دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران...

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
چند روزیه دنبال جواب یه سوالی هستم ،
خواستم از یکی دانشجوهای پزشکی باشگاه بپرسم ولی انگار از دماغ فیل افتاده ، ادش کردم ok نکرد ،(حالا خوبه نرفتیم خواستگاریش خواستیم یه سوال بپرسیم):D
یکی ج سوال مارو بده .
پزشکی تا چه رتبه ی قبوله؟
پزشکی همدان چه رتبه ای میخواد؟

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خواستم از یکی دانشجوهای پزشکی باشگاه بپرسم ولی انگار از دماغ فیل افتاده ، ادش کردم ok نکرد ،(حالا خوبه نرفتیم خواستگاریش خواستیم یه سوال بپرسیم):D
یکی ج سوال مارو بده .

شما کیو اد کردی مگه؟؟؟!!!:biggrin: بچه های پزشکی اینجا حرف ندارن. تا دلت بخواد خاکی هستن
برای دانشگاه خودمون رو میدونم، اون سال که ما کنکور دادیم میگفتن زیر400 بعضی ها هم میگفتن زیر 300 که من همین جا گزینه دو رو تکذیب مینمایم:)
اما همدان رو نمیدونم:w19:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
شما کیو اد کردی مگه؟؟؟!!!:biggrin: بچه های پزشکی اینجا حرف ندارن. تا دلت بخواد خاکی هستن
برای دانشگاه خودمون رو میدونم، اون سال که ما کنکور دادیم میگفتن زیر400 بعضی ها هم میگفتن زیر 300 که من همین جا گزینه دو رو تکذیب مینمایم:)
اما همدان رو نمیدونم:w19:

نه دیگه نمیگم کی بود ، والا ما یکیشون رو دیدیم آسفالت هم نبود ، چه برسه به خاکی!
بیشتر رتبه قبولی تو همدان مد نظرمه (برا خودم نیست ها ، از ما گذشته، برا یه بنده خدایی میخوام) ، اگه اطلاع پیدا کردین بی زحمت یه ندا بهم بدین.
مر30 :gol:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه نمیگم کی بود ، والا ما یکیشون رو دیدیم آسفالت هم نبود ، چه برسه به خاکی!
بیشتر رتبه قبولی تو همدان مد نظرمه (برا خودم نیست ها ، از ما گذشته، برا یه بنده خدایی میخوام) ، اگه اطلاع پیدا کردین بی زحمت یه ندا بهم بدین.
مر30 :gol:

به روی چشم
خواهش;)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یکی ج سوال مارو بده .

سلام دوست:D
خو منم میدونم اخرش که پزشکی بیرجند هس رتبه 2000 هزار میخواد ، البته منطقه 1 منظورمه هاااااا.....

WOMIS

عضو جدید
سلام دوستان
یکی ج سوال مارو بده .
سلام:gol:
همون حدودایی که ابیس عزیز گفتن باید باشه ..البته باید همدان تو قطبش باشه ...مثلن اگه تو خود همدان نیستن باید تو استانایه اطرافش باشن که تو دفترچه هست
البته منم پزشکی نخوندم:smile:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام به همگی !!

ما که مثل مرد کلاسای این هفته رو نرفتیم !!
:w18:

P O U R I A

مدیر تالار
سلاااااام مــــــــــــــــــــــــــــــرد!:D
ما هم نرفتیماااا............. انقد قمپز نداره که!!!!:D

ها!! مگه خود شما نبودی که گفتی هفته اول رو میریم کلاس !! پس چی شد ؟

نکنه نصیحت های ما باعث شد شما نرید/؟!!:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ها!! مگه خود شما نبودی که گفتی هفته اول رو میریم کلاس !! پس چی شد ؟

نکنه نصیحت های ما باعث شد شما نرید/؟!!:D

من گفتم؟؟؟!!
شوما گفتی نمیری من گفتم بقیه میرن از من گفتن!!!
من خودم تو بقیه نیستم که!!
اصن دانشکده ما قبل حذف واضافه به استادا لیست نمیدن. من عین 20 واحدو تازه بعد حذف واضافه میرم سر کلاس میگم استاد من این درسو تو حذف و اضافه اضافه کردم!!!
:D( نکته اموزشی داشت این پستم!!!:D)

P O U R I A

مدیر تالار
من گفتم؟؟؟!!
شوما گفتی نمیری من گفتم بقیه میرن از من گفتن!!!
من خودم تو بقیه نیستم که!!
اصن دانشکده ما قبل حذف واضافه به استادا لیست نمیدن. من عین 20 واحدو تازه بعد حذف واضافه میرم سر کلاس میگم استاد من این درسو تو حذف و اضافه اضافه کردم!!!
:D( نکته اموزشی داشت این پستم!!!:D)

به هر حال ...
این کار رو هم همه می کنن ولی تو دانشگاه ما که خیلی وقتا جواب نمی ده و حتی اگه واقعا هم تو حذف و اضافه برداشته باشی 2 تا غیبت می خوری !!:confused:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به هر حال ...
این کار رو هم همه می کنن ولی تو دانشگاه ما که خیلی وقتا جواب نمی ده و حتی اگه واقعا هم تو حذف و اضافه برداشته باشی 2 تا غیبت می خوری !!:confused:

دانشگاه قبلی یا فعلی؟؟؟!!

نه بابا ما بچه هامون
فکرشون فقط در جهت مثبت کار میکنه به این راه ها نمیاد!!! بنابراین استادا هم عادت ندارن و به راحتی قبول میکنن!!!!!!!:D

P O U R I A

مدیر تالار

دانشگاه قبلی یا فعلی؟؟؟!!

نه بابا ما بچه هامون
فکرشون فقط در جهت مثبت کار میکنه به این راه ها نمیاد!!! بنابراین استادا هم عادت ندارن و به راحتی قبول میکنن!!!!!!!:D

دانشگاه قبلی ...

پس چه دانشگاه خوبی داریم !! همه خوبن !!:D

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پوریا بیا اینجا رو دست بگیریم دخترا رو وادار به تسلیم کنیم:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دانشگاه قبلی ...

پس چه دانشگاه خوبی داریم !! همه خوبن !!:D
حالا شما نمیدونم چه جوری باشن بچه هاتون........ ولی ما تو هم دوره ای های خودمون کلی خفن محسوب میشیم با همین حرکات ساده!!!!!:D
پوریا بیا اینجا رو دست بگیریم دخترا رو وادار به تسلیم کنیم:D
عمراااااااااااااااااااا!:D

P O U R I A

مدیر تالار
...من اصولا ادم نرمی نیستم سریع از راه اشوب و هرج و مرج کنترل اوضاع رو دست میگیرم:D

اخه اینطوری سریع بهمون واکنش نشون میدن ... ولی می تونیم خیلی نرم طوری تاپیکو بگیریم که خودشون هم نفهمن چی شده !!:D

P O U R I A

مدیر تالار
حالا شما نمیدونم چه جوری باشن بچه هاتون........ ولی ما تو هم دوره ای های خودمون کلی خفن محسوب میشیم با همین حرکات ساده!!!!!:D

پس دم شما گرم .. البته دانشگاه تهران همه درس خونن ... دانشگاه های دیگه خیلی شر داره !! مثلا ما اینجا کسایی رو داریم که بعد از 7 سال کارشناسیشون رو تموم می کنن !!:D

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه اینطوری سریع بهمون واکنش نشون میدن ... ولی می تونیم خیلی نرم طوری تاپیکو بگیریم که خودشون هم نفهمن چی شده !!:D
....نه خوب اینا احساس خطر کردن اینجا دیکتاتوری داشتن الان در استانه فروپاشی پیش رفتن:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پس دم شما گرم .. البته دانشگاه تهران همه درس خونن ... دانشگاه های دیگه خیلی شر داره !! مثلا ما اینجا کسایی رو داریم که بعد از 7 سال کارشناسیشون رو تموم می کنن !!:D

الان دیگه شوما باید به دانشگاه قبلیتون بگید اونجا و به دانشگاه فعلی بگید اینجا!! اوکی؟؟؟!:D

بـــــــــــــــــــــــــــــــــله!!! در جریانم !!:lol: ی دو سه باری اومدم علم و صنعت!!

البته تو دانشگاه تهران اصن به پوششو این چیزا گیر نمیدن......... فقط موقع تصفیه یهو میبینی پروندتو باید تریلی ببره!!!
:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
....نه خوب اینا احساس خطر کردن اینجا دیکتاتوری داشتن الان در استانه فروپاشی پیش رفتن:D

همه مهندس شیمیا انقد ادبیاتشون ضعیفه؟؟؟!!
این به درخت میگن عاااااااقاااااااااا!
:razz:

اصن شوما چرا سر ناسازگاری داری؟؟؟!
شوما بیا ما هم میایم دیگه!! کسی جای اون یکی رو میگیره مگه؟؟!
:surprised:

P O U R I A

مدیر تالار

باید اینجا رو طوری بگیریم که واسه خودمون هم دشمن ایجاد نکرده باشیم !! با این حرکت ممکنه بر علیه ما بلند شن !!:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باید اینجا رو طوری بگیریم که واسه خودمون هم دشمن ایجاد نکرده باشیم !! با این حرکت ممکنه بر علیه ما بلند شن !!:D

نمیشه بر علیهتون بشینیم؟؟!
خداییش امروز انقد سرپا بود دیگه طاقت ندارم!!!!!!!!

P O U R I A

مدیر تالار
الان دیگه شوما باید به دانشگاه قبلیتون بگید اونجا و به دانشگاه فعلی بگید اینجا!! اوکی؟؟؟!:D

بـــــــــــــــــــــــــــــــــله!!! در جریانم !!:lol: ی دو سه باری اومدم علم و صنعت!!

البته تو دانشگاه تهران اصن به پوششو این چیزا گیر نمیدن......... فقط موقع تصفیه یهو میبینی پروندتو باید تریلی ببره!!!

اره .. علم و صنعت پر ادم شر و شوره ...
و به پوشش هم خیلی گیر میدن ...

هنوز اینجا با وجود رشته های هنر و ادبیات و ... دیگه خیلی نمی تونن به حجاب گیر بدن !!:D

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه مهندس شیمیا انقد ادبیاتشون ضعیفه؟؟؟!!
این به درخت میگن عاااااااقاااااااااا!
:razz:

اصن شوما چرا سر ناسازگاری داری؟؟؟!
شوما بیا ما هم میایم دیگه!! کسی جای اون یکی رو میگیره مگه؟؟!
:surprised:
...حالا باید نظر پوریا رو بپرسم واسه کنار امدن:cool:...در ضمن نه شما پزشکی ها ادبیاتتون خوبه خیلی:razz: