دانلود متریال ،تمپلیت و فمیلی مربوط به:REVIT

mamali-architect

عضو جدید
لینکها غیر مستقیم هستند:

Download filepost.com

Download depositfiles.com

میشه یه توضیحی درباره این فایل بدید؟ یعنی اگه دانلود کنم دیگه چیزی لازم نیست واسه لایبرری؟ اخه حجمش زیاده

اینا ماله autodesk هست،ماله فابریک رویت

اینا پایه هستش،تمپلیت و این چیزا،ولی مثلا درب آنچنانی و خیلی زیبا توش نیست،یا مبل با جزئیات بالا،اگه منظورتون این چیزا هست که روز به روز تو سایت ها زیاد میشه ولی فابریکه رویت منظورتونه کامله

ehsanjoker

عضو جدید
اینارو تو رویت استرکچر هم امتحان کردم جواب میده ولی از نظر سازه ای زیاد چیزی توش نیست. مال استرکچر هم چیزی داری بذاری؟ من رشته ام عمرانه استراکچر کار میکنم

dynasty

عضو جدید
من رویت 2013 رو نصب کردم ولی لایبرری نداشت از اینجا او سه تا پارت رو دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم وقتی میخوام در و پنجره و ستون به طرحهام اضافه کنم میگه موجود نیست !
چیکار کنم؟

mamali-architect

عضو جدید
من رویت 2013 رو نصب کردم ولی لایبرری نداشت از اینجا او سه تا پارت رو دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم وقتی میخوام در و پنجره و ستون به طرحهام اضافه کنم میگه موجود نیست !
چیکار کنم؟

1.jpg÷

این جاهارو تنظیم کنین مشکلتون حل میشه،البته فولدر های دانلود شده رو تو مسیر زیر کپی کنین اول

C:\ProgramData\Autodesk\RAC 2013

yahya03

عضو جدید
دوستان عزیز فایل rac برای 2014 امده؟ میشه از همون پوشه rac 2013 استفاده کرد براش؟ اگه اومده از کجا دانلودش کنم؟

sedre

عضو جدید
سلام
من رویت 2014 نصب کردم فولدر رک خالی بود. خودم چیزایی که داشتم رو کپی کردم ولی بازم لود نمیشن.از جایی دیگه هم میارم لود نمیشن.چکار کنم؟
ممنون میشم زودی جواب بدین کارم گیره.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من رویت 2014 نصب کردم فولدر رک خالی بود. خودم چیزایی که داشتم رو کپی کردم ولی بازم لود نمیشن.از جایی دیگه هم میارم لود نمیشن.چکار کنم؟
ممنون میشم زودی جواب بدین کارم گیره.
شما باید از قسمت option از file locations چیزایی که خودتون دارید رو لود کنید و به جای ادرس های قبل ادرس های جدید خودتون رو جایگزین کنید
مشاهده پیوست 154393

pal2isa

عضو جدید
سلاممممممممممم
من واسه کارم نیاز به یک پنجره دارم ....
http://www.archdaily.com/385241/gpt...pt-woods-bagot_2_20_1989_screenhdportada-jpg/

اینو می بینید .... پنجره ی سرتاسری بلندی داره که فریم ِ خاصی هم نداره انگار .... انگار که دیوار رو سوراخ کرده و یه شیشه قرار گرفته...
آیا از این مدل پنجره دارین واسم بذارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا اگر می دونین که چطوری می تونم همچین پنجره ای بکشم راهنمایی کنید ... ممنون

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممم
http://www.archdaily.com/385241/gpt...pt-woods-bagot_2_20_1989_screenhdportada-jpg/

اینو می بینید .... پنجره ی سرتاسری بلندی داره که فریم ِ خاصی هم نداره انگار .... انگار که دیوار رو سوراخ کرده و یه شیشه قرار گرفته...

دقیقا همون جوریه که خودت میگی یه دیوارو سوراخ کردن و توش شیشه گذاشتن
باید wall بکشی بعد edit profile بزنی . و اون قسمتی که میخوای شیشه باشه رو بکشی . تیک و بزنی
بعد داخل دیوار یه شیشه که بهتره با curtain wall بکشی .

mamali-architect

عضو جدید
سلاممممممممممم

درسته،همینجور که دوستمون گفتن،با curtain wall بکشید شیشتونو تو دل دیوارتون،حالا میتونین بعد کشیدن شیشه از دیوار cut کنین یا دیوار رو با edit کنین و سوراخ کنین،

اون دیوار شیشه ای هم edit کنین و u grid و V grid رو none کنین همینجوری میشه

موفق باشین

mamali-architect

عضو جدید
سلام به همگی

اینجا لایبریری های us metric واسه رویت 2014 رو میزارم،دوستان اگه تونستن همکاری کنین،نفریی چندتا پارت رو بعد دانلود تو خود باشگاه ضمیمه کنین که بعدا که کاربرای 2014 زیاد شد بتونن بی مشکل اینارو دانلود کنن

لینکهای 4Shared

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

بقیش رو تا شب میزارم

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام من ، من فایل های US Metric Content for AutoDesk Revit 2013 کامل دانلود کردم ، و تو rac 2013 کپی کردم ولی اصلا چیزی نمیاره مثلا اگه می خوام پنجره بکشم باید خودم بهش مسیر بدم و یک پنجره رو انتخاب کنم اصلا تو خود برنامه اضافه نمیشه لطفا یکی کمک کنه :cry:

مریم n

عضو جدید
سلام من میخوام سرامیک بسازم باید پیکار کنم؟ نمیشه متریال هم tilE باشه هم یه texture داشته باشه؟؟؟؟

*t*

عضو جدید
Library for Revit

Library for Revit

خوب این فایلی که الان میذارم رو فکر کنم اگه تو همون آدرسی که قبلا گفتم بذاریدش هلپتون فعال بشه و دیگه مشکلی نداشته باشید با رویت

http://www.4shared.com/file/V6y3oFZT/IES.html

حتما extract کنید و فولدرشو به اون آدرسی که گفتم کپی کنید
موفق باشید

/.
سلام
گرچه زمان زیادی گذشته
اما بسیار ممنون
من چندتا سایت پیدا کردم که کل فایل Rac رو برای دانلود گذاشته بود ، دانلود کردم اما نمیدونم نصب که میکنم دیگه از اینجا به بعد چه اتفاقی می افته!!!!

آدرس رو می ذارم
وقت کردین نگاه کنید ببینید چطور هست، شاید به کار بچه های انجمن + من، بیاد.

http://seoanalyses.com/download/autodesk revit architecture library downloads&t=1

http://www.therevitkid.blogspot.de/search?q=download+rac+2014

دومی خودش سایت خیلی خوبی است اگه کمی انگلیسی بچه ها بلد باشن میتونن مواردیمثه رندر گرفتن ازفایل رویت رو هم اینجا پیدا کنن،

من آپدیت Rac 2014 رو دانلود کردم نصب هم کردم اما نمیدونم کجا رفت و چی شد!!!!!
دوستان اگه میتونن کمک کنن

آخرین ویرایش:

مهندس جوجو

عضو جدید

مهندس جوجو

عضو جدید
سلام به همگی

اینجا لایبریری های us metric واسه رویت 2014 رو میزارم،دوستان اگه تونستن همکاری کنین،نفریی چندتا پارت رو بعد دانلود تو خود باشگاه ضمیمه کنین که بعدا که کاربرای 2014 زیاد شد بتونن بی مشکل اینارو دانلود کنن

لینکهای 4Shared

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

بقیش رو تا شب میزارم

.......

kiana -m

عضو جدید
سلام
نیاز فوری به آبجکت ( رویت)سقف آکوستیک برای سالن اجرای موسیقی دارم.یا هر آبجکت دیگه که برای سالن موسیقی مناسبه.

imanerz

عضو جدید
سلام.حتما باید تو سایت خارجی آپلود کنید که اینقد دردسر داره

rommanc

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز..من کمکه فوری نیاز دارم ..وایه پروژم مبلمان تاب وسرسره وپرسناژ کودک نیاز دارم کجامیتونم پیدا کنم دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MortezaYazdani

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
میخواستم ببینم آیا نمونه های آماده ایرانی هم هست
با سپاس