نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shhg

عضو جدید
کسی نمیدونه جوابا کی میاد؟؟؟؟این دانشگاه آزاد امسال مارو دیونه کرد

elham m

عضو جدید
به طور واضح میخوان کنکورو بردارن نمی دونن چه جوری باید شروع کنن
http://www.entekhab.ir/fa/news/129425/حذف-كنكور-كارشناسي-ارشد-از-سال-93
فقط به فکر درامد زایی برای خودشون هستند
اره واقعا چند سال دیگه تو پروژه ها میزنند با همکاری دانشگاه آزاد :biggrin:
اره هستی جون منم این خبر رو تو سایت خبر نو دیدم :( دوستان فکرشو بکنین اونایی که الان تو ازاد بدون کنکور دارن معماری میخونن یکی دو سال دیگه میخوان بدون کنکور ارشد معماری بخونن :) اون وقت من و شما داریم این قدر خودمونو می کشیم اونم با اون سوالای غیر استاندارد تستی شون و اسکیس شون(البته اسکیس امسال ازاد خیلی منطقی بود) ولی نحوه تصحیح شون اصلا مشخص نیس:cry:
من خودم رو کشتم تا کاردانی سراسری معماری درامدم :w10:
دوباره خودم رو کشتم کادانی به کارشناسی سراسری غیر انتفاعی درامدم:w10:
الان هم کلی استرس تا اعلام نتایج ارشد اون وقت یه عده همین طوری دارن بدون کنکور میان بالا :surprised: این انصافه اخههههههههههههههه

arezooo82

عضو جدید
اره هستی جون منم این خبر رو تو سایت خبر نو دیدم :( دوستان فکرشو بکنین اونایی که الان تو ازاد بدون کنکور دارن معماری میخونن یکی دو سال دیگه میخوان بدون کنکور ارشد معماری بخونن :) اون وقت من و شما داریم این قدر خودمونو می کشیم اونم با اون سوالای غیر استاندارد تستی شون و اسکیس شون(البته اسکیس امسال ازاد خیلی منطقی بود) ولی نحوه تصحیح شون اصلا مشخص نیس:cry:
الان هم کلی استرس تا اعلام نتایج ارشد اون وقت یه عده همین طوری دارن بدون کنکور میان بالا :surprised: این انصافه اخههههههههههههههه

دوست عزیز،از من و شما که بگذره همه چی راحت میشه!!!! راحت میرن دانشگاه،راحت کار پیدا میکنن،راحت ازدواج میکنن و.....خلاصه همه چی درست میشه! فقط باید از ما رد بشه ، بعد...

saeed.yadollahi

عضو جدید
چرا عجله میکنید؟بزارید مرکز آزمون درست به کارش برسه:biggrin:
نتایج باید آخر این ماه بیات.
تا15ام هم نتایج تکمیل ظرفیت معلوم میشه

آگرین

عضو جدید
دوست عزیز،از من و شما که بگذره همه چی راحت میشه!!!! راحت میرن دانشگاه،راحت کار پیدا میکنن،راحت ازدواج میکنن و.....خلاصه همه چی درست میشه! فقط باید از ما رد بشه ، بعد...

ار دقیقا برای منم اینجوری بوده هر کاری کردم با زحمت و کلی استرس بوده:(

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بحث راحت ازدواج میکنند رو با حسرت بیشتری گفتیا:D یعنی مدرک رو میخواند گند بزنند بره دیگه؟ چند سال دیگه راحت بی استرس میرن ارشد میخونند آقا مشکلی نیست بدون کنکور کنید ولی تو دانشگاه سخت بگیرین نهاینکه آسون تر کنید

arezooo82

عضو جدید
این بحث راحت ازدواج میکنند رو با حسرت بیشتری گفتیا:D یعنی مدرک رو میخواند گند بزنند بره دیگه؟ چند سال دیگه راحت بی استرس میرن ارشد میخونند آقا مشکلی نیست بدون کنکور کنید ولی تو دانشگاه سخت بگیرین نهاینکه آسون تر کنید

آره....:D:D:D

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.isna.ir/fa/news/92062717391/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87
باز هم دانشگاه آزاد وباز هم تغییر زمان تکمیل ظرفیت. افتاد از اواخر این هفته به اویل هفته بعد زمان تکمیل ظرفیت ارشد. موندم چرا اصلا خبری از اسکیس ها نیست

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.isna.ir/fa/news/92062717391/آغاز-ثبت-نام-تکمیل-ظرفیت-آزمون-ارشد-دانشگاه
باز هم دانشگاه آزاد وباز هم تغییر زمان تکمیل ظرفیت. افتاد از اواخر این هفته به اویل هفته بعد زمان تکمیل ظرفیت ارشد. موندم چرا اصلا خبری از اسکیس ها نیست

خودشونم نمی دونن چی می کنند :biggrin::D
دانشجو هم که بای بای کرد :smile:
http://www.isna.ir/fa/news/92062717833/فرهاد-دانشجو-از-دانشگاه-آزاد-رفت-حمیدمیرزاده

Paradiso100

عضو جدید
بعضی موقع سوالای تایپیک خیلی تکراری میشه
منم مثه شما استرس دارم
اما یکم دندون رو جگر بذارین
میاد عجله نکنید

جواب اسکیس همون 30ام میاد . ثبت نامم اوایل هفتست . . .

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها تبریک میگم
رئیس دانشگاه آزادم عوض کردن
هر چند دو سه تا اقدام مثبت داشت ایشون و من از اون اقداماتش دفاع میکنم
اما در کل مناسب این پست نبودن ایشون

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها من یه کارنامه که مال ارشد امساله البته رشته ی مهندسی نفت دیدم که رتبه آخرین فرد قبول شده ی علوم تحقیقاتو زده 58:eek: یعنی واقعا یه واحد انقد میگیره؟ یعنی ممکنه معماریم 50 نفر بگیرن هر واحد؟Oilman_1.jpg

aziarchitect

عضو جدید
بچه ها من یه کارنامه که مال ارشد امساله البته رشته ی مهندسی نفت دیدم که رتبه آخرین فرد قبول شده ی علوم تحقیقاتو زده 58:eek: یعنی واقعا یه واحد انقد میگیره؟ یعنی ممکنه معماریم 50 نفر بگیرن هر واحد؟مشاهده پیوست 171453
ماورودی بهمن بودیم تکمیل ظرفیت پارسال . کلاس51نفر بودیم.بماند چن نفریم غایب بودن.بخدا کسایی اومده بودن که من انگشت به دهن مونده بودم که چطوری قبول شدن.2روز مونده به تحویل ز میزدن که کمکمون کن..آخرترمم استاد به همشون 19 داد!!یعنی فک کن تو ارشد معدل بشه 18اما یه خط راست نمیتونن بکشن!واقعا موندم آدم چی باید بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arch 1 teh

عضو جدید
بچه ها من یه کارنامه که مال ارشد امساله البته رشته ی مهندسی نفت دیدم که رتبه آخرین فرد قبول شده ی علوم تحقیقاتو زده 58:eek: یعنی واقعا یه واحد انقد میگیره؟ یعنی ممکنه معماریم 50 نفر بگیرن هر واحد؟مشاهده پیوست 171453
تا نتایج ها نیاد هیچی معلوم نیست،کسی نمیدونه اگر انتخاب اول مجاز نشیم و فرضا انتخاب 3 قبول شیم،میشه ثبت نام کرد و دوباره تکمیل ظرفیت شرکت کرد؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا 50 نفر کجا بود رقم از این حرفهای خیلی بالاتره. متقاضی نفت یک ششم معماری هم نیست

lilibit2

عضو جدید
وقتی تو هر یالغوزآبادی پیام نور و آزاد و علمی کاربردی و ... موقع تاسیس دوتا رشته که میارن یکیش معماری هست انوقت باید منتظر همچین ترافیکیم بود بدون غربال و بدون کنکور میان مشینن دانشگاه ! یارو موسو نمیشناسه میره مهندسی کامپیوتر نرم افزار میگیره !! فقط یه بازاره که پول جمع کنن! یارو (دانشجو) شاکی شده بود که چرا بهش میگن مدرک نسنجیده و بدون در نظر گرفتن نیاز میدین! گفته بود به ما چه ما آموزش میدیم! دولتم که با علمی کاربردی و فراگیر پیام نور همچین سیستمی راه انداخته ! خلاصه دوستان این شکم جمعیت تا آخر عمرمون باهامونه ! فک کنم دوره ما واسه مردنم باید کنکور بدیم ببینیم کجا قبول میشیم!!!!:D

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی تو هر یالغوزآبادی پیام نور و آزاد و علمی کاربردی و ... موقع تاسیس دوتا رشته که میارن یکیش معماری هست انوقت باید منتظر همچین ترافیکیم بود بدون غربال و بدون کنکور میان مشینن دانشگاه ! یارو موسو نمیشناسه میره مهندسی کامپیوتر نرم افزار میگیره !! فقط یه بازاره که پول جمع کنن! یارو (دانشجو) شاکی شده بود که چرا بهش میگن مدرک نسنجیده و بدون در نظر گرفتن نیاز میدین! گفته بود به ما چه ما آموزش میدیم! دولتم که با علمی کاربردی و فراگیر پیام نور همچین سیستمی راه انداخته ! خلاصه دوستان این شکم جمعیت تا آخر عمرمون باهامونه ! فک کنم دوره ما واسه مردنم باید کنکور بدیم ببینیم کجا قبول میشیم!!!!:D
چند سال دیگه تو ایران همه دکتر هستن این فاجعه است چون کسی که دکترا داره وای میسته واسه بقالی؟ میره کارگری؟بعد میگیم افغانی ها رو بندازیم بیرون

khishi

عضو جدید
خوشم میاد تکلیف هیچکی معلوم نیس

نه قبولیا نه مردودیا

اصا هممون تو ی برزخی قرار داریم که مختص خود دهه شصتیمونه:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا