بوي بددهان

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-مصرف دخانيات ، نوشيدنيهاي اسانس دار و الكلي،غذاهاي پر چرب و سنگين و پرخوري قبل از خواب،خوابيدن بلافاصله پس از غذا،خواب زياد و طولاني بويژه با دهان باز،از علل بوي بد دهان هستند كه در دست شما و تحت كنترل شما هستند.
2-ولي عللي كه در دست شما نيست و نياز به بررسي پزشك دارد عبارتند از لوزه هاي بزرگ و عفوني،زبانهائي كه داراي شيارهاي زياد و عميق هستند كه بايد با مسواك نرم به آرامي تميز شوند كه البته وسيله اي بنام زبان پاك كن هم وجود دارد كه من در ايران نديدم.
بيماريهاي معده نيز ميتوانند باعث بوي بد دهان شوند كه نياز به بررسي توسط متخصص گوارش دارد و بيمار تصور ميكند علت بو مربوط به دهان است.
عفونت ريه و ترشحات آن به حلق و ناي در هنگام خواب نيز باعث بوي بد در دهان ميشود كه نياز به بررسي توسط متخصص داخلي دارد.
انواع بيماريهاي لثه و استخوانهاي ناحيه دهان و همچنين غدد بزاقي نيز ميتوانند باعث بوي بد دهان شوند.
گاهي حفرات ناشي از دندانهاي در حال رويش مثل دندان عقل پائين باعث گير غذا و بوي بد ناشي از فساد آن ميشود.
دندانهاي پوسده كه در ظاهر سالمند ولي با يك راديو گرافي به پوسيدگي آنها پي ميبريم نيز باعث بوي بد دهان ميشوند

mykamran

عضو جدید
Re: بوي بددهان

این بوی دهان خیلی بده.مخصوصااگه با یه دختر یا بهترین دوستت حرف بزنی فراری میشه.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی چیز جالبی تو تبلیغات مترو خونده بودم چن وق پیش ، نوشته بود نخ دندان باعث افزایش بینایی ، جلوگیری از چند نوع بیماری خونی و هزارتا مثل اینا نوشته بودن ، فک کنم اگه روشون میشد مینوشتن دوای سرطان و ایدز هست و برای ام اس هم مفیده :D
ممنون تایک خوبی بود

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی چیز جالبی تو تبلیغات مترو خونده بودم چن وق پیش ، نوشته بود نخ دندان باعث افزایش بینایی ، جلوگیری از چند نوع بیماری خونی و هزارتا مثل اینا نوشته بودن ، فک کنم اگه روشون میشد مینوشتن دوای سرطان و ایدز هست و برای ام اس هم مفیده :D
ممنون تایک خوبی بود
خواهش ميكنم دوست خوبم
اتفاقابه نظرمن استفاده ازنخ دندان خوب نيست
اونايي ك استفاده كردن بايداستفاده كنن چون لاي دندوناشون جداربازكرده
ولي اونايي ك استفاده نكردن بهتره نكنن.:D
نخ دندون واقعا بوی بد دهنو از بین میبره..جوری نخ دندون بکشید که دهنتون پر خون بشه..:smile:

خانم دکتر ببخشید یه نوبت میخواستم واسه ...................:D

uve

عضو جدید
من با اینکه دکتر نیستم ولی دکتر ها رو دوست دارم...........2 عدد آدامس رو برای هر نفر بعد از صبحانه و نهار توصیه میکنم...البته مدت جویدن هم بستگی به تحمل فکت داره...:D

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش ميكنم فداتچم
من با اینکه دکتر نیستم ولی دکتر ها رو دوست دارم...........2 عدد آدامس رو برای هر نفر بعد از صبحانه و نهار توصیه میکنم...البته مدت جویدن هم بستگی به تحمل فکت داره...:D
خيلي ممنون ازلطف شما
پيشنهادخوبي بود;)

• Like
واکنش ها: uve

uve

عضو جدید
.............................خواهش ميكنم فداتچم

خيلي ممنون ازلطف شما
پيشنهادخوبي بود;)[/QUOTE]
.........................خواهش میکنم..به هر حال کاری بود که از دستم بر اومد..البته بعد از شامم میتونی بجوی چون بعد چند وقت ترک عادت موجب مرض است...:D

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.............................خواهش ميكنم فداتچم

خيلي ممنون ازلطف شما
پيشنهادخوبي بود;)
.........................خواهش میکنم..به هر حال کاری بود که از دستم بر اومد..البته بعد از شامم میتونی بجوی چون بعد چند وقت ترک عادت موجب مرض است...:D[/QUOTE]

بعله موافقم:D

uve

عضو جدید
.........................خواهش میکنم..به هر حال کاری بود که از دستم بر اومد..البته بعد از شامم میتونی بجوی چون بعد چند وقت ترک عادت موجب مرض است...:D

بعله موافقم:D[/QUOTE]...........................آدم به دکترش که نمیگه موافقم ......میگه باشه الا تهیش میکنم ..جناب دکتر...در راستای جو دکتری..:biggrin:

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...........................آدم به دکترش که نمیگه موافقم ......میگه باشه الا تهیش میکنم ..جناب دکتر...در راستای جو دکتری..:biggrin:
[/QUOTE]

خخخخخ
الان ميگم دستيارام تهيه ميكنن دكي:D

• Like
واکنش ها: uve

uve

عضو جدید
...........................آدم به دکترش که نمیگه موافقم ......میگه باشه الا تهیش میکنم ..جناب دکتر...در راستای جو دکتری..:biggrin:

خخخخخ
الان ميگم دستيارام تهيه ميكنن دكي:D...................حالا درست شد مریض که تکلیف تعیین نمیکنه واسه دکتر......در راستای ادامه جو دکتری..:biggrin:

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخخخ
الان ميگم دستيارام تهيه ميكنن دكي...................حالا درست شد مریض که تکلیف تعیین نمیکنه واسه دکتر......در راستای ادامه جو دکتری..:biggrin:
ميگم بدجورجوگرفتتا
آخي الهي اجال نداله
نه اينكه خيلي مهلبونم ميزارم يكم فك كني ك دكتري:D

uve

عضو جدید
ميگم بدجورجوگرفتتا
آخي الهي اجال نداله
نه اينكه خيلي مهلبونم ميزارم يكم فك كني ك دكتري:D
.........................نه دیگه جو بسه ممنون از مهربونیت..;).................من اتفاقن از دکتری اصن خوشم نمیاد...:D

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.........................نه دیگه جو بسه ممنون از مهربونیت..;).................من اتفاقن از دکتری اصن خوشم نمیاد...:D

خواخش ميكنم قابلي نداشت20تومن ميشه
حق ويزيتم پيشكش
.
.
.:d
بعله كاملامشخصه

uve

عضو جدید
خواخش ميكنم قابلي نداشت20تومن ميشه
حق ويزيتم پيشكش
.
.
.:d
بعله كاملامشخصه
.......................من دو تا 10 تومنی دارم ولی یکیش گوشه نداره...:D...نه اینو جدی میگم ..اصن از پزشکی و زیست بدم میاد.....اینا رو در راستای جو دکتری که بود گفتم..

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......................من دو تا 10 تومنی دارم ولی یکیش گوشه نداره...:D...نه اینو جدی میگم ..اصن از پزشکی و زیست بدم میاد.....اینا رو در راستای جو دکتری که بود گفتم..
اشكال نداره
ردكندبيادزودتندسريع:d

.
.
آهان
بيشترپسراخوششون نمياد