گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
راستی واسه ارشد مدیریت فقط ما سه تاییم ؟؟
بعد این همه جامعه اماریش کو ؟
من دیگه چشمام بزور باز هست . برم بخوابم .
بچه های گلم برید سر درستون ! بابا بزرگ این حرفاها رو از روی موی سفیدش میزنه ها . برید .
هان والا هستن نمیان هستن یه 7 یا8 یا10 نفری تو باشگاه ....دی
نیدونیم که
الهی برو داادش
چشم حتما
زنده و سهنامت باسی پدرجون...........دی
بابای

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
منم میرم تا فردا روزگارتو ن طلایی
فعلا بابای:gol:

suC

عضو جدید
حالا که من اومدم همه رفتن!!!!
ای بابا.....
برید استراحت کنین که بعدش با انرژی بشینین پای درستون

suC

عضو جدید
هان والا هستن نمیان هستن یه 7 یا8 یا10 نفری تو باشگاه ....دی
نیدونیم که
الهی برو داادش
چشم حتما
زنده و سهنامت باسی پدرجون...........دی
بابای

کجا هستن این 7،8 یا 10 نفر سونیا جان؟

suC

عضو جدید
سلام
من اول گزارش بدم
دیروز صبح سرباغ بودم داشتم با پدرم کمک می کردم چایی میچیدم .
بعدظهر گفتم میخونم ولی خانواده رو بردم بیرون تا شب اومدم .
چون قول داده بودم تئوری خوندم و زیان 504 . تقریبا 2 ساعت شد .
امروز صبح هم سرباغ بودم بعدظهر فکر کنم باید برم بیرون . ولی الان استراحت می کنم تا شب بتونم دوباره درس بخونم
وای این تئوری چقدر شیرینه :w12:
برنامه گذاشتم
روزای زوج : تئوری + آمار
روزای فرد : اقتصاد + نحقیق
همه روزه هم نیم ساعت زبان بخونم .

اگر شد باید مدیریت تولید هم شروع کنم البته اسونه . یکم بخونم کافیه . شاید بعد عروسی داداشم اونو شروع کردم .
عروسیش یک ماه دیگس . شب عید غیر همه مهمون من هستید . بیاید رو سر ما جای دارید.

سلام. خسته نباشید. چقدر فعالیت کردی! خوبه که به قولت عمل کردی و درستو خوندی.
برنامت هم خوبه.
عروسی داداشتم پیش پیش مبارک. خوشبخت بشن.
عروسی خودت:biggrin: البته بعد قبولی ارشد.
اونموقع دعوت کن همه میان. الان 3 نفریم احتمالا اون موقع میشیم 30 نفر:w33:

سجاد حبیبی

عضو جدید
راستی واسه ارشد مدیریت فقط ما سه تاییم ؟؟
بعد این همه جامعه اماریش کو ؟
من دیگه چشمام بزور باز هست . برم بخوابم .
بچه های گلم برید سر درستون ! بابا بزرگ این حرفاها رو از روی موی سفیدش میزنه ها . برید .

اگه جامعه آماری برات مهمه دنباله موسسه ای باش که جامعه آماریش بالا باشه تا بهتر بتونی سطحتو از بقیه تشخیص بدی چون تا جایی که میدونم سنجش که جامعه آماری نداره و ماهان هم جامعه اماریه پایینی داره

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اگه جامعه آماری برات مهمه دنباله موسسه ای باش که جامعه آماریش بالا باشه تا بهتر بتونی سطحتو از بقیه تشخیص بدی چون تا جایی که میدونم سنجش که جامعه آماری نداره و ماهان هم جامعه اماریه پایینی داره
سلام
نه کلا وقتشو ندارم برم واسه ازمون
تو سربازی هستم خودمم کلی کار جانبی دارم
فقط اینترنتی بود میخواستم شرکت کنم
در کل زیاد فایده نداره بنظرم مهم اینکه تست کار کنی و از طرفی هم بتونی هر چند هفته یه جمع بندی داشته باشی

sed ali

کاربر ممتاز
سلام. خسته نباشید. چقدر فعالیت کردی! خوبه که به قولت عمل کردی و درستو خوندی.
برنامت هم خوبه.
عروسی داداشتم پیش پیش مبارک. خوشبخت بشن.
عروسی خودت:biggrin: البته بعد قبولی ارشد.
اونموقع دعوت کن همه میان. الان 3 نفریم احتمالا اون موقع میشیم 30 نفر:w33:

