[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

engm

عضو جدید
با سلام

من هم مناطق نفت خیز جنوب هستم .

برای من گفتند که 8 آبان ماه بروم اهواز برای تحویل مدارک و 25 آبان بروم برای مصاحبه استخدامی !

برای شما هم همینطور است ، یعنی باید 2 روز بروید اهواز ؟

از پاسخ شمایک دنیا ممنونم.

8 ابان مدارک 25م مصاحبه دیگه چه صیغه ایه؟؟؟مدارکو همون روز مصاحبه میخوان!

سلام راستش برام من اینطور نیست فقط زده 15 ام اهواز باشم.شما احیانا اطلاعت ناکامل ندادی؟!شایدم عادیه .ممکنه بخوان چند بار ازت مصاحبه بگیرن:redface:

از جواب شما خیلی خیلی ممنونم.

کاشکی من هم مثل شما بودم .

همه مدارک را داده ام ، تازه نه کسر مدرکی دارم و نه .... حالا نمی دانم منظور انها از تحویل مدارک چی می باشد ! بعدش یک روز دیگه بروم برای مصاحبه !

ممنون می شوم اگر کسی شماره تلفن مرکز آزمون شرکت نفت را دارد ، اینجا بگذارد تا از خودشان سوال بپرسم .

ممنونم.

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من تو این مصاحبه ها زیاد رفتم.

خونسردی خیلی مهمه و اعتماد به نفس.

زبان/کامپیوتر مهمه.

و نیز اطلاعات فنی.

پارت بازی هم تادلتون بخواد هست.

توکل کنید.

موفق باشید.;)

mahpok

عضو جدید
من تو این مصاحبه ها زیاد رفتم.

خونسردی خیلی مهمه و اعتماد به نفس.

زبان/کامپیوتر مهمه.

و نیز اطلاعات فنی.

پارت بازی هم تادلتون بخواد هست.

توکل کنید.

موفق باشید.;)
دوست عزیز الکی جو سازی نکن در مصاحبه نفت به هیچ وجه پارتی بازی نمیشه
من مصاحبه سال 90 قبول شدم بدون اینکه حتی یک نفر رو تو نفت بشناسم
اگه مصاحبه رو قوی بدی مطمئن باش قبولی
زبان خیلی خیلی مهمه یعنی میتونی با زبان یه سر و گردن از بقیه بالاتر باشی

tatlariha

عضو جدید
با سلام.من 12 آبان ساعت 7.15 قم .جهت اعزام به منطقه عملیاتی سراجه قم .
کاردانی.بهره برداری...
کسی قم داریم؟من نمی دونم چرا آخه 7.15؟

باسلام به دوست عزیز من هم مثل شما12آبان ساعت7.15قم مصاحبه دارم میتونم بپرسم رشتتون چیه من با کاردانی تکنسین مکانیک قبول شدم

mosikk

عضو جدید

همه مدارک را داده ام ، تازه نه کسر مدرکی دارم و نه .... حالا نمی دانم منظور انها از تحویل مدارک چی می باشد ! بعدش یک روز دیگه بروم برای مصاحبه !

ممنون می شوم اگر کسی شماره تلفن مرکز آزمون شرکت نفت را دارد ، اینجا بگذارد تا از خودشان سوال بپرسم .

ممنونم.[/QUOTE
میگم شما اصن میدونید واسه کجا دارید میرید مصاحبه!
اینا واسه مصاحبه بچه هایی شرکت نفته ساله 92 که 5و6 برج دو امتحان دادن!!!
حالا میشه بگید شما قبولی چه امتحانی و چه سالی هستید؟؟؟

engm

عضو جدید

ممنونم.[/QUOTE
میگم شما اصن میدونید واسه کجا دارید میرید مصاحبه!
اینا واسه مصاحبه بچه هایی شرکت نفته ساله 92 که 5و6 برج دو امتحان دادن!!!
حالا میشه بگید شما قبولی چه امتحانی و چه سالی هستید؟؟؟

دوست عزیز من هم 5. 6 ام برج دوامسال امتحان شرکت نفت داده ام و برای مناطق نفت خیز جنوب(خوزستان - اهواز ) ، عملیات بهره برداری قبول شده ام .

رشته بنده هم مهندسی شیمی است .

ممنون میشوم اگر بزرگواری بفرمایید و من را راهنمایی نمایید که چه کار باید بکنم .

آخه چرا برای من مصاحبه را دو روز زده اند !

محمد بی غم

عضو جدید
اره دوست عزیز کاردانی برق قدرت هستم.سابقه کار ندارم. بیشتر روی مباحث ترانس و موتور و ژنراتور وانواع حفاظتاشون.

mosikk

عضو جدید
دوست عزیز من هم 5. 6 ام برج دوامسال امتحان شرکت نفت داده ام و برای مناطق نفت خیز جنوب(خوزستان - اهواز ) ، عملیات بهره برداری قبول شده ام .

رشته بنده هم مهندسی شیمی است .

ممنون میشوم اگر بزرگواری بفرمایید و من را راهنمایی نمایید که چه کار باید بکنم .

آخه چرا برای من مصاحبه را دو روز زده اند !
تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که بدون بین سه چار هزار نفری که دعوت شدن به مصاحبه فقد تو اینشکلی هستی
در ضمن هرچه سریعتر باشون تماس بگیر و پیگیر ماجرا شو.
و یه سوال! یه جایی گفتی که مدارکو فرستادی! کدوم مدارک؟؟؟حداقل از این مطمینم که موقع ثبتنام فقد یه عکس سه در چار بیشتر نخواستن!!!

alireza2022

عضو جدید
باسلام به دوست عزیز من هم مثل شما12آبان ساعت7.15قم مصاحبه دارم میتونم بپرسم رشتتون چیه من با کاردانی تکنسین مکانیک قبول شدم

سلام .مخلص. من عملیات بهره برداری نفت و گاز
بچه کجایی؟من بچه همدانم .کاردانیم منم.ان شاء االه که قبولی

mhmmdrzshirzad

عضو جدید
سلام. من هم الان دارم لیسانس میخونم و با کاردانی شرکت کردم. خیلی این مسئله برام مهم بود از جهت پذیرش مدرک لیسانسم برای افزایش حقوق. خیلی سرچ کردم. تا چند سال پیش شرکت نفت به شدت در این موارد سختگیری میکرد و تعدیل مدرک نمیداد. اما از گمونم سه چهار سال پیش مخصوصا از امسال که توو خود دفترچه هم ذکر شده بود(دفترچه ثبت نام) که با مدرکی که شرکت کنید پذیرفته میشید. و اینکه برای تعدیل مدرک حتما کارکنان نفت باید در ازمون شرکت کنن و حد نصاب لازم رو بیارن تا مدرکشون پذیرفته بشه.اصلا گزینه ی "کارمند نفت هستم خواهان تعدیل مدرک" در ثبن نام بود که برای همین موضوع بود.
در مورد همسر شما هم گمونم فوقش با همون کاردانیش قبولش کنن ولی بعد از چند سال(که خود شرکت تعیین مینه چند سال) دوباره میتونه ازمون بده برای تعدیل مدرک.

Ingenious

عضو جدید
فیش حقوقی شهریورماه رو تو پورتال زدن.

اینجا جای بحث در مورد فیش حقوق این ماه و .... اینا نیس در مورد فیش حقوقی تو سایتا و پورتالای دیگه میتونین اعلام کنین - هدف از ایجاد این تاپیک کمک به افرادیست که میخوان مصاحبه بدن لطفا در این مورد نظر بدید ممنون

mr.sijal

عضو جدید
دوستان کسی کارشناسی عملیات حفاری هست؟؟؟
اگه هست تاریخ مصاحبه شو اعلام کند
تاریخ مصاحبه من 20مهر

tatlariha

عضو جدید
سلام .مخلص. من عملیات بهره برداری نفت و گاز
بچه کجایی؟من بچه همدانم .کاردانیم منم.ان شاء االه که قبولی

من بچه قزوینم شما هم انشاء الله قبول شی رشتت (عملیات بهره برداری نفت و گاز)هستش؟ من رشتم ساخت و تولیده میتونم بپرسم چند سالتونه؟

h0666

عضو جدید
من کارشناس سیلات حفاری ملی حفاری قبول شدم 11 مهر اهواز مصاحبه دارم
کسی میدونه مصاخبه از چی میپرسن؟ رشتم مهندسی شیمیه

mr.sijal

عضو جدید
دروس آزمون حفاری رو مطالعه کن،زبان و کامپیوتر
دوست عزیز رتبه شما چند شده در رسته حفاری ؟
شما اهل استان خوزستان هستید ؟

pogcspgc

عضو جدید
اینجا جای بحث در مورد فیش حقوق این ماه و .... اینا نیس در مورد فیش حقوقی تو سایتا و پورتالای دیگه میتونین اعلام کنین - هدف از ایجاد این تاپیک کمک به افرادیست که میخوان مصاحبه بدن لطفا در این مورد نظر بدید ممنون

آقای مهندس اونی که اینجا اومده گفته فیش شهریور را زدن حتما میدونسته اینجا مشکلی نیست. این 1600 را همین بچه ها از سال 90 نوشتن و دوست عزیزمون صرفا جهت اطلاع بچه ها گفته چون بچه های سال 90 هم اینجا را بعضی وقت ها چک میکنن . امیدوارم که موفق باشین

hassa1

عضو جدید
آقای مهندس اونی که اینجا اومده گفته فیش شهریور را زدن حتما میدونسته اینجا مشکلی نیست. این 1600 را همین بچه ها از سال 90 نوشتن و دوست عزیزمون صرفا جهت اطلاع بچه ها گفته چون بچه های سال 90 هم اینجا را بعضی وقت ها چک میکنن . امیدوارم که موفق باشین
پس بهتره بغل تايپيك
مصاحبه علمي_عقيدتي بنويسن
+همراه با فيش حقوقي بچهاي سال 90

موفق و پيروز باشيد
[h=1][/h]

بزرگوار

اخراجی موقت
[h=2] [/h]
سلام ساختمان اداری احسان کسی هست که برق و مکانیک خونده باشه؟ لطفا بگید
اصلا اینجا کسی هست مصاحبه ساختمان اداری احسان داشته باشه؟ مقطع و رشته و تاریخ اش رو بگه لطفا مرده ان است که دستش بزنی جم نخورد هرگز

آخرین ویرایش:

dashhadi

عضو جدید
سلام
جناب Ingenious
این تاپیک توسط بچه های آزمون استخدامی سال 1390 راه اندازی شده و محل تبادل اطلاعات این افراد بوده، هست و خواهد بود. به عدم فعالیت بچه های قدیمی تاپیک نگاه نکن، چنانچه خبری بشه یا اتفاقی بیفته اینجا محل اطلاع رسانی و بحث و تبادل نظر بچه ها خواهد بود. شما و دوستانتون که می خواین از اخبار و اوضاع مربوط به خودتون با خبر باشین بهتر بود یه تاپیک واسه خودتون راه می انداختین، حالا بچه های قدیمی تاپیک که میان اینجا سر میزنن و چون خبری نیست کامنتی نمیذارن و کاری هم به کارتون ندارن امر بر جنابعالی مشتبه نشه!

pasefic

عضو جدید
پس بهتره بغل تايپيك
مصاحبه علمي_عقيدتي بنويسن
+همراه با فيش حقوقي بچهاي سال 90

موفق و پيروز باشيد
با سلام
این یک جا برای اطلاع رسانی هست که بچه های 90 آنرا پایه گذاری کردن . حالا چون بحث های گسترده ای مطرح شده ، سایر دوستان نیز از آن استفاده می کنند و بعضاً همین دوستانی که شما از آنها ایراد می گیرید ، یار و یاور و پاسخگوی افرادی هستند که در تلاشند مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند. حالا برای اطلاع رسانی به خودشون نمی تونن ازش استفاده کنن ؟؟!!!!

alireza2022

عضو جدید
من بچه قزوینم شما هم انشاء الله قبول شی رشتت (عملیات بهره برداری نفت و گاز)هستش؟ من رشتم ساخت و تولیده میتونم بپرسم چند سالتونه؟

رشته من مکانیک تاسیسات ولی خوب تو عملیات نفت و گاز هم شیمی میتونست شرکت کنه،هم مکانیک...6نفر میخوان 10 نفر فعلا قبول کردن.من اتفاقا الان قزوین دانشجوام.کارشناسی.روز مصاحبه میری اونجا یا شب میری قم؟

tatlariha

عضو جدید
رشته من مکانیک تاسیسات ولی خوب تو عملیات نفت و گاز هم شیمی میتونست شرکت کنه،هم مکانیک...6نفر میخوان 10 نفر فعلا قبول کردن.من اتفاقا الان قزوین دانشجوام.کارشناسی.روز مصاحبه میری اونجا یا شب میری قم؟
من شب میرم تو رشته ای که من شرکت کردم(تکنسین مکانیک)3نفر میخوان6نفر قبول شدن کدوم دانشگاه درس میخونی؟بعد قزوین ساکنی یا رفت و آمد میکنی؟چه کتابایی رو برای مصاحبه میخونی؟

بالا