فروش گوشت انسان در تایلند

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی که این نان ها را می خورید احساس می کنید که مشغول خوردن اعضای بدن انسان هستید!
به نقل از ۲۴ آنلاین، یک نانوای تایلندی برای پخت نان های خود از روش وحشتناکی استفاده می کند! او خمیرهای نان را به شکل اعضای بدن در می آورد و می فروشد!
وقتی که این نان ها را می خورید احساس می کنید که مشغول خوردن اعضای بدن انسان هستید!
او با مهارت های خاصی با خمیر نان مجسمه سازی می کند. همه ی خانواده ی او در نانوایی کار می کنند و در پخت نان از خمیر، کشمش، آکاژو و شکلات استفاده می کنند.
با وجود این که این نانوایی، نانوایی بسیار عجیب و وحشتناکی می باشد، اما مردم تایلند از نان ها ی او استقبال خوبی می کنند.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود......فقط حالت رو بهم میریخت.....ممنون......ببخشید دلم نمیخواست دیگه ببینم زودی رفتم یادم رفت تشکر کنم......:D

حواسم هست مهندس...تشکراتم تموم شده اومد حتما....ولی واقعا مغزشون مشکل داره ها!!!:razz:

ممنونم . شوخی کردم من این پستا رو نمیذارم که تشکر بگیرم اینا رو میذارم که دوستان هم باشگاهیم لذت ببرند :biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
ممنونم . شوخی کردم من این پستا رو نمیذارم که تشکر بگیرم اینا رو میذارم که دوستان هم باشگاهیم لذت ببرند :biggrin:

ببخشید هم باشگاهیاتون از چی این پست باید لذت ببرن ؟؟:eek:
آهان پس منظورتون اینه که میخواین یکمم تنوع داشته باشه.......:D

m.khos

عضو جدید
ای کاش تو تهرانم بود.اینجوری می رفتم دو تا نون به شکل استخون دست می خریدم خورد می کردم تو ابگوشت:biggrin: