گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

suC

عضو جدید
بچه ها تئوری مدیریت رو خوندم . الان هرچی میگردم کتاب امارمو پیدا نمیکنم کجا گذاشتم
فکر کنم امشب اقتصاد 1 رو شروع کنم به خوندن . اینقدر کتاب محسن نظری رو خوندم حفظ شدم مخصوصا این چند فصل خرد رو . تا فصل چهار رو میگما .
یکم هم باید 504 بخوم
کتاب تخصصی زبان رو چیکار کنم ؟ چی بگیرم ؟ ارمان اشراقی ؟
راستی کتاب ریاضی هم ندارم . هادی رنجبران چطوره ؟ببینم شاید دوستام داشتن دیگه نخریدم .

بریم یه دوری بزنیم بعدش فصل یک اقتصاد رو دشت کنیم بیایم ببینیم چه خبر هست اینجا .

چه درسایی باید بخونی؟ من که زبان آرمان اشراقی گرفتم. آمار هم مدرسان.

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
امیدت بخدا داداش! بابا این رشته مدیریت واقعا مظلومه! از همه رشته ها متقاضی داره خوب وقتی بالای 120 هزار نفر تو گرایش های مدیریت شرکت میکنن رقابت سنگین میشه دیگه! اما اصلا نگران نباش باور کن 90 درصد سیاهی لشکرن! یعنی اوایل بنده خداها تصمیم به خوندن دارنا اما بعد یکم به تعویق میندازن و امروز وفردا میکنن و وقتی رسید به آذر دیگه اینقدر نا امید میشن که میزارن واسه سال بعد. شما که یه امتیاز خوب یعنی تجربه و آشنایی با دروس و پشتوانت داری اگه یکم تلاشتو بیشتر کنی ایشالله قبول میشی. میدونم واقعا دوران سربازی خوندن سخته اما تو مردی داداش! میتونی! چون سربازی عیارتو بالا برده

اره ببشتر سیاهی لشکرن ولی خب تعدادشون خیلی خیلی زیاده . من پارسال یکم شل گرفتم و از طرفی برا صنایع خونده بودم . که مدیریت هم شرکت کردم .
خودم از درصدام راضی هستم . تئوری بدون حتی یک صفحه خوندن 15 زدم . مدیریت تولید هم همینطور 20 درصد زدم .
تئوری رو نمیدونم ولی خب اگر یکم مدیریت تولید رو بخونم راحت میتونم 50 بزنم . البته همه بستگی به خوندن و مرور کردن داره .
میدونم سربازی ادمو مرد میکنه
ما همش تو ماموریت هستیم
تازه چند روز هست از شمالغرب اومدم
امکان داره باز هفته بعد هم برم . تازه بعد این ماموریت یه ماموریت هم فکر کنم تو جنوب داریم .
این سپاه پدرمون رو در آورد کجا بخور بخوره ؟ ما که ........

sed ali

کاربر ممتاز
چه درسایی باید بخونی؟ من که زبان آرمان اشراقی گرفتم. آمار هم مدرسان.

منظورت برای مدیریت صعتی هست ؟
اقتصاد و تحقیق و تئوری و زبان و ریاضی و امار که مشترکه می مونه یه مدیریت تولید که من عاشقشم . پارسال این رو هم نخونده 20 زدم .
وای بازم نرفتم بخونم
راستی اسمت چی بود ؟
این سونیا ما رو کسی ندید ؟ درس میخونه ؟

suC

عضو جدید
اره ببشتر سیاهی لشکرن ولی خب تعدادشون خیلی خیلی زیاده . من پارسال یکم شل گرفتم و از طرفی برا صنایع خونده بودم . که مدیریت هم شرکت کردم .
خودم از درصدام راضی هستم . تئوری بدون حتی یک صفحه خوندن 15 زدم . مدیریت تولید هم همینطور 20 درصد زدم .
تئوری رو نمیدونم ولی خب اگر یکم مدیریت تولید رو بخونم راحت میتونم 50 بزنم . البته همه بستگی به خوندن و مرور کردن داره .
ما همش تو ماموریت هستیم
امکان داره باز هفته بعد هم برم . تازه بعد این ماموریت یه ماموریت هم فکر کنم تو جنوب داریم .

منم پارسال اشتباه کردم. یعنی اول خوب خوندم اما دیگه دوره نکردم و موقع کنکور.......:cry:
اما امسال دیگه این اشتباهو نمیکنم. دقیقا حسام درست میگه. بیشتریا سیاهی لشگرن

suC

عضو جدید
منظورت برای مدیریت صعتی هست ؟
اقتصاد و تحقیق و تئوری و زبان و ریاضی و امار که مشترکه می مونه یه مدیریت تولید که من عاشقشم . پارسال این رو هم نخونده 20 زدم .
وای بازم نرفتم بخونم
راستی اسمت چی بود ؟
این سونیا ما رو کسی ندید ؟ درس میخونه ؟

من سوسنم. سونیا فقط صبحا میاد. اینترنت خونشو قطع کرده تا بعد کنکور.
منم امروز اصلا خوب نخوندم. برم الان یکم بخونم شب عذاب وجدان نگیرم

sed ali

کاربر ممتاز
منم پارسال اشتباه کردم. یعنی اول خوب خوندم اما دیگه دوره نکردم و موقع کنکور.......:cry:
اما امسال دیگه این اشتباهو نمیکنم. دقیقا حسام درست میگه. بیشتریا سیاهی لشگرن

من باورت نمیشه تقریبا یک ماه اخر چندین مشکل برام پیش اومد گذاشتم کنار
شب کنکور هم با یکی کلی دعوا شد و ...
اصلا یه برنامه ای که حد نداره
خیلی اذیت شدم .
مخصوصا روحی پدرم در اومد .

sed ali

کاربر ممتاز
من سوسنم. سونیا فقط صبحا میاد. اینترنت خونشو قطع کرده تا بعد کنکور.
منم امروز اصلا خوب نخوندم. برم الان یکم بخونم شب عذاب وجدان نگیرم

واقعا سونیا نمیاد ؟؟
ای بابا درس نخوندی ؟ برو برو بخون
منم الان برم بخونم .
فعلا شب بخیر .

suC

عضو جدید
من باورت نمیشه تقریبا یک ماه اخر چندین مشکل برام پیش اومد گذاشتم کنار
شب کنکور هم با یکی کلی دعوا شد و ...
اصلا یه برنامه ای که حد نداره
خیلی اذیت شدم .
مخصوصا روحی پدرم در اومد .

من که سرکار میرفتم تازه یارو یادش افتاده بود کارای معوقشو انجام بده، هی از ما کار میکشید تا برسم خونه جنازه بودم.
خودمم شل گرفتم، باید بیشتر تلاش میکردم یا حداقل چیزایی که خونده بودمو دوره میکردم.
نشد دیگه.......

hesam_jabbariyan

عضو جدید
ما همش تو ماموریت هستیم

آخی! خسته نباشی داداش من هم نیروی زمینی ارتش بودم آموزشیم اصلان دوست اردبیل بود دوره کد هم افتادم بروجرد. میدونم چه حسی داری. با توجه به اینکه نخونده بودی اما ماشالله درصدات که خوب بودو انشالله امسال بترکونی

sed ali

کاربر ممتاز
اقتصاد خرد فصل یک رو خوندم . البته پارسال چند بار خونده بودم یه جورایی مرور بود .
راستی تئوری هم بخش مدیریت و کارآفرینی رو خوندم . دارم کتاب پرچ خلاصه درس و تست رو میخونم .
سوسن چی شد خوندی ؟
من خسته ام برم بخوابم

sed ali

کاربر ممتاز
آخی! خسته نباشی داداش من هم نیروی زمینی ارتش بودم آموزشیم اصلان دوست اردبیل بود دوره کد هم افتادم بروجرد. میدونم چه حسی داری. با توجه به اینکه نخونده بودی اما ماشالله درصدات که خوب بودو انشالله امسال بترکونی

