!!! از هم اکنون تا ارشد 93 !!!

yasi70

عضو جدید
سلام
به نظر من
برا ساختمان و طراحی کتاب دکتر قدسی و برای گسسته گریمالدی و پوران کتابای خوبین
موفق باشی دوست عزیز

سلام منم هستم
اما برای منابع مشکل دارم برای طراحی . گسسته و ساخنمان چه کتابی خوبه
دوستان لطفا راهنمایی کنید بد جور گیرم

smmp222

عضو جدید
سلام
به نظر من
برا ساختمان و طراحی کتاب دکتر قدسی و برای گسسته گریمالدی و پوران کتابای خوبین
موفق باشی دوست عزیز

سلام
خیلی ممنون
میبخشید میشه برای دروس دیگه هم بگیدچه کتابی خوبه مثل
شبکه و نرم افزار و سیستم عامل و هوش

یک سوال دیگه هم داشتم آزمون کدوم موسسه خوبه ؟
ممنون از راهنماییت

آخرین ویرایش:

zeinab64

عضو جدید
سلام
خیلی ممنون
میبخشید میشه برای دروس دیگه هم بگیدچه کتابی خوبه مثل
شبکه و نرم افزار و سیستم عامل و هوش

یک سوال دیگه هم داشتم آزمون کدوم موسسه خوبه ؟
ممنون از راهنماییت

ببخشید که من جواب میدم بجای yasi70
شبکه و سیستم عامل پارسه، نرم افزار پرسمن، هوش راهیان ارشد
آزمون هم پارسه خوبه و میدونم که مدرسان خیلی بده!!

smmp222

عضو جدید
ببخشید که من جواب میدم بجای yasi70
شبکه و سیستم عامل پارسه، نرم افزار پرسمن، هوش راهیان ارشد
آزمون هم پارسه خوبه و میدونم که مدرسان خیلی بده!!

خواهش میکنم
خیلی لطف کردید
فقط این متابع رو خودت خوندی؟
من پایم ضعیفه یعنی تقریبا صفرم اینا رو بخونم راه میافتم؟
بازم ممنون
بقیه دوستان هم با آزمون پارسه موافقن؟

آخرین ویرایش:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خواهش میکنم
خیلی لطف کردید
فقط این متابع رو خودت خوندی؟
من پایم ضعیفه یعنی تقریبا صفرم اینا رو بخونم راه میافتم؟
بازم ممنون
بقیه دوستان هم با آزمون پارسه موافقن؟

ایندفعه رو ببخشید که من جواب میدم ;)

شبکه و سیستم عامل پارسه که کلا خیلی معروفه و امتحانشو پس داده در واقع هوش راهیان ارشدم همینطوره . شخصا خوندمشون و عالی اند.

ولی اگه واس شبکه خواستید مرجع بخونید می تونید از کتاب تنن بام استفاده کنید اینم خودم خوندم و عالیه . هوش راهیان ارشد با مرجعش (هوش راسل ) مو نمی زنه فقط قدری توی راسل بیشتر توضیح داده ، ولی متن راهیان روونتره.

ساختمان داده و طراحی الگوریتم قدسی رو نخوندم (البته فعلا اما دارمش و قراره بخونمش ) خودم از چند نفر از رتبه برتر های پارسال شنیدم که میگفتن بیشتر تست های پارسال از توی این کتاب بوده یا اینطوری بگم که میگفتن هر کی اینو خونده بود میتونست راحت تستاشو بزنه. اگه مثه من مشکل پایه ای دارید از کتاب مقسمی واس ساختمان می تونید استفاده کنید آدم ی جوری میتونه باش کنار بیاد

گسسته مرجعش گریمالدی (4 جلد ) که فقط 3 جلد اولش توصیه شده . (((خیلی سنگینه تازه فصل دومشم))). برای تستشم پوران تالیف هادی یوسفی توصیه شده است.((( (میگن !!!! کلا تست های این درس خیلی سخته در بهترین حالت میشه 4 یا 5 تاشو جواب داد میگن !!!))))

نرم افزار امسال تغییراتی داشته (شی گرا بش اضافه شده یا لا اقل نقشش برجسته تر شده ) کتاب ناظمی و مدرسان رو شنیدم خوبه ولی خودم هنوز نخوندمشون.

