سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

masoodxl

عضو جدید
111.jpg
سلام
اویرا اجازه دانلود به اینترنت دانلود منیجر رو نمیده!!!
چکار باید بکنم؟؟؟مرسی

masoodxl

عضو جدید
2222222222.jpg
سلام
اینا رو شناسایی کرد
ویروس هستند؟؟؟پاک کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟مرسی

SuPpOrTeR

عضو جدید
بی پرده بهش بگو اویرا به درد نمیخوره.;)

نه دادا چیز خوبیه شما هم نصب کن

مشاهده پیوست 171557
سلام
اویرا اجازه دانلود به اینترنت دانلود منیجر رو نمیده!!!
چکار باید بکنم؟؟؟مرسی

مشاهده پیوست 171558
سلام
اینا رو شناسایی کرد
ویروس هستند؟؟؟پاک کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟مرسی
بعد از زدن یه پست اگه سوالی به ذهن تون رسید میتونید پست قبلی رو ویرایش کنید ! ایجاد پست جدید بیشتر جنبه اینو داره که شما میخوایید پست هاتون رو زیاد کنید .

اینا رو پاک کنید مشکلی نداره اگه هم مشکلی پیش اومد از قرنطینه میتونید ریستور کنید !

فایروال جلوی دسترسی برنامه به نت رو گرفته و به همین دلیل نمیتونید دانلود کنید !

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت

بعد از زدن یه پست اگه سوالی به ذهن تون رسید میتونید پست قبلی رو ویرایش کنید ! ایجاد پست جدید بیشتر جنبه اینو داره که شما میخوایید پست هاتون رو زیاد کنید .

اینا رو پاک کنید مشکلی نداره اگه هم مشکلی پیش اومد از قرنطینه میتونید ریستور کنید !

هیچی اوست نمیشه.هیچی اف سکیور نمیشه

masoodxl

عضو جدید

چطوری از قرنطینه میتونیم ریستور کنم؟؟؟
مگه پست که زیاد بشه
فایده ای هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

خوب چجوری میتونم دانلود کنم الان؟؟؟؟؟؟؟؟

sepid_a

عضو جدید
بچه ها من یه مشکلی دارم ,هر بار میخوام مموری کارت رو با لپ تاپ باز کنم میگه باید فرمت کنی. مشکل چی میتونه باشه چیکار باید بکنم ؟ لپ تاپم سونی هست و مموری کارت اس دی و استیک میخوره ولی هیچ کدومو باز نمیکنه , ویندوز هم 7 سونه

SuPpOrTeR

عضو جدید
هیچی اوست نمیشه.هیچی اف سکیور نمیشه
انتخاب آنتی ویروس سلیقه ای هست دوست عزیز !

اف سکیور مشکل فعالسازی داره و گرنه گزینه خوبی هست !

برای دوستان علاقه مند به انتخاب درست مراجعه به سایت Av-test توصیه میشه !

SuPpOrTeR

عضو جدید
چطوری از قرنطینه میتونیم ریستور کنم؟؟؟
مگه پست که زیاد بشه
فایده ای هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

خوب چجوری میتونم دانلود کنم الان؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر پست زیاد مشکلی نداره ولی وقتی میتونید همون پست رو ویرایش کنید زدن پست جدید یکم ...

تنظیمات فایروال و قوانینش رو ببینید ! احتمالا IDM ( دانلود منیجر ) رو بلاک کرده !

ESET Smart Security رو نصب کنید ! هر مشکلی داشته باشید براتون حل میکنم !

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
انتخاب آنتی ویروس سلیقه ای هست دوست عزیز !

اف سکیور مشکل فعالسازی داره و گرنه گزینه خوبی هست !

برای دوستان علاقه مند به انتخاب درست مراجعه به سایت Av-test توصیه میشه !
سلیقه ای هست ولی سلیقه ای نیست:w07: اوست که آپدیت میشد جزو بهترین ها بود الان آپدیت نمیشه متاسفانه.تقریبا" همه ی آنتی ویروس ها رو امتحان کردم همشون مشکل دارن.فقط اوست خوب بود که خراب شد.الان هم اف سکیور رو چند ماهی دارم هم قدرتمنده هم اتوماتیک آپدیت میشه فعالسازی دایمی فقط با یه سریال

SuPpOrTeR

عضو جدید
بچه ها من یه مشکلی دارم ,هر بار میخوام مموری کارت رو با لپ تاپ باز کنم میگه باید فرمت کنی. مشکل چی میتونه باشه چیکار باید بکنم ؟ لپ تاپم سونی هست و مموری کارت اس دی و استیک میخوره ولی هیچ کدومو باز نمیکنه , ویندوز هم 7 سونه
اول مموری رو توی یه سیستم دیگه تست کنید ببینید مشکل برقرار هست یا نه !

اگه برقرار نبود که اطلاعات تون رو بردارید و یکبار فرمت کنید و اگر برقرار بود ناچارأ یکبار فرمت کنید !

masoodxl

عضو جدید
خیر پست زیاد مشکلی نداره ولی وقتی میتونید همون پست رو ویرایش کنید زدن پست جدید یکم ...

تنظیمات فایروال و قوانینش رو ببینید ! احتمالا IDM ( دانلود منیجر ) رو بلاک کرده !

بلاک کرده یعنی چی؟؟؟
این همه اطلاعات کامپیوتری رو از کی یاد گرفتین؟؟؟
چجوری دو تا پست رو با هم یه جا جواب میدین؟؟؟
این نرم افزار که معرفی کردین مربوط به اویرا هست؟؟؟؟مرسی

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلیقه ای هست ولی سلیقه ای نیست:w07: اوست که آپدیت میشد جزو بهترین ها بود الان آپدیت نمیشه متاسفانه.تقریبا" همه ی آنتی ویروس ها رو امتحان کردم همشون مشکل دارن.فقط اوست خوب بود که خراب شد.الان هم اف سکیور رو چند ماهی دارم هم قدرتمنده هم اتوماتیک آپدیت میشه فعالسازی دایمی فقط با یه سریال
مشکل Norton و ESET چی بود ؟

لطف کنید سریال اف س... رو پیوست کنید !

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت

به نظرتون بدترین آنتی ویروس چیه؟:cool:
بلاک کرده یعنی چی؟؟؟

این همه سوال رو از کجا اوردی:cool::)
یه توصیه:)اول به خودتون زحمت بدید یکم توی خود نرم افزار مورد نظر منوها رو بگردید و دنبال جواب باشید اگه پیدا نکردید اینجا بپرسید الان فهمیدید اطلاعات کامپیوتری رو دوستمون از کجا اوردن

sepid_a

عضو جدید

میشه سوال منو هم جواب بدید؟

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
مشکل Norton و ESET چی بود ؟

لطف کنید سریال اف س... رو پیوست کنید !

هر دوشون که فعال نمیشن فعال هم بشن هر یکی دو ماه باید دنبال کد فعالسازیشون باشی.نود 32 هم که داغونه اصلا" حرفشو نزن خیلی بی بهاره.نورتون عالیه ولی فعال کردنش دردسره هر چند هفته هم باید دوباره فعالش کنی با یه دردسر:cool:
اف سکیور
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/214700-%D8%A2%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-F-secure-client-security پست شماره 13

SuPpOrTeR

عضو جدید
بلاک کرده یعنی چی؟؟؟
ماشاالله

برای پاسخ گویی به دو تا پست : پایین هر پست سه عبارت ( پاسخ - پاسخ نقل قول - و یه شکلک مربوط به پاسخ گویی به صورت نقل قول چندگانه هست که من ازش استفاده میکنم ! )

اونی که معرفی کردم یه آنتی ویروس جداگانه هست ! همونی که اون نصب کرده بودید مشکل در حذفش داشتید !

بلاک یعنی تو فایروال مسدود شده و اجازه ارتباط با اینترنت رو نداره.

sepid_a

عضو جدید

اگه برقرار نبود که اطلاعات تون رو بردارید و یکبار فرمت کنید و اگر برقرار بود ناچارأ یکبار فرمت کنید !
خیلی ممنون ولی اصلا فرمت هم نمیشه ,میگه فرمت کن وقتی میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت

میشه سوال منو هم جواب بدید؟
با سلام
چیزی که دوستمون گفت جواب کامله.
روی یه سیستم دیگه امتحان کنید.

masoodxl

عضو جدید
ماشاالله

برای پاسخ گویی به دو تا پست : پایین هر پست سه عبارت ( پاسخ - پاسخ نقل قول - و یه شکلک مربوط به پاسخ گویی به صورت نقل قول چندگانه هست که من ازش استفاده میکنم ! )
خوب مال من نمیشه!!!

اونی که معرفی کردم یه آنتی ویروس جداگانه هست ! همونی که اون نصب کرده بودید مشکل در حذفش داشتید !

بلاک یعنی تو فایروال مسدود شده و اجازه ارتباط با اینترنت رو نداره.
راهی به ذهنتون نمیرسه که بتونم دانلود کنم
و رفع بلاک کنم؟؟؟؟

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
الان 3تا آنتی ویروس رو بورسن راحت فعال و آپدیت میشن بی دردسر
1- شید
2-آنتی ویروس رایگان مایکروسافت
3- اف سکیور که گفتم

SuPpOrTeR

عضو جدید
هر دوشون که فعال نمیشن فعال هم بشن هر یکی دو ماه باید دنبال کد فعالسازیشون باشی.نود 32 هم که داغونه اصلا" حرفشو نزن خیلی بی بهاره.نورتون عالیه ولی فعال کردنش دردسره هر چند هفته هم باید دوباره فعالش کنی با یه دردسر:cool:
اف سکیور
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/214700-%D8%A2%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-F-secure-client-security پست شماره 13
ممنون ولی هنوز با این سریال ها کار میکنه ! آخه تاریخ پست برای 2011 بود !

من بدترین آنتی ویروس رو ماکروسافت Essentials میدونم !

در مورد ESET که ازش بد گفتید نظری ندارم ! خودتون هم که کارتون خدماتی هست میدونید اکثر کسانی که نود نصب میکنن فوق مبتدی هستند و در اثر بی اطلاعی آلوده میشن در صورتی که من کاربرانی سراغ دارم که بدون مشکل دارن استفاده میکنند حتی از نسخه 4 بدون کوچک ترین الودگی !

الان نورتون سریال های 120 روزه و نود32 سریال های 90 روزه رایگان موجود دارند !

SuPpOrTeR

عضو جدید
الان 3تا آنتی ویروس رو بورسن راحت فعال و آپدیت میشن بی دردسر
1- شید
2-آنتی ویروس رایگان مایکروسافت
3- اف سکیور که گفتم
دیدید گفتم سلیقه ای هست !

نظر شما برای این موراد بود در صورتی که سایت های تخصصی امنیتی چیز دیگه ای میگن !

برای ویندوز 8 بهترین ها به ترتیب :

1 - f secure
2 - gdata
3 - bitdefender
4 - kaspersky
5 - bullguard

و بدترین گزینه ویندوز دیفندر هست !

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
ممنون ولی هنوز با این سریال ها کار میکنه ! آخه تاریخ پست برای 2011 بود !

من بدترین آنتی ویروس رو ماکروسافت Essentials میدونم !

در مورد ESET که ازش بد گفتید نظری ندارم ! خودتون هم که کارتون خدماتی هست میدونید اکثر کسانی که نود نصب میکنن فوق مبتدی هستند و در اثر بی اطلاعی آلوده میشن در صورتی که من کاربرانی سراغ دارم که بدون مشکل دارن استفاده میکنند حتی از نسخه 4 بدون کوچک ترین الودگی !

الان نورتون سریال های 120 روزه و نود32 سریال های 90 روزه رایگان موجود دارند !
بی اطلاعی یعنی چی؟ آنتی ویروس پس کارش چیه؟
بعد از 30 یا 120 روز باید چکار کنن بدو دنبال کرک بگرد

اینو خوندی :::***من تا به حال AVهای زیادی رو تست کردم که هر کدومشون یه مشکلی داشتن!
اما این یکی حدود 3 ساله که رو سیستمم نصبه و امیدوارم به درد شما هم بخوره! :::***
****مطمئن باشید مثل AVG گیر، مثل کسپر خوره ی رم، مثل نورتون بی بخار، مثل مکافی غیر قابل اعتماد نیست!
در مورد نود هم، باید بگم چیزهای کاملاً سالم رو ویروس می دونه و بالعکس. البته گاهی! آپدیتشم که دردسره!
در مورد بیت دیفندرم من خیلی ازش خوشم میاد ولی سیستمم نمی کشه!****

بله هنوز کار میکنه .الان چند ماهه نصبش کردم قدرتمند و سریع آپدیت راحت سریع و بی دردسر
خودت چی نصب داری؟؟

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
دیدید گفتم سلیقه ای هست !