من نتونستم بخوابم
واقعا بدنم درد میکنه
خسته هم هستم
برم یه چایی چیزی بخورم ببینم شاید بهتر شدم
یکم اقتصاد رو امروز بخوم خوبه
در کل اقتصاد جز درساهایی هست که معمولا خیلی خوب میزنم قبلا هم چندین بار خوندم برای کنکورهای گذشته .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام سلام صدتا سلام به همگی
امیدوارم خوب خوب باشی

من که فعلا درس نرم 92 امتحان بدام قبول بوستم علی جان تعارف لاهیجانی بزه ای؟؟ امان دعوت نی ایم؟؟ :wallbash:
ههههه نکوب داداش بنده خدا مارو دعوت کردن
کجا هستن این 7،8 یا 10 نفر سونیا جان؟
هان خب نمیان دیگه همه مثل ما که اینقده درس نمیخونن .........دی
حالا داادش انوئلام گفته از مهر میاد یهنی قراره بخونه
پسر بنیش تی درسو بخوون

راستی امشب هیچی نخوندم :(

ای بابا چرا اخه یک نمره منفی
.
.
.
.

.
من خودم دیشب اقتصاد کلان خوندم فقط شاخصهارو بخونم به بودجه بندی سنجش میرسم
یه چندتا لغت 504 خوندم از درس دوم بعد دیگه طاقت نداشتم لالا کردم
امروز صبحم تو بانک یکم لغتای درس سوم زبان تخصصیم خوندم
.
.
.

..
.
.
..

سید علی که تنبی داره درس نخونده (تورو خدا بخونید دیگه نمیخونید ماهم تنبل میشیم خدای نکرده........دی)سوسن جون شما چیکار کردی گل دخمر جبران کردی یا نه؟

hesam_jabbariyan

عضو جدید
من خودم دیشب اقتصاد کلان خوندم فقط شاخصهارو بخونم به بودجه بندی سنجش میرسم
یه چندتا لغت 504 خوندم از درس دوم بعد دیگه طاقت نداشتم لالا کردم
امروز صبحم تو بانک یکم لغتای درس سوم زبان تخصصیم خوندم
.
سید علی که تنبی داره درس نخونده (تورو خدا بخونید دیگه نمیخونید ماهم تنبل میشیم خدای نکرده........دی)سوسن جون شما چیکار کردی گل دخمر جبران کردی یا نه؟

سونیا جان منم همین مشکلو داشتم کلا خیلی پیش میومد که عهد میبستم که از این به بعد.... اما فردا شبش از خودم راضی نبودم! اما یه جای کار استارت و محکم و ثابت زدم. خیلی خوبه که شما دارید (در حال) میخونید و مثل خیلیای دیگه منتظر نیستید شنبه بیاد اما یکم سرعت و بیشترش کنید عالیه... فکر کنم انیشتین بود که میگفت : اگه آدما ارزش زمان رو میدونستن هیچ وقت کفش بند دار پا نمیکردن!!!! خدارو شکر انگیزشو که دارید کافیه با علاقه در لحظه شروع کنید همین! اکثرا دیر قدر تایم از دست رفتشونو میگیرن! وقتی دی بشه خودتون کاملا میشنوید صدای گلایه کسایی رو که میگفتن کاش که میشد زمان برگرده به مهر!! پس قدر این موهبت زمانو بدونید! واقعا این یه فرصت طلاییه!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سونیا جان منم همین مشکلو داشتم کلا خیلی پیش میومد که عهد میبستم که از این به بعد.... اما فردا شبش از خودم راضی نبودم! اما یه جای کار استارت و محکم و ثابت زدم. خیلی خوبه که شما دارید (در حال) میخونید و مثل خیلیای دیگه منتظر نیستید شنبه بیاد اما یکم سرعت و بیشترش کنید عالیه... فکر کنم انیشتین بود که میگفت : اگه آدما ارزش زمان رو میدونستن هیچ وقت کفش بند دار پا نمیکردن!!!! خدارو شکر انگیزشو که دارید کافیه با علاقه در لحظه شروع کنید همین! اکثرا دیر قدر تایم از دست رفتشونو میگیرن! وقتی دی بشه خودتون کاملا میشنوید صدای گلایه کسایی رو که میگفتن کاش که میشد زمان برگرده به مهر!! پس قدر این موهبت زمانو بدونید! واقعا این یه فرصت طلاییه!

چشف قلفان اطاعت میشه داادش
والا من دارم سعیم میکنم امیدوارم بتونم بهترم بشم
بازم ممنون از محبتاتون

سارا 11

عضو جدید
سلام آقا حسام حالت چطوره؟؟؟ من سارا نکوهش هستم هم دانشگاهیتون! وای الان تو نت داشتم دنبال فایل مشاوره ای میگشتم به این پیج اومدم اسمتونو دیدم اینقدر خوشحال شدم! زود ثبت نام کردم که بتونم پیغام بنویسم. واقعا بهت تبریک میگم خیلی گل کاشتی هیچ وقت بچه ها محبت های شمارو فراموش نمیکنن که چجوری قبل امتحانا توی خونتون با بچه ها درس کار میکردین! بالاخره هم خدا اجرشو داد. حالتون خوبه؟؟؟ من که زیاد خوب نیستم! چون از خودم خیلی ناراضی ام متاسفانه من امسال نتونستم رتبه خوبی بیارم موندم واسه سال آینده. کلا از میون بچه ها ما فقط شما بودی که کنکورو ترکوندی با آقای داوری که ایشونم رتبشون 320 اومد اگه اشتباه نکنم. آقا حسام من شمارتون و هر چی زنگ میزنم میگه خاموشه ازتون خیلی سوال داشتماگه شماره خط جدیدتونو بدید ممنون میشم. بچه های دیگه هم کارتون دارن. واقعا خوشحال شدم که اینجا دیدمتون!

suC

عضو جدید
سلام به همه بچه فعالا
خوبین؟ خوشین؟چه همه دارن میخونن... آفرین :w17::w17::w17:
من دیروز بازاریابی، خرد و 504 خوندم. فکر کنم کم کم باید زبان تخصصیو شروع کنم
منم یه برنامه مثل علی ریختم که روزای زوج یه سری از درسا و روزای فرد یه سری دیگه رو بخونم
(تقلب کردم)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به همه بچه فعالا
خوبین؟ خوشین؟چه همه دارن میخونن... آفرین :w17::w17::w17:
من دیروز بازاریابی، خرد و 504 خوندم. فکر کنم کم کم باید زبان تخصصیو شروع کنم
منم یه برنامه مثل علی ریختم که روزای زوج یه سری از درسا و روزای فرد یه سری دیگه رو بخونم
(تقلب کردم)

سلام به روی ماهت
خوبیم خوشیم خداروشکر
افرین

M_O_H_3_E_N

اخراجی موقت
دوستان امیدوارم این مطالب براتون مفید واقع بشه .
:w27:

4خوراکی که استرس کنکور و امتحان را کم می‌کنند:

استرس و امان از استرس شب امتحان و کنکور. هر چقدر هم که خوب درس خوانده باشید، استرس کارایی مغز شما را کاهش می‌دهد و تمرکزتان را بر هم می‌زند. سر جلسه همه چیز سر زبانتان است اما روی کاغذ نمی آید. کارشناسان تغذیه توصیه هایی دارند که با عمل به آنها تا حدود زیادی از استرس شما کاسته می شود.

1- كنكوری‌ها برای كاهش استرس شیر و خرما بخورند
یك متخصص تغذیه به كنكوریها پیشنهاد می‌كند كه برای كاهش استرس كنكور شیر و خرما بخورند.
خوردن یك عدد خرما قبل از خواب آرامش‌زاست، گفت:‌ خرما میوه‌ای انرژی‌زاست به طوری كه 100 گرم از آن حاوی 160 كالری انرژی است.
وی با اشاره به این‌كه خرما حاوی 25 درصد ساكاروز و 50 درصد گلوكز، 1 تا 3 درصد پروتئین و 2 تا 6 درصد فیبر است، افزود: خرما دارای ویتامین های آ- ب1 و ب2 است ضمن اینكه خرما دارای مقادیر زیادی پتاسیم، كلر، كلسیم ، مس، گوگرد، فسفر، آنزیم، اسیدهای آلی است كه این عناصر در تجدید قوای جسمانی و ایجاد آرامش مفید هستند.
آنزیم‌های موجود در شیر در افزایش آرامش بسیار مفید است، گفت: شیر غذای كاملی است كه می‌تواند به راحتی املاح و ویتامینهای مورد نیاز بدن جوانان را فراهم كند....

2- جوشانده لیمو عمانی و گل‌گاوزبان
یك متخصص تغذیه نیز با تاكید بر این‌كه جوشانده لیمو عمانی و گل‌گاوزبان می‌تواند استرس كنكوری‌ها را كاهش دهد، گفت: استرس سبب درد شكم، سردرد و حالت تهوع می‌شودوجود كمی استرس برای حضور در آزمون كنكور طبیعی و خوب است اما وقتی میزان این استرس افزایش می‌یابد سبب بروز اختلالاتی می‌شود كه ممكن است زحمت چندین ماهه داوطلبان را هدر دهد.
در روزهای نزدیك به آزمون كنكور داوطلبان باید از غذاهای سبك و مقوی استفاده كنند، استرس ممكن است سبب سردرد داوطلبان كنكور شود كه به هیچ وجه در این شرایط دارویی به جز استامینوفن توصیه نمی‌شود.
در روزهای نزدیك به آزمون سراسری رژیم غذایی را فراموش كنند چرا كه رژیم غذایی برای لاغر شدن و كاهش كالری مورد نیاز بدن سبب كاهش قند خون می‌شود كه این مورد بازدهی آموخته‌ها را مختل می‌كند.

3- عسل، خرما و پنیر صبحانه‌ای مناسب
یك فوق تخصص تغذیه نیز با بیان این‌كه داوطلبان بهتر است در شب كنكور غذای سبكی بخورند، گفت: عسل، خرما و پنیر مواد غذایی بسیار خوبی هستند كه داوطلبان می‌توانند در صبح آزمون كنكور استفاده كنند.
بهتر است تغذیه روزانه به جای 3 وعده در روز به 5 وعده افزایش یابد
توصیه می‌شود داوطلبان آب زیاد بنوشند چرا كه مصرف آب سبب كاهش افسردگی و خستگی داوطلبان می‌شود.
افزایش وعده‌های غذایی سبب كاهش كلسترول خون می‌شودافزایش وعده‌های غذایی سبب می‌شود كه قند خون در سطح مناسبی قرار بگیرد.
خواب و لباس راحت عواملی هستند كه می‌توانند سبب كاهش نگرانی و استرس داوطلبان شوند.
در روز آزمون با خود تعدادی خرما همراه داشته باشند چرا كه قند موجود در خرما گلوكز مورد نیاز مغز را تامین می‌كند.
وی با اشاره به این‌كه دوش آب ملایم باعث كاهش استرس می‌شود به داوطلبان توصیه كرد كه میوه‌هایی همچون سیب و موز در رژیم غذایی خود قرار دهند.

4- كنكوری‌ها ماهی بخورند
اما رئیس انجمن تغذیه ایران به كنكوری‌ها تاكید می‌كند غذاهایی بخورند كه دربردارنده اسیدهای چرب امگا3 باشد، مغز با اسیدهای چرب امگا3 بهتر و عمیق‌تر عمل می‌كند و این اسیدها در ماهی و آبزیان به وفور دیده می‌شود.
وی افزود: در زمان امتحان كه استرس و نگرانی بیشتر است نیازهای تغذیه‌ای فرق می‌كند و باید موادی استفاده شود كه نیازهای مغز به اكسیژن، ویتامین و انرژی بدن را تامین كند.