خب خیلی حرف زدم .

موفق باشید.

zeinab64

عضو جدید
ایندفعه رو ببخشید که من جواب میدم ;)

شبکه و سیستم عامل پارسه که کلا خیلی معروفه و امتحانشو پس داده در واقع هوش راهیان ارشدم همینطوره . شخصا خوندمشون و عالی اند.

ولی اگه واس شبکه خواستید مرجع بخونید می تونید از کتاب تنن بام استفاده کنید اینم خودم خوندم و عالیه . هوش راهیان ارشد با مرجعش (هوش راسل ) مو نمی زنه فقط قدری توی راسل بیشتر توضیح داده ، ولی متن راهیان روونتره.

ساختمان داده و طراحی الگوریتم قدسی رو نخوندم (البته فعلا اما دارمش و قراره بخونمش ) خودم از چند نفر از رتبه برتر های پارسال شنیدم که میگفتن بیشتر تست های پارسال از توی این کتاب بوده یا اینطوری بگم که میگفتن هر کی اینو خونده بود میتونست راحت تستاشو بزنه. اگه مثه من مشکل پایه ای دارید از کتاب مقسمی واس ساختمان می تونید استفاده کنید آدم ی جوری میتونه باش کنار بیاد

گسسته مرجعش گریمالدی (4 جلد ) که فقط 3 جلد اولش توصیه شده . (((خیلی سنگینه تازه فصل دومشم))). برای تستشم پوران تالیف هادی یوسفی توصیه شده است.((( (میگن !!!! کلا تست های این درس خیلی سخته در بهترین حالت میشه 4 یا 5 تاشو جواب داد میگن !!!))))

نرم افزار امسال تغییراتی داشته (شی گرا بش اضافه شده یا لا اقل نقشش برجسته تر شده ) کتاب ناظمی و مدرسان رو شنیدم خوبه ولی خودم هنوز نخوندمشون.

خب خیلی حرف زدم .

موفق باشید.

سلام . ببخشید من با چند تا صحبت های شما مخالفم. درواقع تجربه و پرس و جوهایی که کردم این رو میگه!
برا شبکه 2و3 سال هست که مرجع راس هست.
کتاب مقسمی واسه ساختمان و الگوریتم رو اصلا استفاده نکنین. خیلی غلط داره. این تجربه خودمه! ساختمان و الگوریتم پوران خوبه.
راستش من خودم هیچ کدوم از کتابای مدرسان رو فبول ندارم (من پارسال بخاطر مدرسان شکست سختی خوردم ، کتابای آی تی ش افتضاح) حالا شاید شاید شاید مهندسی نرمش بد نباشه

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام . ببخشید من با چند تا صحبت های شما مخالفم. درواقع تجربه و پرس و جوهایی که کردم این رو میگه!
برا شبکه 2و3 سال هست که مرجع راس هست.
کتاب مقسمی واسه ساختمان و الگوریتم رو اصلا استفاده نکنین. خیلی غلط داره. این تجربه خودمه! ساختمان و الگوریتم پوران خوبه.
راستش من خودم هیچ کدوم از کتابای مدرسان رو فبول ندارم (من پارسال بخاطر مدرسان شکست سختی خوردم ، کتابای آی تی ش افتضاح) حالا شاید شاید شاید مهندسی نرمش بد نباشه

در مورد شبکه باید بگم تا حدودی حق با شماست (دیشب بعد اینکه سیستم رو خاموش کردم به یادم افتاد که تصحیحش کنم حسش نبود :D گزاشتم واس امروز که شما ...) کتاب راس خوبه اما برای لایه های بالایی شبکه ، لایه های پایین رو خوب توضیح نداده.

کتاب مقسمی رو هم که گفتم خودم استفاده نکردم از بچه ها شنیدم حالا با اون حرفایی که اونا زدن چه درست باشه و چه غلط مجبوریم باید حداقل یبار بخونیمش اما میشه بعد از اینکه مطالب رو یاد گرفتیم و فقط واس مرور ازش استفاده کرد .

در مورد مدرسانم درست کتاباش برای ایتی اصا بدرد نمی خوره ، و همونطور که شنیدیم بیشتر کتابای معرفی شده برای رشته ما از پارسه است (شبکه ، سیستم عامل ...) ولی خب همونطور که گفتم نرم افزار تغییراتی داشته که شنیدم مدرسان این تغییرات رو توی کتاب مهندسی نرم افزارش اعمال کرده و بچه هایی که ازش استفاده کردن میگفتن که خوبه واس همین توصیش کردم

smmp222

عضو جدید
در مورد شبکه باید بگم تا حدودی حق با شماست (دیشب بعد اینکه سیستم رو خاموش کردم به یادم افتاد که تصحیحش کنم حسش نبود :D گزاشتم واس امروز که شما ...) کتاب راس خوبه اما برای لایه های بالایی شبکه ، لایه های پایین رو خوب توضیح نداده.

کتاب مقسمی رو هم که گفتم خودم استفاده نکردم از بچه ها شنیدم حالا با اون حرفایی که اونا زدن چه درست باشه و چه غلط مجبوریم باید حداقل یبار بخونیمش اما میشه بعد از اینکه مطالب رو یاد گرفتیم و فقط واس مرور ازش استفاده کرد .

در مورد مدرسانم درست کتاباش برای ایتی اصا بدرد نمی خوره ، و همونطور که شنیدیم بیشتر کتابای معرفی شده برای رشته ما از پارسه است (شبکه ، سیستم عامل ...) ولی خب همونطور که گفتم نرم افزار تغییراتی داشته که شنیدم مدرسان این تغییرات رو توی کتاب مهندسی نرم افزارش اعمال کرده و بچه هایی که ازش استفاده کردن میگفتن که خوبه واس همین توصیش کردم

سلام خیلی لطف کردین اما برای آزمون نگفتی ؟
برای پایگاه چه کتابی خوبه ؟
ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم کتابای پارسه کتابه یا جزوه ست یعنی باید از خود پارسه بگیرم یا کتاب فروشی ها دارند ؟

آخرین ویرایش:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم کتابای پارسه کتابه یا جزوه ست یعنی باید از خود پارسه بگیرم یا کتاب فروشی ها دارند ؟

آزمون والا اونطور که شنیدم این دو موسسه زیاد تفاوت ندارند اخه معمولا هدف از ازمون قرار گرفتن در محیط ازمون ، دیدن نقطه ظعفاس و ... که اینام با شرکت در ازمون معمولا حالا مدرسان یا پارسه بدست می یاد (موسسات معمولا سوالاشون کپی سوالات کنکوره). شخصا پارسه ثبت نام کردم دوستمم مدرسان اگه شما هم بتونید با یکی از دوستان هر دو موسسه رو ثبت نام کنید خیلی خوبه می تونید دفترچه ها رو با هم عوض کنید. (قرارم گذاشتیم انشا.. خوب پیش رفت یکی از ازمون های جامع رو به جای هم بریم ازمون بدیم یعنی منی که پارسه ثبت نام کردم به جا دوستم برم مدرسان و اون پارسه آزمون بده;)).

کتابای پارسه رو فک نکنم کتابفروشی ها داشته باشند یا لااقل واس شهرستانهایی مثه شهرستان ما اینطوره که فقط باید از نمایندگی ها تهیه کرد. چند ماه قبل که نمایشگاه تهران بود میشد کتابا رو از خود پارسه به صورت تکی گرفت ولی الان دیگه فک نکنم باید کل پک رو گرفت .

راستی برای ثبت نام توی موسسه مدرسان بچه ها توی سایت مانشت ی گروه تشکیل دادند که از مدرسان
50 درصد تخفیف بگیرند یعنی تا حالا حدود 3 گروهم از این تخفیف استفاده کردند از جمله دوست خودم که شخصا اسمشو توی اون گروه نوشتم . روال کار به این صورت که توی مانشت عضو میشید و ی ایمیل به مدرسان می زنید . اصا آدرس میدم خودتون توضیحاتش رو بخونید فقط باید بگم که تا 6 مهر فرصت دارید که برید ثبت نام .این از مدرسان

نام نویسی گروهی مدرسان

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف

برای پارسه هم تو همون سایت مانشت ی گروه برا گرفتن تخفیف تشکیل دادند که من چون پا پی اون نشدم خبرشو ندارم آدرس اونم میزارم خودتون پیگیر باشید . 50 درصد تخفیف کمی نیست (برای ازمون مدرسان میشه 275 هزار تومان) اگه می خواهید ثبت نام کنید سریع اقدام کنید

تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه

:heart:

smmp222

عضو جدید

آزمون والا اونطور که شنیدم این دو موسسه زیاد تفاوت ندارند اخه معمولا هدف از ازمون قرار گرفتن در محیط ازمون ، دیدن نقطه ظعفاس و ... که اینام با شرکت در ازمون معمولا حالا مدرسان یا پارسه بدست می یاد (موسسات معمولا سوالاشون کپی سوالات کنکوره). شخصا پارسه ثبت نام کردم دوستمم مدرسان اگه شما هم بتونید با یکی از دوستان هر دو موسسه رو ثبت نام کنید خیلی خوبه می تونید دفترچه ها رو با هم عوض کنید. (قرارم گذاشتیم انشا.. خوب پیش رفت یکی از ازمون های جامع رو به جای هم بریم ازمون بدیم یعنی منی که پارسه ثبت نام کردم به جا دوستم برم مدرسان و اون پارسه آزمون بده;)).

کتابای پارسه رو فک نکنم کتابفروشی ها داشته باشند یا لااقل واس شهرستانهایی مثه شهرستان ما اینطوره که فقط باید از نمایندگی ها تهیه کرد. چند ماه قبل که نمایشگاه تهران بود میشد کتابا رو از خود پارسه به صورت تکی گرفت ولی الان دیگه فک نکنم باید کل پک رو گرفت .

راستی برای ثبت نام توی موسسه مدرسان بچه ها توی سایت مانشت ی گروه تشکیل دادند که از مدرسان
50 درصد تخفیف بگیرند یعنی تا حالا حدود 3 گروهم از این تخفیف استفاده کردند از جمله دوست خودم که شخصا اسمشو توی اون گروه نوشتم . روال کار به این صورت که توی مانشت عضو میشید و ی ایمیل به مدرسان می زنید . اصا آدرس میدم خودتون توضیحاتش رو بخونید فقط باید بگم که تا 6 مهر فرصت دارید که برید ثبت نام .این از مدرسان

نام نویسی گروهی مدرسان

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف

برای پارسه هم تو همون سایت مانشت ی گروه برا گرفتن تخفیف تشکیل دادند که من چون پا پی اون نشدم خبرشو ندارم آدرس اونم میزارم خودتون پیگیر باشید . 50 درصد تخفیف کمی نیست (برای ازمون مدرسان میشه 275 هزار تومان) اگه می خواهید ثبت نام کنید سریع اقدام کنید

تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه

:heart:

آقا دمت گرم
ببخشید برای پایگاه نگفتی چه کتابی خوبه ؟

zeinab64

عضو جدید

خیلی ببخشید ها ، کی گفته مجبوریم مقسمی رو حتما بخونیم!!!!!!!!!!!؟ وحی منزله!! حرفا میزنید ها !! وقتی غلطه چرا باید خونده بشه حتی برا مرور. برا مرور باید خلاصه همون کتابی که خوندی رو بخونی نه یه چیزه دیگه!!!!!!!
:D اصلا هم دعوا ندارم ها. با لحن تند نخونین پیامم رو

zeinab64

عضو جدید
فرق آزمون های مدرسان و پارسه اینه که، مدرسان سوالاتش خیلی آسونه اما پارسه نه.
پس پارسه بهتره ، چون اگر سر آزمون اصلی هم سوال سخت دیدی دیگه کمتر شوکه نمیشی!!!

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خیلی ببخشید ها ، کی گفته مجبوریم مقسمی رو حتما بخونیم!!!!!!!!!!!؟ وحی منزله!! حرفا میزنید ها !! وقتی غلطه چرا باید خونده بشه حتی برا مرور. برا مرور باید خلاصه همون کتابی که خوندی رو بخونی نه یه چیزه دیگه!!!!!!!
:D اصلا هم دعوا ندارم ها. با لحن تند نخونین پیامم رو

:D :eek:.
اولا اشتباه شده اشتباه متوجه شده اید. پست اول من روی کتاب دکتر قدسی بود نه مقسمی . که تو دو تا پست قبلی حواس خودمم نبوده .
شما به اشتباه کتاب مقسمی رو فک کردید میگم
نه کتاب دکتر قدسی

حالا فرض رو بر این میزاریم که شمام کتاب دکتر قدسی رو میگفتین و بعدشم فرض می کنیم بنا بر حرف شما کتاب دکتر قدسی هم اشتباه داره.

