13 ساعت خوندن!!!
فقط 1-2 تا مشکلی هست:
1-کسی هست که بخواد آزمون نظام هم شرکت کنه؟من طراحی شرکت کردم، نمیدونم میرسم همزمان با ارشد یا نه؟؟؟
2-میتونین درباره نحوه تمرین برا آزمون طراحی کمکم کنین؟؟؟

سلام-برای طراحی مباحثی که معرفی شده رو بخونید-همزمان سوالات سالای قبل رو طراحی کنید و تحلیلش رو توی سایت ببنید آزمون 90-89 و ..توی سایت هست-و کاراتون رو برای نقددیگران توی سایت قرار بدید بهتون قول میدم دو یا سه تا رو که انجام بدید روال کار دستتون میاد (این کار روش استفاده از مباحثو یادتون میده)

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خی جزوه بود به اسم اموزش نمودار سایکومتریک؟؟کسی داره بزاره اینجا یا ادرسشو بگه دقیقا کجا بود که دان کنم؟؟ممنون میشم

مزیدی

عضو جدید
سلام میشه یکی درست من رو راهنمایی کنه
می خوام ارشد امتحان بدم در ضمن اینکه اسکیس زدنم قابل تعریف نیست

کدوم از گرایش ها اسکیس نداره
و اینکه مدیریت پروژهچه دروسی داره وو ضرایب اونها چیه
ممنون میشم راهنمایم کنید

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی جزوه مهندس شریفی مال عناصر رو نداره؟لینکش حذف شده.
عناصر پارسه خوبه؟ممنون میشم واسه عناصر یه منبع خوب بهم معرفی کنین.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
خی جزوه بود به اسم اموزش نمودار سایکومتریک؟؟کسی داره بزاره اینجا یا ادرسشو بگه دقیقا کجا بود که دان کنم؟؟ممنون میشم
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=5976278&viewfull=1#post5976278

وضعیت
موضوع بسته شده است.