جزوات کارشناسی ارشد معماری موسسه پارسه

memarp

عضو جدید
با سلام لطفا به این ایمیل هم محبت کنین بفرسین ممنون میشم...
pmss1385@yahoo.com
.
ضمنا من کپی بسته های مدرسان شریف، جهاد دانشگاهی، ماهان، راهیان ارشد رو هم دارم...
اگه هرکی بخواد براش میفرسم تا پول گزافی به این موسسات نده...

behnnaz

عضو جدید
pmss1385@yahoo.com
.
ضمنا من کپی بسته های مدرسان شریف، جهاد دانشگاهی، ماهان، راهیان ارشد رو هم دارم...

سری کاملشو من دارم به صورت پی دی اف اگه خواستی بهم پیام بده واست ایمیل کنم
سلام ممنون میشم واسه منم بفرستید
behnaz_hedayat@yahoo.com

دانشه

عضو جدید
سلام دوستان من تازه 16 آبان دفاع دارم میخوام بعد اون بشینم به امید خدا بخونم موندم (ایستایی و عناصر و کلا فن و ساخنمان رو چه جوری بخونم ) اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟ ممنون میشم اگه براتون زحمتی نیست برا منم جزوات رو بفرستید.farzanerajabipour.keshaye@yahoo.com

دانشه

عضو جدید
سلام دوستان:)یه سوال تکراری که همه میپرسن :فن وساختمان و درک رو چه جوری بخونم از کدوم جزوه یا کتاب ؟؟؟؟میشه بی زحمت راهنمایی کنید.خودم کتابای راهیان ارشد رو دارم نظرتون چیه خوبه؟؟مثلا جزوه ی ایستایی رو از اینجا دانلود کردم اما توضیحاتی نداشت:(واقعا نمیدونم چیکار کنم.از اونجای که اواسط آبان دفاع دارم .بنظرتون فشرده میرسم؟؟؟راستی برا آزمون آزمایشی کدوم موسسه خوبه ؟؟مدرسان شریف خوبه؟؟؟کتاباش که خیلی اشتباه داره.چون ما بچه شهرستانیم مرکز معماری نداریم:(

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من تازه 16 آبان دفاع دارم میخوام بعد اون بشینم به امید خدا بخونم موندم (ایستایی و عناصر و کلا فن و ساخنمان رو چه جوری بخونم ) اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟ ممنون میشم اگه براتون زحمتی نیست برا منم جزوات رو بفرستید.farzanerajabipour.keshaye@yahoo.com

سلام دوستان:)یه سوال تکراری که همه میپرسن :فن وساختمان و درک رو چه جوری بخونم از کدوم جزوه یا کتاب ؟؟؟؟میشه بی زحمت راهنمایی کنید.خودم کتابای راهیان ارشد رو دارم نظرتون چیه خوبه؟؟مثلا جزوه ی ایستایی رو از اینجا دانلود کردم اما توضیحاتی نداشت:(واقعا نمیدونم چیکار کنم.از اونجای که اواسط آبان دفاع دارم .بنظرتون فشرده میرسم؟؟؟راستی برا آزمون آزمایشی کدوم موسسه خوبه ؟؟مدرسان شریف خوبه؟؟؟کتاباش که خیلی اشتباه داره.چون ما بچه شهرستانیم مرکز معماری نداریم:(
بیا این تاپیک بچه ها دارن با هم میخونن و میتونن کمکت کنن(برنامت خیلی ایراد داره)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/423941-مطالعه-گروهی-کارشناسی-ارشد-معماری-93/page289

هیدیکا

عضو جدید
سلام منم چیزی به کنکورم نمونده ممنون می شم واس منم میل کنین.sh.m_97@yahoo.com

memar mj

عضو جدید
pmss1385@yahoo.com
.
سلام . اگه میشه لطف کنید واسه من ارسال کنید . ادرس من ma_jalilian@yahoo.com است
اگه امکانش هست هر چه زودتر بفرستید ممنون میشم

coleopatra

عضو جدید
بچه ها من واسم یه سوالی پیش اومده، کسی تاحالا این جزوه ها را گرفته؟ یعنی بهش میل شده؟ جون من هر کی داره اینجا آپ کنه، که دیگه سختی ایمیل دونه دونه هم برای اون بنده خدا نباشه. ممنون

بالا