مهریه سلاح دختران.سلاح پسران چیه؟کدام قوی تره؟

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما بگو اقایون چیکار کنن؟
مهریه که به زور میگیرن ازشون فردا هم که خانما راه کاسبیو یاد گرفتن.مردا چه گناهی کردن ؟
شما نگران همون سکه هایی باش که قسطی ازت بگیرن

از این خبرها نیست مهریه دیگه مثل قبل نیست هر چهار ماه یه سکه تازه زندان هم لغو شده...............اگه به اسمت چیزی نباشه چیزی گیر خانم نمیاد ..............مهریه قبلا مهریه بود الان یه چیز تشریفاتی هست ............مردا بلدن چه جوری برن رواعصاب تا خانم ها مهرشون رو حلال کنن امیدوارم تاقیامت حرومشون باشه

sahara2

کاربر فعال
قبول دارم که ترسیده ولی بازم دلیل نمیشه.
به فرض خدای نکرده یه روز بخوای به هر علتی طلاق بگیری می خواد مهریه ات رو نده؟؟؟
املاکی که پدرتون می خواد مبلغش حدود چقدره؟

ايشون كه قبول داره همون اول يه زمين به اسمم بخره

بيشتر از 3- 4 ميليارده قيمتاشون

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

مقداري از سؤالاتت رو توي پستاي قبلي جواب دادم. علت جدايي هم اختلاف نظر و اختلاف فرهنگ و نقشه اي بوده كه خانومه واسه ايشون كشيده. مطمئنم ايشون خيلي دوستم داره و اين نوع دوست داشتن حتي براي خودش هم عجيبه البته براي خودم نه :دي

زنش مجهول المكانه حتي وكيلش هم آدرس و شماره تلفني ازش نداره مهريه رو كه به اجرا گذاشته رفته زير زمين انگار

ايشون بهم گفته هر موقع بچه دار شديم تمام اموالشو ميزنه به اسم بچه ي خودمون چون از زن سابق و بچه ش بيزاره.

مشكلمون دقيقا همينه بابا راضي نميشه

به پدرتون حق بدین دخترشو از سر راه که نیاورده حق داره نگرانت باشه ولی باهاش منطقی حرف بزن بهش بگو بابا جون این ازدواج نیست میشه معامله یعنی چی که اموال گران به اسمت کنه!!!بیچاره اون آقا چه طور بهتون اعتماد کنه اخه تقصیری هم نداره به همون زمین بسنده کنین با پدرتون هم منطقی بحرفین

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئن هستم خواهر نداری اینطور راحت یک طرفه میری.
نه عزیزم 4 تا هم دارم
که 2 تا شون ازدواج کردن
تنها چیزی هم که برای ما مهم نبود مادیات بود.فقط و فقط انسانیت بود
چون الان بعد از گذشت چند سال اینقدر دارن که زبانرد فامیل شدن.خدا به نیتت کار داره
اگه ئاسه مال و اموال پسر بیچاره دندون تیز کنی خدا همه چی بهت میده بجز همونی که دنبالش بودی

من میگم اگه من انتظار دارم مردم دخترشونو به من بدن نه به مال و اموالم خودمم باید همین کارو کنم

J.AVID

عضو جدید
ايشون كه قبول داره همون اول يه زمين به اسمم بخره

بيشتر از 3- 4 ميليارده قيمتاشون

این مبلغ به هر حال خیلی زیاده اون بنده خدا هم نموتونه تا این حد ریسک بکنه ولی بنظر من تا حد 300 400 میلیون اگه اولش به نامتون کنه خوبه و همچنین تعدادی سکه.

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به خودتون زمان بدید!!! به قسمت که اعتقاد دارید.تقدیر آنچه که باید بکندمیکند.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا شما دارید مامان خودتونو به همه جامعه ربط میدین
من میگم همون اندازه که مرد خیانت کار هست زن خیانت کار هم هست(مردا که با زن هایی از یه سیاره دیگه مرتکب گناه نمیشن)

من بحثی ندارم خانم شما تمام حرفاتون درسته و کلا مردا خطا کارن.

آخه مامان من تو جامعه هست :mad:من اینو نگفتم.............مگه زن های که با این مردها هستن شوهر دارن !!!!!!!!!!!!خیلی کم هستن زن هایی که به شوهرشون خیانت میکنن .................من نگفتم زن ها فرشته ان داره آمپرم میره بالا ............یکی بزن زیر گوشت تامن راحت بشم:D

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
خوب شما بگو اقایون چیکار کنن؟
مهریه که به زور میگیرن ازشون فردا هم که خانما راه کاسبیو یاد گرفتن.مردا چه گناهی کردن ؟
شما نگران همون سکه هایی باش که قسطی ازت بگیرن

شما بگو مشکلت چیه تا ما بگیم چیکار کنی!
مهریه به زور میگیرن :D این دیگه جک بود ، مهریه به قدری حلاله که میتونی باهاش بری حج واجب
خدا به آدم عقل داده ، مگه مجبوری بری با کسی ازدواج کنی که 2 تا شوهر کرده؟!!
در ضمن پرداخت مهریه هم به معنای طلاق دادن نیست، بعضیا هستن به زنشون مهریه میدن ولی طلاقش نمیدن ، در عوض زندگی اون زن بنده خدا رو سیاه میکنن!!

J.AVID

عضو جدید
نه عزیزم 4 تا هم دارم
که 2 تا شون ازدواج کردن
تنها چیزی هم که برای ما مهم نبود مادیات بود.فقط و فقط انسانیت بود
چون الان بعد از گذشت چند سال اینقدر دارن که زبانرد فامیل شدن.خدا به نیتت کار داره
اگه ئاسه مال و اموال پسر بیچاره دندون تیز کنی خدا همه چی بهت میده بجز همونی که دنبالش بودی

من میگم اگه من انتظار دارم مردم دخترشونو به من بدن نه به مال و اموالم خودمم باید همین کارو کنم

آقا جون مجبورت نکردن مهر کنی خوب همون اول بگو من 10 تا سکه می تونم بدم وسلام قبول کرد که کرد نکرد هم خداحافظ. مجبوری خودتو مدیون یک نفر دیگه کنی. وقتی مهر می کنی باید از همون اولش هدفت دادنش باشه چون مدیونی نه اینکه بخوای بعدا زیرآبی بری.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از این خبرها نیست مهریه دیگه مثل قبل نیست هر چهار ماه یه سکه تازه زندان هم لغو شده...............اگه به اسمت چیزی نباشه چیزی گیر خانم نمیاد ..............مهریه قبلا مهریه بود الان یه چیز تشریفاتی هست ............مردا بلدن چه جوری برن رواعصاب تا خانم ها مهرشون رو حلال کنن امیدوارم تاقیامت حرومشون باشه
شما اصلا متوجه حرف من نیستید
خانم مهریه حلاله حرف خداست قبول.ولی خدا گفته به زور بگیری؟ خدا گفته میلیلردی باشه؟
حرف من اینه که حالا که دخترا مهریه رو پشتوانه میدونن خودشون چه پشتوانه ای میدن که پسرو بیچاره نکنن؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه مامان من تو جامعه هست :mad:من اینو نگفتم.............مگه زن های که با این مردها هستن شوهر دارن !!!!!!!!!!!!خیلی کم هستن زن هایی که به شوهرشون خیانت میکنن .................من نگفتم زن ها فرشته ان داره آمپرم میره بالا ............یکی بزن زیر گوشت تامن راحت بشم:D
خوب ما هم تو جامعه ایم مگه از پشت کوه اومدیم.گفتم که حق با شماست و فقط شما درست میگید

sahara2

کاربر فعال
این مبلغ به هر حال خیلی زیاده اون بنده خدا هم نموتونه تا این حد ریسک بکنه ولی بنظر من تا حد 300 400 میلیون اگه اولش به نامتون کنه خوبه و همچنین تعدادی سکه.

البته ايشون اينم گفتن كه بعد از ازدواج كه شناختمت و فهميدم اهل زندگي هستي حتما يكي از املاكم رو به نامت ميزنم ولي الان نميتونه اين ريسكو بكنه

به خودتون زمان بدید!!! به قسمت که اعتقاد دارید.تقدیر آنچه که باید بکندمیکند.

بله به قسمت معتقدم و ميدونم خدا هر چي به صلاحمه پيش پام ميذاره.

دوستان لطفا براي موفقيت و خوشبختيم هر كدوم يه صلوات بفرستين.

اللهم صل علي محمد و آل محمد

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما بگو مشکلت چیه تا ما بگیم چیکار کنی!
مهریه به زور میگیرن :D این دیگه جک بود ، مهریه به قدری حلاله که میتونی باهاش بری حج واجب
خدا به آدم عقل داده ، مگه مجبوری بری با کسی ازدواج کنی که 2 تا شوهر کرده؟!!
در ضمن پرداخت مهریه هم به معنای طلاق دادن نیست، بعضیا هستن به زنشون مهریه میدن ولی طلاقش نمیدن ، در عوض زندگی اون زن بنده خدا رو سیاه میکنن!!
جااان؟من مشکلی ندارم شما اگه داری بگو تا حلش کنم
شما ظاهرا تو جامعه نیستی؟
به زور گرفتن ینی همین که انتظار داشته باشی یه ملک 4 میلیلردی مهرت کنن
این حلاله؟ پسر بیچاره مگه گناه کرده مثلا از یه دختری خوشش اومده؟

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اصلا متوجه حرف من نیستید
خانم مهریه حلاله حرف خداست قبول.ولی خدا گفته به زور بگیری؟ خدا گفته میلیلردی باشه؟
حرف من اینه که حالا که دخترا مهریه رو پشتوانه میدونن خودشون چه پشتوانه ای میدن که پسرو بیچاره نکنن؟

پشتوانه رو نمیخوان که شما رو بیچاره کنن ................مهریه رو میخوان چون اگه یه روزی شما اون ها رو بیچاره کردین بتونن یه سرپناهی داشته باشن آواره کوچه خیابون نشن ......از آسیب های اچتماعی به دور باشن مجبور نشن خلاف کنن گناه دارن ......ولی موقعیت پسرها فرق میکنه اون ها مثل دخترها آسیب پذیر نیستن ........