دوستان همگی موفق باشید و انشاالله به نتیجه دلخواهتون برسید;)

آخرین ویرایش:

setayesh noori

عضو جدید
دوستان امیدوارم این مطالب براتون مفید واقع بشه .
:w27:

4خوراکی کهاسترس کنکور و امتحان را کم می‌کنند:

استرس و امان از استرس شب امتحان و کنکور. هر چقدر هم که خوب درس خوانده باشید، استرس کارایی مغز شما را کاهش می‌دهد و تمرکزتان را بر هم می‌زند. سر جلسه همه چیز سر زبانتان است اما روی کاغذ نمی آید. کارشناسان تغذیه توصیه هایی دارند که با عمل به آنها تا حدود زیادی از استرس شما کاسته می شود.

1- كنكوری‌ها برای كاهش استرس شیر و خرما بخورند
یك متخصص تغذیه به كنكوریها پیشنهاد می‌كند كه برای كاهش استرس كنكور شیر و خرما بخورند.
خوردن یك عدد خرما قبل از خواب آرامش‌زاست، گفت:‌ خرما میوه‌ای انرژی‌زاست به طوری كه 100 گرم از آن حاوی 160 كالری انرژی است.
وی با اشاره به این‌كه خرما حاوی 25 درصد ساكاروز و 50 درصد گلوكز، 1 تا 3 درصد پروتئین و 2 تا 6 درصد فیبر است، افزود: خرما دارای ویتامین های آ- ب1 و ب2 است ضمن اینكه خرما دارای مقادیر زیادی پتاسیم، كلر، كلسیم ، مس، گوگرد، فسفر، آنزیم، اسیدهای آلی است كه این عناصر در تجدید قوای جسمانی و ایجاد آرامش مفید هستند.
آنزیم‌های موجود در شیر در افزایش آرامش بسیار مفید است، گفت: شیر غذای كاملی است كه می‌تواند به راحتی املاح و ویتامینهای مورد نیاز بدن جوانان را فراهم كند....

2- جوشانده لیمو عمانی و گل‌گاوزبان
یك متخصص تغذیه نیز با تاكید بر این‌كه جوشانده لیمو عمانی و گل‌گاوزبان می‌تواند استرس كنكوری‌ها را كاهش دهد، گفت: استرس سبب درد شكم، سردرد و حالت تهوع می‌شودوجود كمی استرس برای حضور در آزمون كنكور طبیعی و خوب است اما وقتی میزان این استرس افزایش می‌یابد سبب بروز اختلالاتی می‌شود كه ممكن است زحمت چندین ماهه داوطلبان را هدر دهد.
در روزهای نزدیك به آزمون كنكور داوطلبان باید از غذاهای سبك و مقوی استفاده كنند، استرس ممكن است سبب سردرد داوطلبان كنكور شود كه به هیچ وجه در این شرایط دارویی به جز استامینوفن توصیه نمی‌شود.
در روزهای نزدیك به آزمون سراسری رژیم غذایی را فراموش كنند چرا كه رژیم غذایی برای لاغر شدن و كاهش كالری مورد نیاز بدن سبب كاهش قند خون می‌شود كه این مورد بازدهی آموخته‌ها را مختل می‌كند.

3- عسل، خرما و پنیر صبحانه‌ای مناسب
یك فوق تخصص تغذیه نیز با بیان این‌كه داوطلبان بهتر است در شب كنكور غذای سبكی بخورند، گفت: عسل، خرما و پنیر مواد غذایی بسیار خوبی هستند كه داوطلبان می‌توانند در صبح آزمون كنكور استفاده كنند.
بهتر است تغذیه روزانه به جای 3 وعده در روز به 5 وعده افزایش یابد
توصیه می‌شود داوطلبان آب زیاد بنوشند چرا كه مصرف آب سبب كاهش افسردگی و خستگی داوطلبان می‌شود.
افزایش وعده‌های غذایی سبب كاهش كلسترول خون می‌شودافزایش وعده‌های غذایی سبب می‌شود كه قند خون در سطح مناسبی قرار بگیرد.
خواب و لباس راحت عواملی هستند كه می‌توانند سبب كاهش نگرانی و استرس داوطلبان شوند.
در روز آزمون با خود تعدادی خرما همراه داشته باشند چرا كه قند موجود در خرما گلوكز مورد نیاز مغز را تامین می‌كند.
وی با اشاره به این‌كه دوش آب ملایم باعث كاهش استرس می‌شود به داوطلبان توصیه كرد كه میوه‌هایی همچون سیب و موز در رژیم غذایی خود قرار دهند.

4- كنكوری‌ها ماهی بخورند
اما رئیس انجمن تغذیه ایران به كنكوری‌ها تاكید می‌كند غذاهایی بخورند كه دربردارنده اسیدهای چرب امگا3 باشد، مغز با اسیدهای چرب امگا3 بهتر و عمیق‌تر عمل می‌كند و این اسیدها در ماهی و آبزیان به وفور دیده می‌شود.
وی افزود: در زمان امتحان كه استرس و نگرانی بیشتر است نیازهای تغذیه‌ای فرق می‌كند و باید موادی استفاده شود كه نیازهای مغز به اكسیژن، ویتامین و انرژی بدن را تامین كند.

دوستان همگی موفق باشید و انشاالله به نتیجه دلخواهتون برسید;)

بسیار ممنون از مطالبه مفیدتون مهندس .انشاالله شما هم به اندازه تلاشتون نتیجه بگیرین و موفق باشید:gol:

sed ali

کاربر ممتاز
سلام
امروز صبح که نبودم الانم فوتبال تموم بشه میرم سردرسم
باید تئوری و امار بخونم اگر وقت شد اقتصاد خرد رو هم شروع می کنم فصل 1 رو میخوم .
راستی بچه ها من دارم هرچی میخونم خلاصه برداری می کنم میخوام تستشو هم بزنم که تثبیت بشه . اینکار خیلی جواب میده من پارسال و پیلارسال اینکار رو واسه بعضی درسا کردم جواب دادش .

بریم ببینیم این استقلال چیکار میکنه .

sed ali

کاربر ممتاز
سلام آقا حسام حالت چطوره؟؟؟ من سارا نکوهش هستم هم دانشگاهیتون! وای الان تو نت داشتم دنبال فایل مشاوره ای میگشتم به این پیج اومدم اسمتونو دیدم اینقدر خوشحال شدم! زود ثبت نام کردم که بتونم پیغام بنویسم. واقعا بهت تبریک میگم خیلی گل کاشتی هیچ وقت بچه ها محبت های شمارو فراموش نمیکنن که چجوری قبل امتحانا توی خونتون با بچه ها درس کار میکردین! بالاخره هم خدا اجرشو داد. حالتون خوبه؟؟؟ من که زیاد خوب نیستم! چون از خودم خیلی ناراضی ام متاسفانه من امسال نتونستم رتبه خوبی بیارم موندم واسه سال آینده. کلا از میون بچه ها ما فقط شما بودی که کنکورو ترکوندی با آقای داوری که ایشونم رتبشون 320 اومد اگه اشتباه نکنم. آقا حسام من شمارتون و هر چی زنگ میزنم میگه خاموشه ازتون خیلی سوال داشتماگه شماره خط جدیدتونو بدید ممنون میشم. بچه های دیگه هم کارتون دارن. واقعا خوشحال شدم که اینجا دیدمتون!

می بینید تو رو خدا این باشگاه دوستای قدیمی رو هم بهم می رسونه
انشالله شما هم از اقا حسام راهنمایی میگیرید و شما هم رتبه زیر 500 میارید .
راستی با 300 کجا میشه قبول شد ؟ دوستم 300 اورد اولین انتخاب زدش رشت قبول هم شد .
تهران میشه ؟
راستی جایگاه رشت تو مدیریت کجاست تو کشور ؟؟؟؟

suC

عضو جدید
سلام
امروز صبح که نبودم الانم فوتبال تموم بشه میرم سردرسم
باید تئوری و امار بخونم اگر وقت شد اقتصاد خرد رو هم شروع می کنم فصل 1 رو میخوم .
راستی بچه ها من دارم هرچی میخونم خلاصه برداری می کنم میخوام تستشو هم بزنم که تثبیت بشه . اینکار خیلی جواب میده من پارسال و پیلارسال اینکار رو واسه بعضی درسا کردم جواب دادش .

بریم ببینیم این استقلال چیکار میکنه .

علیک سلام
منم امروز تئوری و ریاضی و 504 میخونم. خلاصه برداری هم میکنم. البته تا جایی که میشه هایلایت میکنم اگه نشد خلاصه نویسی میکنم. بعد هر مبحث هم تستاشو میزنم

sed ali

کاربر ممتاز
علیک سلام
منم امروز تئوری و ریاضی و 504 میخونم. خلاصه برداری هم میکنم. البته تا جایی که میشه هایلایت میکنم اگه نشد خلاصه نویسی میکنم. بعد هر مبحث هم تستاشو میزنم

من معمولا چندتا خودکار رنگی و دوتا ماژِیک همش دارم که زیرش خط بکشم و هایلایت کنم علاوه بر اینها خلاصه هم می نویسم مخصوصا درساهایی مثل تئئوری و اقتصاد خیلی تاثیر داره .
منم الان چایی بخورم میرم سرکتابا .
استقلال هم که برد خیال ما راحت شد تا حدودی .
بچه ها بخونیم ببینم تا شب چیکار میکنیم ها .

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام سارا جان حالت چطوره؟؟؟ خیلی دلم واستون تنگ شده , بخدا من بیمعرفت نیستم بعد عید اینقدر دیگه سرم تو کارخونه شلوغ بود که اصلا نتونستم بیام دانشگاه به بچه ها سر بزنم! دیگه خودت میدونی که اونجا چجوری شیره ی مارو میکشن! اما با اکثر بچه ها تلفنی در ارتباطم. آخی اشکالی نداره در عوض سعی کن امسالو جبران کنی! میدونم ضعف همه بچه ها تو پژوهشه! خدا بگم این رسولی رو چش نکنه! اگه اینقدر فصلارو حذف نمیکرد و کلاسارو با غیبتاش تعطیل نمیکرد و بجاش خوب درس میداد دیگه همه اینقدر مشکل پژوهش نداشتن! متاسفانه هر دوتارو هم مجبورا با همین پاس کردیم. من پژوهشو خودم خوندم خواهر من اما تو ریاضی چون خانوم پوراشمنان فوق العاده درس داد اکثر بچه ها تو ریاضی مشکل زیادی ندارن! قرار بود مثلا تابستون همه با هم جمع شیم بریم بیرون که هی کنسل میشد! حالا مثل اینکه این جمعه علی و نیما دارن همه رو جمع میکنن جمعه دسته جمعی بریم بیرون به شما هم گفتن خبر میدن سارا جان. حالا اگه رفتیم که اونجا میبینمت با هم مفصل صحبت میکنیم الانم شمارمو تو پیغام خصوصی واست میفرستم. به اکیپتون سلام گرم منو برسون بگو مشتاق دیدار:gol:

hesam_jabbariyan

عضو جدید
می بینید تو رو خدا این باشگاه دوستای قدیمی رو هم بهم می رسونه
انشالله شما هم از اقا حسام راهنمایی میگیرید و شما هم رتبه زیر 500 میارید .
راستی با 300 کجا میشه قبول شد ؟ دوستم 300 اورد اولین انتخاب زدش رشت قبول هم شد .
تهران میشه ؟
راستی جایگاه رشت تو مدیریت کجاست تو کشور ؟؟؟؟
علی جان انشالله خبر رتبه 2رقمی شما رو ما تو همین تالار بشنویم:gol:
راستش داداش تا یکی دو سال پیش با 300 دانشگاه گیلان نمیشد قبول شد و آخرین رتبه های روزانه معمولا تا 250 بود اما الان یکی دو ساله که میشه. دانشگاه گیلان هم که میدونی یکی از بهترین دانشگاه های کشور بعد دانشگاه های تهرانه. البته رنجش تو رشته های مهندسی عالیه و تو مدیریت متوسط. با رتبه 300 روزانه اکثر دانشگاه های تهران متاسفانه نمیشه قبول شد اما مثلا موسسه برنامه ریزی روزانه تا 500 هم گرفته!

sed ali

کاربر ممتاز
بچه ها تئوری مدیریت رو خوندم . الان هرچی میگردم کتاب امارمو پیدا نمیکنم کجا گذاشتم
فکر کنم امشب اقتصاد 1 رو شروع کنم به خوندن . اینقدر کتاب محسن نظری رو خوندم حفظ شدم مخصوصا این چند فصل خرد رو . تا فصل چهار رو میگما .
یکم هم باید 504 بخوم
کتاب تخصصی زبان رو چیکار کنم ؟ چی بگیرم ؟ ارمان اشراقی ؟
راستی کتاب ریاضی هم ندارم . هادی رنجبران چطوره ؟ببینم شاید دوستام داشتن دیگه نخریدم .

بریم یه دوری بزنیم بعدش فصل یک اقتصاد رو دشت کنیم بیایم ببینیم چه خبر هست اینجا .

sed ali

کاربر ممتاز
علی جان انشالله خبر رتبه 2رقمی شما رو ما تو همین تالار بشنویم:gol:
راستش داداش تا یکی دو سال پیش با 300 دانشگاه گیلان نمیشد قبول شد و آخرین رتبه های روزانه معمولا تا 250 بود اما الان یکی دو ساله که میشه. دانشگاه گیلان هم که میدونی یکی از بهترین دانشگاه های کشور بعد دانشگاه های تهرانه. البته رنجش تو رشته های مهندسی عالیه و تو مدیریت متوسط. با رتبه 300 روزانه اکثر دانشگاه های تهران متاسفانه نمیشه قبول شد اما مثلا موسسه برنامه ریزی روزانه تا 500 هم گرفته!

وای 300 بازم تهران نمیشه ؟بابا رشته مدیریت هستا !!
من داری نا امید میکنی ها
من شرایطم جور نیست خوب بخونم . ببینم چیکار میکنم . ولی میگم میشه با این وضعیت هم خوب قبول شد .

hesam_jabbariyan

عضو جدید
وای 300 بازم تهران نمیشه ؟بابا رشته مدیریت هستا !!
من داری نا امید میکنی ها
من شرایطم جور نیست خوب بخونم . ببینم چیکار میکنم . ولی میگم میشه با این وضعیت هم خوب قبول شد .
امیدت بخدا داداش! بابا این رشته مدیریت واقعا مظلومه! از همه رشته ها متقاضی داره خوب وقتی بالای 120 هزار نفر تو گرایش های مدیریت شرکت میکنن رقابت سنگین میشه دیگه! اما اصلا نگران نباش باور کن 90 درصد سیاهی لشکرن! یعنی اوایل بنده خداها تصمیم به خوندن دارنا اما بعد یکم به تعویق میندازن و امروز وفردا میکنن و وقتی رسید به آذر دیگه اینقدر نا امید میشن که میزارن واسه سال بعد. شما که یه امتیاز خوب یعنی تجربه و آشنایی با دروس و پشتوانت داری اگه یکم تلاشتو بیشتر کنی ایشالله قبول میشی. میدونم واقعا دوران سربازی خوندن سخته اما تو مردی داداش! میتونی! چون سربازی عیارتو بالا برده

suC

عضو جدید
من معمولا چندتا خودکار رنگی و دوتا ماژِیک همش دارم که زیرش خط بکشم و هایلایت کنم علاوه بر اینها خلاصه هم می نویسم مخصوصا درساهایی مثل تئئوری و اقتصاد خیلی تاثیر داره .
منم الان چایی بخورم میرم سرکتابا .
استقلال هم که برد خیال ما راحت شد تا حدودی .
بچه ها بخونیم ببینم تا شب چیکار میکنیم ها .
منم کلی خودکار رنگی و ماژیک کاری میکنم. کتابام شدن دفتر نقاشی!! هر جا هم جا باشه نمودار درختی میکشم. خیلی بهتر یاد میگیرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا