مهریه سلاح دختران.سلاح پسران چیه؟کدام قوی تره؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جانت بی بلا ، شما پرسیدی آقایون چیکار کنن ، منم گفتم شوما بگو مشکلت چیه تا ما بگیم چیکار کنی، میخوای توپو بندازی تو زمین ما :D
بنده تو جامعه نیستم ، فقط شما تک و تنها تو جامعه زندگی میکنی.
شما حرفتو عوض نکن ، حرف شما این بود که مهریه پوله زوره!!
خب مهر نکن برادر من!!!!
پسر بیچاره شکر پنیر خورده خوشش اومده ، هرکه طوطی خواهد جور هندوستان کشد.
با دقت بخون عزیز دل .من گفتم حقه و حلاله و خدا گفته.ولی نگفته میلیاردی باشه و اگه دیدی شوهرت بسازه و مشکلی نداره بری مهرتو بزاری اجرا و بیچارش کنی
پس همون صحبت مزایدس دیگه
شما یه تابلو بزن سر در خونه بگو به بیشترین مبلغ واگذار میشود.پسر شکر پنیر بخوره عاشق همچین موجودی بشه

Milad.dhg

عضو جدید
بله.. خونواده ها هم سخت گیرن.. میفهمم چی میگین.. والله من که تک نیستم سختگیری میکنن.. چه برسه به تک فرزندا..:(

J.AVID

عضو جدید
حلاله اقا حقشه:biggrin:
همه حرف منم همینه که با این رقما باعث جدایی 2 نفر نشن(در صورتی که تمام مسائل دیگشون حل شده باشه)

با ایشون بودم.
ولی 700 800 تا واقعا حقشه.
می خوای پدرش بگه بیا دخترم رایگان مال تو هر وقت هم ازش زده شدی از حق طلاقت استفاده کن.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله.. خونواده ها هم سخت گیرن.. میفهمم چی میگین.. والله من که تک نیستم سختگیری میکنن.. چه برسه به تک فرزندا..:(
متاسفانه الان خانواده ها بیشترین سهم در این انتظارات زیاد از حد رو دارن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با ایشون بودم.
ولی 700 800 تا واقعا حقشه.
می خوای پدرش بگه بیا دخترم رایگان مال تو هر وقت هم ازش زده شدی از حق طلاقت استفاده کن.
معیارتون برای حق و باطل چیه؟
معیار من انصافه
اگه انتظار داری واسه دخترت 4 میلیارد مهر کنن باید واسه پسرت هم بزور 4 میلیارد مهر عروست کنی.حالا میکنی؟یا اونجا معبارات عوض میشه؟

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
با دقت بخون عزیز دل .من گفتم حقه و حلاله و خدا گفته.ولی نگفته میلیاردی باشه و اگه دیدی شوهرت بسازه و مشکلی نداره بری مهرتو بزاری اجرا و بیچارش کنی
پس همون صحبت مزایدس دیگه
شما یه تابلو بزن سر در خونه بگو به بیشترین مبلغ واگذار میشود.پسر شکر پنیر بخوره عاشق همچین موجودی بشه

کسی که میلیاردی مهر میکنه ، حتمن داره که بده ، اگه زنشم رفت مهرشو اجرا گذاشت براش مهم نباشه و به قول شما بیچاره نشه، هرکسی باید پاشو به اندازه گلیمش دراز کنه!
کافر همه را به کیش خود پندارد ،ظاهرا به نظر شما مزایدس!
شما هم یه تابلو بزن سر در خونه روش بنویس به پایین ترین قیمت واگذار میشود!
پسر گدا باید از خانواده گدا زن بگیره و پسر ثروتمند از خانواده ثروتمند!

J.AVID

عضو جدید
معیارتون برای حق و باطل چیه؟
معیار من انصافه
اگه انتظار داری واسه دخترت 4 میلیارد مهر کنن باید واسه پسرت هم بزور 4 میلیارد مهر عروست کنی.حالا میکنی؟یا اونجا معبارات عوض میشه؟

مثل اینکه پست منو نخونی همینطور داری حرف خودتو میزنی؟!
مهر عروس هم باید متناسب باشه نه 4 میلیارد همون 700 800 تا فعلا.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی که میلیاردی مهر میکنه ، حتمن داره که بده ، اگه زنشم رفت مهرشو اجرا گذاشت براش مهم نباشه و به قول شما بیچاره نشه، هرکسی باید پاشو به اندازه گلیمش دراز کنه!
کافر همه را به کیش خود پندارد ،ظاهرا به نظر شما مزایدس!
شما هم یه تابلو بزن سر در خونه روش بنویس به پایین ترین قیمت واگذار میشود!
پسر گدا باید از خانواده گدا زن بگیره و پسر ثروتمند از خانواده ثروتمند!
من میزنم به انسان ترین دختر میدم عزیزم
شما پول رو بار الاق هم که بکنید میشه پولدار ولی انسانیت یه چیز دیگست
شما گدایی یا ثروتمند فرقی نداره ولی هر چی هستی انسان باش عزیزکم

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثل اینکه پست منو نخونی همینطور داری حرف خودتو میزنی؟!
مهر عروس هم می کنیم.
باریکلا
ولی اشتباه میکنید.
مهر کم بکن ولی زندگیت هر چی بود بریز به پاش
چون کسی که مهرش کمه مشخصه دل به پولت نبسته

J.AVID

عضو جدید
باریکلا
ولی اشتباه میکنید.

برای این خانواده هم پول دار گفتم که داماد 10 میلیارد پشتوانه مالی داره حالا بیاد 700 میلیون بده به زن عقدیش زمین میچسبه به آسمون یا از ثروتش کم میشه؟؟!!

J.AVID

عضو جدید
باریکلا
ولی اشتباه میکنید.

آقا جون به عنوان توصیه اگه برای زن آیندت مهر زیاد ببندی به عقاید خودت خیانت کامل کردی پس این کارو نکن حتی اگه قبولت نکنن.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
من میزنم به انسان ترین دختر میدم عزیزم
شما پول رو بار الاق هم که بکنید میشه پولدار ولی انسانیت یه چیز دیگست
شما گدایی یا ثروتمند فرقی نداره ولی هر چی هستی انسان باش عزیزکم

اگه انسان ترین پیدا کردی حتمن همین کارو بکن گلم.
والا ما که الاغ پولدار ندیدیم البته ما تو جامعه نیستیم فقط شما هستی شاید تو جامعه ی شما باشه!! درضمن کسی که پولشو بار الاغ میکنه حتمن خودشم الاغه دیگه!
انسانیت رو که همه دارن بستگی به درجش داررره!
شما نمیخواد درس اخلاق به ما بدی ، شما اگه بیل زنی برو باقچه خودتو بیل بزن :D

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
خانم sahara2 شما که دم از مهریه 4 میلیاردی میزنید ، بهتره یه مشاوره 100 هزارتومنی هم برید!

مردها به اندازه کافی سلاح دارن قانون همه سلاح هارو به مرد ها داده ... یه مهریه فقط برا خانوم ها مونده که اونم 80درصد نمیگیرن
مهریه اگه ملک باشه بهتره تا پولی که هیچوقت بهت نرسه
واقعا بعضی ها چه فکری میکنن؟ حق طلاق که با مردهاست...میتونن زن هم بگیرن هر موقع دلشون خواست!
هر موقع که دلشون خواست میتونن با یه بهانه ی واهی برن زنشونو طلاق بدن... بعد انتظار هم دارن که مهریه پایین مهر کنن خانوما!!!!
خو اینطوری که با کوچکترین نارضایتی میتونن با یه حرکت مهرشو میدن(درصورت کم بودن) بعد میرن یه زن جوونتر میکنن!!

نکته همین جاست وقتی طرفین قبل از ازدواج رفت وآمدی ندارند 100% هم صداقتی دیده نمی شه

imahadi

عضو جدید
دخترا هیچ سلاحی ندارن قانون خیلی وقته که خلع سلاحشون کرده..............ولی سلاح پسرا خیانته تا پول دار میشن میرن یه زن دوم اختیار میکنن:cool:

اکثرا همینی هستین که توصیف کردم اگرم این طور عمل نکردین به خاطر منافع شخصی خودتونه نه احترام به همسرتون

اعتقاد !!!!!!!!!!پسرای ایرانی!!!!!!!!!!!!!عمرا هزار سال

با هیچ کدوم ولی از مردم شنیدم ....................جمع نبستم

منطق مامان من وکیل هست باور کنین خیلی پرونده های نادری هست که زن مقصر باشه همش مردها مقصرن نه همه مردها جمع نمی بندم ولی اشکال از مرد هم باشه باور کنین زن ها با چنگ ودندان سعی میکنن زندگیشون رو حفظ کنن ولی در صورت اجبار راضی به طلاق میشن

اطراقمان را بهتر ببینیم
با چشمانی بازتر...

جدي سلاح پسرا چيه؟!

من ي خواستگار دارم كه شش ماهه تلفني باهم در ارتباطيم (البته خانواده ها در جريانن) ايشون منو خيلي دوستم داره ولي بابام براش شرط گذاشته كه بايد يكي از املاكش رو به اسمم بزنه ولي چون ايشون قبلا زن داشته و زنش ميخواسته دارايي ايشون رو بالا بكشه ترس داره و اين كارو نميكنه و ميگه برام يه زمين ميگيره ولي حدوداي يه قيمتي كه خودش مشخص ميكنه و بابام هم اينو قبول نداره، الان مونديم چيكار كنيم، دلش هم پيشم گيره و بابام هم از حرفش كوتاه نمياد، شما راه حلي پيشنهاد دارين برام بگين؟

هم من و هم اين آقا قصدمون زندگيه و توي اين مدت ايشون رو شناختم و ميدونم مرد زندگيه و ايده آل. ايشون هم همينو ميگن كه ممكنه بعد از يه مدت زندگي بخواي ازم طلاق بگيري اونوقت تكليف اموال من كه به نامت كردم چي ميشه؟! ولي بابام حرفش و خواستش عوض نميشه خيلي باهاش صحبت كردم.

خوب ايشون هم نميگه كه نميدم قبول كرده تا سقف صد ميليون يه زمين به اسمم بكنه و بعد هم خودش بسازدش و گفته كه بعد از ساختن هم ميتونم اجاره ش بدم. ولي املاكي كه بابام ميگه به نامم بزنه قيمتشون زيادتر از اين مبلغه و ايشون هم راضي نميشه به زيادتر از اين مبلغ. ايشون قدرم رو ميدونه ولي خوب بخاطر زن اولشون خيلي ميترسه از اين كار...

اين قضيه ي داستان طولاني داره كه كوتاه توضيح ميدم: يه آپارتمان يك ميلياردي رو به اسم زنش كرده بوده و مهريه ش هم 200 تا سكه بوده كه خانومه فكر ميكرده با طلاق گرفتن هم به آپارتمانه ميرسه و هم به 200 تا سكه و ميره براي خودش زندگي ميكنه ولي ايشون چون ازش وكالت داشته بعد از طلاق تونسته آپارتمان رو به اسم خودش برگردونه و فقط 200 تا سكه رو بده