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا جون مجبورت نکردن مهر کنی خوب همون اول بگو من 10 تا سکه می تونم بدم وسلام قبول کرد که کرد نکرد هم خداحافظ. مجبوری خودتو مدیون یک نفر دیگه کنی. وقتی مهر می کنی باید از همون اولش هدفت دادنش باشه چون مدیونی نه اینکه بخوای بعدا زیرآبی بری.
خوب منم همینو میگم دیگه؟
ولی فکر کردی خانوادش دختر بهت میدن
اخه متاسفانه تو جامعه ما مهریه یه ابزار شده واسه کاسبی

J.AVID

عضو جدید

آقا مهر نکنه مجبورش که نکردن هر قدر در بضاعت داره مهر کنه.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پشتوانه رو نمیخوان که شما رو بیچاره کنن ................مهریه رو میخوان چون اگه یه روزی شما اون ها رو بیچاره کردین بتونن یه سرپناهی داشته باشن آواره کوچه خیابون نشن ......از آسیب های اچتماعی به دور باشن مجبور نشن خلاف کنن گناه دارن ......ولی موقعیت پسرها فرق میکنه اون ها مثل دخترها آسیب پذیر نیستن ........
حالا اگه یه روزی خانم اونهارو بیچاره کرد و رفت چی؟

J.AVID

عضو جدید
خوب منم همینو میگم دیگه؟
ولی فکر کردی خانوادش دختر بهت میدن
اخه متاسفانه تو جامعه ما مهریه یه ابزار شده واسه کاسبی

ندادن نگیر تمام. مگه اینکه بدونی در آینده نسبتا نزدیک می تونی بدی. خودت طمع می کنی هر چی شرط گفتن اولش قبول میکنی بعدا توش می مونی.

J.AVID

عضو جدید
البته ايشون اينم گفتن كه بعد از ازدواج كه شناختمت و فهميدم اهل زندگي هستي حتما يكي از املاكم رو به نامت ميزنم ولي الان نميتونه اين ريسكو بكنه

بله به قسمت معتقدم و ميدونم خدا هر چي به صلاحمه پيش پام ميذاره.

دوستان لطفا براي موفقيت و خوشبختيم هر كدوم يه صلوات بفرستين.

اللهم صل علي محمد و آل محمد

پدرت یعنی 3، 4 میلیاردو همین الان می خواد به نام بشه؟؟!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی بگیر که رایگان باشه!
باشه چشم
اتفاقا پیامبر میگه دختری واسه ازدواج خوبه که مهرش کم باشه شما برو میلیاردیشو بگیر تا فول اپشن باشه(ظاهرا واسه شما اپشن حساب میشه)

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ما هم تو جامعه ایم مگه از پشت کوه اومدیم.گفتم که حق با شماست و فقط شما درست میگید

این یعنی چی!!!!!!؟؟؟چرا میرین رو اعصاب من:Dمن کی گفتم از پشت کوه اومدی چرا حرف تو دهنم میزاری:surprised:

اگه مرد رفتارش درست باشه معتاد نباشه خیانت نکنه زن مطمئنا بیچارش نمیکنه من این طور فکرمیکنم(ج اون یکی سوال بود)

J.AVID

عضو جدید
باشه چشم
اتفاقا پیامبر میگه دختری واسه ازدواج خوبه که مهرش کم باشه شما برو میلیاردیشو بگیر تا فول اپشن باشه(ظاهرا واسه شما اپشن حساب میشه)

اگه حق انحصاری طلاق و اولاد ... با مرد نبود (مثل خیلی از کشور های دیگه) اصلا نیازی به مهریه نبود.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال

جانت بی بلا ، شما پرسیدی آقایون چیکار کنن ، منم گفتم شوما بگو مشکلت چیه تا ما بگیم چیکار کنی، میخوای توپو بندازی تو زمین ما :D
بنده تو جامعه نیستم ، فقط شما تک و تنها تو جامعه زندگی میکنی.
شما حرفتو عوض نکن ، حرف شما این بود که مهریه پوله زوره!!
خب مهر نکن برادر من!!!!
پسر بیچاره شکر پنیر خورده خوشش اومده ، هرکه طوطی خواهد جور هندوستان کشد.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه حق انحصاری طلاق و اولاد ... با مرد نبود (مثل خیلی از کشور های دیگه) اصلا نیازی به مهریه نبود.
اگه طرفین ادم باشن احتیاجی به حق زوری نیست
اگرم نبودن دیگه این حقای مسخره درد کسیو دوا نمیکنه(درد های روحیو میگم)