راستی رتبتو و درصداتو بهم میگی
میدونم قبلا گفتی ولی نمیدونم کجا ؟ میشه دوباره بگی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به روی ماه همتون
امیدوارم خوب خوب باشین
سوسن چرا درس نخوندی دختر چوب خطت داره پر میشه ها باید بیام دهوات کنم ...دی
افرین اقا سید علی یک امتیاز مثبت به حساب شما واریز شد
بچه ها اگه شده کمم بخونید اگه یه بار کنار بزارید ممکنه بازم تکرار کنید باید درس خوندن مثل نماز خوندن باشه برامون حتی اگه شده نماز قضا بخونیم باید بخونیمش متوجه شدین دیگه چی گفتم دیگه..دی
من اقتصاد کلان خوندم به بودجه بندی سنجش رسیدم -تستاشم زدم(شاخصهایبود کلی فرمول داشت متاسفانه به نظر من ماهان خلاصه کرده ادم کاها میمونه یعنی چی من خرد ترم اول پاس کرده بود م اقتصاد ترم دوم نزدزیک 4 سال دیگه ورقم نزدمشون خب یادم رفته به نظرم از ماهان نخونید اصلا )
امروز عروسی پپسر عمه ام هست نمیرسم بخونم اما فردا جبران میکنم انشالله شنبه هم گزارش خوندنم براتون میزارم
شما برنامتون چیه؟؟

راستی سوسن جون اون ازمون فردا چطوریاست من فردا بیام شرکت برا یشرکت در ازمون یا نه؟؟

suC

عضو جدید
سلام به روی ماه همتون
امیدوارم خوب خوب باشین
سوسن چرا درس نخوندی دختر چوب خطت داره پر میشه ها باید بیام دهوات کنم ...دی
افرین اقا سید علی یک امتیاز مثبت به حساب شما واریز شد
بچه ها اگه شده کمم بخونید اگه یه بار کنار بزارید ممکنه بازم تکرار کنید باید درس خوندن مثل نماز خوندن باشه برامون حتی اگه شده نماز قضا بخونیم باید بخونیمش متوجه شدین دیگه چی گفتم دیگه..دی
من اقتصاد کلان خوندم به بودجه بندی سنجش رسیدم -تستاشم زدم(شاخصهایبود کلی فرمول داشت متاسفانه به نظر من ماهان خلاصه کرده ادم کاها میمونه یعنی چی من خرد ترم اول پاس کرده بود م اقتصاد ترم دوم نزدزیک 4 سال دیگه ورقم نزدمشون خب یادم رفته به نظرم از ماهان نخونید اصلا )
امروز عروسی پپسر عمه ام هست نمیرسم بخونم اما فردا جبران میکنم انشالله شنبه هم گزارش خوندنم براتون میزارم
شما برنامتون چیه؟؟

راستی سوسن جون اون ازمون فردا چطوریاست من فردا بیام شرکت برا یشرکت در ازمون یا نه؟؟

سلام سونیا جون
دیروز انقدر کار کرده بودم دیگه نای درس نداشتم اما اشتباه کردم باید حتی نیم ساعت هم که شده خوند تا حال و هوای درس همیشه باشه
آفرین به تو که به بودجه بندی رسیدی
عروسی خوش بگذره عزیزم
راجع به آزمون راستش نمیدونم چجوریه. بزار ببینیم شب دفترچه سوالشو ایمیل میکنن

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام سونیا جون
دیروز انقدر کار کرده بودم دیگه نای درس نداشتم اما اشتباه کردم باید حتی نیم ساعت هم که شده خوند تا حال و هوای درس همیشه باشه
آفرین به تو که به بودجه بندی رسیدی
عروسی خوش بگذره عزیزم
راجع به آزمون راستش نمیدونم چجوریه. بزار ببینیم شب دفترچه سوالشو ایمیل میکنن
سلااااااااااااااااااام
هان اره بهتر حال اشکال نداره پیش میاد خدا قوت گل دختر
هان به بودجه بندی نرسیدم که هنوز چندتا درس ناتموم دارم عزیز
باشه اگه اینجام بزارم من با خبر میشم
اگه قراره فردا امتحان بدی و بهت کد و رمز عبور داد یا میل فرستاد لطفا اینجا برامون بزار میرسی فدات
بووووووووس گنده

suC

عضو جدید
بچه ها دفترچه آزمون سطح اومده. ایمیلتونو چک کنین و دفترچه رو دانلود کنین

sed ali

کاربر ممتاز
منم بعد ظهر شروع می کنم بخونم
امروز تستهای اقتصاد و تئوری رو هم باید بزنم .
اگر بتونم تئوری و اقتصاد رو هم بخونم خیلی خوبه . فقط نمیدونم چرا خوابم اینقدر میاد .
سوالشو برای منم یکی بفرسته .
s.ali_ss@yahoo.com

