از این پسـرها دوری کنید!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من فقط دوتا مورد آخر رو دارم !
یه مقدارم شاید بشه گفت بدبین هستم
البته از نظر من بدبینی نیست . غیرته !

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااا پس کلا باید از همه پسر ها دوری کنیم...
:D

s.sis

عضو جدید
کلا اینگونه اشتباهه.
باید هر کی رو با توجه به خودش بسنجی
چون اکسرا یکی از این خاصیتا رو دارن

m0zhgan

عضو جدید
عالی بود:) اما من میگم کلاهمون سفت بچسبیم باد نبره کاری به کار این دسته از افرادم نداشته باشیم، درست انتخاب کردن ما شرطه یعنی کسی که لیاقت داشتن مار و در کنار خودش داشته باشه هان؟

ebiramrb

عضو جدید
با تشکر از همه نظرات.

دوست خوبم ، خانم mina12345 ، دوست دارم به شما کتابی معرفی کنم : .روانشناسی تیپ های شخصیتی نه گانه انیگرم

تالیف پروین دقیقیان
سایر مشخصات کتاب

• تعداد صفحه: 344
  • نشر: آشیانه کتاب (30 مهر، 1387)
  • شابک: 964-6070-21-3
  • قطع کتاب: رقعی
خلاصه اینکه شما اگه میدونستید دنبال چه کسی هستید ، هیچ وقت اینطور راجع به مردها قضاوت نمی کردید !
آخرین باری که با جزئیات کامل پسر مورد علاقتون رو به تصویر کشیدید کی بوده ؟
اصلن این کارو کردین ؟
می تونید به سایت www.kanoonnlp.com هم سری بزنید.
اگه اون اوباشی که تصویر شما از پسر هست رو بذاریم کنار ، پسر ها نه تنها بد نیستند بلکه کامل کننده شما هستند ! مشکل خود شما هستید به جای اینکه به اون کسی که بخواین ، به کسی که نمی خواین فکر می کنید.

ebiramrb

عضو جدید
1ـ هدف به زندگی جهت و معنا می بخشد.
2ـ هدف زندگی را جالب تر و مبارزه جویانه تر می کند.
3ـ هدف موجب جهت دار شدن تصمیمات در زندگی می شود.
4ـ هدف باید آن قدر مشخص باشد که به طور دقیق بتوان فهمید که برای دست یابی به آن چه باید کرد.
5ـ برای هدف محدودیت زمانی وجود دارد و در زندگی باید در زمان معینی به برخی موفقیت ها دست یافت، در غیر این صورت دیگر تحقق هدف معنی پیدا نمی کند.
6ـ تحقق هدف با کار گروهی بهتر قابل دسترسی است، به ندرت اتفاق می افتد که شخص بدون یاری دیگران به هدفی دست یابد.
7ـ افراد در زندگی یک مرتبه به هدف دست نمی یابند بلکه دسترسی به هدف گام به گام و به صورت تدریجی است.
در راه رسیدن به اهداف زندگی لازم است موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد:
1. فرصتی برای تأمل در آن چه انجام می شود.
2. ارزیابی مجدد میزان پیش رفت به سوی هدف.
3. مجالی برای مشورت با افراد مورد اعتماد.
4. بررسی مجدد نقشه و راه باقی مانده برای تحقق هدف.
5. بررسی عوامل مؤثر در ایجاد مشکل یا موانع تحقق هدف.
6. طراحی و اجرای نقشه برای از بین بردن موانع راه تحصیل و پیش گیری از عواملی که موجب انحراف باشد.
7. تأمل در پیشنهاد دیگران درباره ی چگونگی ادامه کار و فعالیت.
8. بررسی و مطالعه عواملی که موجب شکست شده است.
9. سعی و تلاش بیشتر در تحقق اهداف بعدی.
10. بررسی میزان توانمندی و واقع بینانه عمل کردن.
11. ناامید و افسرده نشدن.
12. تغییر موضع و یا داشتن اهداف موازی در موارد ممکن.

ebiramrb

عضو جدید
برای ازدواج هدف داشته باشید

مجموعه: دانستنیهای قبل از ازدواج
همه افراد در حیطه شغلی اهدافی را برای خود معین کرده و به واسطه آن میزان فروش و نهایتا بازدهی کلی سیستم را افزایش می دهند. این امر در حیطه اجتماعی نیز کاملا مشهود است؛ افراد و ارگانها برای رسیدن به نتایج موفقیت آمیز اجتماعی هدفگذاری انجام می دهند. باید توجه داشت که مسئله هدفگذاری به ویژه در سطح فردی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تک تک افراد می بایست به منظور بهبود کیفیت زندگی خود اهدافی را برای خود معین نمایند. همه ما از ارزش تلاش برای رسیدن به اهداف با اطلاع هستیم، بدیهی است وقتی ذهن خود را بر روی موضوع خاصی متمرکز می کنیم، طبیعتا نتیجه بهتری می گیریم. حال چرا برای ازدواج هدفگذاری نکنیم؟

بومادران

عضو جدید
به نظر من هیچ کس کامل نیست دختر و پسر در کنار هم کامل میشن و روی هم تاثیر میذارن.بستگی به انتخاب خودمون داره که چه کسی رو انتخاب میکنیم.;)