گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معماری

ehsankakhki

عضو جدید
سلامم عزیزم.مرسی بابت راهنماییت:gol:
واسه درس روستا باس بریم روستا؟:surprised:

سلام .:gol:خوبه پس یکمی استرسم کم شد
هرکتابوجزوه ای تو سایت بوددرمورد این درسادانلودکردم دارم میخونم

بابا تو دیگه کی هستی من از الان دلم برا تابستون وتعطیلیا تنگ شده
تو داری جزوه میخونی دمت گرم یکمم برا من بخون:biggrin:

DDDIQ

مدیر ارشد
یک درخواست دوستانه

یک درخواست دوستانه

سلام بچه ها
یه پیشنهاد و یا بهتر بگم یه خواهش دوستانه داشتم :D

* ابتدا از فعالیت و زحمات همه شما دوستان خوبم در تالار ممنونم , و ممنونم اگر در افزایش غنای مطالب که مطمئنن مورد استفاده شما هم خواهد بود کمک بفرمائید و مطالبی که فکر میکنین به درد دوستان میخوره و در تالار نیامده رو در تالار به اشتراک بگذارید , سپاسگزارم

___

*مساله دوم در رابطه با تشکر و امتیازدهی به پست های مفید دوستانمون هست ؛ همه روزه در قسمت های مختلف تالارمون مطالب مفید زیادی ارسال میشه که مطمئنن مورد استفاده و کاربرد ما هم قرار خواهند گرفت , که برای دلگرم کردن این دوستان میشه هم از تشکر استفاده کرد و هم از سیستم امتیازدهی , حتما تا به حال متوجه شدین برای استفاده از امتیاز مثل تشکر محدودیت وجود داره ! که هر از حدود 24 ساعت امتیازاتتون فعال میشه !
میخواستم اگر دیدین پستی واقعا مفید هست در تالارمون ابتدا از سیستم امتیاز دهی استفاده کنید ! و بعد از تشکراتتون برای دلگرم کردن بیشتر دوستانمون که کمک وفعالیت میکنن در تالار

راهنمای سیستم امتیاز دهی

سپاسگزارم :gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
یک درخواست دوستانه

یک درخواست دوستانه

سلام بچه ها
یه پیشنهاد و یا بهتر بگم یه خواهش دوستانه داشتم :D

* ابتدا از فعالیت و زحمات همه شما دوستان خوبم در تالار ممنونم , و ممنونم اگر در افزایش غنای مطالب که مطمئنن مورد استفاده شما هم خواهد بود کمک بفرمائید و مطالبی که فکر میکنین به درد دوستان میخوره و در تالار نیامده رو در تالار به اشتراک بگذارید , سپاسگزارم

___

*مساله دوم در رابطه با تشکر و امتیازدهی به پست های مفید دوستانمون هست ؛ همه روزه در قسمت های مختلف تالارمون مطالب مفید زیادی ارسال میشه که مطمئنن مورد استفاده و کاربرد ما هم قرار خواهند گرفت , که برای دلگرم کردن این دوستان میشه هم از تشکر استفاده کرد و هم از سیستم امتیازدهی , حتما تا به حال متوجه شدین برای استفاده از امتیاز مثل تشکر محدودیت وجود داره ! که هر از حدود 24 ساعت امتیازاتتون فعال میشه !
میخواستم اگر دیدین پستی واقعا مفید هست در تالارمون ابتدا از سیستم امتیاز دهی استفاده کنید ! و بعد از تشکراتتون برای دلگرم کردن بیشتر دوستانمون که کمک وفعالیت میکنن در تالار

راهنمای سیستم امتیاز دهی

سپاسگزارم :gol:

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااام

خوبید؟
چه خبر؟
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااام

خوبید؟
چه خبر؟
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممممم بهار بانو آبجی جونم خوبی خودت چه خبر؟اونجا چی کار می کنی؟:surprised::biggrin:

سلام برفرزانه جونم

مرسی گلی خوبم.تو خوبی؟
ابجی

این کانسپت جدیدمه واسه طرح خونه...دارم امتحان میکنم ببینم میشه توش زندگی کرد ایا؟
:D

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممممم بهار بانو آبجی جونم خوبی خودت چه خبر؟اونجا چی کار می کنی؟:surprised::biggrin:

سلام برفرزانه جونم

مرسی گلی خوبم.تو خوبی؟
ابجی

این کانسپت جدیدمه واسه طرح خونه...دارم امتحان میکنم ببینم میشه توش زندگی کرد ایا؟
:D

Eastern Lady*

عضو جدید

نمیخونم فول تایمم:D

باس واسه هفته بعد4نمونه ویلای خارجی و 2نمونه ویلای داخلی روبررسی کنم.پلان نمابرش پرسپکتیوریز فضاها نقاط قوتو ضعفونام معمار...
و1خونه ویلایی ک از نزدیک قراره ببینمشووازش عکس بگیرموباکاربراومعمارش مصاحبه کنموهمه موارد بالاروتوش ببرسی کنم.
1پاورپوینت با موضوع اقلیم گرمومرطوب آماده کنم
1پاورپوینت باموضوع نقدوتجزیه 1ساختمون بتنی...
شیتای روستاو...:w22:

وای خدا چقدسرم شلوغه
:cry:

آیا کســـــــی هست مرایاری کند؟بچه ها؟:)

Eastern Lady*

عضو جدید

باس واسه هفته بعد4نمونه ویلای خارجی و 2نمونه ویلای داخلی روبررسی کنم.پلان نمابرش پرسپکتیوریز فضاها نقاط قوتو ضعفونام معمار...
و1خونه ویلایی ک از نزدیک قراره ببینمشووازش عکس بگیرموباکاربراومعمارش مصاحبه کنموهمه موارد بالاروتوش ببرسی کنم.

وای خدا چقدسرم شلوغه

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وای خدا چقدسرم شلوغه

سلام دوست عزیز
من اطلاعات مفیدی درباره اقلیم گرم و مرطوب و ساختمان بتنی دارم
اگراحتیاجی به این اطلاعات دارین می تونم براتون بفرستم
و اگر کمک دیگه ایی از من بر میاد خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وای خدا چقدسرم شلوغه

سلام دوست عزیز
من اطلاعات مفیدی درباره اقلیم گرم و مرطوب و ساختمان بتنی دارم
اگراحتیاجی به این اطلاعات دارین می تونم براتون بفرستم
و اگر کمک دیگه ایی از من بر میاد خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من کاردانی به کارشناسی شبانه همدان و یکی از دوستانم شبانه اردکان قبول شده
اطلاعاتی در مورد این دانشگاه ها می خواستم
و می خواستم بدونم آزاد قائم شهر بهتره یا این دانشگاه ها؟
ممنون میشم راهنمایم کنید

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من کاردانی به کارشناسی شبانه همدان و یکی از دوستانم شبانه اردکان قبول شده
اطلاعاتی در مورد این دانشگاه ها می خواستم
و می خواستم بدونم آزاد قائم شهر بهتره یا این دانشگاه ها؟
ممنون میشم راهنمایم کنید

aziarchitect

عضو جدید
آسمان امشب بحالم گریه کن..روح تبدار مرا پاشویه کن!
امشب هوا بارونیه..رفتم رو تراس..دستامو زیر بارون گرفتم.احساس میکردم بارونم دیگه خیسم نمیکنه!!
امشب حالم اصلا خوب نیس.احساس میکنم خونمون 4دیواریه که هیچ ستونی نداره.دلم میلرزه!!اما از سردی هوا نیس.
نمیدونم چرا اینجام و اینا رو اینجا مینویسم اما میدونم که باید مینوشتم داش تو قلبم انقلابی میشد...داشتم همه ی دلتنگیهامو بالا میاوردم.دلم بهونه ی دیدنشو کرده!کاش بود مثه همیشه منو بغل میکرد نمیذاشت گریه کنم..دردش بجونم.رفته که آقا دکترشه!قربون چشای خشکلش برم که رفتنی پراشک شد اما صورتشو برگردوند تا نبینم!
خدایا داداش یکی یدونمو به تو سپردم.امانتی من باشه..نذار قلب مهربونشو بشکنن.نذار اونم مثه من که سر1سال فهمیدم باید با آدما مثه خودشون رفتار کرد بفهمه که بخاطرخوب بودنش چقد تقاص پس بده.قربون مهربونیاش برم خدا حیفه نذار قلبش از سنگ بشه!!خدایا نگو از چشام به دلم راهیه آچرا هرچی از چشام اشک میریزه دلم پر میشه؟؟
خدا یه امشبو به دلداریم بیا!!!!!!!

آخرین ویرایش:

aziarchitect

عضو جدید
آسمان امشب بحالم گریه کن..روح تبدار مرا پاشویه کن!
امشب هوا بارونیه..رفتم رو تراس..دستامو زیر بارون گرفتم.احساس میکردم بارونم دیگه خیسم نمیکنه!!
امشب حالم اصلا خوب نیس.احساس میکنم خونمون 4دیواریه که هیچ ستونی نداره.دلم میلرزه!!اما از سردی هوا نیس.
نمیدونم چرا اینجام و اینا رو اینجا مینویسم اما میدونم که باید مینوشتم داش تو قلبم انقلابی میشد...داشتم همه ی دلتنگیهامو بالا میاوردم.دلم بهونه ی دیدنشو کرده!کاش بود مثه همیشه منو بغل میکرد نمیذاشت گریه کنم..دردش بجونم.رفته که آقا دکترشه!قربون چشای خشکلش برم که رفتنی پراشک شد اما صورتشو برگردوند تا نبینم!
خدایا داداش یکی یدونمو به تو سپردم.امانتی من باشه..نذار قلب مهربونشو بشکنن.نذار اونم مثه من که سر1سال فهمیدم باید با آدما مثه خودشون رفتار کرد بفهمه که بخاطرخوب بودنش چقد تقاص پس بده.قربون مهربونیاش برم خدا حیفه نذار قلبش از سنگ بشه!!خدایا نگو از چشام به دلم راهیه آچرا هرچی از چشام اشک میریزه دلم پر میشه؟؟
خدا یه امشبو به دلداریم بیا!!!!!!!

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
غمگینی آدم هایی که دوستشان دارم،غمگینم میکند...

گاهی دلم میخواهد با انگشتم گوشه لبشان را بالا بگیرم

شاید خنده یادشان بیاید..

اینکه کاری از دستم بر نمی آید..

اینکه زورم به دنیا نمیرسد ...

تلخ است...

خیلی تلخ...:w05:

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
غمگینی آدم هایی که دوستشان دارم،غمگینم میکند...

گاهی دلم میخواهد با انگشتم گوشه لبشان را بالا بگیرم

شاید خنده یادشان بیاید..

اینکه کاری از دستم بر نمی آید..

اینکه زورم به دنیا نمیرسد ...

تلخ است...

خیلی تلخ...:w05:

بالا