نظر شما برای این موراد بود در صورتی که سایت های تخصصی امنیتی چیز دیگه ای میگن !

برای ویندوز 8 بهترین ها به ترتیب :

1 - f secure
2 - gdata
3 - bitdefender
4 - kaspersky
5 - bullguard
من منظورم این بود که آنتی ویروسی که آپدیت نشه به هیچ دردی نمیخوره و توی ایران فقط اون 3تا آپدیت راحت و بی دردسری دارن

SuPpOrTeR

عضو جدید
بی اطلاعی یعنی چی؟ آنتی ویروس پس کارش چیه؟
بعد از 30 یا 120 روز باید چکار کنن بدو دنبال کرک بگرد

اینو خوندی :::***من تا به حال AVهای زیادی رو تست کردم که هر کدومشون یه مشکلی داشتن!
اما این یکی حدود 3 ساله که رو سیستمم نصبه و امیدوارم به درد شما هم بخوره! :::***
****مطمئن باشید مثل AVG گیر، مثل کسپر خوره ی رم، مثل نورتون بی بخار، مثل مکافی غیر قابل اعتماد نیست!
در مورد نود هم، باید بگم چیزهای کاملاً سالم رو ویروس می دونه و بالعکس. البته گاهی! آپدیتشم که دردسره!
در مورد بیت دیفندرم من خیلی ازش خوشم میاد ولی سیستمم نمی کشه!****

بله هنوز کار میکنه .الان چند ماهه نصبش کردم قدرتمند و سریع آپدیت راحت سریع و بی دردسر
خودت چی نصب داری؟؟

اول این گل رو بگیر از دست هم ناراحت نشیم

بله بعد از این مدت دوباره سریال جدید بگیرید ! کمتر از 15 دقیقه !

بی اطلاعی یعنی اینکه طرف آنتی ویروس رو که نصب میکنه به کل فراموشش میکنه نه فعالش میکنه نه آپدیت به پیغاماش محل نمیزاره اسکن نمیکنه و ...

درسته ESET همانند رقبا مثل کسپرسکی و بیتدیفندر خوب/قدرتمند نیست ولی در این حد که گفتید هم نیست !

من خودم ESET smart نصب دارم به همراه Malware byte !

اون مشکلاتی هم که گفتی اگر کرک و پچ رو بگیره که طبیعی هست اگه فایل های سالم رو الوده ببینه یعنی سیستم الوده هست !
من منظورم این بود که آنتی ویروسی که آپدیت نشه به هیچ دردی نمیخوره و توی ایران فقط اون 3تا آپدیت راحت و بی دردسری دارن
تنها کمپانی که به ایران آپدیت نمیده Avast / Mcafee هست ! بقیه بدون مشکل آپ میشن !

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
اول این گل رو بگیر از دست هم ناراحت نشیم

بله بعد از این مدت دوباره سریال جدید بگیرید ! کمتر از 15 دقیقه !

بی اطلاعی یعنی اینکه طرف آنتی ویروس رو که نصب میکنه به کل فراموشش میکنه نه فعالش میکنه نه آپدیت به پیغاماش محل نمیزاره اسکن نمیکنه و ...

درسته ESET همانند رقبا مثل کسپرسکی و بیتدیفندر خوب/قدرتمند نیست ولی در این حد که گفتید هم نیست !

من خودم ESET smart نصب دارم به همراه Malware byte !

اون مشکلاتی هم که گفتی اگر کرک و پچ رو بگیره که طبیعی هست اگه فایل های سالم رو الوده ببینه یعنی سیستم الوده هست !

تنها کمپانی که به ایران آپدیت نمیده Avast / Mcafee هست ! بقیه بدون مشکل آپ میشن !
گل رو از پارک سر کوچه کندی اوردی:)
سریال جدید گرفتن هم دردسریه !!!
بدون مشکل شاید ولی این سه تا رو که گفتم نصب کنی دیگه لازم نیست کاری بکنی خودشون اتوماتیک اپدیت میشن.
انتی ویروس + مالویر بایت + usb disk security

بالا