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
منم بعد ظهر شروع می کنم بخونم
امروز تستهای اقتصاد و تئوری رو هم باید بزنم .
اگر بتونم تئوری و اقتصاد رو هم بخونم خیلی خوبه . فقط نمیدونم چرا خوابم اینقدر میاد .
سوالشو برای منم یکی بفرسته .
s.ali_ss@yahoo.com
سلام
خداقوت داادش
هان طبیعیه چون منم خوابم زیاد میشه موقع درس خوندن.دی
من سوالاش ندارم برای من میلش نیومده
احتمالا همینجا بزارن مثل اینکه سوسن داره درس میخونه

suC

عضو جدید
بچه ها من هنوز به بودجه بندی نرسیدم. پس فعلا آزمون رو جواب نمیدم.
چرا انقدر دیر برای شما ایمیل میاد؟؟؟
آمار و کلان اصلا نخوندم. ریاضی فقط مجموعه و یکم تابع خوندم:(

sed ali

کاربر ممتاز
من هیچی نخوندم
اینجوری نمیشه باید یه برنامه بهتر بریزم و یه جای مخصوصا برای درس مشخص کنم .

سارا 11

عضو جدید
سلام سارا جان حالت چطوره؟؟؟ خیلی دلم واستون تنگ شده , بخدا من بیمعرفت نیستم بعد عید اینقدر دیگه سرم تو کارخونه شلوغ بود که اصلا نتونستم بیام دانشگاه به بچه ها سر بزنم! دیگه خودت میدونی که اونجا چجوری شیره ی مارو میکشن! اما با اکثر بچه ها تلفنی در ارتباطم. آخی اشکالی نداره در عوض سعی کن امسالو جبران کنی! میدونم ضعف همه بچه ها تو پژوهشه! خدا بگم این رسولی رو چش نکنه! اگه اینقدر فصلارو حذف نمیکرد و کلاسارو با غیبتاش تعطیل نمیکرد و بجاش خوب درس میداد دیگه همه اینقدر مشکل پژوهش نداشتن! متاسفانه هر دوتارو هم مجبورا با همین پاس کردیم. من پژوهشو خودم خوندم خواهر من اما تو ریاضی چون خانوم پوراشمنان فوق العاده درس داد اکثر بچه ها تو ریاضی مشکل زیادی ندارن! قرار بود مثلا تابستون همه با هم جمع شیم بریم بیرون که هی کنسل میشد! حالا مثل اینکه این جمعه علی و نیما دارن همه رو جمع میکنن جمعه دسته جمعی بریم بیرون به شما هم گفتن خبر میدن سارا جان. حالا اگه رفتیم که اونجا میبینمت با هم مفصل صحبت میکنیم الانم شمارمو تو پیغام خصوصی واست میفرستم. به اکیپتون سلام گرم منو برسون بگو مشتاق دیدار:gol:
مرسی حسام جان . واقعا واسه ارشد نا امید شده بودما اما باهات صحبت کردم خیلی الان امیدوارم. مخصوصا هم اینکه اینجا بعضی هارو دیدم که شرایطشون عین خودم بوده. ایشالله بتونم با دوستات تو اینجا دوست شم

سارا 11

عضو جدید
حسام جان دیدم
خوب بود
واقعا گل کاشتی . موفق باشی

واقعا!!! من نمیدونم این حسام ناقلا کی واسه ارشد خوند؟؟؟ :question: آخه همش سر کار بود که! همه کلاسارم با تاخیر میومد و نیم ساعت جلوترم جیم میشد بعد پایان ترم اکثر نمراتشم 20 بود اوناییم که خراب میکرد میشد 19!:w15: خودش که میگفت فقط شبا وقت میکرد خوب بخونه!!! اما منی که سر کار هم نمیرفتم اصلا نمیخوندم! خدایی حسام حقش بود واسه بچه های ما هم خیلی زحمت کشید داداش بزرگهی ماست دیگه:child: من که نمیدونم اگه امسال قبول نشم میکشمش!!:neutral::w43:

suC

عضو جدید
من هیچی نخوندم
اینجوری نمیشه باید یه برنامه بهتر بریزم و یه جای مخصوصا برای درس مشخص کنم .

آقا منم امروز خوب نخوندم. میدونم چرا اینجوری شده!!!!
بیا یه برنامه حسابی بریزیم و مشخص کنیم چه درسی تا کجا بخونیم. موافقی؟

سارا 11

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید؟؟؟ منم میخوام شروع کنم واقعا اگه یه برنامه خوب بریزیم عالی میشه:victory:

سارا 11

عضو جدید
خوش اومدی. بزار با سونیا و علی هماهنگ کنیم و شروع کنیم. انشاالله حسام هم کمکمون میکنه

سلام عزیزم. مرسی خیلی خوبه! دستتون درد نکنه! حسام که اگه کمکمون نکنه خودم از طرف همه بچه ها خفش میکنم:Ph34r::w13:بخدا من امسال حتما باید قبول شم. قبلا درس نمیخوندم اما الان یه ماهه که دارم میخونم اما نمیدونم چرا اینقدر کند پیش میرم:( خیلی وسواس دارم. باورت میشه دو ساعت تموم تو 1 صفحه گیر میکنم؟؟ همش احساس میکنم خوب یاد نگرفتم و دوباره از اول خط!!! حسام میگه این روش بدترین روش خوندنه باید به تند خوندن عادت کنی.... چون با تند خوندن تمرکزت بیشتر حفظ میشه و ذهنت دیگه این اجازه رو نمیدی که به مسائل حاشیه ای فکر کنه و این حرفا... اما اصلا دست خودم نیست! احساس میکنم از همه ی دنیا عقبم! دیشب با حسام تلفنی حرف زدم حرفاش خیلی آرومم کرد اما الان دوباره...

sed ali

کاربر ممتاز
سلام عزیزم. مرسی خیلی خوبه! دستتون درد نکنه! حسام که اگه کمکمون نکنه خودم از طرف همه بچه ها خفش میکنم:Ph34r::w13:بخدا من امسال حتما باید قبول شم. قبلا درس نمیخوندم اما الان یه ماهه که دارم میخونم اما نمیدونم چرا اینقدر کند پیش میرم:( خیلی وسواس دارم. باورت میشه دو ساعت تموم تو 1 صفحه گیر میکنم؟؟ همش احساس میکنم خوب یاد نگرفتم و دوباره از اول خط!!! حسام میگه این روش بدترین روش خوندنه باید به تند خوندن عادت کنی.... چون با تند خوندن تمرکزت بیشتر حفظ میشه و ذهنت دیگه این اجازه رو نمیدی که به مسائل حاشیه ای فکر کنه و این حرفا... اما اصلا دست خودم نیست! احساس میکنم از همه ی دنیا عقبم! دیشب با حسام تلفنی حرف زدم حرفاش خیلی آرومم کرد اما الان دوباره...

سلام
اره بعضی وقتها منم مثل تو میشم یهو اصلا میرم تو فضا !! خیلی بده ادم هی حواسش پرت بشه .
ولی من وقتهایی که کتاب خونه میرفتم خیلی بهتر میخوندم
یعنی کمتر حواسم پرت میشد ولی هرگز نتونستم تو کتاب خونه زیاد بخونم .
یک نکته اینه که هرچیزی در هنگام درس خوندن میتونه حواس رو پرت کنه باید دور باشه از ادم
از مبایل گرفته تا عکس جلو چشم و وسایل اطراف میز مطالعه

راستی بچه ها من رو خلاصه نویسی مشکل دارم .
حسام راه حل بده !!
معمولا اینکار رو میکنم هر بخشی رو میخونم هر صفحه خلاصه هاشو تو یه برگه اونم با چندتا خودکار مینویسم ولی اینطوری وقتم زیاد گرفته میشه و کلا از بحث هم دور میشم .
بنظورتون چیکار کنم ؟
بعدشم اصلا برگه خلاصه نویسی شده رو میخونم تاثیری نداره بنظرم نمیتونم خوب یادبیارم
تصویر کتاب خیلی بهتر تو ذهنم می مونه .
و هم تمرکزم رو کتاب با خلاصه نوشتن بهم میخوره.
حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟

sed ali

کاربر ممتاز
خوش اومدی. بزار با سونیا و علی هماهنگ کنیم و شروع کنیم. انشاالله حسام هم کمکمون میکنه

بچه ها وقت داره میره ها
من میگم مشکلاتمون رو بگیم . و واسه برنامه ریزی هم سیستم اقتضایی رو باید پیش بگیریم .
ولی این خیلی خوبه به هم امید میدیما
یعنی اگر شما ها نبودید مخصوصا سونیا و سوسن شاید اصلا هنوز من شروع هم نکرده بودم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا