**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت داداش. من که فعلا سخت مشغول کارها و برنامه هامم میخوام اگه فرصت شد تو پاییز یه مقاله بنویسم که هنوز موضوعشم انتخاب نکردم قبل اینکه شروع کنم بهتون میگم که هم ازتون کمک بگیرم هم اگه مایل باشید باهم دوتا مقاله بنویسیم و به هم کمک کنیم
قربون دادا...:gol:
خیییییییییییلی عالیه!! باشه داداش من پایه م. ایشالا که بتونم کمکتون کنم.

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیزم
مهمون سر زده نمی خواین؟
امشب یاد گذشته افتادم...سبی که این تاپیکو راه انداختم اینجا خیلی با الانش فرق داشت
ممنون از همتون...مرسی از تو غزل عزیز به خاطر مدیریت شایسته ای که داشتی....خیلی حس خوبیه اولین مدیر تالار مدیریت بودن :)
مرسی از همه همه همه تون....حتی بابت یک پستی که اینجا گذاشتین و در ضمن تشکر و تبریک به دوست جدیدمون آقای جباریان (همشهریه خودم :دی) که با اومدنش به این تاپیک وزن خاصی داده....
دلم براتون تنگ شده ...برای اینجا بودن...

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم
مهمون سر زده نمی خواین؟
امشب یاد گذشته افتادم...سبی که این تاپیکو راه انداختم اینجا خیلی با الانش فرق داشت
ممنون از همتون...مرسی از تو غزل عزیز به خاطر مدیریت شایسته ای که داشتی....خیلی حس خوبیه اولین مدیر تالار مدیریت بودن :)
مرسی از همه همه همه تون....حتی بابت یک پستی که اینجا گذاشتین و در ضمن تشکر و تبریک به دوست جدیدمون آقای جباریان (همشهریه خودم :دی) که با اومدنش به این تاپیک وزن خاصی داده....
سلام خواهر من حالتون چطوره؟؟ ما هم خیلی خوشحالیم که شما امروز دوباره تشریف آوردین به تالار بابت تموم زحماتی هم که هم که تو گذشته کشیدید ازتون از صمیم قلب تشکر میکنم. خیلی خوشحالم که دوست خوبی مثل شما دارم. انشالله تو همه ی مراحل زندگیتون موفق باشی همشهری خوب من:gol::gol::gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به همه مدیران
خوبین؟ سخت مشغولین دیگه؟!؟!
سلام به روی ماهت
هان خوب خوب خداروشکر
امیدوارم شمام خوب خوب باشین
هان سخت که نه امامشغولیم شکر
سلام به روی ماهت داداش. من که فعلا سخت مشغول کارها و برنامه هامم میخوام اگه فرصت شد تو پاییز یه مقاله بنویسم که هنوز موضوعشم انتخاب نکردم قبل اینکه شروع کنم بهتون میگم که هم ازتون کمک بگیرم هم اگه مایل باشید باهم دوتا مقاله بنویسیم و به هم کمک کنیم
سلام خیلی خوبه داادش کوچیکه منم امسال تازه ارشد قبول شده فکر کنم مشتاق تهیه مقاله نوشتن باشه میتونید روش حساب باز کنید

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام دوستای عزیزم
مهمون سر زده نمی خواین؟
به به ببین کی اینجاست
سلام به روی ماهتون خانوم پارسال دوست امسال اشنا
خوبی گل دختر
درساتون خوب پیش میره ؟
کارا خوب پیش میره انشالله؟
هان مگه شماهم گیلانی و رشتی هستی؟نگفته بودیا اینجا نوشتی تهران مارو به اشتباه انداختی

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خواهر من حالتون چطوره؟؟ ما هم خیلی خوشحالیم که شما امروز دوباره تشریف آوردین به تالار بابت تموم زحماتی هم که هم که تو گذشته کشیدید ازتون از صمیم قلب تشکر میکنم. خیلی خوشحالم که دوست خوبی مثل شما دارم. انشالله تو همه ی مراحل زندگیتون موفق باشی همشهری خوب من:gol::gol::gol:

سلام، ممنون...
من قصد داشتم کاری بکنم برای تالار اما اوضاع کارو زندگیم طوری شد که حتی وقت برای استراحت هم کم میاوردم.. برا همین بر خلاف میلم هیچ کاری برای تالار نکردم که شایسته تشکر باشه...
ممنون لطف دارین،منم خوشحالم جمع شما دوستان رو اینجا میبینم ...با اینکه نمی تونم تو جمعتون مستمر حضور داشته باشم
به امید موفقیت و خوشبختی همه همسالانمون...:smile:

آخرین ویرایش:

raha.68m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ببین کی اینجاست
سلام به روی ماهتون خانوم پارسال دوست امسال اشنا
خوبی گل دختر
درساتون خوب پیش میره ؟
کارا خوب پیش میره انشالله؟
هان مگه شماهم گیلانی و رشتی هستی؟نگفته بودیا اینجا نوشتی تهران مارو به اشتباه انداختی
سلام سونیا جان...
خیلی شرمنده دوست مهربونم...
شکر خدا....تو خوبی؟
بله من گیلانی هستم اما روزگار ما رو برای درس و کار به تهران دعوت کرد :smile:

anoeil

کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیزم
مهمون سر زده نمی خواین؟
سلام خوبین؟؟؟
خب بیشتر بیایید دیگه...
تالار مدیریت به لطف ghazal و بقیه دوستان آباد شده:)

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستای عزیزم
مهمون سر زده نمی خواین؟

سلام عزیزم.خوبی؟
تو همیشه به من لطف داشتی.
امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی.:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
این که خیلی خوبه!ایشالله حتما با هم کار میکنیم پس.
سلام -انشالله
سلام سونیا جان...
خیلی شرمنده دوست مهربونم...
شکر خدا....تو خوبی؟
بله من گیلانی هستم اما روزگار ما رو برای درس و کار به تهران دعوت کرد :smile:

سلام به روی ماهت
میرسی به خوبی شمام
الهی جان میرما-اشالله هرجا هستین موفق و سلامت باشین

anoeil

کاربر ممتاز
سلام به همه مدیران:gol:
دوستان لطف کنن واسه رفع خستگی یه 10-15دقیقه بیان اینجا ممنون میشیم.

سرسخت

عضو جدید

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
شرمنده انقد دير ج ميدم; ممنوووووونم سونيا جون, شما خوب بودي بهتر شدي؟ :)

بازم شرمنده دير ج ميدم; عاقا مارو بتر شرمنده نكنيد خو
حالا ي هفته نبوديماااااا خخخخخخخ :)

سلام عزیزم میرسی به خوبی سمام

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلاااااااااااااااااام امیدوارم همگی خوب باشید کسی اینجا نمیاد چرا؟

anoeil

کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااام امیدوارم همگی خوب باشید کسی اینجا نمیاد چرا؟
سلام
خوبی؟
آره بابا دلم واسه اینجا تنگ شده بود:(
همه سخت مشغول درس و کارن!!!!

بالا