کسی میدونه ی مطلب یا کتاب غلطه که درست اون کتاب اون مطلب رو دیده باشه ؛ درسته!!! خب شما میری از هر جایی که فک میکنی درست مطلب رو یاد میگیری اما ی عقل سلیم حکم میکنه حتی اگه کتابی هم اشتباس وقتی میدونی سوالا از داخل اونه واس ی بارم شده اونو بخونی هر چند بعدش دیگه میدونه کجا ها غلطه و کجاها درسته واس شمایی که مطلب رو خوندی فرقی نداره از جاهای درستش استفاده کن.

بازم این نظر منه . نظر شمام محترم . اصا هر کاری دوس داری بکن :biggrin:

آخرین ویرایش:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
آقا دمت گرم
ببخشید برای پایگاه نگفتی چه کتابی خوبه ؟

پایگاه رو خودم شروع نکردم . رتبه برترام زیاد روش بحث نداشتن (مثه اینکه درس زیاد سختی واس کنکور نیست). فک کنم همون کتاب روحانی رانکوهی مرجعش باشه و یا ی مرجع دیگش CJ DATE واس تستشم شنیدم مقسمی

smmp222

عضو جدید
پایگاه رو خودم شروع نکردم . رتبه برترام زیاد روش بحث نداشتن (مثه اینکه درس زیاد سختی واس کنکور نیست). فک کنم همون کتاب روحانی رانکوهی مرجعش باشه و یا ی مرجع دیگش CJ DATE واس تستشم شنیدم مقسمی

سلام
میشه کتابایی که معرفی کردی انتشارات و نویسنده شو هم بگی ممنون میشم

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام

پایگاه داده روحانی انتشارات جلوه است ولی کتاب CJ DATE رو نه دارم ، نه میدونم مال کدوم انتشاریه فقط میدونم که ترجمه این کتاب زیاد بدرد نمیخوره اگه می خواید تهیش کنید باید اصل کتاب رو تهیه کنید.

کتاب روحانی کامله فقط حجمش زیاده باید کامل خونده بشه

آخرین ویرایش:

smmp222

عضو جدید
پایگاه داده روحانی انتشارات جلوه است ولی کتاب CJ DATE رو نه دارم ، نه میدونم مال کدوم انتشاریه فقط میدونم که ترجمه این کتاب زیاد بدرد نمیخوره اگه می خواید تهیش کنید باید اصل کتاب رو تهیه کنید.

کتاب روحانی کامله فقط حجمش زیاده باید کامل خونده بشه

ببخشید منظورم کل کتابا بود چون میخوام برم بگیرم

*shidrokh*

عضو جدید
سلام بچه ها
خوبین؟ منم میخوام ارشد شرکت کنم،میخواستم بذار برای سال بعد اما خوشبختانه متوجه اشتباهم شدم ولی حیف یکم دیر!!!
خیلی میترسم، فکر میکنم زمان کم بیارم...چون درسا رو باید از اول هم بخونم هم یاد بگیرم...:cry:
بنظرتون مهرماه واسه آدمی مث من دیر نیست؟؟!! البته من درسم تمام شده دیگه و کل زمان روزم مال خودمه...

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام

-گسسته. :
کتاب 4 جلدی گریمالدی ترجمه انتشارات فاطمی
برای تست گسسته:
گسسته هادی یوسفی انتشارات پوران پژوهش

2- ساختمان داده ها
ساختمان داده ها و الگوریتم های هورویتز ترجمه امیر غلیخانزاده انتشارات خراسان
ساختمان داده دکتر قدسی انتشارات فاطمی

تست: ساختمان داده ها، دکتر مقسمی

3- طراحی الگوریتم

مقدمه ای بر طراحی الگوریتم،معروف به (2جلدی)CLRS (دو تا ترجمه از این کتاب وجود یکی از جعفرنژاد قمی و دیگری ؟؟ بچه ها میگفتن دومی بهتره)

طراحی الگوریتم پوران پژوهش

تست : مقسمی

4- مهندسی نرم افزار

مهندسی نرم افزار، پرسمن. (ویرایش پنجم و ششم).انتشارات دانش نگار

پوران پژوهش

5- شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری، اندرو اس تننباوم، ترجمه ی ملکیان، زارع پور و پدرام.

کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس ترجمه حاج رسولیها انتشارات نیاز دانش

پارسه دکتر حقیقت

کتاب تست: 300 مسئله حل شده دکتر فتحی

6-اصول ومبانی مدیریت

منبع اصلی : مبانی مدیریت/ استیفن رابینز/ ترجمه محمد اعرابی، محمدعلی رفیعی، بهروز اسراری

مبانی مدیریت/ استیفن رابینز
اصول مدیریت دکتر رضائیان

7- پایگاه داده ها

اصول طراحی پایگاه داده ها، دکتر روحانی رانکوهی.
انتشارات جلوه

تست: پایگاه داده ها، مقسمی.
پایگاه داده ها / راهیان ارشد/جلد 3

8- هوش مصنوعی

هوش مصنوعی، نوشته ی راسل و نوروینگ.انتشارات علوم رایانه

تست : مهندسی کامپیوتر، راهیان ارشد، جلدچهارم.
هوش مصنوعی/مهدیه شادی/ انتشارات پوران پژوهش

9- سیستم عامل

سیستم عامل، استالینگز.
پوران پژوهش
جزوه ی پارسه

تست: سیستم عامل مقسمی، درس و کنکور.

10- معماری کامپیوتر (برای معماری شخصا از وویز دکتر اجلالی استفاده کردم عالیه)

اگه خواستید میتونید از اینجا دانلود کنید #93

معماری کامپیوتر، موریس مانو.(دست دوستمه)

معماری کامپیوتر پترسن انتشارات باغانی

جزوه اجلالی

تست: معماری کامپیوتر هادی یوسفی انتشارات پوران پژوهش
معماری کامپیوتر مقسمی/ انتشارات علوم پایه

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خوبین؟ منم میخوام ارشد شرکت کنم،میخواستم بذار برای سال بعد اما خوشبختانه متوجه اشتباهم شدم ولی حیف یکم دیر!!!
خیلی میترسم، فکر میکنم زمان کم بیارم...چون درسا رو باید از اول هم بخونم هم یاد بگیرم...:cry:
بنظرتون مهرماه واسه آدمی مث من دیر نیست؟؟!! البته من درسم تمام شده دیگه و کل زمان روزم مال خودمه...

شروع کنید . همه چی به تلاش خود آدم بستگی داره . همش 130 روزه میشه از خوابم زد

smmp222

عضو جدید
-گسسته. :
کتاب 4 جلدی گریمالدی ترجمه انتشارات فاطمی
برای تست گسسته:
گسسته هادی یوسفی انتشارات پوران پژوهش

2- ساختمان داده ها
ساختمان داده ها و الگوریتم های هورویتز ترجمه امیر غلیخانزاده انتشارات خراسان
ساختمان داده دکتر قدسی انتشارات فاطمی

تست: ساختمان داده ها، دکتر مقسمی

3- طراحی الگوریتم

مقدمه ای بر طراحی الگوریتم،معروف به (2جلدی)CLRS (دو تا ترجمه از این کتاب وجود یکی از جعفرنژاد قمی و دیگری ؟؟ بچه ها میگفتن دومی بهتره)

طراحی الگوریتم پوران پژوهش

تست : مقسمی

4- مهندسی نرم افزار

مهندسی نرم افزار، پرسمن. (ویرایش پنجم و ششم).انتشارات دانش نگار

پوران پژوهش

5- شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری، اندرو اس تننباوم، ترجمه ی ملکیان، زارع پور و پدرام.

کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس ترجمه حاج رسولیها انتشارات نیاز دانش

پارسه دکتر حقیقت

کتاب تست: 300 مسئله حل شده دکتر فتحی

6-اصول ومبانی مدیریت

منبع اصلی : مبانی مدیریت/ استیفن رابینز/ ترجمه محمد اعرابی، محمدعلی رفیعی، بهروز اسراری

مبانی مدیریت/ استیفن رابینز
اصول مدیریت دکتر رضائیان

7- پایگاه داده ها

اصول طراحی پایگاه داده ها، دکتر روحانی رانکوهی.
انتشارات جلوه

تست: پایگاه داده ها، مقسمی.
پایگاه داده ها / راهیان ارشد/جلد 3

8- هوش مصنوعی

هوش مصنوعی، نوشته ی راسل و نوروینگ.انتشارات علوم رایانه

تست : مهندسی کامپیوتر، راهیان ارشد، جلدچهارم.
هوش مصنوعی/مهدیه شادی/ انتشارات پوران پژوهش

9- سیستم عامل

سیستم عامل، استالینگز.
پوران پژوهش
جزوه ی پارسه

تست: سیستم عامل مقسمی، درس و کنکور.

10- معماری کامپیوتر (برای معماری شخصا از وویز دکتر اجلالی استفاده کردم عالیه)

اگه خواستید میتونید از اینجا دانلود کنید #93

معماری کامپیوتر، موریس مانو.(دست دوستمه)

معماری کامپیوتر پترسن انتشارات باغانی

جزوه اجلالی

تست: معماری کامپیوتر هادی یوسفی انتشارات پوران پژوهش
معماری کامپیوتر مقسمی/ انتشارات علوم پایه

سلام مهندس
این منابع که با اونایی که گفتی تفاوت داره
باز مارو بردی تو امپاس
چی کار کنم من همونایی که گفتی گرفتم

*shidrokh*

عضو جدید
بنظرتون چون من از الان شروع به خوندن میکنم ، بهتره که کتابها و جزوه های خلاصه رو بخونم یا مراجع رو؟

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بنظرتون چون من از الان شروع به خوندن میکنم ، بهتره که کتابها و جزوه های خلاصه رو بخونم یا مراجع رو؟

جزوه ها و خلاصه ها رو شروع کنید بعده تسلط تست بزنید بعدش اگه دیدید توی بعضی از مباحث مشکل دارید و از پس تستاش بر نمیاید می تونید فقط همون مباحث رو از روی مرجع بخونید .

ی پیشنهاد استارت با هر درسی که باهاش حال می کنید بزنید.

آخرین ویرایش:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام مهندس
این منابع که با اونایی که گفتی تفاوت داره
باز مارو بردی تو امپاس
چی کار کنم من همونایی که گفتی گرفتم

نه عزیزم تفاوتی نکرده فقط کاملتر شده.

آخرین ویرایش:

smmp222

عضو جدید

نه عزیزم تفاوتی نکرده فقط کاملتر شده.

ی پیشنهاد استارت با هر درسی که باهاش حال می کنید بزنید.

سلام منابعی که گرفتم
هوش :راهان ارشد یک سوال داشتم تو پست 139 نوشتی جلد چهارم این که 1 جلده منظورت چاپ چهارمه ؟
گسسته:گریمالدی 3 جلد + حل تمرین
ساختمان و طراحی :مقسمی
نرم افزار:مدرسان
شبکه و عامل:پارسه گیر نیاوردم از تهران میخوام بگیرم
خوبه به نظرت

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
ببینید همه کتابارو از یک موسسه نگیرید مثلا" شبکه پارسه زمان ما خیلی خوب بود.
توصیه میکنم داده،گسسته و الگوریتم را از پوران بخرید.
برا پایگاه کتاب دکتر حق جو مختصر و خیلی مفیده و برا تست هم میتونین به کتاب مقسمس رجوع کنین.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

از الان وقت زیاده،بهتر هس برید روی جزوات و اونجاهایی را که گیر دارین به کتب مرجع رجوع کنین.
تست هم فراموش نشه.
ی نکته: هیچوقت فکرنکنید دیره،تلاش شما همه چی را جبران خواهد کرد.

smmp222

عضو جدید
سلام دوستان
کجایین؟ نیستین؟
یک سوال داشتم:
کسی در مورد همپای پارسه میدونه چه جوریاست!!!؟
پیام میذارم 3 روز دیگه جواب میده

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
توزیع موضوعی سوالات ارشد IT , کامپیوتر ( همپا)

پیوست ها

• tozie Mozooee_IT.pdf
    125.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • tozie Mozooee_Computer.pdf
    190.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا